Zenphoto 1.4.0 - en to he translation catalogue (2646 entries)

en: Zenphoto script processing %1$s:%2$.4f seconds
he: הסקריפט של זןפוטו פעל במשך %1$s:%2$.4f שניות

en: Zenphoto script processing total:%.4f seconds
he: הסקריפט של זןפוטו פעל במשך:%.4f שניות

en: Updated zp-config.php
he: עדכון zp-config.php

en: Completed system check
he: סיום בדיקת מערכת

en: Setup cookie test successful
he: בדיקת עוגיות (Cookie) הסתיימה בהצלחה

en: Setup cookie test unsuccessful
he: בדיקת עוגיות (Cookie)  נכשלה

en: Full environment
he: סביבה מלאה

en: Primitive environment
he: סביבה פרימיטבית

en: Query error: %s
he: שגיאה בשאילתא: %s

en: create
he: יצירה

en: update
he: עדכון

en: Zenphoto upgrade
he: שדרוג זןפוטו

en: Zenphoto setup
he: התקנת זןפוטו

en: Zenphoto Setup
he: התקנת זןפוטו

en: Upgrade
he: שדרוג

en: Setup
he: התקנה

en: Welcome to Zenphoto! This page will set up Zenphoto on your web server.
he: ברוכים הבאים לזןפוטו! הדף הנוכחי יסייע לכם בהתקנת התוכנה על השרת.

en: Systems Check:
he: בדיקת מערכות:

en: Upgrade from before Zenphoto v1.2
he: שדרגו מלפני זןפוטו v1.2

en: Upgrade from Zenphoto v%s
he: משדרג מזןפוטו v%s

en: Updating current Zenphoto release
he: מעדכן את גירסת זןפוטו הנוכחית

en: [%u release skipped] | [%u releases skipped]
he[0]: 		[דלג על %u גרסא]
he[1]: [דלג על %u גרסאות]

en: We do not test upgrades that skip releases. We recommend you upgrade in sequence.
he: אנחנו לא בודקים שדרגו שבהם פסחו על גרסאות. אני ממליץ לכם לשדרג באופן עוקב מגירסא לגירסא.

en: PHP version %s
he: גירסת PHP %s

en: Version %1$s or greater is strongly recommended.
he: גירסת %1$s או מעודכנת יותר מומלצת

en: Version %1$s or greater is required. Use earlier versions at your own risk. Version %2$s or greater is strongly recommended.
he: גירסת %1$s או מעודכנת יותר הכרחית. השתמשו בגרסאות קודמות באחריותכם בלבד. גירסת %2$s או מעודכנת יותר מומלצת

en: Zenphoto functionality is reduced when PHP <code>safe mode</code> restrictions are in effect.
he: הפונקציונאליות של זןפוטו נפגעת כאשר מצב <code>מצב בטוח (safe mode)</code> של PHP מופעל.

en: You should consider disabling <code>magic_quotes_gpc</code>. For more information See <em>What is magic_quotes_gpc and why should it be disabled?</em> in the Zenphoto troubleshooting guide.
he: מומלץ לבטל <code>magic_quotes_gpc</code>. לפרטים נוספים ראו <em>מהם magic_quotes_gpc ומדוע מומלץ לבטלם?</em> במדריך פתרון הבעיות של זןפוטו.

en: Graphics library
he: ספריה גרפית

en: Graphics support: <code>%s</code>
he: תמיכה גראפית: <code>%s</code>

en: Graphics support [is not installed]
he: תמיכה גראפית [is not installed]

en: You need to install a graphics support library such as the <em>GD library</em> in your PHP
he: עליכם להתקין ספרייה לתמיכה גראפית כגון <em>GD library</em> ב-PHP של השרת.

en: Your PHP graphics library does not support %1$s or %2$s
he: ספריית ה-PHP לתמיכה הגראפית אינה נתמכת %1$s או %2$s

en: Your PHP graphics library does not support %1$s
he: ספריית ה-PHP לתמיכה הגראפית אינה נתמכת %1$s

en: To correct this you should install a graphics library with appropriate image support in your PHP
he: בכדי לתקן את הבעיה יש להתקין ספריית גרפיקה עם תמיכה מתאימה לתמונות לסביבת ה-PHP

en: Your PHP graphics library does not support %1$s, %2$s, or %3$s
he: ספריית הגרפיקה של PHP לא תומכת ביכולות הבאות: %1$s, %2$s, או %3$s

en: To correct this you need to install GD with appropriate image support in your PHP
he: בכדי לפתור זאת יש להתקין GD עם תמיכה מתאימה לתמונות בסביבת PHP

en: PHP graphics image support
he: תמיכת PHP בגרפיקת תמונות

en: The unsupported image types will not be viewable in your albums.
he: סוגי התמונות שאינם נתמכים לא יוצגו באלבומים

en: Graphics Library rotation support [is not present]
he: תמיכת סיבוב תמונות על ידי ספריית הגרפיקה [תמיכה לא קיימת]

en: The graphics support library does not provide support for image rotation.
he: ספרייה הגרפיקה המותקנת אינה מספקת תמיכה לסיבוב תמונות.

en: Graphics support [configuration error]
he: תמיכה גרפית [שגיאה בהגדרות]

en: No Zenphoto image handling library was loaded. Be sure that your PHP has a graphics support.
he: לא הותקנה ספרייה לטיפול בתמונות. וודאו שלסביבת PHP יש תמיכה גרפית.

en: PHP <code>gettext()</code> support
he: תמיכת <code>gettext()</code> של PHP

en: PHP <code>gettext()</code> support [is not present]
he: תמיכת <code>gettext()</code> של PHP [תמיכה אינה קיימת]

en: Localization of Zenphoto currently requires native PHP <code>gettext()</code> support
he: לוקאליזציה של זןפוטו דורשת תמיכה מקורית (native) של PHP ב-<code>gettext()</code>

en: PHP <code>setlocale()</code> failed
he: PHP <code>setlocale()</code> נכשל

en: Locale functionality is not implemented on your platform or the specified locale does not exist. Language translation may not work.
he:  פונקציונאליות איזוריות (Local( אינה ממומשת על תשתית השרת או שהאיזוריות הספציפית אינה קיימת. יכול להיות שתרגום השפה לא יפעל.

en: See the troubleshooting guide on zenphoto.org for details.
he: ראי את מדריך פתרון הבעיות באתר zenphoto.org לקבלת לפרטים נוספים.

en: Setting <em>mbstring.internal_encoding</em> to <strong>UTF-8</strong> in your <em>php.ini</em> file is recommended to insure accented and multi-byte characters function properly.
he: הגדרת <em>mbstring.internal_encoding</em> כ-<strong>UTF-8</strong> בקובץ ה-<em>php.ini</em> מומלצת כי היא מבטיחה תמיכה רחבה של קידוד.

en: You need to install the <code>mbstring</code> package or correct the issue with <code>iconv(()</code>
he: צריך להתקין החבילה <code>mbstring</code> או לפתור את הבעיה עם <code>iconv(()</code>

en: PHP <code>mbstring</code> package [is not present and <code>iconv()</code> is not working]
he: החבילה PHP <code>mbstring</code> [לא קיימת וגם <code>iconv()</code> לא עובדת]

en: Strings generated internally by PHP may not display correctly. (e.g. dates)
he: ייתכן שמחרוזות שמחוללות פנימית על ידי PHP יוצגו בצורה לא תקינה (למשל, תאריכים)

en: PHP <code>mbstring</code> package [is not present]
he: החבילה PHP <code>mbstring</code> [לא קיימת]

en: Database
he: מסד נתונים

en: <em>zp-config.php</em> file
he:  קובץ <em>zp-config.php</em>

en: <em>zp-config.php</em> file [does not exist]
he: קובץ <em>zp-config.php</em> [does not exist]

en: Setup was not able to create this file. You will need to edit the <code>zp-config.php.source</code> file as indicated in the file's comments and rename it to <code>zp-config.php</code>. Place the file in the %s folder.
he: ההתקנה לא הצליחה ליצור את הקובץ הזה. יהיה עליכם לערוך את הקובץ <code>zp-config.php.source</code> ידנית כפי שמוסבר בהערות שנמצאות בתוכו. לאחר עריכת הקובץ יש לשנות את שמו ל-<code>zp-config.php</code> להעתיק אותו בתיקייה %s.

en: <br /><br />You can find the file in the "%s" directory.
he: <br /><br />ניתן למצוא את הקובץ בתיקייה "%s"

en: File/Folder permissions
he: הרשאות קובץ/תיקייה

en: Set File/Folder permissions to %s.
he: הגדירו הרשאות קובץ/תיקייה עבור %s

en: You must be logged in to change permissions.
he: עליכים להיות מחוברים בכדי לשנות הרשאות

en: <em>unknown</em> (<code>%o</code>)
he: <em>לא ידוע</em> (<code>%o</code>)

en: File/Folder Permissions [are %s]
he: הרשאות קובץ/תיקייה [are %s]

en: If file and folder permissions are not set to <em>strict</em> or tighter there could be a security risk. However, on some servers Zenphoto does not function correctly with tight file/folder permissions. If Zenphoto has permission errors, run setup again and select a more relaxed permission.
he: אם הרשאות קובץ או תיקייה לא מוגדרות ל-<em>strict</em> או גובה יותר תיתכן בעית אבטחה. אף-על-פי-כן, על שרתים מסוימים זןפוטו לא פועלת באופן תקין עם הרשאות גבוהות. אם לזןפוטו יש שגיאות הרשאות הריצו את ההתקנה שוב ובחרו רמת הרשאות נמוכה יותר.

en: Character set
he: מערך קידוד

en: If your server filesystem character set is different from <code>%s</code> and you create album or image filenames names containing characters with diacritical marks you may have problems displaying the names.
he: אם קידוד מערכת הקבצים של השרת שלכם שונה מהקידוד  <code>%s</code> ואתם יוצרים שמות אלבומים או תמונות המכילים תווים מסוג diacritical ייתכן שתהיה בעיה להציג שמות אלו.

en: Change the filesystem character set define to %1$s.<br />If you do not know the character set try "%2$s"
he: שנו את הקידוד של מערכת הקבצים המוגדרים עבור %1$s.<br /> אם אתם לא יודעים את מערך הקידוד הנכון נסו "%2$s"

en: confirmed
he: אשרו

en: The Zenphoto filesystem character define is %1$s [%2$s]
he: הקידוד המוגדר למערכת הקבצים הוא %1$s [%2$s]

en: The Zenphoto filesystem character define is ISO-8859-1 [assumed]
he: הקידוד המוגדר למערכת הקבצים הוא  ISO-8859-1 [משוער

en: The Zenphoto filesystem character define is %1$s [which seems wrong]
he: הקידוד המוגדר למערכת הקבצים הוא %1$s [נראה שגוי]

en: The Zenphoto filesystem character define is %1$s [no test performed]
he: הקידוד המוגדר למערכת הקבצים הוא %1$s [לא התבצעה בדיקה]

en: Image URIs appear require the <em>filesystem</em> character set.
he: נראה שה-URIs של התמונות זקוקות לקידוד של מערכת הקבצים.

en: Warning!
he: אזהרה!

en: Database connection
he: חיבור מסד נתונים

en: Database setup in <em>zp-config.php</em>
he: הגדרות מסד נתונים ב-<em>zp-config.php</em>

en: You have not correctly set your <strong>Database</strong> <code>user</code>, <code>password</code>, etc. in your <code>zp-config.php</code> file and <strong>setup</strong> is not able to write to the file.
he: לא הגדרתם כראוי את המשתמש, הסיסמא או פרט אחר עבור <strong>מסד הנתונים</strong> בקובץ ההגדרות zp-config.php<code></code> תהליך ההתקנה לא יכול לכתוב אל הקובץ.

en: Connect to %s
he: מחובר ל-%s

en: Connect to Database [<code>CONNECT</code> query failed]
he: מחובר למסד הנתונים [<code>מחובר </code>  השאילתא נכשלה]

en: Check the <code>user</code>, <code>password</code>, and <code>database host</code> and try again.
he: בדקו את <code>שם המשתמש</code>, <code>הסיסמא</code> ואת <code>שרת בסיס-הנתונים</code> ונסו שנית.

en: %1$s version %2$s
he: %1$s גירסא  %2$s

en: Version %1$s or greater is required. Use a lower version at your own risk.<br />Version %2$s or greater is preferred.
he: נדרשת גירסא %1$s או גבוהה יותר. השתמשו בגירסא נמוכה על אחריותכם. <br /> עדיפה גירסא %2$s או גבוהה יותר.

en: Database <code>%s</code> created
he: מסד הנתונים <code>%s</code> נוצר

en: Database <code>%s</code> not created [<code>CREATE DATABASE</code> query failed]
he: מסד הנתונים <code>%s</code> לא נוצר [<code>CREATE DATABASE</code> query failed]

en: Connect to the database [You have not provided a database name]
he: התחברות למסד הנתונים [לא סיפקתם את שם מסד הנתונים]

en: Provide the name of your database in the form above.
he: הזינו את שם מסד הנתונים שלכם בטופס מעלה.

en: Connect to the database [Database does not exist]
he: התחברות למסד הנתונים [מסד הנתונים אינו קיים]

en: Click here to attempt to create <a href="?Create_Database" >%s</a>.
he: לחצו כאן על מנת לנסות ליצור <a href="?Create_Database" >%s</a>.

en: Connect to the database
he: התחברות למסד הנתונים

en: Could not access the <strong>%1$s</strong> database (<code>%2$s</code>).
he: אי אפשר לגשת למסד הנתונים <strong>%1$s</strong>  (<code>%2$s</code>).

en: Make sure the database has been created and that <code>%s</code> has access to it.
he: וודאו שמסד הנתונים נוצר ושל- <code>%s</code> יש גישה אליו.

en: Consider setting it <em>empty</em> in your Dataabase configuration.
he: שקלו להגדיר אותו <em>empty</em> בהגדרות מסד הנתונים.

en: <code>SQL mode</code> [is set to <em>%s</em>]
he: <code>SQL mode</code> [מוגדר כ-<em>%s</em>]

en: Consider setting it <em>empty</em> if you get Database errors.
he: שקלו להגדיר אותו <em>empty</em> אם מתקבלות שגיאות ממסד הנתונים.

en: Delete
he: מחיקה

en: Index
he: אינדקס

en: and
he: וגם

en: The <em>SHOW GRANTS</em> query failed.
he: שאילתת <em>SHOW GRANTS</em> נכשלה.

en: Database <code>access rights</code>
he:  <code>הרשאות גישה</code> למסד הנתונים

en: Database <code>access rights</code> [%s]
he:  <code>הרשאות גישה</code> למסד הנתונים [%s]

en: Your Database user must have %s rights.
he: משתמש מסד הנתונים שלך חייב להיות בעל הרשאות %s.

en: <em>SHOW TABLES</em> found: %s
he: <em>SHOW TABLES</em> נמצאו: %s

en: <em>SHOW TABLES</em> [Failed]
he: <em>SHOW GRANTS</em> [נכשלה]

en: The database did not return a list of the database tables for <code>%s</code>.
he: מסד הנתונים לא החזיר את רשימת הטבלאות עבור <code>%s</code>.

en: <strong>Setup</strong> will attempt to create all tables. This will not over write any existing tables.
he: <strong>ההתקנה</strong> תנסה ליצור את הטבלאות. פעולה זו לא תדרוס טבלאות קיימות.

en: %s is not UTF-8. You should consider porting your data to UTF-8 and changing the collation of the database fields to <code>utf8_unicode_ci</code> | %s are not UTF-8. You should consider porting your data to UTF-8 and changing the collation of the database fields to <code>utf8_unicode_ci</code>
he[0]: %s היא לא UTF-8. מומלץ להמיר את המידע שלך ל-UTF-8 ולשנות את ה-collation של מסד הנתונים שלך ל-<code>utf8_unicode_ci</code>
he[1]: %s אינן UTF-8. מומלץ להמיר את המידע שלך ל-UTF-8 ולשנות את ה-collation של מסד הנתונים שלך ל-<code>utf8_unicode_ci</code>

en: You should consider porting your data to UTF-8 and changing the collation of the database fields to <code>utf8_unicode_ci</code> and setting this <em>true</em>. Zenphoto works best with pure UTF-8 encodings.
he: מומלץ להמיר את המידע שלך לקידוד UTF-8 ולשנות את ה-collation של שדות מסד-הנתונים שלך ל-<code>utf8_unicode_ci</code> ולהגדיר את זה ל-<em>true</em>. זןפוטו פועלת הכי טוב עם קידוד UTF-8.

en: Zenphoto files
he: קבצי זןפוטו

en: Zenphoto package [missing]
he: חבילת זןפוטו [חסרה]

en: Zenphoto core files [This is not an official build. Some files are missing or seem wrong]
he: קבצי הליבה של זןפוטו [זו לא החבילה הרשמית. נראה שחסרים כמה קבצים או שהקבצים אינם שייכים לגירסא הנוכחית]

en: Zenphoto core files [Some files are missing or seem wrong]
he: קבצי הליבה של זןפוטו [נראה שחסרים כמה קבצים או שהקבצים אינם שייכים לגירסא הנוכחית]

en: Perhaps there was a problem with the upload. You should check the following files:
he: יתכן שהייתה בעיה בהעלאת הקבצים. כדאי לבדוק את הקבצים הבאים

en: Zenphoto core files [This is not an official build]
he: קבצי הליבה של זןפוטו [זו לא החבילה הרשמית]

en: Zenphoto core files
he: קבצי הליבה של זןפוטו

en: Installation files
he: קבצי התקנה

en: Zenphoto core folders [Some unknown files were found]
he: קבצי הליבה של זןפוטו [כמה קבצים לא מוכרים נמצאו]

en: The following files could not be deleted.
he: לא ניתן היה למחוק את הקבצים הבאים.

en: You should remove the following files:
he: כדאי למחוק את הקבצים הבאים:

en: Delete extra files
he: מחקו קבצים נוספים

en: Zenphoto core file permissions
he: ההרשאות של קבצי הליבה של זןפוטו

en: Zenphoto core file permissions [not correct]
he: ההרשאות של קבצי הליבה של זןפוטו [שגויות]

en: Setup could not set the one or more components to the selected permissions level. You will have to set the permissions manually. See the <a href="//www.zenphoto.org/2009/03/troubleshooting-zenphoto/#29">Troubleshooting guide</a> for details on Zenphoto permissions requirements.
he: ההתקנה לא הצליחה להגדיר הרשאות שנבחרו לרכיב אחד או יותר. אתם תאלצו להגדיר את ההרשאות ידנית. ראו <a href="//www.zenphoto.org/2009/03/troubleshooting-zenphoto/#29">מדריך פתרון הבעיות</a> לפרטים נוספים על ההרשאות הנדרשות לזןפוטו.

en: <em>.htaccess</em> file
he: קובץ <em>.htaccess</em>

en: <em>.htaccess</em> file [is empty or does not exist]
he: קובץ <em>.htaccess</em> [ריק או לא קיים]

en: If you have the mod_rewrite module enabled an <em>.htaccess</em> file is required the root zenphoto folder to create cruft-free URLs.
he: אם המודול mod_rewrite מופעל אז הקובץ <em>.htaccess</em> נדרש בתיקיית השורש של האתר בכדי ליצור כתובת URL יפים.

en: You can ignore this warning if you do not intend to set the <code>mod_rewrite</code> option.
he: אפשר להתעלם מהאזהרה הזו אם אתם לא מתכוונים להשתמש באפשרות של <code>mod_rewrite</code>.

en: Server seems not to be Apache or Apache-compatible, <code>.htaccess</code> not required.
he: נראה שהשרת הוא לא Apache או תומך Apache. הקובץ <code>.htaccess</code> אינו נדרש.

en: The <em>.htaccess</em> file in your root folder is not the same version as the one distributed with this version of Zenphoto. If you have made changes to <em>.htaccess</em>, merge those changes with the <em>%s/htaccess</em> file to produce a new <em>.htaccess</em> file.
he: הגירסא של הקובץ <em>.htaccess</em> שנמצא בתיקיית השורש של האתר אינה תואמת לגירסא של קובץ <em>.htaccess</em> שהופץ עם זןפוטו. אם בוצעו שינויים לקובץ, מזגו את השינויים האלו עם קובץ ה-<em>%s/htaccess</em> ויצרו קובץ חדש ותקין.

en: Click <a href="?copyhtaccess" >here</a> to have setup replace your <em>.htaccess</em> file with the current version.
he: לחצו <a href="?copyhtaccess" >כאן</a> על מנת שההתקנה תחליף את הקובץ <em>.htaccess</em> בקובץ <em>.htaccess</em> של הגירסא הנוכחית.

en: <em>.htaccess</em> file [wrong version]
he: קובץ <em>.htaccess</em> [גירסא שגויה]

en: <em>.htaccess</em> file (<em>RewriteEngine</em> is <strong>%s</strong>)
he: קובץ <em>.htaccess</em> (<em>RewriteEngine</em> הוא <strong>%s</strong>)

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase [is <em>missing</em>]
he: <em>.htaccess</em> [<em>RewriteBase </em> חסר]

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code>
he: <em>.htaccess</em> [<em>RewriteBase </em> הוא <code>%s</code>]

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code> [Does not match install folder]
he: <em>.htaccess</em> <em>RewriteBase </em> הוא <code>%s</code> [לא תואם את הגירסא שהותקנה]

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code> (fixed)
he: <em>.htaccess</em> <em>RewriteBase </em> הוא <code>%s</code> (תוקן)

en: Setup was not able to write to the file change RewriteBase match the install folder.
he: ההתקנה לא הצליחה לכתוב לקובץ. קבעו את RewriteBase  עם הנתיב של תיקיית ההתקנה.

en: Either make the file writeable or set <code>RewriteBase</code> in your <code>.htaccess</code> file to <code>%s</code>.
he: נסו להגדיר הרשאות כתיבה לקובץ או קבעו את <code>RewriteBase</code> בקובץ <code>.htaccess</code> עם הערך <code>%s</code>.

en: <em>robots.txt</em> file
he: קובץ <em>robots.txt</em>

en: <em>robots.txt</em> file [Not created]
he: קובץ <em>robots.txt</em> [לא נוצר]

en: Setup could not find the  <em>example_robots.txt</em> file.
he: ההתקנה לא הצליחה למצוא את הקובץ <em>example_robots.txt</em>.

en: Setup did not create a <em>robots.txt</em> file because one already exists.
he: ההתקנה לא יצרה את הקובץ <em>robots.txt</em> בגלל שאחד כבר קיים.

en: Setup could not create a <em>robots.txt</em> file.
he: ההתקנה לא הצליחה ליצור את הקובץ <em>robots.txt</em>.

en: albums [<code>$conf['external_album_folder']</code> is deprecated]
he: אלבומים [<code>$conf['external_album_folder']</code> יצא משימוש]

en: You should update your zp-config.php file to conform to the current zp-config.php.example file.
he: צריך לעדכן את zp-config.php שיתאים לקובץ zp-config.php.example הנוכחי.

en: <em>albums</em> folder
he: תיקיית <em>אלבומים</em>

en: <em>albums</em> folder [The line <code>$conf['album_folder']</code> is missing from your zp-config.php file]
he: תיקיית <em>אלבומים</em> [השורה <code>$conf['album_folder']</code> חסרה בקובץ  zp-config.php]

en: <em>locale</em> folders
he: תיקיות <em>locale</em>

en: <em>locale</em> folders [Are not complete]
he: תיקיות <em>locale</em> [אינן שלמות]

en: Be sure you have uploaded the complete Zenphoto package. You must have at least the <em>en_US</em> folder.
he: וודאו שהעלתם את כל החבילה של זןפוטו. לכל הפחות חייבת להימצא התיקייה <em>en_US</em>.

en: uploaded
he: הועלה

en: Third party plugins
he: תוספים צד-שלישי

en: You need to address the problems indicated above then run <code>setup.php</code> again.
he: צריך לפתור את הבעיה שמופיעה מעלה. לאחר-מכן יש להריץ את <code>setup.php</code> שוב.

en: Setup failed.
he: ההתקנה נכשלה.

en: Refresh
he: רענן

en: You need <em>USER ADMIN</em> rights to run setup.
he: אתם חייבים הרשאות של <em>USER ADMIN</em> בכדי להריץ את ההתקנה.

en: You must be logged in to run setup.
he: אתם חייבים להיות מחוברים למערכת בכדי להריץ את ההתקנה.

en: database connected
he: מסד הנתונים מחובר

en: About to create tables
he: מתכוננת ליצור את הטבלאות

en: About to update tables
he: מתכוננת לעדכן את הטבלאות

en: Begin table creation
he: החל תהליך יצירת טבלאות

en: Query %1$s Failed. Error: %2$s
he: השאילתא %1$s נכשלה. שגיאה %2$s.

en: Table creation failure:<br />Query: %1$s<br />Error: %2$s
he: יצירת הטבלה נכשלה: <br />שאילתא: %1$s<br />שגיאה: %2$s

en: Query ( %s ) Success.
he: השאילתה ( %s )  בוצעה בהצלחה.

en: Begin table updates
he: עדכון טבלאות החל

en: Done with database creation and update
he: סיימתי עם יצירת מסד הנתונים ועדכונו.

en: Previous Release was %s
he: גירסא קודמת הייתה %s

en: Done with table create!
he: יצירת טבלה הסתיימה!

en: Done with table create with errors!
he: יצירת טבלה הסתיימה עם שגיאות!

en: Done with table update
he: עדכון טבלה הסתיים

en: Done with table update with errors
he: עדכון טבלה הסתיים עם שגיאות!

en: Deleting files failed!
he: מחיקת קבצים נמחקה!

en: Delete setup files
he: מחקו קבצי התקנה

en: You may <a href="admin-users.php?page=users">set your admin user and password</a> or <a href="%s/backup_restore.php">run backup-restore</a>
he: אתם יכולים <a href="admin-users.php?page=users">להגדיר את שם המשתמש והסיסמא של המנהל</a> או <a href="%s/backup_restore.php">להריץ גיבוי-שחזור</a>

en: You need to <a href="admin-users.php">set your admin user and password</a>
he: <a href="admin-users.php">צריך להגדיר את שם המשתמש והסיסמא של המנהל<a/>

en: You can now  <a href="../">View your gallery</a> or <a href="admin.php">administer.</a>
he: אתם יכולים עכשיו <a href="../">לצפות בגלרייה</a> או <a href="admin.php">לנהל אותה.</a>

en: Database tables to create: %s
he: טבלאות מסד נתונים שיווצרו: %s

en: Database tables to update: %s
he: טבלאות מסד נתונים שיעודכנו: %s

en: run setup
he: הפעל את ההתקנה

en: Go
he: קדימה

en: database did not connect
he: מסד הנתונים לא מחובר

en: If you haven't created the database yet, now would be a good time.
he: אם עדיין יצרתם את מסד-הנתונים, עכשיו הוא זמן מצוין לעשות זאת.

en: The zp-config.php file does not exist. You should run setup.php to check your configuration and create this file.
he: הקובץ zp-config.php אינו קיים. צריך להריץ את הקובץ setup.php לבדוק את ההגדרות וליצור את הקובץ הזה.

en: Error: The 'albums' directory (%s) cannot be found.
he: שגיאה: תיקיית  'albums'  )%s)  לא נמצאה.

en: Error: The 'albums' directory (%s) is not readable.
he: שגיאה: לתיקייה  'albums'  )%s)  אין הרשאות קריאה.

en: Unknown
he: לא ידוע

en: <strong>Missing theme info file!</strong>
he: <strong>לערכת העיצוב חסר קובץ המידע!</strong>

en: Enable Imagick
he: לאפשר Imagick

en: Your PHP has support for Imagick. Check this option if you wish to use the Imagick graphics library.
he: PHP תומכת ב-Imagick. סמנו אפשרות זו אם אתם רוצים להשתמש בספריית הגרפיקה של Imagick.

en: Imagick filter
he: פילטר Imagick

en: <strong>Note:</strong> Image processing will be faster with a higher memory limit. However, if your server experiences problems with image processing, try setting this lower.
he: <strong>חשוב</strong>: מהירות עיבוד התמונה תהיה גדולה יותר ככל שמגבלת הזכרון תהיה קטנה יותר. למרות זאת, אם השרת חווה בעיות בעיבוד התמונה קבעו הגדרות נמוכות יותר לזכרון.

en: CAPTCHA font size
he: גודל גופן תמונת זיהוי(CAPTCHA)

en: The font size (in pixels) for CAPTCHAs. Default is <strong>%s</strong>.
he: גודל הגופן (בפיקסלים) עבור CAPTCHAs. ברירת המחדל היא <strong>%s</strong>.

en: The <strong><em>Imagick</em></strong> library version must be <strong>%s</strong> or later.
he: גירסת הספרייה <strong><em>Imagick</em></strong>  חייבת להיות <strong>%s</strong> או גבוהה יותר.

en: The <strong><em>Imagick</em></strong> extension is not available.
he: ההרחבה של <strong><em>Imagick</em></strong> אינה זמינה.

en: You are receiving this e-mail because of a password reset request on your Zenphoto gallery.
he: קיבלתם את הודעת המייל הזו בעקבות בקשת איפוס סיסמא בגלריית הזןפוטוש שלכם.

en: You are receiving this e-mail because of a password reset request on your Zenphoto gallery from a user who tried to log in as %s.
he: הודעת המייל הזו נשלחה אלייך מכיוון שבוצעה בקשה לאיפוס סיסמא ממשתמש שניסה להתחבר כ-%s.

en: There was no one to which to send the reset request.
he: לא נמצא מישהו שניתן לשלוח אליו את בקשת האיפוס.

en: To reset your Zenphoto Admin passwords visit: %s
he: בכדי לאפס את סיסמת המנהל שלכם בקרו ב: %s.

en: If you do not wish to reset your passwords just ignore this message. This ticket will automatically expire in 3 days.
he: אם אתם לא רוצים לאפס את הסיסמא שלכם, התעלמו מהודעה זו. התוקף שלה יפוג תוך 3 ימים.

en: The Zenphoto information you requested
he: מידע הזןפוטו שביקשתם

en: No album provided to sort.
he: לא הוצע אלבום למיון

en: Edit Album: <em>%1$s%2$s</em>
he: ערכי אלבום: <em>%1$s%2$s</em>

en: Image order saved
he: סדר התמונות נשמר

en: Back to the album list
he: חזרה לרשימת האלבומים

en: Back
he: אחורה

en: Apply
he: אשר

en: View Album
he: צפה באלבום

en: Set the image order by dragging them to the positions you desire.
he: ארגנו סדר התמונות  על ידי גרירתם למיקום הרצוי.

en: Album: %s
he: אלבום: %s

en: Image: %s
he: תמונה: %s

en: Page: %s
he: דף: %s

en: Albums Index
he: אינדקס אלבום

en: Return to %s
he: חזרי אל %s

en: The album couldn't be created in the 'albums' folder. This is usually a permissions problem. Try setting the permissions on the albums and cache folders to be world-writable using a shell:
he: האלבום לא הצליח להיווצר בתיקיית האלבומים. זאת בדרך כלל בעיית הרשאות. שנה הרשאות של תיקיית האלבומים והמטמון להרשאות ציבוריות באמצעות הקונסול.+

en: or use your FTP program to give everyone write permissions to those folders.
he: או השתמשו ב-FTP על מנת לתת הרשאות גלובליות לכולם עבור תיקיות אלו.

en: You've most likely exceeded the upload limits. Try uploading fewer files at a time, or use a ZIP file.
he: ככל הנראה חרגתם מהמכסה המותרת להעלאה. נסו לעלות מספר קטן יותר של תמונות בכול סבב או השתמשו בקובץ ZIP.

en: You must upload at least one file.
he: את חייבת לעלות לפחות קובץ אחד.

en: You must enter a folder name for your new album.
he: את חייבת להזין שם קובץ לאלבום החדש שלך.

en: You have attempted to upload to an album for which you do not have upload rights
he: ניסיתם לעלות תמונות לאלבום שאין לכם עבורו הרשאות העלאת תמונות.

en: You have attempted to upload one or more files which are not Zenphoto supported file types
he: ניסיתם לעלות תמונה קובץ אחד או יותר מסוג שאיננו נתמך על ידי זןפוטו.

en: You have attempted to upload too large a file
he: ניסיתם לעלות קובץ גדול מדי.

en: You have exceeded your upload quota
he: חרגתם מהמכסה המותרת לכם

en: The error %s was reported when submitting the form. Please try again. If this keeps happening, check your server and PHP configuration (make sure file uploads are enabled, and upload_max_filesize is set high enough.) If you think this is a bug, file a bug report. Thanks!
he: ארעה השגיאה %s  בעת שליחת הטופס. נסו שוב. אם השגיאה חוזרת על עצמה בדקו את הגדרות ה-PHP (וודאו שהעלאת קבצים מאופשרת, וש- upload_max_filesize מוגדר גבוה מספיק). אם נראה לכם שזה באג, אנא דווחו עליו. תודה!

en: Do you want to replace the file %s?
he: את רוצה להחליף את הקובץ %s?

en: Upload queue is full. The upload limit is %u.
he: התור של ההעלאת הקבצים מלא. מגבלת ההעלאה היא %u.

en: Upload Photos
he: העלאת תמונות

en: This web-based upload accepts the file formats: %s, and %s.
he: מנגנון העלאה תומך בסוגי הקבצים  %s, ו-%s.

en: This web-based upload accepts the file formats: %s and %s.
he: מנגנון העלאה מבוסס הרשת הזה תומך בסוגי הקבצים   %s, ו-%s.

en: <strong>Note: </strong>
he: <strong>חשוב:</strong>

en: ZIP files must contain only Zenphoto supported <em>image</em> types.
he: קבצי ZIP חייבים להכיל רק סוגי תמונות הנתמכות על ידי זןפוטו.

en: The maximum size for any one file is <strong>%sB</strong> which is set by your PHP configuration <code>upload_max_filesize</code>.
he: הגודל המירבי של כל קובץ הוא <strong>%sB</strong>. הגבלה זו מוגדרת בשדה <code>upload_max_filesize</code> של הגדרות ה-PHP.

en: Don't forget, you can also use <acronym title="File Transfer Protocol">FTP</acronym> to upload folders of images into the albums directory!
he: אל תשכחו: אתם יכולים להשתמש גם ב- <acronym title="File Transfer Protocol">FTP</acronym> בכדי להעלות תמונות ישירות לתיקיות האלבומים!

en: Something went wrong...
he: משהו השתבש...

en: There was an error submitting the form. Please try again.
he: אירעו שגיאות בזמן שליחת הטופסץ אנא נסו שוב.

en: Upload complete
he: העלאה הסתיימה

en: Your files have been uploaded.
he: הקבצים הועלו בהצלחה.

en: PHP Safe Mode Restrictions in effect!
he: ישנן הגבלות של  PHP Safe Mode.

en: Zenphoto may be unable to perform uploads when PHP Safe Mode restrictions are in effect
he: יתכן שזןפוטו לא יכולה לעלות תמונות בגלל הגבלות של PHP Safe Mode.

en: That name is already used.
he: שם זה כבר בשימוש.

en: This upload has to have a folder. Type a title or folder name to continue...
he: להעלאה הזו חייבת להיות מוגדרת תיקייה. הקלידו שם תיקייה או כותרת בכדי להמשיך...

en: Upload to:
he: העלאה אל:

en: Make a new Album
he: צרו אלבום חדש

en: Publish the album so everyone can see it.
he: פרסמו את האלבום כך שכולם יוכלו לצפות בו.

en: titled:
he: כותרת:

en: with the folder name:
he: עם שם התיקייה:

en: Auto-generate
he: מיוצר אוטומטית

en: Zenphoto supported file types | all files
he: סוגי הקבצים הנתמכים של ידי זןפוטו | כל הקבצים

en: There appears to be no <em>Flash</em> plugin installed in your browser.
he: נראה שלדפדפן לא מותקן תוסף פלאש.

en: Upload
he: העלאה

en: Cancel
he: ביטול

en: If your upload does not work try the <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=http');" >http-browser single file upload</a> or use FTP instead.
he: אם העלאה נכשלת נסו את <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=http');" >http-browser single file upload</a> או השתמשו ב-FTP.

en: Doesn't reload!
he: אל נטען!

en: Add more upload boxes
he: הוסף עוד תיבות העלת תמונות

en: (won't reload the page, but remember your upload limits!)
he: (אל תטענו את הדף מחדש, זכרו שהעלאה שלכם מוגבלת!)

en: Try the <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=multifile');" >multi file upload</a>
he: נסו את <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=multifile');" >העלאת קבצים מרובה</a>

en: There are no albums to which you can upload.
he: אין אלבומים שיש לכם הרשאות לעלות אליהם תמונות.

en: Applied
he: הוחל

en: Plugins
he: תוספים

en: Plugins provide optional functionality for Zenphoto.
he: תוספים מרחיבים את הפונקציונאליות של זןפוטו.

en: They may be provided as part of the Zenphoto distribution or as offerings from third parties.
he: יתכן שהתוספים נכתבו על ידי צוות הפיתוח של זןפוטו או שהן פותחו באופן פרטי.

en: Third party plugins are placed in the <code>%s</code> folder and are automatically discovered.
he: תוספים שפותחו באופן פרטי ממוקמים בתיקייה <code>%s</code> ומופיעים ברשימת התוספים אוטומטית.

en: If the plugin checkbox is checked, the plugin will be loaded and its functions made available to theme pages. If the checkbox is not checked the plugin is disabled and occupies no resources.
he: אם תיבת הסימון של התוסף מסומנת, התוסף יטען והפונקציות שלו יהיו זמינות בדפי ערכת העיצוב. אם התיבה אינה מסומנת התוסף לא מופעל ואינו צורך משאבים.

en: <strong>Note:</strong> Support for a particular plugin may be theme dependent! You may need to add the plugin theme functions if the theme does not currently provide support.
he: <strong>חשוב:</strong> יתכן שלא כל ערכות העיצוב תומכות בכל התוספים! יתכן שתצטרכו להוסיף את התמיכה הזו בעצמכם.

en: Reset
he: אפס

en: Available Plugins
he: תוספים זמינים

en: Description
he: תיאור

en: <strong>Error parsing <em>plugin_description</em> string!</strong>.
he: <strong>שגיאת פירסור (parsing)<em>מחרוזת plugin_version!</em></strong>  נסו להסיר את הנקודה-פסיק מהמחרוזת.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_version</em> string!</strong>.
he: <strong>שגיאת ניתוח מחרוזת <em>plugin_version</em>!</strong>.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_URL</em> string!</strong>.
he: <strong>שגיאת ניתוח מחרוזת <em>plugin_URL</em>!</strong>.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_disable</em> string!</strong>.
he: <strong>שגיאת ניתוח מחרוזת <em>plugin_disable</em>!</strong>.

en: This plugin is disabled: %s
he: התוסף לא פעיל: %s

en: Usage information
he: איך להשתמש בתוסף

en: Author
he: מחבר

en: Change plugin options
he: שנה אפשרויות תוסף

en: Custom thumbnail cropping
he: קיצוץ תמונה מוקטנת

en: You can change the portion of your image which is shown in thumbnails by cropping it here.
he: אתם יכולים לשנות את מימדי התמונה שמופיעה בתמונה המוקטנת על ידי קיצוצה (cropping) כאן.

en: current thumbnail
he: תמונת אצבע נוכחית

en: Reset to the default cropping
he: איפוס לחיתוך ברירת המחדל

en: Apply the cropping
he: החלו את הקיצוץ

en: Thumbnail cropping is disabled. Enable this option for the theme if you wish cropped thumbnails.
he: קיצוץ תמונות מוקטנות מבוטל. הפעילו תכונה זו אם אתם מעוניינים בקיצוץ תמונות מוקטנות.

en: thumbnail preview
he: תצוגה מקדימה של התמונה המוקטנת

en: Bad album object parameter to newImage(%s)
he: פרמטר לא חוקי לאובייקט אלבום עבור newImage(%s)

en: Bad filename suffix in newImage(%s)
he: תחילית לא חוקית לקובץ עבור newImage(%s)

en: The <strong><em>GD</em></strong> extension is not available.
he: ההרחבה של <strong><em>GD</em></strong> לא זמינה.

en: PHP GD library <em>%s</em>
he: ספריית PHP GD <em>%s</em>

en: <strong>Zenphoto error:</strong> zp-config.php not found. Perhaps you need to run <a href="%s/setup.php">setup</a> (or migrate your old config.php)
he: <strong>שגיאת זןפוטו:</strong> הקובץ zp-config.php לא נמצא. כדאי להריץ את <a href="%s/setup.php">ההתקנה </a> (או למזג את קובץ ההגדרות הישן)

en: ERROR: Assertion failed in
he: שגיאה: מתן זכות (Assertion) נכשלה ב-

en: Are you sure you want to delete this entire album?
he: האם את בטוחה שאת רוצה למחוק את האלבום כולו?

en: Are you Absolutely Positively sure you want to delete the album? THIS CANNOT BE UNDONE!
he: האם את בטוחה לחלוטין שאת רוצה למחוק את האלבום? פעולה זו היא בלתי-הפיכה!

en: Are you sure you want to delete the image? THIS CANNOT BE UNDONE!
he: האם את בטוחה שאת רוצה למחוק את התמונה? פעולה זו היא בלתי-הפיכה!

en: Are you sure you want to delete this article? THIS CANNOT BE UNDONE!
he: האם את בטוחה שאת רוצה למחוק את המאמר? פעולה זו היא בלתי הפיכה!

en: Are you sure you want to delete this page? THIS CANNOT BE UNDONE!
he: האם את בטוחה שאת רוצה למחוק את הדף? פעולה זו היא בלתי הפיכה!

en: Save
he: שמור

en: Saving
he: שומר

en: Click to edit...
he: הקליקי לעריכה...

en: New album name?
he: שם חדש לאלבום?

en: new album
he: אלבום חדש

en: Admin Toolbox
he: ארגז כלים לניהול

en: Admin
he: ניהול

en: Options
he: אפשרויות

en: Sort Gallery
he: מיין גלרייה

en: New Album
he: אלבום חדש

en: Edit album
he: עריכת אלבום

en: Sort subalbums
he: מייני תת-אלבומים

en: Sort album images
he: מיון תמונות אלבום

en: Delete the album
he: למחוק את האלבום

en: Delete album
he: למחוק אלבום

en: Upload Here
he: העלאה לכאן

en: New Album Here
he: אלבום חדש כאן

en: Delete the image
he: למחוק את התמונה

en: Delete image
he: מחיקת תמונה

en: Edit this image
he: עריכת תמונה

en: Edit image
he: עריכת תמונה

en: Create an album from the search
he: צרי אלבום מהחיפוש

en: Create Album
he: צרי אלבום

en: News
he: חדשות

en: Edit Article
he: עריכת מאמר

en: Delete article
he: למחוק מאמר

en: Delete Article
he: למחוק את המאמר

en: Add Article
he: הוסף מאמר

en: Pages
he: דפים

en: Edit Page
he: עריכת דף

en: Delete page
he: למחוק דף

en: Delete Page
he: למחוק דף

en: Add Page
he: הוסף דף

en: Logout
he: יציאה מהמערכת

en: Previous Page
he: דף קודם

en: Next Page
he: דף הבא

en: Page 1
he: דף 1

en: Page %u | Page %u
he[0]: %u דף
he[1]: %u דפים

en: Page %1$u (Current Page) | Page %1$u (Current Page)
he[0]: דף %1$u (דף נוכחי)
he[1]: דף %1$u (דף נוכחי)

en: Page %1$u | Page %1$u
he[0]: דף %1$u
he[1]: דף %1$u

en: Page {%u} | Page {%u}
he[0]: דף {%u}
he[1]: דף {%u}

en: The album is password protected.
he: האלבום מוגן באמצעות סיסמא

en: The album is not published.
he: האלבום לא מפורסם

en: (No title...)
he: (אין כותרת...)

en: Album Thumbnails
he: תמונות מוקטנות של אלבום

en: Search
he: חפש

en: Home
he: בית

en: (No date...)
he: (אין תאריך...)

en: (No Location...)
he: (אין מיקום...)

en: (No description...)
he: (אין תיאור...)

en: printEditable() incomplete function call.
he: printEditable() הקריאה לא הסתיימה.

en: printEditable() invalid function call.
he: printEditable() קריאה לא חוקית.

en: (No data...)
he: (אין מידע...)

en: The image is marked not visible.
he: התמונה מסומנת כמוסתרת

en: Image Info
he: מידע התמונה

en: (No data)
he: (אין מידע)

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Download Zip of the Album
he: הורד קובץ זיפ של האלבום

en: Download a zip file of this album
he: הורד קובץ זיפ של האלבום

en: by
he: על ידי

en: View image: %s
he: צפו בתמונה: %s

en: (No tags...)
he: (אין תגיות...)

en: Latest images RSS
he: RSS תמונות אחרונות

en: Latest images of this album RSS
he: RSS תמונות אחרונות של האלבום הזה

en: Latest images of this album and its subalbums RSS
he: RSS תמונות אחרונות של האלבום הזה ושל תת-האלבומים שלו

en: Latest comments RSS
he: RSS תגובות אחרונות

en: Latest comments RSS for this image
he: RSS תגובות אחרונות לתמונה הזו

en: Latest comments RSS for this album
he: RSS תגובות אחרונות לאלבום הזה

en: Latest albums RSS
he: RSS אלבומים אחרונים

en: select search fields
he: בחרו שדות חיפוש

en: fields
he: שדות

en: Clear search
he: נקה חיפוש

en: Reset search
he: אפס חיפוש

en: no date
he: אין תאריך

en: There was an error logging in.
he: ארעה שגיאה בעת ניסיון ההתחברות למערכת

en: Check your user and password and try again.
he: בדקו את שם המשתמש והסיסמא ונסו שנית.

en: The page you are trying to view is password protected.
he: הדף שביקשתם מוגן בסיסמא.

en: Powered by <a href="http://www.zenphoto.org" title="A simpler web photo album"><span id="zen-part">zen</span><span id="photo-part">PHOTO</span></a>
he: פועל על <a href="http://www.zenphoto.org" title="גלריית תמונות פשוטה ביותר"><span id="zen-part">זן</span><span id="photo-part">פוטו</span></a>

en: %1$s Error: Zenphoto received the error <em>%2$s</em> from the database server.
he: שגיאת %1$s. זןפוטו קיבלה את השגיאה <em>%2$s</em> משרת מסד הנתונים.

en: %s not connected
he: %s אינו מחובר

en: Theme <em>%s</em> removed.
he: ערכת העיצוב <em>%s</em> הוסרה.

en: Error removing theme <em>%s</em>
he: ארעה שגיאת בעת הסרת העיצוב <em>%s</em>

en: New theme name? (e.g. "My Theme")
he: שם חדש לערכת העיצוב? (כלומר  "ערכת העיצוב שלי")

en: My Theme
he: ערכת-העיצוב שלי

en: New directory name? (e.g. "my_theme")
he: שם חדש לתיקיית ערכת העיצוב? (כלומר "my_theme")

en: Gallery
he: גלרייה

en: no theme assigned, defaulting to Gallery theme
he: לא נקבעה ערכת עיצוב, מגדיר אוטומטית את ערכת העיצוב Gallery

en: Show theme for:
he: הצג ערכת עיצוב עבור:

en: There are no themes for which you have rights to administer.
he: אין לכם הרשאות לנהל אף אחת מערכות העיצוב.

en: Current theme for <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>
he: ערכת העיצוב הנוכחית עבור <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>

en: Clear theme assignment for %s
he: נקו הגדרת ערכת עיצוב עבור%s

en: Clear theme assignment
he: נקו קביעת ערכת עיצוב

en: Themes allow you to visually change the entire look and feel of your gallery. Theme files are located in your Zenphoto <code>/themes</code> folder.
he: ערכות עיצוב מאפשרות להגדיר ויזואלית את המראה והתחושה של כל האתר. קבצי ערכת העיצוב ממוקמים תחת זןפוטו בתיקייה <code>/themes</code>

en: You can download more themes from the <a href="http://www.zenphoto.org/zp/theme/">zenphoto themes page</a>.
he: ניתן להוריד ערכות עיצוב נוספות מ-<a href="http://www.zenphoto.org/zp/theme/">דף ערכות העיצוב של זןפוטו</a>

en: Place the downloaded themes in the <code>/themes</code> folder and they will be available for your use.
he: העתק את ערכת העיצוב שירדה לתיקיית <code>/themes</code> בכדי שיהיו זמינות להפעלה דרך ממשק הניהול.

en: You can edit files from custom themes. Official themes shipped with Zenphoto are not editable, since your changes would be lost on next update.
he: ניתן לערוך קבצים של ערכות עיצוב שהותאמו אישית. ערכות העיצוב הרשמיות שהגיעו עם זןפוטו אינן ניתנות לעריכה מכיוון שהשינויים יאבדו בעדכון הגירסא הבא.

en: If you want to customize an official theme, please first <em>duplicate</em> it. This will place a copy in your <code>/themes</code> folder for you to edit.
he: להתאמה אישית של ערכת עיצוב רשמית יש תחילה <em>ל</em>

en: Installed themes
he: ערכות עיצוב מותקנות

en: Action
he: פעולה

en: Set <em>%s</em> theme options
he: הגדירו אפשרויות ערכת עיצוב <em>%s</em>

en: Set %s as your theme
he: קבעו את ערכת העיצוב  %s כערכת העיצוב של הגלרייה

en: Activate
he: הפעל

en: Assign %s as your album theme
he: קבעו %s כערכת העיצוב של האלבום

en: Assign
he: הקצו

en: Current Theme
he: ערכת עיצוב נוכחית

en: Edit %s
he: ערכו %s

en: Edit
he: עריכה

en: Delete this %s
he: מחקו את %s

en: Duplicate %s
he: שכפלו את %s

en: Duplicate
he: שכפל

en: Title
he: כותרת

en: Tags
he: תגיות

en: File/Folder name
he: שם קובץ/תיקייה

en: Date
he: תאריך

en: Custom data
he: מידע מתואם אישית

en: Location/Place
he: מיקום/מקום

en: City
he: עיר

en: State
he: מדינה

en: Country
he: מדינה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Content
he: תוכן

en: ExtraContent
he: תוכנוסף

en: Last Editor
he: עורך אחרון

en: TitleLink
he: כותרת-קישור

en: The Zenphoto option "mod_rewrite" will be set to "enabled".
he: האפשרות "mod_rewrite" של זןפוטו תוגדר כ-"מופעלת".

en: The Zenphoto option "mod_rewrite" is "enabled".
he: האפשרות "mod_rewrite" של זןפוטו "מופעלת".

en: The Zenphoto option "mod_rewrite" is "disabled".
he: האפשרות "mod_rewrite" של זןפוטו "מבוטלת".

en: Notice: "Module mod_rewrite" is working.
he: חשוב: "Module mod_rewrite" עובד.

en: Are you sure you want to delete the checked items?
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק את הפריטים המסומנים?

en: edit comment
he: ערוך תגובה

en: Author:
he: מחבר:

en: Web Site:
he: אתר אינטרנט:

en: E-Mail:
he: אי-מייל:

en: Date/Time:
he: תאריך/שעה:

en: IP:
he: אי-פי:

en: Comment:
he: תגובה:

en: Comment management
he: מנהל התגובות

en: Comment is un-approved
he: התגובה לא מאושרת

en: Approve
he: אשרי

en: Approve this comment
he: אשרי תגובה

en: Comment is approved
he: התגובה אושרה

en: Un-approve
he: נדחתה

en: Un-approve this comment
he: דחו את התגובה

en: Comment is private
he: תגובה פרטית

en: Comment is public
he: תגובה ציבורית

en: Comment is anonymous
he: תגובה אנונימית

en: Comment is not anonymous
he: תגובה לא אנונימית

en: Are you sure you want to delete this comment?
he: האם את בטוחה שאת רוצה למחוק את התגובה?

en: Comments
he: תגובות

en: Selected items deleted
he: הפריטים שסומנו נמחקו

en: Selected items marked as spam
he: הפריטים הנבחרים מסומנים כספאם.

en: Selected items approved
he: הפריטים שסומנו אושרו

en: Comments deleted successfully.
he: התגובות נמחקו בהצלחה

en: Changes applied
he: השינויים הוחלו

en: You can edit or delete comments on your photos.
he: אתם יכולים לערוך או למחוק תגובות שהושארו לתמונות שלכם.

en: View full text
he: צפייה בטקסט המלא

en: View truncated
he: צפייה במחוקות

en: Edit this comment
he: ערכו את התגובה

en: *Bulk actions*
he: *סדרת פעולות*

en: Mark as spam
he: סמנו כספאם

en: Check All
he: סמן הכל

en: <strong>database error</strong>
he: <strong>שגיאת מסד נתונים</strong>

en: [news]
he: [חדשות]

en: [page]
he: [דף]

en: Anonymous posting
he: פוסט אנונימי

en: Private message
he: הודעות פרטיות

en: Approve this message (not SPAM)
he: אשרי הודעה זו (לא ספאם)

en: Approve this message (not SPAM
he: אשרי הודעה זו (לא ספאם)

en: Mark this message as SPAM
he: סמנו הודעה כספאם

en: Edit this comment.
he: עריכת תגובה

en: Reply:
he: השיבו:

en: Reply
he: תגובה

en: Delete this comment.
he: מחיקת תגובה

en: Marked as spam/approved
he: סימון כספאם/מאושרת

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: E-mail comment author
he: כתובת המייל של מחבר התגובה

en: <em>%s</em> is not available.
he: <em>%s</em> אינו נמצא.

en: The locale %s is not supported on your server.
he: הגדרת הלוקאל %s אינה נתמכת על ידי השרת.

en: reset
he: איפוס

en: Server protocol:
he: פרוטקול שרת:

en: secure admin
he: ניהול מאובטח

en: Normally this option should be set to <em>http</em>. If you're running a secure server, change this to <em>https</em>. Select <em>secure admin</em> to insure secure access to <code>admin</code> pages.
he: <em>בדרך כלל מומלץ להגדיר אופציה כ-http</em>. אם את מריצה שרת מאובטח, שני לאופצייה <em>https</em>. בחרי <em>ניהול מאובטח</em> על מנת להבטיח גישה מאובטחת לדפי הניהול.

en: <strong>Note:</strong> Login from the front-end user login form is secure only if <em>https</em> is selected.
he: <strong>חשוב:</strong> התחברות למערכת מדף ההתחברות הינה מאובטחת רק אם אופציית<em>https</em> נבחרה.

en: Time zone:
he: אזור זמן:

en: *not specified
he: *לא הוגדר

en: Your server reports its time zone as: <code>%s</code>.
he: השרת מדווח כי הוא נמצא באיזור הזמן: <code>%s</code>.

en: Your time zone offset is %d hour. If your time zone is different from the servers, select the correct time zone here. | Your time zone offset is: %d hours. If your time zone is different from the servers, select the correct time zone here.
he[0]: ההפרש של איזור הזמן שלך הוא %d שעה. אם איזור הזמן שלכם שונה מאיזור הזמן של השרתים, בחרו את איזור הזמן נכון כאן.
he[1]: ההפרש של איזור הזמן שלך הוא %d שעות. אם איזור הזמן שלכם שונה מאיזור הזמן של השרתים, בחרו את איזור הזמן נכון כאן.

en: Time offset (hours):
he: הפרשי זמן (בשעות):

en: If you're in a different time zone from your server, set the offset in hours of your time zone from that of the server. For instance if your server is on the US East Coast (<em>GMT</em> - 5) and you are on the Pacific Coast (<em>GMT</em> - 8), set the offset to 3 (-5 - (-8)).
he: אם אתם נמצאים באיזור-זמן שונה מזה של השרת שעליו נמצא האתר, קבעו את הפרש הזמן בשעות בין מיקומכם למיקום השרת. לדוגמא: אם השרת שלכם נמצא בחוף המזרחי של ארצות-הברית t (<em>GMT</em> - 5) ואתם נמצאים בחוף המערבי  (<em>GMT</em> - 8) קבעו את הפרש הזמן ל-3 (8-5).

en: URL options:
he: אפשרויות URL:

en: If you have Apache <em>mod rewrite</em>, put a checkmark on the <em>mod rewrite</em> option, and you'll get nice cruft-free URLs.
he: אם לשרת האפאצ'י יש <em>mod rewrite</em> מומלץ לסמן את האופצייה <em>mod rewrite</em> וכך יתקבלו כתובת אינטרנט יפות וברורות!

en: If the checkbox is disabled, setup did not detect a working Apache <em>mod rewrite</em> facility and proper <em>.htaccess</em> file.
he: אם תיבת הסימון אינה מאופשרת ההתקנה לא זיהתה קובץ <em>.htaccess</em> המאפשר <em>mod rewrite</em> של שרת האפאצ'י

en: If you are having problems with images who's names with contain accented characters try changing the <em>UTF8 image URIs</em> setting.
he: אם נוצרות שגיאות עם תמונות ששמותיהן מכילים תווים מיוחדים נסו לשנות את ההגדרות <em>UTF8 image URIs</em>.

en: If <em>mod_rewrite</em> is checked above, zenphoto will appended the <em>mod_rewrite suffix</em> to the end of image URLs. (This helps search engines.) Examples: <em>.html, .php, /view</em>, etc.
he: אם <em>mod_rewrite</em> למעלה מסומן, זןפוטו תוסיף את תחילת ה-em>mod_rewrite</em>> לסוף ה-URLים של התמונה. פעולה זו מסייעת למנועי חיפוש. לדוגמא <em>.html, .php, /view</em>, וכולי.

en: Language:
he: שפה:

en: Highlighted languages are not current with Zenphoto Version %s. (The version Zenphoto of the out-of-date language is shown in braces.) Please check the <a href="http://www.zenphoto.org/trac/report/9?sort=summary">translation tickets</a> for new and updated language translations.
he: השפות המודגשות אינן נתמכות כעת על ידי גירסא %s של זןפוטו. (גרסת זןפוטו של השפות שפג תוקפה מופיעה בסוגריים). אנא בדקו את <a href="http://www.zenphoto.org/trac/report/9?sort=summary">כרטיסי התרגום</a> בכדי למצוא תרגומים חדשים או מעודכנים.

en: Multi-lingual
he: רב-שפתי

en: You can disable languages by unchecking their checkboxs. Only checked languages will be available to the installation.
he: אתם יכולים לנטרל שפות על ידי הסרת הסימון של תיבות הסימון שלצידן. רק שפות מסומנת יהיו זמניות במערכת.

en: Select the preferred language to display text in. (Set to <em>HTTP Accept Language</em> to use the language preference specified by the viewer's browser.)
he: בחרו את השפה הרצויה להצגת הכיתוב בגלרייה.  (בחרו <em>HTTP Accept Language</em> בכדי לאפשר בחירת שפה לפי הגדרות הדפדפן של המשתמש.)

en: Set <em>Multi-lingual</em> to enable multiple languages for database fields.
he: הגדרת <em>Multi-lingual</em> להפעלת מספר שפות עבור שדות של מסד הנתונים.

en: <strong>Note:</strong> if you have created multi-language strings, uncheck this option, then save anything, you will lose your strings.
he: <strong>חשוב:</strong> אם כבר יצרתם תרגומים לשפות שונות, בטלו אופצייה זו לאחר מכן שמרו הכול. אתם עלולים לאבד את התרגומים שלכם!

en: Date format:
he: תבנית תאריך:

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Preferred date representation
he: תצוגת תאריך מועדפת

en: 2008. February 25. 15:30
he: 2008. פברואר 25. 15:30

en: 2008. February 25.
he: 2008. פברואר 25.

en: 25 Feb 2008 15:30
he: 25 פבר 2008 15:30

en: 25 Feb 2008
he: 25 פבר 2008

en: 25 February 2008 15:30
he: 25 פברואר 2008 15:30

en: 25 February 2008
he: 25 פברואר 2008

en: 25. Feb 2008 15:30
he: 25. פבר 2008 15:30

en: 25. Feb 2008
he: 25. פבר 2008

en: 25. Feb. 08 15:30
he: 25. פבר. 08 15:30

en: 25. Feb. 08
he: 25. פבר. 08

en: 25. February 2008 15:30
he: 25. פברואר 2008 15:30

en: 25. February 2008
he: 25. פברואר 2008

en: 25-Feb-08 15:30
he: 25-פבר-08 15:30

en: 25-Feb-08
he: 25-פבר-08

en: 25-Feb-2008 15:30
he: 25-פבר-2008 15:30

en: 25-Feb-2008
he: 25-פבר-2008

en: Feb 25, 2008 15:30
he: פבר 25, 2008 15:30

en: Feb 25, 2008
he: פבר 25, 2008

en: February 25, 2008 15:30
he: פברואר 25, 2008 15:30

en: February 25, 2008
he: פברואר 25, 2008

en: Format for dates. Select from the list or set to <code>custom</code> and provide a <a href="http://us2.php.net/manual/en/function.strftime.php"><nobr><code>strftime()</code></nobr></a> format string in the text box.
he: תבניות של תאריכים. בחרו תבנית מוגדרת מראש או בחרו את האפשרות "מותאם אישית" וספקו תבנית <a href="http://us2.php.net/manual/en/function.strftime.php"><nobr><code>strftime()</code></nobr></a> בתיבת הטקסט הריקה.

en: Charset:
he: קידוד:

en: The character encoding to use internally. Leave at <em>Unicode (UTF-8)</em> if you are unsure.
he: הקידוד לשימוש פנימי. מומלץ להשאיר אותו <em>Unicode (UTF-8)</em> אם אינך בטוחה.

en: Character sets <span style="color:gray">shown in gray</span> have no character translation support.
he: לקידוד (Character set) <span style="color:gray">המופיע באפור</span> אין תרגום.

en: Front-end editing
he: עריכת ממשק קדמי

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: מאופשר

en: Check to allow editing of Gallery data on the front-end pages. (Sometimes known as <em>Ajax</em> editing.)
he: סמנו בכדי לאפשר עריכת מידע של הגלרייה בדפי האתר. (עריכה שידועה גם בשם עריכת אגקס).

en: <strong>NOTE:</strong> enabling this feature is not recommended as it is susceptible to Cross Site Request Forgeries.
he: <strong>חשוב:</strong> הפעלת התכונה אינה מומלצת כיוון שהיא רגישה לבקשות מזויפות שעוברות בין אתרים.

en: CAPTCHA generator:
he: מחולל תמונת זיהוי(CAPTCHA):

en: Select the <em>CAPTCHA</em> generator to be used by Zenphoto.
he: בחירת  מחולל <em>>תמונת זיהוי (CAPTCHA)</em> לשימוש זןפוטו

en: Allowed tags:
he: תגיות מורשות:

en: Tags and attributes allowed in comments, descriptions, and other fields.
he: תגיות ואטריביוטים המותרים בתגובות, תיאורים ושדות אחרים.

en: reset to default
he: אפסו לערכי ברירת מחדל

en: Site email:
he: אימייל של האתר:

en: This email address will be used as the <em>From</em> address for all mails sent by Zenphoto.
he: כתובת המייל הזו תופיע בשדה כתובת ה-<em>From</em> בכול הודעות המייל הנשלחות

en: save
he: שמרי

en: Gallery title:
he: כותרת גלרייה:

en: What you want to call your Zenphoto site.
he: איך אתם רוצים לקרוא לאתר הזןפוטו שלכם.

en: Gallery description:
he: תיאור גלרייה:

en: A brief description of your gallery. Some themes may display this text.
he: תיאור קצר של הגלרייה שלכם. ערכות עיצוב מסויימות יציגו את הטקסט הזו.

en: Gallery security
he: אבטחת גלרייה

en: public
he: ציבורי

en: Private galleries are viewable only by registered users.
he: גלריות פרטיות זמניות לצפיה של משתמשים רשומים בלבד.

en: Gallery password:
he: סיסמת גלרייה:

en: clear password
he: נקה סיסמא

en: Master password for the gallery. Click on <em>Gallery password</em> to change.
he: סיסמת על עבור הגלרייה. לחצו על <em>סיסמת גלרייה</em> לשינוייה

en: Gallery guest user:
he: משתמש אורח של הגלרייה:

en: (repeat)
he: סיסמא שוב:

en: Gallery password hint:
he: רמז לסיסמת גלרייה:

en: User ID for the gallery guest user
he: מזהה משתמש עבור משתמש אורח של הגלרייה

en: Master password for the gallery. If this is set, visitors must know this password to view the gallery.
he: סיסמת-על לגלרייה. אם ערך זה מוזן, מבקרים חייבים לדעת אותו על מנת לצפות בגלרייה.

en: A reminder hint for the password.
he: רמז תזכורת לסיסמא.

en: Unprotected pages:
he: דפים שאינם מוגנים:

en: Place a checkmark on any pages which should not be protected by the gallery password.
he: סמן את הדפים שלא יהיו מוגנים על ידי סיסמת הגלרייה.

en: Website title:
he: כותרת אתר:

en: Your web site title.
he: כותרת האתר שלך.

en: Website url:
he: URL של האתר:

en: This is used to link back to your main site, but your theme must support it.
he: זהו הקישור שמוביל חזרה לדף הבית של הגלרייה אבל ערכת-העיצוב שלכם חייב לתמוך בזה.

en: Sort gallery by:
he: מיין גלרייה ע"פ:

en: Manual
he: ידני

en: Descending
he: סדר יורד

en: custom fields:
he: שדות מותאמים אישית:

en: Sort order for the albums on the index of the gallery. Custom sort values must be database field names. You can have multiple fields separated by commas. This option is also the default sort for albums and subalbums.
he: סדר מיון האלבומים בדף הבית של הגלרייה. ערכים של מיונים מתואמים אישית חייבים להיות שמות של שדות במסד הנתונים. ניתן להגדיר מספר שדות המופרדים בפסיק. האופצייה הזו מגדירה את קריטריון המיון של האלבומים ושל תת-אלבומים.

en: Gallery behavior:
he: התנהגות הגלרייה:

en: use latest image date as album date
he: השתמשי בתאריך התמונה האחרונה כתאריך של האלבום

en: enable user name login field
he: אפשרי שדה שם משתמש

en: enable persistent archives
he: לאפשר ארכיונים מתמידים

en: enable gallery sessions
he: אפשרי sessions של הגלרייה

en: <a href="javascript:toggle('albumdate');" >Details</a> for <em>use latest image date as album date</em>
he: <a href="javascript:toggle('albumdate');" >פרטים</a> עבור <em>שימוש בתאריך התמונה האחרונה כתאריך של האלבום</em>

en: If you wish your album date to reflect the date of the latest image uploaded set this option. Otherwise the date will be set initially to the date the album was created.
he: בכדי לעדכן את תאריך האלבום לתאריך העלאת התמונה החדשה ביותר של האלבום בחרו אופצייה זו. אחרת, תאריך האלבום יקבע לפי תאריך יצירת האלבום.

en: <a href="javascript:toggle('username');" >Details</a> for <em>enable user name login field</em>
he: <a href="javascript:toggle('username');" >פרטים</a> עבור <em>enable user name login field</em>

en: This option places a field on the gallery (search, album) login form for entering a user name. This is necessary if you have set guest login user names. It is also useful to allow Admin users to log in on these pages rather than at the Admin login.
he: האופצייה הזו מציבה שדה להזנת שם משתמש בטופס ההתחברות של הגלרייה (חיפוש, אלבום). השדה הזה הכרחי אם הופעלה האפשרות להתחבר כאורח למערכת. זה גם מועיל לאפשר למנהלים להתחבר למערכת דרך דפים אלו ולא דרך דף התחברות הרגיל.

en: <a href="javascript:toggle('visualthumb');" >Details</a> for <em>visual thumb selection</em>
he: <a href="javascript:toggle('visualthumb');" >פרטים</a> על <em>בחירה של תמונת-אצבע ויזואלית</em>

en: Setting this option places thumbnails in the album thumbnail selection list (the dropdown list on each album's edit page). In Firefox the dropdown shows the thumbs, but in IE and Safari only the names are displayed (even if the thumbs are loaded!). In albums with many images loading these thumbs takes much time and is unnecessary when the browser won't display them. Uncheck this option and the images will not be loaded.
he: הפעלת האופצייה הזו מציגה תמונות-אצבע ברשימה של בחירת תמונת-אצבע של האלבום (תפריט נפתח המופיע בכול דף עריכת אלבום). בדפדפן פיירפוקס התפריט מציג תמונות-אצבע בעוד שבדפדפן אקספלורר וסאפארי רק השמות של התמונות המוקטנות מופיעים. באלבומים שבהם תמונות רבות טעינת התמונות המוקטנות אורכת זמן רב ולכן מומלץ לא להפעיל את האופצייה הזו עם ידוע שהדפדפן שיהיה בשימוש לא תומך בה.

en: <a href="javascript:toggle('persistentarchive');" >Details</a> for <em>enable persistent archive</em>
he: <a href="javascript:toggle('persistentarchive');" >פרטים</a> עבור <em>הפעלת ארכיון מתמשך</em>

en: Put a checkmark here to re-serve Zip Archive files if you are using the optional template function <em>printAlbumZip()</em> to enable visitors of your site to download images of an album as .zip files. If not checked that .zip file will be regenerated each time.
he: סמנו את האפשרות הזו בכדי למנוע הישנות של יצירת קבצים דחוסים (ZIP) של תמונות של אלבומים  להורדה על ידי מבקרי האתר. הקבצים יווצרו על ידי הוספת הפונקציה <em>printAlbumZip()</em> לתבנית ערכת העיצוב. אם האפשרות הזו לא מסומנת הקבצים יווצרו כל פעם מחדש.

en: <strong>Note: </strong>Setting this option may impact password protected albums!
he: <strong>חשוב: </strong>בחירת האפשרות הזו עלולה להשפיע על אלבומים המוגנים בסיסמא.

en: <a href="javascript:toggle('gallerysessions');" >Details</a> for <em>enable gallery sessions</em>
he: <a href="javascript:toggle('gallerysessions');" >פרטים</a> על <em>הפעלת סשיין של הגלרייה</em>

en: Check this option if you are having issues with album password cookies not being retained. Setting the option causes zenphoto to use sessions rather than cookies.
he: סמנו את האופצייה הזו אם ישנה בעיה לשמור סיסמאות של אלבומים בעוגיות. סימון האופצייה תגרום לזןפוטו להשתמש בסשיין במקום בעוגיות.

en: Search password:
he: חפש סיסמא:

en: Password for the search guest user. click on <em>Search password</em> to change.
he: סיסמא לחיפוש משתמש אורח. לחצו על <em>סיסמת חיפוש</em> לשינוייה.

en: Search guest user:
he: חיפוש משתמש אורח:

en: Search password hint:
he: חיפוש רמז לסיסמא:

en: User ID for the search guest user
he: מזהה משתמש לחיפוש משתמש אורח

en: Password for the search guest user. If this is set, visitors must know this password to view search results.
he: סיסמא לחיפוש משתמש אורח. אם אופצייה זאת מסומנת מבקרים חייבים לדעת את הסיסמא בכדי לצפות בתוצאות החיפוש.

en: Search behavior settings:
he: חיפוש הגדרות התנהגות:

en: exact
he: במדויק

en: partial
he: חלקי

en: Fields list:
he: רשימת שדות:

en: Treat spaces as
he: טפל ברווחים כ-

en: <em>space</em>
he: <em>רווח</em>

en: <em>OR</em>
he: <em>או</em>

en: <em>AND</em>
he: <em>וגם</em>

en: Do not return <em>album</em> matches
he: אל תציג תוצאות אלבומים

en: Do not return <em>image</em> matches
he: אל תציג תוצאות תמונות

en: Do not return <em>news</em> matches
he: אל תציג תוצאות חדשות

en: Do not return <em>page</em> matches
he: אל תציג תוצאות דפים

en: Search behavior settings.
he: חפש הגדרות התנהגות.

en: <em>Field list</em> is the set of fields on which searches may be performed.
he: <em>רשימת שדות</em> היא רשימה של שדות שבהם מתבצע החיפוש.

en: Search does partial matches on all fields selected with the possible exception of <em>Tags</em>. This means that if the field contains the search criteria anywhere within it a result will be returned. If <em>exact</em> is selected for <em>Tags</em> then the search criteria must exactly match the tag for a result to be returned.
he: החיפוש מוצא תוצאות לפי השדות שנבחרו להוציא <em>תגיות</em>. כלומר, עם אחד השדות עומד בקריטריון החיפוש תחזור תוצאה. אם האופצייה <em>eבמדויק/em> נבחרה עבור <em>תגיות</em> אז קריטריון החיפוש חייב להתאים בדיוק לתגית בכדי שתחזור תוצאה.

en: Setting <code>Treat spaces as</code> to <em>OR</em> will cause search to trigger on any of the words in a string separated by spaces. Setting it to <em>AND</em> will cause the search to trigger only when all strings are present. Leaving the option unchecked will treat the whole string as a search target.
he: כאשר מגדירים את האופצייה <code>התייחס לרווחים במחרוזת החיפוש</code> כאופרטור<em>או (OR)</em> יגרום לחיפוש עבור כל אחת המילים בחיפוש. אם האופרטור הוא <em>ו (AND)</em> יחפש תוצאות שכל המילים מופיעות בהן. אם לא נבחרה אופצייה החיפוש יתבצע על כל המילים.

en: Setting <code>Do not return <em>{item}</em> matches</code> will cause search to ignore <em>{items}</em> when looking for matches.
he: הגדרת <code>תוצאות אל תחזיר <em>{item}</em> תגרום לחיפוש להתעלם מ-<em>{items}</em> בתוצאות. לא יופיעו אלבומים מלולאת <code>next_album()</code> בתוצאות החיפוש.

en: RSS feeds enabled:
he: פיד RSS מאופשר עבור:

en: All news
he: כל החדשים

en: News/Page comments
he: תגובות חדשה/דף

en: Check each RSS feed you wish to activate.
he: סמנו את ערוצי ה-RSS שברצונכם להפעיל.

en: <strong>Note:</strong> Theme support is required to display RSS links.
he: <strong>חשוב:</strong> בכדי להציג קישורי RSS ערכת העיצוב צריכה לתמוך בכך.

en: Number of RSS feed items:
he: מספר פידים של RSS:

en: Images RSS
he: פיד RSS תמונות

en: Albums RSS
he: פיד RSS אלבומים

en: The number of new items you want to appear in your site's RSS feed. The images and comments RSS share the value.
he: מספר הפריטים שיופיעו בפיד ה-RSS של האתר. חל גם הפידים של התמונות והתגובות.

en: Size of RSS feed images:
he: גודל תמונות של פידי RSS

en: The size you want your images to have in your site's RSS feed.
he: גדול התמונות שיופיעו בערוץ ה-RSS של האתר.

en: RSS feed sort order:
he: סדר התצוגה של פידי RSS:

en: latest by id
he: אחרון ע"פ id

en: latest by date
he: אחרון ע"פ תאריך

en: latest updated
he: אחרון שעודכן

en: a) Images RSS: Choose between <em>latest by id</em> for the latest uploaded, <em>latest by date</em> for the latest uploaded fetched by date, or <em>latest by mtime</em> for the latest uploaded fetched by the file's last change timestamp.<br />b) Albums RSS: Choose between <em>latest by id</em> for the latest uploaded and <em>latest updated</em>
he: א) RSS תמונות: בחרו אחת מאפשרויות המיון <em>אחרונות לפי מזהה</em> לתמונות האחרונות שהועלו, <em>אחרונות לפי תאריך</em> לאחרונות שהועלו לפי תאריך, או <em>אחרונות לפי mtime</em> לאחרונות שהועלו לפי תאריך יצירת התמונה.<br />ב) RSS אלבומים: בחרו אחת מאלו <em>אחרונים לפי מזהה</em> לאחרונים שהועלו אליהם תמונות <em>ולאחרונים שעודכנו</em>

en: Check if you want to enable the <em>RSS enclosure</em> feature which provides a direct download for full images, movies etc. from within certain RSS reader clients <em>(only Images RSS)</em>.
he: סמנו את האפשרות הזו בכדי להפעיל את הפיטצ'ר <em>RSS enclosure</em> שמאפשר קישור ישיר להורדת תמונות בגודל מלא, סרטים וכולי מתוך קוראי RSS מסוימים <em>(רק RSS תמונות)</em>.

en: Media RSS:
he: RSS מדיה:

en: Check if <em>media RSS</em> support is to be enabled. This support is used by some services and programs <em>(only Images RSS)</em>.
he: סמנו את האפשרות הזו בכדי להפעיל את התמיכה של<em>media RSS</em>. בתמיכה הזו עושים שימוש שירותים מסוימים ותוכנות <em>(רק RSS תמונות)</em>.

en: RSS cache
he: מטמון פיד RSS

en: RSS cache expire
he: מטמון פיד RSS פג תוקף

en: Check if you want to enable static RSS feed caching. The cached file will be placed within the <em>cache_html</em> folder.<br /> Cache expire default is 86400 seconds (1 day  = 24 hrs * 60 min * 60 sec).
he: סמנו את האפשרות הזו בכדי להפעיל הטמנה (caching( של ערוץ RSS סטטי. הקובץ המוטמן ישמר בתוך תיקיית <em>cache_html</em>. תפוגת המטמון היא 86400  שניות. (1 יום = 24 שעות * 60 דקות * 60 שניות).

en: RSS hitcounter
he: מונה RSS

en: Check if you want to store the hitcount on RSS feeds.
he: סמנו אם אתם רוצים שמונה ה-RSSיישמר

en: Your %s passwords were empty or did not match
he: סיסמאות ה-%s  שלך ריקות או לא נכונות

en: You must supply a password for the Protected image user
he: אתם חייבים לספק סיסמא לתמונות המשתמש המוגנות

en: See also the <a href="?tab=theme">Theme Options</a> tab for theme specific image options.
he: ראו גם לשונית<a href="?tab=theme">אפשרויות ערכת עיצוב</a> להגדרת אפשרויות תמונה.

en: Sort images by:
he: מיון תמונות לפי:

en: Default sort order for images.
he: סדר התצוגה ברירת המחדל של התמונות.

en: Custom sort values must be database field names. You can have multiple fields separated by commas.
he: ערכי מיון מותאמים אישית חייבים להיות שמות שדות במסד הנתונים. ניתן לקבוע מספר שדות מופרדים בפסיקים.

en: Image quality:
he: איכות תמונה:

en: Normal Image
he: תמונה נורמלית

en: <em>full</em> Image
he: תמונה בגודל מלא

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Compression quality for images and thumbnails generated by Zenphoto.
he: השוואת איכות תמונות ותמונות-אצבע מחוללת על ידי זןפוטו

en: Quality ranges from 0 (worst quality, smallest file) to 100 (best quality, biggest file).
he: טווח איכות התמונה נע בין 0 (איכות גרועה, קובץ קל) ל-100 (איכות מעולה, קובץ כבד).

en: Interlace:
he: שילוב:

en: If checked, resized images will be created <em>interlaced</em> (if the format permits).
he: אם האפשרות מסומנת, תווצרנה תמונות בגודל שונה (משולב - interlaced - אם הפורמט מאפשר זאת).

en: Auto rotate images:
he: סיבוב אוטומטי של תמונות:

en: Automatically rotate images based on the EXIF orientation setting.
he: סיבוב אוטומטי של תמונות מבוסס על הגדרות האוריינטציה של EXIF.

en: Image rotation requires the <em>imagerotate</em> function found in the bundled GD library of PHP version 4.3 or greater.
he: האפשרות של סיבוב תמונה חייב את הפונקציה <em>imagerotate</em> שנכללת בספריית GD של PHP גירסא 4.3 או גבוהה יותר.

en: Allow upscale:
he: לאפשר הגדלה:

en: Allow images to be scaled up to the requested size. This could result in loss of quality, so it's off by default.
he: לאפשר הגדלת תמונה לגודל המבוקש. דבר זה עלול לגרום לירידה באיכות לכן אופצייה זו כבויה כברירת מחדל.

en: Sharpen:
he: חדות:

en: Images
he: תמונות

en: Thumbs
he: תמונות מוקטנות

en: Amount
he: כמות

en: Radius
he: רדיוס

en: Threshold
he: מפתן

en: Add an unsharp mask to images and/or thumbnails.
he: הוסף מסיכה לא חדה לתמונות או לתמונות-אצבע

en: <strong>Warning</strong>: can overload slow servers.
he: <strong>אזהרה</strong>: עלול להעמיס על שרתים חלשים.

en: <em>Amount</em>: the strength of the sharpening effect. Values are between 0 (least sharpening) and 100 (most sharpening).
he: <em>כמות</em>: עוצמת אפקט החידוד. קשת הערכים היא בין 0 (קהה ביותר) ל-100 (החד ביותר).

en: <em>Radius</em>: the pixel radius of the sharpening mask. A smaller radius sharpens smaller details, and a larger radius sharpens larger details.
he: <em>רדיוס</em>: רדיוס הפיקסל של המסיכה המחודדת. רדיוס קטן = פרטים קטנים - רדיוס גדול = פרטים גדולים.

en: Watermarks:
he: חתימות מים:

en: *none
he: *כלום

en: thumbnails
he: תמונות מוקטנות

en: cover
he: עטיפה

en: % of image
he: % של תמונה

en: allow upscale
he: לאפשר הגדלה

en: offset h
he: הפרש ש

en: If <em>allow upscale</em> is not checked the watermark will not be made larger than the original watermark image.
he: אם <em>לאפשר הגדלה</em> אינו מסומן חתימת-המים לא תהיה גדולה יותר מחתימת-המים המקורית של התמונה.

en: Images are in png-24 format and are located in the <code>/%s/watermarks/</code> folder.
he: התמונות הם בתבנית png-24 וממוקמים בתיקייה <code>/%s/watermarks/</code>

en: Full image protection:
he: הגנה על תמונה בגודל מלא:

en: Disable hotlinking
he: ביטול קישורים חמים (hotlinks)

en: cache the full image
he: הטמן את התמונה בגודל המלא

en: password:
he: סיסמא:

en: user:
he: משתמש:

en: hint:
he: רמז:

en: Unprotected
he: ללא הגנה

en: Protected view
he: צפייה מאובטחת

en: Download
he: הורד

en: No access
he: אין גישה

en: Disabling hotlinking prevents linking to the full image from other domains. If enabled, external links are redirect to the image page. If you are having problems with full images being displayed, try disabling this setting. Hotlinking is not prevented if <em>Full&nbsp;image&nbsp;protection</em> is <em>Unprotected</em> or if the image is cached.
he: ביטול hotlinking  מונע קישור מדומיינים אחרים לדפים של תמונות בגודל מלא. כאשר האפשרות מופעלת קישורים חיצונים לתמונות יפנו לדפי תמונה. אם מופיעות בעיות בהצגת תמונות בגודל מלא נסו לבטל את האפשרות הזו. Hotlinking אינה פועלת אם אין הגנה על תמונות בגודל מלא או אם התמונה שמורה במטמון.

en: If <em>Cache the full image</em> is checked the full image will be loaded to the cache and served from there after the first reference. <em>Full&nbsp;image&nbsp;protection</em> must be set to <em>Protected&nbsp;view</em> for the image to be cached. However, once cached, no protections are applied to the image.
he: אם האפשרות <em>הטמנת התמונה המלאה</em> מסומנת, התמונה המלאה תשמר במטמון ותוצג ממנו לאחר הפעם הראשונה שהוצגה. <em>הגנת תמונה מלאה</em> חייבת להיות ברמת <em>הגנת תצוגה</em> על מנת שתמונה תשמר במטמון. מרגע שהתמונה הוטמנה לא חלה עליה הגנה כלשהי.

en: The <em>user</em>, <em>password</em>, and <em>hint</em> apply to the <em>Download</em> and <em>Protected view</em> level of protection. If there is a password set, the viewer must supply this password to access the image.
he: שם המשתמש, הסיסמא והרמז חלים על הורדה ועל רמת הגנה של הגנת תצוגה. אם הוגדרה סיסמא הצופה חייב לספק אותה בכדי לצפות בתמונה.

en: Select the level of protection for full sized images. <em>Download</em> forces a download dialog rather than displaying the image. <em>No&nbsp;access</em> prevents a link to the image from being shown. <em>Protected&nbsp;view</em> forces image processing before the image is displayed, for instance to apply a watermark or to check passwords. <em>Unprotected</em> allows direct display of the image.
he: בחרו את רמת האבטחה של תמונות בגודל מלא. <em>הורדה</em> פותחת דיאלוג הורדה של הדפדפן במקום הצגת התמונה. <em>אין גישה</em> מונעת הצגת קישור לתמונה. <em>צפייה מאובטחת</em> דורשת עיבוד תמונה טרם הצגתה. לדוגמא, להחיל סימן מים או בדיקת סיסמא. <em>ללא הגנה</em> מאפשרת צפייה ישירה בתמונה.

en: Use lock image
he: השתמשו בתמונה נעולה

en: EXIF display
he: תצוגת EXIF

en: Check those EXIF fields you wish displayed in image EXIF information.
he: סמנו את שדות ה-EXIF שיוצגו במידע ה-EXIF של התמונה.

en: IPTC encoding:
he: קידוד IPTC:

en: The default character encoding of image IPTC metadata.
he: הקידוד ברירת המחדל של מטא-מידע של ITPC של תמונה.

en: Enable comment notification:
he: אפשר התראת תגובה:

en: Email the Admin when new comments are posted
he: שלח אימייל למנהל כאשר נשלחות תגובות חדשות

en: Spam filter:
he: מסנן ספאם:

en: The SPAM filter plug-in you wish to use to check comments for SPAM
he: תוסף מסנן הספאם לבדיקת תגובות

en: Required fields:
he: שדות נדרשים:

en: Name
he: שם

en: Email
he: אימייל

en: Website
he: אתר

en: CAPTCHA
he: תמונת זיהוי (CAPTCHA)

en: Comment posting will be rejected if any of the checked fields is not valid.
he: התגובה תדחה אם אחד השדות המסומנים מכיל תוכן לא חוקי.

en: Options for <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>
he: אפשרויות עבור <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>

en: Options for <em>%s</em>
he: אפשרויות עבור <em>%s</em>

en: Show theme for:
he: הצג ערכת עיצוב עבור:

en: <strong>Standard options</strong>
he: <strong>אפשרויות רגילות</strong>

en: <em>These image and album presentation options provided by the Zenphoto core for all themes.</em>
he: <em>אפשרויות הצגת התמונות והאלבומים הניתנות על ידי ליבת זןפוטו זמינות לכל ערכות העיצוב </em>

en: <strong>Note:</strong> These are <em>recommendations</em> as themes may choose to override them for design reasons
he: <strong>חשוב:</strong> ישנן <em>המלצות</em> שערכות עיצוב יכולות לדרוס לטובת שיפור העיצוב והמראה של האתר

en: Albums:
he: אלבומים:

en: thumbnails per row
he: תמונות מוקטנות לשורה

en: thumbnails per page
he: תמונות מוקטנות לדף

en: These specify the Theme <a title="Look at your album page and count the number of album thumbnails that show up in one row. This is the value you should set for the option.">CSS determined number</a> of album thumbnails that will fit in a "row" and the number of albums thumbnails you wish per page.
he: הערכים הבאים יקבעו את מספר התמונות המוקטנות של תמונות שיופיעו בכל שורה.

en: <strong>Note:</strong> If <em>thumbnails per row</em> is greater than 1, The actual number of thumbnails that are displayed on a page will be rounded up to  the next multiple of it.
he: <strong>חשוב:</strong> אם <em>מספר התמונות המוקטנות לשורה</em> גדול מ-1, מספר התמונות המוקטנות שיוצגו יהיה מכפלה של המספר שנבחר..

en: Images:
he: תמונות:

en: These specify the Theme <a title="Look at your album page and count the number of image thumbnails that show up in one row. This is the value you should set for the option.">CSS determined number</a> of image thumbnails that will fit in a "row" and the number of image thumbnails you wish per page.
he: הערכים הבאים יקבעו את מספר התמונות המוקטנות של אלבומים שיופיעו בכל שורה.

en: Transition:
he: מעבר:

en: separate
he: נפרד

en: combined
he: משולב

en: Thumb size:
he: גודל תמונת אצבע:

en: Standard thumbnails will be scaled to %u pixels.
he: גודל התמונות המוקטנות הסטנדרטיות ישונה ל- %u פיקסלים.

en: Crop thumbnails:
he: קיצוץ תמונה מוקטנת:

en: %s%% left &amp; right
he: %s%% שמאל &amp; ימין

en: %s%% top &amp; bottom
he: %s%% למעלה &amp; למטה

en: If checked the thumbnail will be cropped %1$.1f%% in from the top and the bottom margins and %2$.1f%% in from the left and the right margins.
he: אם האופציה מסומנת התמונה המוקטנת תקוצץ ב-%1$.1f%% מהשוליים העליונים והתחתונים שלה וב-%2$.1f%%  מהשוליים השמאליים והימיניים שלה.

en: Gray scale conversion:
he: המרת גריי סקייל (Gray scale) :

en: image
he: תמונה

en: thumbnail
he: תמונת אצבע

en: If checked, images/thumbnails will be created in gray scale.
he: אם האפשרות מסומנת, התמונות המוקטנות/התמונות הרגילות יווצרו בגווני אפור (grayscale).

en: Image size:
he: גודל תמונה:

en: height
he: גובה

en: width
he: רוחב

en: shortest side
he: הצלע הקצרה

en: longest side
he: הצלע הארוכה

en: Default image display size.
he: גודל ברירת המחדל של הצגת התמונה.

en: The image will be sized so that the <em>height</em>, <em>width</em>, <em>shortest side</em>, or the <em>longest side</em> will be equal to <em>image size</em>.
he: גודל התמונה ישתנה כך <em>שהגובה, הרוחב הצד הקצר</em> או <em>הצד הארוך</em> יהיו שווים <em>לגודל התמונה</em>.

en: Gallery index page link:
he: קישור לדף הבית של הגלרייה:

en: If this option is not empty, the Gallery Index URL that would normally link to the theme <code>index.php</code> script will instead link to this script. This frees up the <code>index.php</code> script so that you can create a customized <em>Home page</em> script. This option applies only to the main theme for the <em>Gallery</em>.
he: אם האפשרות הזו אינה ריקה, כתובת ה-URL של דף הבית של הגלרייה יפנה לדף הזה במקום שיפנה לדף <code>index.php</code> של ערכת העיצוב. מצב זה מאפשר לכם להגדיר דף בית מותאם אישית. אפשרות זו חלה רק על ערכת העיצוב הראשית של הגלריה.

en: <strong>Custom theme options</strong>
he: <strong>אפשרויות מתואמות אישית עבור ערכת עיצוב</strong>

en: The following are options specifically implemented by %s.
he: האפשרויות הבאות ממומשות ספציפית על ידי %s.

en: Expand plugin options
he: הרחבת תצוגת אפשרויות תוסף

en: Collapse all plugin options
he: הסתרת כל אפשרויות התוספים

en: There are no plugin options to administer.
he: אין אפשרויות תוסף לניהול

en: Image cache cleared.
he: מטמון התמונות נוקה.

en: RSS cache cleared.
he: מטמון פיד הרסס נוקה.

en: All hitcounters have been set to zero
he: כל המונים אופסו

en: You are running the latest zenphoto version.
he: אתם מריצים את הגירסא העדכנית ביותר של זןפוטו.

en: Could not connect to <a href="http://www.zenphoto.org">zenphoto.org</a>
he: לא הצלחתי להתחבר לאתר <a href="http://www.zenphoto.org">zenphoto.org</a>

en: zenphoto version %s is available.
he: גירסא זןפוטו %s זמינה

en: purge Image cache
he: מחיקה סופית את מטמון התמונות

en: purge RSS cache
he: למחוק סופית את מטמון פיד ה-RSS

en: reset all hitcounters
he: איפוס כל המונים

en: You do not have proper rights to %s.
he: אין לכם הרשאות מתאימות עבור %s.

en: You do not have proper rights to access %s.
he: אין לכם הרשאות מתאימות לגשת אל %s.

en: Gallery Stats
he: סטטיסטיקת הגלרייה

en: <strong>%1$u</strong> Image (%2$u not visible) | <strong>%1$u</strong> Images (%2$u not visible)
he[0]: <strong>%1$u</strong> תמונה (%2$u לא מוצגת)
he[1]: <strong>%1$u</strong> תמונות (%2$u לא מוצגות)

en: <strong>%u</strong> Image | <strong>%u</strong> Images
he[0]: <strong>%u</strong> תמונה
he[1]: <strong>%u</strong> תמונות

en: <strong>%1$u</strong> Album (%2$u not published) | <strong>%1$u</strong> Albums (%2$u not published)
he[0]: <strong>%1$u</strong> אלבום (%2$u לא מפורסם)
he[1]: <strong>%1$u</strong> אלבומים (%2$u לא מפורסמים)

en: <strong>%u</strong> Album | <strong>%u</strong> Albums
he[0]: <strong>%u</strong> אלבום
he[1]: <strong>%u</strong> אלבומים

en: <strong>%1$u</strong> Comment (%2$u in moderation) | <strong>%1$u</strong> Comments (%2$u in moderation)
he[0]: <strong>%1$u</strong> תגובה (%2$u בתהליך בדיקה)
he[1]: <strong>%1$u</strong> תגובות (%2$u בתהליך בדיקה)

en: <strong>%u</strong> Comment | <strong>%u</strong> Comments
he[0]: <strong>%u</strong> תגובה
he[1]: <strong>%u</strong> תגובות

en: <strong>%1$u</strong> Page | <strong>%1$u</strong> Pages
he[0]: <strong>%1$u</strong> דף
he[1]: <strong>%1$u</strong> דפים

en: <strong>%1$u</strong> Page (%2$u un-published) | <strong>%1$u</strong> Pages (%2$u un-published)
he[0]: <strong>%1$u</strong> דף (%2$u לא מפורסם)
he[1]: <strong>%1$u</strong> דפים (%2$u לא מפורסם)

en: <strong>%1$u</strong> News | <strong>%1$u</strong> News
he[0]: <strong>%1$u</strong> חדשות
he[1]: <strong>%1$u</strong> חדשות

en: <strong>%1$u</strong> News (%2$u un-published) | <strong>%1$u</strong> News (%2$u un-published)
he[0]: <strong>%1$u</strong> חדשה (%2$u לא מפורסמת)
he[1]: <strong>%1$u</strong> חדשות  (%2$u לא מפורסמות)

en: <strong>%1$u</strong> Category | <strong>%1$u</strong> Categories
he[0]: <strong>%1$u</strong> קטגוריה
he[1]: <strong>%1$u</strong> קטגוריות

en: Installation information
he: פרטי התקנה

en: Official Build
he: בילד רשמי

en: Zenphoto version <strong>%1$s [%2$s] (%3$s)</strong>
he: גרסת זןפוטו <strong>%1$s [%2$s] (%3$s)</strong>

en: Current locale setting: <strong>%1$s</strong>
he: הגדרות שפה נוכחיות: <strong>%1$s</strong>

en: <strong>Locale setting has failed</strong>
he: <strong>הגדרת שפה נכשלה</strong>

en: Current gallery theme: <strong>%1$s</strong>
he: ערכת עיצוב פעילה: <strong>%1$s</strong>

en: PHP version: <strong>%1$s</strong>
he: גירסת PHP: <strong>%1$s</strong>

en: PHP memory limit: <strong>%1$s</strong> (Note: Your server might allocate less!)
he: מגבלת זכרון PHP: <strong>%1$s</strong> (חשוב: יתכן שהשרת מאפשר כמות קטנה יותר של זכרון!)

en: %1$s version: <strong>%2$s</strong>
he: %1$s גירסא: <strong>%2$s</strong>

en: Database name: <strong>%1$s</strong>
he: שם מסד הנתונים: <strong>%1$s</strong>

en: Table prefix: <strong>%1$s</strong>
he: תחילת לטבלאות מסד הנתונים: <strong>%1$s</strong>

en: Spam filter: <strong>%s</strong>
he: מסנן ספאם: <strong>%s</stro

en: CAPTCHA generator: <strong>%s</strong>
he: מחולל CAPTCHA: <strong>%s</strong>

en: There is no mail handler configured!
he: לא נמצא שירות לשליחת מיילים!

en: %u active plugin: | %u active plugins:
he[0]: %u תוסף פעיל:
he[1]: %u תוספים פעילים:

en: <em>none</em>
he: <em>כלום</em>

en: %u active filter: | %u active filters:
he[0]: %u מסנן פעיל:
he[1]: %u מסננים פעילים:

en: Utility functions
he: פונקציות עזר

en: Could not create zip file.
he: לא הצלחתי ליצור קובץ זיפ.

en: Could not create tar file.
he: לא הצלחתי ליצור קובץ tar.

en: Could not create bzip2 file.
he: לא הצלחתי ליצור קובץ bzip2.

en: Could not create gzip file.
he: לא הצלחתי ליצור קובץ gzip.

en: Can only use download_file() if archive is in memory. Redirect to file otherwise, it is faster.
he: אפשר להשתמש ב- download_file() רק אם הארכיב נמצא בזכרון. אחרת מפנה לקובץ, זה הרבה יותר מהיר.

en: Could not add %s to archive because the filename is too long.
he: לא יכולה להוסיף %s לארכיב בגלל ששם הקובץ ארוך מדי.

en: Could not open file %s for reading. It was not added.
he: לא יכולה לפתוח את הקובץ %s לקריאה. הוא לא התווסף.

en: This script does not support extracting this type of tar file.
he: הסקריפט הזה אינו תומך בחילוץ סוג זה של קבצי tar.

en: Could not extract from %s it is corrupt.
he: לא הצלחתי לחלץ מתוך %s. הוא פגום.

en: %s already exists.
he: %s כבר קיים.

en: Could not open %s for writing.
he: לא הצלחתי לפתוח %s לכתיבה.

en: Could not open sfx module from %s
he: לא הצלחתי לפתוח את המודול sfx  מתוך %s

en: Oops.. Cannot edit from this page
he: אופס... לא ניתן לערוך מדף זה

en: Could not save!
he: לא ניתן לשמור!

en: Camera Maker
he: יצרן מצלמה

en: Camera Model
he: סוג מצלמה

en: Image Title
he: כותרת תמונה (Title)

en: Object name
he: שם אובייקט

en: Image headline
he: כותרת תמונה (headline)

en: Image caption
he: תיאור תמונה

en: Image caption writer
he: מחבר תיאור תמונה

en: Time Taken
he: שעת צילום התמונה

en: Original Time Taken
he: השעה המקורית של צילום התמונה

en: Time Digitized
he: שעת דיגיטציית התמונה

en: Date created
he: תאריך יצירת התמונה

en: Time created
he: שעת יצירת התמונה

en: Digital Creation Date
he: תאריך יצירת הדיגיטציה

en: Digital Creation Time
he: שעת יצירת הדיגיטציה

en: Artist
he: אמן

en: Image Credit
he: קרדיטים

en: Image source
he: מקור תמונה

en: Contact
he: צור קשר

en: Copyright Holder
he: זכויות יוצרים של הבעלים

en: Copyright Notice
he: הערת זכויות יוצרים

en: Shutter Speed
he: מהירות תריס

en: Aperture
he: צמצם (Aperture)

en: ISO Sensitivity
he: רגישות ISO

en: Exposure Compensation
he: פיצוי חשיפה (Exposure Compensation)

en: Flash Fired
he: פלאש הופעל

en: Original Width
he: רוחב מקורי

en: Original Height
he: גובה מקורי

en: Orientation
he: אוריינטציה

en: Contrast Setting
he: הגדרות ניגודיות

en: Sharpness Setting
he: הגדרות חדות

en: Saturation Setting
he: הגדרות רוויה (Saturation)

en: White Balance
he: איזון לובן (White Balance)

en: Subject Distance
he: מרחק האובייקט

en: Focal Length
he: אורך מוקד/עומק שדה

en: Lens Type
he: סוג עדשות

en: Lens Info
he: מידע על העדשות

en: Province/State
he: מחוז

en: Country/Primary Location Code
he: מדינה/מיקום קוד ראשי

en: Country/Primary Location Name
he: מדינה/שם מיקום ראשי

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Latitude Reference
he: מראה מקום קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Longitude Reference
he: מראה מקום קו אורך

en: Altitude
he: רום

en: Altitude Reference
he: מראה מקום רום

en: Originating Program
he: תוכנת מקור

en: Program version
he: גרסת תוכנה

en: Mail send failed.
he: שליחת הדוא"ל נכשלה.

en: Invalid "to" mail address provided.
he: כתובת הדוא"ל בשדה ה-"to" אינה חוקית.

en: Invalid "cc" mail address provided.
he: כתובת הדוא"ל בשדה ה-"cc" אינה חוקית.

en: Mail send failed.
he: שליחת דוא"ל נכשלה

en: Invalid "bcc" mail address provided.
he: כתובת הדוא"ל בשדה ה-"bcc" אינה חוקית.

en: Mail send failed. There is no mail handler configured.
he: שליחת מייל נכשלה. אין שירות מייל פעיל.

en: No "to" address list provided.
he: לא צוין כתובת בשדה "אל"

en: You must supply an e-mail address.
he: אתם חייבים להזין את כתובת הדואר האלקטרוני

en: You must enter your name.
he: אתם חייבים להזין את שמכם

en: You must supply a WEB page URL.
he: צריך לספק URL של דף אינטרנט

en: CAPTCHA verification failed.
he: אימות CAPTCHA  נכשל.

en: You must enter something in the comment text.
he: אתה חייב להזין טקסט בשדה התגובה.

en: Your comment was rejected by the <em>%s</em> SPAM filter.
he: התגובה שלך נדחתה על ידי מסנן הספאם <em>%s</em>.

en: Your comment has been marked for moderation by the <em>%s</em> SPAM filter.
he: התגובה שלך סומנה כמחכה לאישור על ידי מסנן הספאם <em>%s</em>.

en: A comment has been placed in moderation on your album "%1$s".
he: תגובה הושמה במצב בדיקה באלבום שלכם  "%1$s".

en: A comment has been posted on your album "%1$s".
he: נשלחה תגובה לאלבום שלכם  "%1$s".

en: A comment has been placed in moderation on your article "%1$s".
he: תגובה הושמה במצב בדיקה במאמר שלכם  "%1$s".

en: A comment has been posted on your article "%1$s".
he: נשלחה תגובה למאמר שלכם  "%1$s".

en: A comment has been placed in moderation on your page "%1$s".
he: תגובה הושמה במצב בדיקה בדף שלכם  "%1$s".

en: A comment has been posted on your page "%1$s".
he: נשלחה תגובה לדף שלכם  "%1$s".

en: A comment has been placed in moderation on your image "%1$s" in the album "%2$s".
he: התגובה עבור התמונה "%1$s" מהאלבום "%2$s" ממתינה לאישור.

en: A comment has been posted on your image "%1$s" in the album "%2$s".
he: נשלחה תגובה עבור התמונה "%1$ s" מהאלבום "%2$s".

en: Author: %1$s
    Email: %2$s
    Website: %3$s
    Comment:
    
    %4$s
he: מחבר: %1$s
    אימייל: %2$s
    אתר: %3$s
    הערה:
    
    %4$s

en: You can view all comments about this item here:
    %1$s
he: אפשר לצפות בכול התגובות לפריט הזה כאן :
    %1$s

en: You can edit the comment here:
    %1$s
he: אפשר לערוך את התגובה הזו כאן:
    %1$s

en: Comment posted
he: התגובה נשלחה

en: Zenphoto found no theme scripts. Please check the <em>%s</em> folder of your installation.
he: זןפוטו לא מצאה סקריפטים עבור ערכת-העיצוב הזו. בדקו את התיקיית  <em>%s</em> של ההתקנה.

en: Unknown name
he: שם לא ידוע

en: Unknown author
he: מחבר לא ידוע

en: <strong>Theme description error!</strong>
he: <strong>תיאור ערכת עיצוב שגוי!</strong>

en: Unknown date
he: תאריך לא ידוע

en: Page error: %2$s (%1$s)
he: שגיאת דף:  %2$s (%1$s)

en: Zenphoto processed a 404 error on %s. See the debug log for details.
he: זןפוטו יצרה שגיאת 404 עבור  %s. ראו את לוג הדיבג לפרטים.

en: Latest Albums
he: אלבומים אחרונים

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: Password must be at least %u characters
he: סיסמא חייבת להיות בת %u תווים לפחות

en: Password must contain at least one of %s
he: סיסמא חייבת לפחות את אחד התווים הבאים %s

en: <strong>Note:</strong> passwords must be at least %1$u characters long and contain at least one character from %2$s. | <strong>Note</strong>: passwords must be at least %1$u characters long and contain at least one character from each of the following groups: %2$s.
he[0]: <strong>חשוב</strong>: סיסמאות חייבות לפחות באורך של %1$u תווים ולהכיל לפחות את אחד התווים הבאים %2$s.
he[1]: <strong>חשוב</strong>: סיסמאות חייבות לפחות באורך של %1$u תווים ולהכיל לפחות את אחת התווים מכל אחת מהקבוצות הבאות %2$s.

en: <strong>Note</strong>: passwords must contain at least one character from %s. | <strong>Note</strong>: passwords must contain at least one character from each of the following groups: %s.
he[0]: <strong>חשוב</strong>: סיסמאות חייבות להכיל לפחות אחד מהתווים הבאים  %s
he[1]: <strong>חשוב</strong>: סיסמאות חייבות להכיל לפחות אחד מהתווים מכל אחת מהקבוצות הבאות  %s

en: <strong>Note</strong>: passwords must be at least %u characters long.
he: <strong>חשוב</strong>: סיסמאות חייבות לפחות באורך של %u תווים.

en: Cannot migrate rights to version %1$s (Zenphoto_Authority supports only %2$s and %3$s.)
he: לא ניתן למזג הרשאות לגירסא  %1$s (Zenphoto_Authority תומך רק ב-%2$s וב-%3$s.)

en: No rights
he: אין הרשאות

en: Overview
he: סקירה

en: View all
he: צפייה בהכל

en: Post comments
he: שליחת תגובות

en: Album
he: אלבום

en: Manage all albums
he: ניהול כל האלבומים

en: Themes
he: ערכות עיצוב

en: Zenpage
he: זןדף

en: Users with this right may view the admin overview page.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לצפות בדף הסקירה

en: Users with this right may view all of the gallery regardless of protection of the page. Without this right, the user can view only public ones and those checked in his managed object lists or as granted by View Search or View Gallery.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לצפות באובייקטים של הגלרייה גם אם הם מוגנים בסיסמא.  ללא ההרשאה הזו יכול המשתמש לצפות רק באובייקטים ציבוריים או באובייקטים שמנוהלים על ידו.

en: Users with this right may upload to the albums for which they have management rights.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לעלות תמונות לאלבומים שיש להם הרשאות ניהול עבורם.

en: When the comment_form plugin is used for comments and its "Only members can comment" option is set, only users with this right may post comments.
he: כאשר התוסף comment_form בשימוש והאפשרות "רק חברים יכולים להגיב" מופעלת, רק משתמשים רשומים עם הרשאה זו יכולים לשלוח תגובות.

en: Users with this right may make comments tab changes.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לעשות שינויים בלשונית תגובות.

en: Albums
he: אלבומים

en: Users with this right may access the "albums" tab to make changes.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לעשות שינויים בלשונית "אלבומים"

en: Users with this right may edit and manage Zenpage pages.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לערוך ולנהל את דפי זןדף

en: Users with this right may edit and manage Zenpage articles and categories.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לערוך מאמרים וקטגוריות של זןדף

en: Files
he: קבצים

en: Allows the user access to the "filemanager" located on the upload: files sub-tab.
he: מאפשר למשתמש לגשת ל"מנהל הקבצים" הממוקם בתת-לשונית "העלאה".

en: Manage all pages
he: ניהול כל הדפים

en: Users who do not have "Admin" rights normally are restricted to manage only objects to which they have been assigned. This right allows them to manage any Zenpage page.
he: משתמשים שאין להם הרשאות "מנהל"  מוגבלים לניהול האובייקטים שנקבעו להם. הרשאה זו מאפשרת להם לנהל את כל דפי זןדף

en: Manage all news
he: ניהול כל החדשות

en: Users who do not have "Admin" rights normally are restricted to manage only objects to which they have been assigned. This right allows them to manage any Zenpage news article or category.
he: משתמשים שאין להם הרשאות "מנהל"  מוגבלים לניהול האובייקטים שנקבעו להם. הרשאה זו מאפשרת להם לנהל את כל מאמרי החדשות והקטגוריות של זןדף.

en: Users who do not have "Admin" rights normally are restricted to manage only objects to which they have been assigned. This right allows them to manage any album in the gallery.
he: משתמשים שאין להם הרשאות "מנהל"  מוגבלים לניהול האובייקטים שנקבעו להם. הרשאה זו מאפשרת להם לנהל את כל אלבומי הגלריה.

en: Users with this right may make themes related changes. These are limited to the themes associated with albums checked in their managed albums list.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לעשות שינויים בהגדרות של ערכת העיצוב. הם מוגבלים לבצע שינויים בערכות העיצוב שנקבעו לאלבומים שבניהולם.

en: General
he: כללי

en: Users with this right may make additions and changes to the set of tags.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לבצע הוספה או שינוי לרשימת התגיות.

en: Users with this right may make changes on the options tabs.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לעשות שינויים בלשונית "אפשרויות".

en: View gallery
he: צפו בגלרייה

en: Users with this right may view otherwise protected generic gallery pages.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לצפות בדפים של הגלריה המוגנים בסיסמא.

en: View search
he: צפו בחיפוש

en: Users with this right may view search pages even if password protected.
he: משתמשים אם הרשאה זו יכולים לצפות בדפי תוצאות חיפוש גם אם האם מוגנים בסיסמא.

en: View fullimage
he: צפו בתמונה בגודל מקורי

en: Users with this right may view all full sized (raw) images.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לצפות בתמונות בגודל מקורי גם אם הם מוגנות בסיסמא.

en: View news
he: צפו בחדשות

en: Users with this right may view all zenpage news articles.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לצפות בכל דפי המאמרים של זןדף.

en: View pages
he: צפו בדפים

en: Users with this right may view all zenpage pages.
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לצפות בכל דפי זןדף.

en: View albums
he: צפו באלבום

en: Users with this right may view all albums (and their images).
he: משתמשים עם הרשאה זו יכולים לצפות האלבומים (והתמונות השייכות להם).

en: All rights
he: כל ההרשאות

en: Default rights
he: הרשאות ברירת מחדל

en: Extra text appended when hashing password to strengthen Zenphoto authentication.
he: טקסט נוסף שישורשר בעת ביצוע hashing לסיסמא בכדי להקשות את ההתחברות למערכת.

en: <strong>Note:</strong> Changing this will require all users to reset their passwords! You should change your password immediately if you change this text.
he: <strong>חשוב:</strong> שינוי הפריט הזה יאלץ את כל משתמשי המערכת לאפס את סיסמאותיהם! אתם חייבים לשנות הסיסמא שלכם מיידית אם אתם יכולים לשנות את הטקסט הזה.

en: Minimum password length:
he: מספר התווים המינימלי לסיסמא:

en: Minimum number of characters a password must contain.
he: מספר התווים המינימלי לסיסמא.

en: Password characters:
he: תווי סיסמא:

en: Passwords must contain at least one of the characters from each of the groups. Groups are separated by "|". (Use "\|" to represent the "|" character in the groups.)
he: הסיסמאות חייבות להכיל לפחות תו אחד מכול אחת מהקבוצות האלו. הקבוצות מופרדות ע לידי "|". (השתמשו ב- "\|" בכדי לייצג את המחרוזת "|" בקבוצה.)

en: Login
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמא

en: Submit
he: התחבר

en: Hint: %s
he: רמז: %s

en: Zenphoto Image Processing Error: %s
he: שגיאת עיבוד תמונת על-ידי זןפוטו: %s

en: Request URI: [ <code>%s</code> ]
he: URI מבוקש: [ <code>%s</code> ]

en: Cache: [<code>%s</code>]
he: מטמון: [<code>%s</code>]

en: Image: [<code>%s</code>]
he: תמונה: [<code>%s</code>]

en: Debug
he: דיבג

en: Arguments:
he: ארגומנטים:

en: size =
he: גודל =

en: width =
he: רוחב =

en: height =
he: גובה =

en: quality =
he: איכות =

en: thumb =
he: תמונת אצבע =

en: crop =
he: קיצוץ =

en: Image not found or is unreadable.
he: התמונה לא נמצאה או שלא ניתנת לקריאה

en: Unknown error! Please report to the developers at <a href="http://www.zenphoto.org/">www.zenphoto.org</a>
he: שגיאה לא ידועה! אנא דווחו עליה למפתחים באתר <a href="http://www.zenphoto.org/">www.zenphoto.org</a>

en: The <code>$_zp_conf_vars</code> variable is not an array. Zenphoto has not been instantiated correctly.
he: המשתנה <code>$_zp_conf_vars</code> אינו מערך. זןפוטו לא אותחלה כראוי.

en: Filename
he: שם קובץ

en: most recent
he: חדשים ביותר

en: oldest
he: הישן ביותר

en: first alphabetically
he: לפי הא"ב

en: most viewed
he: הנצפות ביותר

en: overview
he: סקירה

en: upload
he: העלאה

en: images
he: תמונות

en: files
he: קבצים

en: albums
he: אלבומים

en: pages
he: דפים

en: news
he: חדשות

en: articles
he: מאמרים

en: categories
he: קטגוריות

en: tags
he: תגיות

en: comments
he: תגובות

en: users
he: משתמשים

en: general
he: כללי

en: gallery
he: גלרייה

en: comment
he: תגובה

en: plugin
he: תוסף

en: search
he: חיפוש

en: theme
he: ערכת עיצוב

en: RSS
he: פיד RSS

en: options
he: אפשרויות

en: themes
he: ערכות עיצוב

en: plugins
he: תוספים

en: logs
he: יומן אירועים

en: Forbidden
he: אסור

en: Too few arguments! Image not found.
he: מעט מדי ארגומנטים! תמונה לא נמצאה.

en: <a href="http://www.zenphoto.org" title="A simpler web photo album">Zen<strong>photo</strong></a> version %1$s [%2$s]
he: <a href="http://www.zenphoto.org" title="גלריית תמונות פשוטה"><strong>זןפוטו</strong></a> version %1$s [%2$s]

en: License:GPLv2
he: רישיון:GPLv2

en: User guide
he: מדריך השימוש

en: Forum
he: פורום

en: Bugtracker
he: עוקב הבאגים

en: View Change log
he: צפו ביומן שינויים

en: Change log
he: יומן שינויים

en: Server date: %s
he: תאריך שרת: %s

en: admin
he: מנהל

en: Check your username and password and try again.
he: בדקו את שם המשתמש והסיסמא ונסו שנית

en: A reset request has been sent.
he: בקשת איתחול נשלחה לתיבת המייל שלך

en: *Enter CAPTCHA in place of <em>Password</em> to request a password reset.
he: *הזינו תמונת זיהוי (CAPTCHA)  במקום סיסמא על מנת לקבל סיסמא מאופסת.

en: Log in
he: התחבר

en: %1$s administration:%2$s%3$s
he: %1$s מנהלים:%2$s%3$s

en: Zenphoto Administration
he: ניהול זןפוטו

en: Logged in as %s
he: מחובר כ-%s

en: Log Out
he: יציאה מהמערכת

en: View <em>%s</em>
he: צפו ב-<em>%s</em>

en: View gallery index
he: צפו באינדקס הגלרייה

en: Image order
he: סדר תמונות

en: Subalbums
he: תת-אלבומים

en: Image
he: תמונה

en: %s failed to delete.
he: נכשלתי במחיקת %s.

en: %s deleted successfully.
he: הצלחתי במחיקת %s.

en: all
he: הכול

en: New subalbum
he: תת-אלבום חדש

en: Album Title
he: כותרת אלבום

en: Album Description:
he: תיאור אלבום:

en: Album password:
he: סיסמת אלבום:

en: Album guest user:
he: משתמש אורח של אלבום:

en: repeat:
he: שוב:

en: Password hint:
he: רמז לסיסמא:

en: Date:
he: תאריך:

en: calendar
he: לוח שנה

en: Location:
he: מיקום:

en: Custom data:
he: מידע מוגדר אישית:

en: Sort subalbums by:
he: מיון תת-אלבומים לפי:

en: *gallery album sort order
he: סדר מיון אלבומי גלרייה*

en: *parent album subalbum sort order
he: *סדר מיון של תתי-אלבומים של אלבום-אב

en: *gallery image sort order
he: סדר מיון תמונות גלרייה*

en: *parent album image sort order
he: *סדר מיון תמונות של אלבום-אב

en: Album theme:
he: ערכת עיצוב לאלבום:

en: *gallery theme
he: *ערכת עיצוב לגלרייה

en: Album watermarks:
he: סימני מים (watermarks)של אלבום:

en: *no watermark
he: *אין סימן מים

en: *default
he: *ברירת מחדל

en: Thumbnail:
he: תמונה מוקטנת:

en: randomly selected
he: נבחרות באקראי

en: Codeblocks:
he: בלוקוד

en: Codeblock 1
he: בלוקוד 1

en: Codeblock 2
he: בלוקוד 2

en: Codeblock 3
he: בלוקוד 3

en: Publish
he: מפורסם

en: Published
he: פורסם

en: Allow Comments
he: לאפשר תגובות

en: Reset hitcounter (Hits: %u)
he: אפסו מונה (הצבעות: %u)

en: Rating: <strong>%u</strong>
he: דרוג: <strong>%u</strong>

en: Rating: Unrated
he: דרוג: לא מדורג

en: Utilities
he: עזרים

en: Move
he: העברה

en: Copy
he: העתקה

en: Rename Folder
he: שינוי שם תיקייה

en: Album will be deleted when changes are applied.
he: האלבום יימחק בעת שמירת השינויים.

en: to:
he: אל:

en: Dynamic album search:
he: חיפוש דינמי של אלבומים:

en: Clears the album's cached images.
he: נקי את התמונות המוטמנות של האלבום.

en: Clear album cache
he: נקי מטמון אלבום

en: Cache newly uploaded images.
he: הטמיני תמונות חדשות שהועלו.

en: Pre-Cache Images
he: שמירת תמונות במטמון (cache)

en: Resets all hitcounters in the album.
he: אפסו את כל המונים של האלבום.

en: Reset hitcounters
he: איפוס מונים

en: Forces a refresh of the EXIF and IPTC data for all images in the album.
he: הכריחי את רענון מידע ה-EXIF וה-IPTC של כל תמונות אלבום.

en: Refresh Metadata
he: רענון מטא-מידע

en: Albums (dynamic)
he: אלבומים (דינמי)

en: Images (dynamic)
he: תמונות (דינמי)

en: Has Password
he: מוגן בסיסמא

en: Published/Un-published
he: מפורסם/לא מפורסם

en: Comments on/off
he: תגובות פעילות/כבויות

en: View the album
he: צפייה באלבום

en: Cache the album
he: הטמנת האלבום

en: Refresh metadata
he: רענון מטא-דטא

en: Edit this album: %s
he: עריכת אלבום: %s

en: Subalbum List
he: רשימת תתי-אלבומים

en: Password protected
he: מוגן בסיסמא

en: Un-publish the album %s
he: פרסום אלבום: %s

en: albumedit
he: עריכת אלבום

en: Publish the album %s
he: פירסום האלבום: %s

en: Disable comments
he: בטלו תגובות

en: Comments on
he: תגובות פעילות

en: Enable comments
he: הפעילו תגובות

en: Comments off
he: תגובות כבויות

en: View album
he: צפייה באלבום

en: View album %s
he: צפייה באלבום %s

en: unavailable
he: לא זמין

en: Pre-cache images in %s
he: הטמנת התמונות של האלבום %s

en: Cache the album %s
he: הטמנת האלבום %s

en: Refresh metadata for the album %s
he: רענון מטא מידע של האלבום %s

en: Refresh metadata in the album %s
he: רענון מטא מידע של האלבום %s

en: Reset hitcounters for album %s
he: איפוס מונים של האלבום %s

en: Reset hitcounters for the album %s
he: איפוס מונים של האלבום %s

en: Delete the album %s
he: מחיקת האלבום %s

en: page %u
he: דף %u

en: Previous page
he: דף קודם

en: Next page
he: הדף הבא

en: Cannot create new theme.
he: לא ניתן ליצור ערכת עיצוב חדשה.

en: Directory "%s" already exists!
he: התיקייה "%s" כבר קיימת!

en: Cannot find theme directory "%s" to copy!
he: לא מצאתי את התיקייה "%s" של ערכת העיצוב להעתיק אליה

en: The <tt>/themes</tt> directory is not writable!
he: אין הרשאות כתיבה לתיקיית ערכות העיצובים

en: Could not create directory for the new theme
he: לא ניתן ליצור תיקייה עבור ערכת-העיצוב החדשה.

en: An error occurred while copying files. Please delete manually the new theme directory '%s' and retry or copy files manually.
he: אירעה שגיאה בעת ההעתקה. מחקו ידנית את תיקיית ערכת העיצוב '%s' ונסו שנית להעתיק את הקבצים.

en: Your theme, based on theme %s
he: ערכת העיצוב שלך, מבוססת על ערכת העיצוב %s

en: Your theme
he: ערכת-העיצוב שלך

en: New custom theme created successfully!
he: ערכת-העיצוב מותאמת האישית החדשה נוצרה בהצלחה!

en: New custom theme created, but its description could not be updated
he: ערכת-העיצוב מותאמת האישית החדשה נוצרה בהצלחה אבל לא ניתן היה לעדכן את תיאורה

en: Rights
he: הרשאות

en: edit
he: עריכה

en: Managed albums:
he: אלבומים בניהול:

en: Managed news categories:
he: קטגוריות חדשות מנוהלות:

en: News categories
he: קטגוריות חדשות

en: Managed pages:
he: דפים מנוהלים:

en: Select one or more %1$s for the %2$s to manage.
he: בחר אחד או יותר %1$s עבור %2$s לניהול.

en: Users with "Admin" or "Manage all %1$s" rights can manage all %2$s. All others may manage only those that are selected.
he: משתמשים עם הרשאות  "Admin" או "Manage all %1$s"  יכולים לנהל את כל %2$s. כל האחרים יכולים לנהל את אלו המסומנים

en: Show %u album level | Show %u album levels
he[0]: הצגת %u רמת אלבומים
he[1]: הצגת %u רמות אלבומים

en: %u image per page | %u images per page
he[0]: %u תמונה לכל דף
he[1]: %u תמונות לכל דף

en: "%s" Cross Site Request Forgery blocked.
he: "%s" בקשות תרמית צולבות בין אתרים נחסמו.

en: You do not have edit rights on this album.
he: אין לך הרשאות עריכה לאלבום זה.

en: dynamic
he: דינמי

en: zenphoto Create Dynamic Album
he: זןפוטו יצרה אלבום דינמי

en: Failed to save the album file
he: שמירת קובץ האלבום נכשלה

en: Album name:
he: שם אלבום:

en: Create in:
he: נוצר ב:

en: Search criteria:
he: קריטריון חיפוש:

en: Search fields:
he: חפש שדות:

en: Create the album
he: צרי את האלבום

en: Password may not be empty!
he: הסיסמא אינה יכולה להישאר ריקה!

en: Password reset request.<br />You may now set admin usernames and passwords.
he: בקשה לאיפוס סיסמה <br/> ניתן עכשיו להגדיר מחדש שמות משתמשים וסיסמאות.

en: Saved
he: נשמר

en: Your Allowed tags change did not parse successfully.
he: התגיות המותרות שלכם לא עבור את הפירסור (parsing) בהצלחה.

en: Rights migration failed.
he: מיזוג הרשאות נכשל

en: You must supply a password for the Gallery guest user
he: חייבים לספק סיסמא עבור משתמש אורח של הגלרייה

en: You must supply a password for the Search guest user
he: חייבים לספק סיסמא עבור משתמש אורח של חיפוש

en: You must supply a password
he: חייבים לספק סיסמא

en: User name not provided
he: שם המשתמשת לא סופק

en: Your passwords did not match
he: הסיסמא שלך לא תואמת

en: Your Website URL is not valid
he: כתובת ה-URL של האתר שלך אינה חוקית

en: Expand all
he: הרחב הכל

en: Collapse all
he: הסתר הכל

en: show
he: הצג

en: pending verification
he: אימות בהמתנה

en: no group
he: אין קבוצה

en: prev
he: הקודם

en: next
he: הבא

en: Master
he: מנהל-על

en: Show details
he: הציגי פרטים

en: Hide details
he: הסתירי פרטים

en: Show details for user %s
he: הציגי מידע עבור משתמשת %s

en: Hide details for user %s
he: הסתירי מידע של משתמשת %s

en: Add New User
he: הוספת משתמש חדש

en: Authenticate user
he: אמתי משתמשת

en: Are you sure you want to delete this user?
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק את המשתמש הזה?

en: This is the master user account. If you delete it another user will be promoted to master user.
he: זהו חשבון של מנהל-על. אם תמחקו אותו משתמש אחר יקודם להיות מנהל -על.

en: Delete this user.
he: מחיקת משתמש

en: <strong>Note:</strong> You must have ADMIN rights to alter anything but your personal information.
he: <strong>חשוב:</strong> חייבים להיות לכם הרשאות מנהל (ADMIN) בכדי לשנות כל דבר למעט המידע האישי שלכם.

en: Password:
he: סיסמא:

en: Full name:
he: שם מלא:

en: Email:
he: אי-מייל:

en: The <em>master</em> account has full rights to all albums.
he: למנהל-על יש הרשאות מלאות לכל האלבומים.

en: Migrate rights
he: מזגו הרשאות

en: You may wish to revert the user rights <em>Zenphoto_Authority</em> to version %s for backwards compatibility with prior Zenphoto releases.
he: יתכן שתרצה לשחזר הרשאות משתמש <em>Zenphoto_Authority</em>  לגירסא %s בכדי לתמוך לאחור בגרסאות מוקדמות יותר של זןפוטו.

en: Revert rights
he: שחזר הרשאות

en: User names may not contain "?", "&", or quotation marks.
he: שם משתמש אינו יכול להכיל את התווים "?", "&" או מרכאות כפולות.

en: The user "%s" already exists.
he: המשתמש "%s" כבר קיים.

en: Refresh Database
he: רענן מסד נתונים

en: Finished refreshing the database
he: סיימתי לרענן את מסד הנתונים

en: Database refresh is incomplete
he: רענון מסד הנתונים לא הסתיים

en: We're all set to refresh the database
he: אני מוכנה לרענן את מסד הנתונים

en: Continue refreshing the database.
he: המשיכי לרענן את מסד הנתונים.

en: Finished refreshing the metadata
he: סיימתי לרענן את המטא-מידע

en: Metadata refresh is incomplete
he: רענון מטא-המידע לא הסתיים

en: We're all set to refresh the metadata
he: אני מוכנה לרענן את המטא-מידע

en: Continue refreshing the metadata.
he: המשיכי לרענן את מטא-המידע

en: you should return automatically. If not press:
he: את אמורה לחזור אוטומטית. אם לא, לחצי:

en: This process should continue automatically. If not press:
he: הפעולה תמשך באופן אוטומטי. אם לא, לחצו:

en: Continue!
he: המשיכי!

en: <em>%s</em> not found
he: <em>%s</em> לא נמצא

en: We're all set to refresh the metadata for <em>%s</em>
he: הכול מוכן לרענון המטא-מידע של <em>%s</em>

en: This process should start automatically. If not press:
he: התהליך אמור להתחיל אוטומטית. אם לא לחצו:

en: Refresh image metadata.
he: רענני מטא-מידע של התמונות

en: Go!
he: לך!

en: database not connected
he: מסד הנתונים לא מחובר

en: Check the zp-config.php file to make sure you've got the right username, password, host, and database. If you haven't created the database yet, now would be a good time.
he: בדקו את הקובץ  zp-config.php וודאו שהוא מכיל את שם המשתמש, הסיסמא, השרת המארח ומסד הנתונים. אם לא יצרתם מסד נתונים עדיין עכשיו זהו הזמן המתאים לכך.

en: File updated successfully
he: הקובץ עודכן בהצלחה

en: Could not write file. Please check its write permissions
he: לא ניתן לרשום מידע לקובץ. אנא בדקי את הרשאות הקובץ

en: Cannot edit this file!
he: לא ניתן לערוך את הקובץ הזה!

en: Theme File Editor
he: עורך קבצי ערכת עיצוב

en: Theme template files (.php)
he: קבצי תבנית של ערכת עיצוב (.php)

en: JavaScript files (.js)
he: (קבצי JavaScript)

en: Style sheets (.css)
he: Stylesheets (.css)

en: Other text files
he: קבצי טקסט אחרים

en: Edit this file
he: עריכת קובץ

en: File <tt>%s</tt> from theme %s
he: קובץ <tt>%s</tt> מערכת העיצוב %s

en: Update File
he: עדכני קובץ זה

en: Select a file to edit from the list on your right hand. Keep in mind that you can <strong>break everything</strong> if you are not careful when updating files.
he: בחרו את הקובץ לעריכה מהרשימה מימין. זכרו שאתם עלולים <strong>לשבור הכול</strong> אם לא תהיו זהירים בעדכון הקבצים.

en: The cache directory does not exist. Please create it and set the permissions to 0777.
he: תיקיית המטמון (cache) אינה קיימת. אנא ייצרו אותה ותנו לה הרשאות 0777

en: The cache directory is not writable! Attempts to chmod didn't work.
he: אי-אפשר לקרוא את תיקיית המטמון (cache)! ניסיון שינוי הרשאות התיקייה (chmod) נכשל.

en: Image not found; file does not exist.
he: התמונה לא נמצאה. הקובץ אינו קיים.

en: Image processing resulted in a fatal error.
he: תהליך עיבוד התמונה הסתיים בשגיאה חמורה.

en: Method Not Allowed
he: מתודה לא מורשת

en: Hitcounters have been reset
he: המונה אופס

en: You must supply a  password.
he: את חייבת לספק סיסמא

en: Your passwords did not match.
he: הסיסמאות לא זהות

en: Image already exists.
he: התמונה כבר קיימת.

en: Album already exists.
he: האלבום כבר נוצר.

en: Cannot move, copy, or rename to a subalbum of this album.
he: לא ניתן להעביר, להעתיק או לשנות את תת-האלבום של האלבום הזה.

en: Cannot move, copy, or rename to a dynamic album.
he: לא ניתן להעביר, להעתיק או לשנות את שמו של האלבום הדינמי.

en: Cannot rename an image to a different suffix
he: שינוי קידומת שם התמונה נכשל

en: Album delete failed
he: מחיקת אלבום נכשלה

en: There was an error with a move, copy, or rename operation.
he: אירעה שגיאה בביצוע בהעברה, העתקה או שינוי שם

en: Album cache purged
he: מטמון האלבום נוקה

en: <em>%s</em> already exists.
he: <em>%s</em> כבר קיים.

en: Selected items published
he: פריטים שסומנו פורסמו

en: Selected items unpublished
he: פריטים שסומנו לא יופרסמו

en: Comments enabled for selected items
he: תגובות מאופשרות לפריטים המסומנים

en: Comments disabled for selected items
he: תגובות מבוטלות לפריטים המסומנים

en: Hitcounter for selected items
he: מונה לפריטים שסומנו

en:  descending
he: סדר עולה

en: Current sort: <em>%1$s%2$s</em>.
he: מיון נוכחי: <em>%1$s%2$s</em>.

en: Drag the albums into the order you wish them displayed.
he: גרור את האלבומים לסדר הרצוי בעת הצגתם.

en: <strong>Note:</strong> Dragging an album under a different parent will move the album. You cannot move albums under a <em>dynamic</em> album.
he: <strong>חשוב:</strong> גרירת האלבום לאלבום-אב אחר תעביר את האלבום תחתיו. לא ניתן להעביר אלבומים תחת אלבומים <em>דינמיים</em>.

en: Select an album to edit its description and data, or <a href="?page=edit&amp;album=%s&amp;massedit">mass-edit</a> all first level subalbums.
he: בחרו אלבום לעריכת התיאור והמידע שלו או בצעו <a href="?page=edit&amp;album=%s&amp;massedit">עריכה-מאסיבית</a> של כל תתי-האלבומים ברמה הראשונה.

en: Edit this album
he: עריכת אלבום זה

en: Set to published
he: קבעו כמפורסם

en: Set to unpublished
he: קבעו כלא מפורסם

en: Reset hitcounter
he: אפס מונה

en: Click on the image to change the thumbnail cropping.
he: לחצו על התמונה בכדי לשנות את קיצוץ התמונה המוקטנת

en: expand all fields
he: הצגת כל השדות

en: collapse all fields
he: הסתרת כל השדות

en: %s (descending)
he: %s (סדר יורד)

en: Display images by:
he: הצגת תמונות לפי:

en: crop %s
he: קיצוץ %s

en: Zoom
he: זום

en: View image on website
he: צפו בתמונה באתר

en: View
he: צפייה

en: <strong>Filename:</strong>
he: <strong>שם קובץ:</strong>

en: <strong>Image id:</strong>
he: <strong>מזהה תמונה:</strong>

en: <strong>Dimensions:</strong>
he: <strong>מימדים:</strong>

en: <strong>Size:</strong>
he: <strong>גודל:</strong>

en: Album thumbnail.
he: תמונות מוקטנות של אלבום

en: Title:
he: כותרת:

en: Visible
he: מוצג

en: Hit counter: <strong>%u</strong>
he: מספר הצבעות: <strong>%u</strong>

en: Rename File
he: שינוי שם קובץ

en: Are you sure you want to select this image for deletion?
he: האם את בטוחה שאת רוצה לסמן את התמונות האלו למחיקה?

en: to
he: אל

en: Image will be deleted when changes are applied.
he: התמונה תימחק בעת שמירת השינויים.

en: Rotation:
he: סיבוב:

en: none
he: כלום

en: 90 degrees
he: 90 מעלות

en: 180 degrees
he: 180 מעלות

en: 270 degrees
he: 270 מעלות

en: Crop thumbnail
he: קצוץ תמונה מוקטנת

en: Description:
he: תיאור:

en: Image watermark:
he: סימן מים של אלבום:

en: thumb
he: תמונות מוקטנות

en: full image
he: תמונה בגודל מלא

en: City:
he: עיר:

en: State:
he: מדינה:

en: Country:
he: ארץ:

en: Credit:
he: קרדיט:

en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

en: Metadata:
he: מטא-דטא:

en: None selected for display
he: לא נבחר דבר להצגה

en: show more fields
he: עוד שדות

en: show fewer fields
he: פחות שדות

en: Edit All Albums in
he: עריכת כל האלבומים של הגלריה

en: Edit Gallery
he: עריכת גלרייה

en: Hitcounters have been reset.
he: המונה אופס.

en: Cache has been purged.
he: המטמון נוקה.

en: Current sort: <em>%1$s%2$s</em>.
he: מיון נוכחי: <em>%1$s%2$s</em>.

en: Select an album to edit its description and data, or <a href="?page=edit&amp;massedit">mass-edit</a> all gallery level albums.
he: בחרו אלבום בכדי לערוך אותו. ניתן גם לבצע <a href="?page=edit&amp;massedit">עריכה-מרובה</a>  של כל האלבומים שברמת הגלריה.

en: New album
he: אלבום חדש

en: There are no albums for you to edit.
he: אין אלבומים לעריכה.

en: Afrikaans
he: אפריקאנוס

en: Albanian
he: אלבנית

en: Arabic (United Arab Emirates)
he: ערבית (איחוד האימירויות)

en: Arabic (Bahrain)
he: ערבית (בחריין)

en: Arabic (Algeria)
he: ערבית (אלג'ירייה)

en: Arabic (Egypt)
he: ערבית (מצרים)

en: Arabic (Iran)
he: ערבית (איראן)

en: Arabic (Iraq)
he: ערבית (עיראק)

en: Arabic (Jordan)
he: ערבית (ירדן)

en: Arabic (Kuwait)
he: ערבית (כווית)

en: Arabic (Lebanon)
he: ערבית (לבנון)

en: Arabic (Libya)
he: ערבית (לוב)

en: Arabic (Morocco)
he: ערבית (מרוקו)

en: Arabic (Oman)
he: ערבית (עומן)

en: Arabic (Qatar)
he: ערבית (קטר)

en: Arabic (Saudi Arabia)
he: ערבית (ערב-הסעודית)

en: Arabic (Sudan)
he: ערבית (סודן)

en: Arabic (Syria)
he: ערבית (סוריה)

en: Arabic (Tunisia)
he: ערבית (תוניסיה)

en: Arabic (Yemen)
he: ערבית (תימן)

en: Basque (Basque)
he: באסקית

en: Belarusian
he: בלרוסית

en: Bengali
he: בנגלית

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Catalan
he: קטלנית

en: Chinese (People's Republic of China)
he: סינית (הרפובליקה העממית של סין)

en: Chinese (Hong Kong)
he: סינית (הונג-קונג)

en: Chinese (Taiwan)
he: סינית (טיוואן)

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Cambodian
he: קמבודית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch (Belgium)
he: הולנדית (בלגיה)

en: Dutch (The Netherlands)
he: הולנדית (הולנד)

en: English (Australia)
he: אנגלית (אוסטרליה)

en: English (Canada)
he: אנגלית (קנדה)

en: English (United Kingdom)
he: אנגלית (בריטניה)

en: English (India)
he: אנגלית (הודו)

en: English (New Zealand)
he: אנגלית (ניו-זילנד)

en: English (Philippines)
he: אנגלית (פיליפינים)

en: English (United States)
he: אנגלית (ארה"ב)

en: English (South Africa)
he: אנגלית (דרום-אפריקה)

en: English (Zimbabwe)
he: אנגלית (זימבאבווה)

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Estonian
he: אסטונית

en: Finnish
he: פינית

en: French (Belgium)
he: צרפתית (בלגיה)

en: French (Canada)
he: צרפתית (קנדה)

en: French (Switzerland)
he: צרפתית (שוויץ)

en: French (France)
he: צרפתית (צרפת)

en: French (Luxembourg)
he: צרפתית (לוקסמבורג)

en: Gujarati
he: גוג'ראטי

en: Greek
he: יוונית

en: German (Austria)
he: גרמנית (אוסטריה)

en: German (Belgium)
he: גרמנית (בלגיה)

en: German (Switzerland)
he: גרמנית (שוויץ)

en: German (Germany)
he: גרמנית (גרמניה)

en: German (Luxembourg)
he: גרמנית (לוקסמבורג)

en: Hindi
he: הינדית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אידונזית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Italian (Switzerland)
he: איטלקית (שוויץ)

en: Italian (Italy)
he: איטלקית (איטליה)

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Lithuanian
he: לטבית

en: Latvian
he: לטבית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Malay
he: מאלי

en: Malagasy
he: מלגזי

en: Norwegian (Bokmål)
he: נורווגית (בומל)

en: Norwegian
he: נורווגית

en: Persian
he: פרסית

en: Polish
he: פולנית

en: Portuguese (Brazil)
he: פורטוגזית (ברזיל)

en: Portuguese (Portugal)
he: פורטוגזית (פורטוגל)

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian (Russia)
he: רוסית (רוסיה)

en: Russian (Ukraine)
he: רוסית (אוקראינה)

en: Sinhala
he: סינהלה

en: Slovak
he: סלווקית

en: Slovenian
he: סלובקית

en: Spanish (Argentina)
he: ספרדית (ארגנטינה)

en: Spanish (Bolivia)
he: ספרדית (בוליוויה)

en: Spanish (Chile)
he: ספרדית (צ'ילה)

en: Spanish (Columbia)
he: ספרדית (קולומביה)

en: Spanish (Costa Rica)
he: ספרדית (קוסטא ריקה)

en: Spanish (Dominican Republic)
he: ספרדית (הרפובליקה הדומיניקנית)

en: Spanish (Ecuador)
he: ספרדית (אקוודור)

en: Spanish (Spain)
he: ספרדית (ספרד)

en: Spanish (Guatemala)
he: ספרדית (גווטאמלה)

en: Spanish (Honduras)
he: ספרדית (הונדוראס)

en: Spanish (Mexico)
he: ספרדית (מקסיקו)

en: Spanish (Nicaragua)
he: ספרדית (ניקרגוואה)

en: Spanish (Panama)
he: ספרדית (פנמה)

en: Spanish (Peru)
he: ספרדית (פרו)

en: Spanish (Puerto Rico)
he: ספרדית (פורטו ריקו)

en: Spanish (Paraguay)
he: ספרדית (פארגוואי)

en: Spanish (El Salvador)
he: ספרדית (אל סלוודור)

en: Spanish (United States)
he: ספרדית (ארה"ב)

en: Spanish (Uruguay)
he: ספרדית (אורוגוואי)

en: Spanish (Venezuela)
he: ספרדית (ונצוואלה)

en: Spanish (Latin America)
he: ספרדית (אמריקה הלטינית)

en: Serbian
he: סרבית

en: Swedish (Finland)
he: שבדית (פינלנד)

en: Swedish (Sweden)
he: שבדית (שבדיה)

en: Tamil
he: טאמיל

en: Telugu
he: טלוגו

en: Thai
he: תיאלנדית

en: Turkish
he: תורכית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: Urdu (Pakistan)
he: אודו (פקיסטן)

en: Vietnamese
he: ויאטנמית

en: Welsh
he: וולשית

en: Album not found
he: האלבום לא נמצא

en: MySQL Error: Zenphoto received the error <em>%s</em> when connecting to the database server.
he: שגיאת MySQL: זןפוטו קיבלה את השגיאה <em>%s</em> בעת ניסיון התחברות לשרת מסד הנתונים.

en: MySQL Error: The database is connected, but MySQL returned the error <em>%1$s</em> when Zenphoto tried to select the database %2$s.
he: שגיאת MySQL: מסד הנתונים מחובר אבל MySQL החזיר את השגיאה <em>%1$s</em>  כאשר זןפוטו ניסתה לבחור את מסד הנתונים %2$s.

en: MySQL Query ( <em>%1$s</em> ) failed. MySQL returned the error <em>%2$s</em>
he: שאילתת MySQL נכשלה ( <em>%1$s</em> ). MySQL החזיר את השגיאה <em>%2$s</em>

en: Bad gallery in instantiation of album %s.
he: אתחול לא תקין של האלבום %s.

en: Zenphoto encountered an album name spoof attempt: %1$s=>%2$s.
he: זןפוטו גילתה ניסיון תרמית (spoof( בשם האלבום: %1$s=>%2$s.

en: class-album detected an invalid folder name: %s.
he: class-album זיהתה שם קובץ לא ץקין: %s.

en: Error: The album named %s cannot be found.
he: שגיאה: האלבום ששמו %s לא נמצא.

en: Error: The album %s is not readable.
he: שגיאה: לאלבום %s  אין הרשאות קריאה.

en: Tag Management
he: ניהול תגיות

en: Sort the tags alphabetically
he: מייני את התגיות ע"פ א"ב

en: Order alphabetically
he: מייני לפי א"ב

en: Sort the tags by most used
he: מייני תגיות לפי המשומשות ביותר

en: Order by most used
he: מיון לפי התגיות שהכי בשימוש

en: Delete tags from the gallery
he: מחיקת תגיות מהגלרייה

en: Delete checked tags
he: מחק תגיות מסומנות

en: Delete all the tags checked above.
he: מחיקת כל התגיות המסומנות מעלה.

en: Place a checkmark in the box for each tag you wish to delete then press the <em>Delete checked tags</em> button. The brackets contain the number of times the tag appears.
he: בכדי למחוק תגיות של גלרייה סמנו את תיבת הסימון שלצד התגית שאותה אתם מעוניינים למחוק ולאחר מכן לחצו על הכפתור <em>מחק תגיות מסומנות</em>. הסוגריים המסולסלים מכילים את מספר המופעים של התגית.

en: Rename tags
he: שינוי שם תגית

en: Apply all the changes entered above.
he: החלו את כל השינויים שבוצעו מעלה.

en: To change the value of a tag enter a new value in the text box below the tag. Then press the <em>Rename tags</em> button
he: בכדי לשנות את שמה של התגית, הזינו שם חדש בתיבת הטקסט שמתחת לתגית. לאחר מכן לחצו על הכפתור <em>שנה שם תגית</em>

en: New tags
he: תגיות חדשות

en: Add tags
he: הוסף תגיות

en: Add all the tags entered above.
he: הוסף את כל התגיות שהכונסו מעלה.

en: Add tags to the list by entering their names in the input fields of the <em>New tags</em> list. Then press the <em>Add tags</em> button
he: הוסיפו תגיות לרשימה על ידי הזנת שמותיהן לשדות הטקסט תחת הכותרת <em>תגיות חדשות</em>. לאחר מכן לחצו על הכפתור <em>הוסף תגיות</em>.

en: View logs:
he: צפייה ביומני יאירועים:

en: Delete %s
he: מחיקת %s

en: Reset %s
he: איפוס %s

en: Download %s ZIP file
he: הורדת %s קובץ זיפ

en: There are no logs to view.
he: אין יומני אירועים לצפייה.

en: Password required
he: סיסמא הכרחית

en: A password is required for the page you requested
he: סיסמא הכרחית ודף שביקשת

en: Testing %s.
he:  %s נבדק

en: Error!
he: שגיאה!

en: <strong>Notice!</strong> click for details
he: <strong>שימו לב!</strong> הקליקו לפרטים נוספים

en: Notice!
he: שימו לב!

en: <em>%1$s</em> folder%2$s [subfolder creation failure]
he: <em>%1$s</em> תיקייה%2$s [יצירת תת-תיקייה נכשלה]

en: Setup could not create the following subfolders:<br />%s
he: ההתקנה לא הצליחה ליצור את תת התיקיות הבאות: <br />%s

en: unknown
he: לא ידוע

en: <em>%1$s</em> folder%2$s [permissions failure]
he: <em>%1$s</em> תיקייה %2$s [ההרשאות נכשלו]

en: Setup could not change the folder permissions from <em>%1$s</em> (<code>0%2$o</code>) to <em>%3$s</em> (<code>0%4$o</code>). You will have to set the permissions manually. See the <a href="//www.zenphoto.org/2009/03/troubleshooting-zenphoto/#29">Troubleshooting guide</a> for details on Zenphoto permissions requirements.
he: התתקנה לא הצליחה לשנות את הרשאות התקייה מ-<em>%1$s</em> (<code>0%2$o</code>) ל-<em>%3$s</em> (<code>0%4$o</code>). יש לשנות את ההרשאות ידנית. למידע נוסף על דרישות להרשאות לזןפוטו בקרו <a href="//www.zenphoto.org/2009/03/troubleshooting-zenphoto/#29">מדריך פתרון הבעיות</a>

en: You must create the folder <em>%1$s</em><br /><code>mkdir(%2$s, 0777)</code>.
he: אתם חייבים ליצור את התיקייה <em>%1$s</em><br /><code>mkdir(%2$s, 0777)</code>.

en: <em>%1$s</em> folder [<em>%2$s</em> does not exist]
he: התיקייה <em>%1$s</em> [<em>%2$s</em> אינה קיימת]

en: <em>%1$s</em> folder [<em>%2$s</em> does not exist and <strong>setup</strong> could not create it]
he: התיקייה <em>%1$s</em> [<em>%2$s</em> אינה קיימת וגם <strong>ההתקנה</strong> אינה יכולה ליצור אותה]

en: Change the permissions on the <code>%1$s</code> folder to be writable by the server (<code>chmod 777 %2$s</code>)
he: שנו את ההרשאות לתיקייה <code>%1$s</code> בכדי שהשרת יוכל לכתוב בתוכה (<code>chmod 777 %2$s</code>)

en: <em>%1$s</em> folder [<em>%2$s</em> is not writeable and <strong>setup</strong> could not make it so]
he: לתיקייה <em>%1$s</em>  [<em>%2$s</em> אין הרשאות כתיבה <strong>וההתקנה</strong> לה הצליחה לשנות אותן]

en: <em>%1$s</em> folder%2$s
he: <em>%1$s</em> תיקייה%2$s

en: change the definition
he: שנו את ההגדרה

en: apply
he: החל

en: %s deleted.
he: %s נמחק.

en: failed to delete %s.
he: נכשל ניסיון המחיקה של %s.

en: Set default options for %s
he: הגדירו אפשרויות ברירות מחדל עבור %s

en: A simpler web photo album
he: גלריית תמונות וובית פשוטה

en: Notice: failed setting permissions for %s.
he: חשוב: נכשל הניסיון להגדיר הרשאות עבור %s.

en: Notice: illegal call for permissions setting for %s.
he: חשוב: קריאה לא חוקית להגדרת הרשאות עבור %s.

en: Fill in the information below and <strong>setup</strong> will attempt to update your <code>zp-config.php</code> file.
he: הזינו את הפרטים מטה. <strong>ההתקנה</strong> תנסה לעדכן את הקובץ <code>zp-config.php</code>.

en: Database engine
he: מנוע מסד נתונים

en: %s (experimental)
he: %s (ניסויי)

en: Database admin user
he: משתמש מנהל של מסד הנתונים

en: Database admin password
he: סיסמת מנהל של מסד הנתונים

en: Database folder
he: תיקיית מסד הנתונים

en: Database host
he: שרת מסד הנתונים

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Database table prefix
he: קידומת טבלאות מסד נתונים

en: failed
he: נכשל

en: You can insert your Gallery description using on the Admin Options tab.
he: אתם יכולים להזין את תיאור הגלריה שלכם תחת הלשונית אפשרויות.

en: Users with full privileges
he: משתמשים אם הרשאות מלאות

en: Users allowed only to view zenphoto objects
he: משתמשים רשאים לצפות באובייקטים של זןפוטו בלבד

en: Banned users
he: משתמשים מנודים

en: Managers of one or more albums
he: מנהלים של אלבום אחד או יותר

en: Default user settings
he: הגדרות ברירת מחדל של משתמש

en: Newly registered and verified users
he: משתמשים חדשים ומאושרים

en: Uploadify error on %1$s. Review your debug log.
he: שגיאת Uploadify  בגלל %1$s. בדקו את יומן השגיאות.

en: %d: Unknown
he: %d: לא ידוע

en: No Unit
he: אין יחידות

en: Inch
he: אינץ'

en: Centimeter
he: סנטימטר

en: Center of Pixel Array
he: מרכז מערך פיקסלים

en: Program
he: תוכנה

en: Portrait
he: פורטרט

en: Landscape
he: נוף

en: Average
he: ממוצע

en: Pattern
he: קו מתאר

en: Partial
he: חלקי

en: Other
he: אחר

en: Daylight
he: אור יום

en: Tungsten
he: טנגסטאן

en: Flash
he: פלאש

en: No Flash
he: ללא פלאש

en: pixels
he: פיקסלים

en: Not defined
he: לא מוגדר

en: version
he: גירסא

en: The file could not be found.
he: הקובץ לא נמצא.

en: High
he: גבוה

en: External Flash
he: פלאש חיצוני

en: Continuous
he: מתמשך

en: Manual Focus
he: פוקוס ידני

en: Single
he: בודד

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Small
he: קטן

en: Full Auto
he: אוטומטי מלא

en: Night
he: לילה

en: Black & White
he: שחור ולבן

en: Sport
he: ספורט

en: None
he: כלום

en: Low
he: נמוך

en: Right
he: ימין

en: Center
he: מרכז

en: Left
he: שמאל

en: Flash Did Not Fire
he: הפלאש לא פעל

en: Internal Flash
he: פלאש פנימי

en: Sunny
he: שמשי

en: Cloudy
he: מעונן

en: Bright+
he: בהיר+

en: Bright-
he: בהיר-

en: Contrast+
he: ניגודיות+

en: Contrast-
he: ניגודיות-

en: Fluorescence
he: פלורוסנט

en: External
he: חיצוני

en: Standard
he: סטנדרט

en: Very High
he: גבוה מאוד

en: Night Portrait
he: פורטרט לילי

en: Simple
he: פשוט

en: Fireworks
he: זיקוקין

en: Party
he: מסיבה

en: Snow
he: שלג

en: Food
he: אוכל

en: Baby
he: תינוק

en: High Sensitivity
he: רגישות גבוהה

en: Underwater
he: מתחת למים

en: Pet
he: חית מחמד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Warm
he: חמים

en: Cool
he: קריר

en: Low/High Quality
he: איכות גובהה/נמוכה

en: Infinite
he: אינסופי

en: 10s
he: 10ש

en: 2s
he: 2ש

en: Horizontal (normal)
he: אופקי (נורמלי)

en: Rotate 90 CW
he: סובבי 90 מעלות בכיוון השעון

en: Rotate 270 CW
he: סובבי 270 מעלות בכיוון השעון

en: Natural
he: טבעי

en: Soft
he: רך

en: Hard
he: קשה

en: Unknown:
he: לא ידוע:

en: No Warning
he: אין אזהרה

en: Warning
he: אזהרה

en: latest comments
he: תגובות אחרונות

en: (%s: 1 new image)
he: (%s: תמונה אחת חדשה)

en: (%1$s: %2$s new images)
he: (%1$s: %2$s תמונות חדשות)

en: Last update: %s
he: עודכן לאחרונה: %s

en: (%s: 1 image)
he: (%s: תמונה 1)

en: (%1$s: %2$s images)
he: (%1$s: %2$s תמונות)

en: Date: %s
he: תאריך %s

en: PHP version 5 or greater is required.
he: נדרשת PHP גירסא 5 או מעלה.

en: Mail protocol
he: פרוטוקול מייל

en: Select the mail protocol you wish to be used.
he: בחר את פרוטוקול המייל לשימוש

en: Outgoing mail server
he: שרת דואר יוצא:

en: Outgoing mail server.
he: שרת דואר יוצא:

en: Secure mail
he: מייל מאובטח

en: Set to use <em>SSL</em> protocol.
he: השתמש בפרוטוקול <em>SSL</em>.

en: Mail user
he: שם משתמש

en: <em>User ID</em> for mail server.
he: <em>User ID</em> עבור שרת הדואר.

en: Mail password
he: סיסמא

en: <em>Password</em> for mail server.
he: <em>Password</em> עבור שרת הדואר.

en: <code>PHPMailer</code> failed to send <em>%1$s</em>. ErrorInfo:%2$s
he: <code>PHPMailer</code> כשל בניסיון לשלוח את <em>%1$s</em>. מספר שגיאה: %2$s.

en: Enable <strong>dynamic-locale</strong> to allow viewers of your site to select the language translation of their choice.
he: הפעילו את <strong>dynamic-locale</strong> בכדי לאפשר למבקרים לבחור שפה שבה יוצג המידע בגלריה.

en: Use flags
he: השתמשו בדגלים

en: A plugin to print the most common HTML meta tags to the head of your site's pages. Tags are selected from existing Zenphoto info such as gallery description, tags, or Zenpage news categories.
he: תוסף שמוסיף תגיות מטא (HTML meta tags) לראש (head) של דפי הגלריה. התגיות נבחרות מתוך מידע שהוזן לגלריה כגון: תיאור הגלריה, תגיות, קטגוריות חדשות של זןדף.

en: Cache control
he: מנהל מטמון

en: If the browser cache should be used.
he: אם צריך להשתמש במטמון הדפדפן.

en: If the pages should be allowed to be cached on proxy servers.
he: אם אפשר להטמין את הדפים על שרתי פרוקסי

en: Robots
he: רובוטים

en: If and how robots are allowed to visit the site. Default is 'index'. Note that you also should use a robot.txt file.
he: אם וכיצד מבקרים רובוטים של מנועי חיפוש את האתר. ברירת המחדל היא 'index'. מומלץ להשתמש בקובץ robots.txt.

en: Expires
he: פג תוקף

en: Which of the HTML meta tags should be used. For info about these in detail please refer to the net.
he: אילו תגיות מטא (HTML meta tags) להפעיל. פנו לאינטרנט בכדי לקבל מידע על כל אחת מהתגיות הללו.

en: Upload limit
he: מגבלת העלאה

en: The maximum number of images per album if uploading via the multifile upload.
he: מספר התמונות המקסימאלי המותר להעלאה לאלבום באמצעות העלאה מרובת-קבצים  (multifile upload).

en: Disable new album creation
he: בטלו יכולת יצירת אלבום חדש

en: If checked users cannot create new albums.
he: אם מסומן משתמשים אינם יכולים ליצור אלבומים חדשים.

en: There is a plugin conflict with <em>image_upload_limiter</em>
he: קיים קונפליקט של תוסף עם <em>image_upload_limiter</em>

en: The album exceeded the image number limit. You cannot upload more images!
he: מספר התמונות לאלבום הזה הגיע למקסימום. לא ניתן לעלות יותר תמונות.

en: Maximum number of images left for this album:
he: מספר התמונות המקסימלי שניתן עוד לעלות לאלבום הזה:

en: HTTP single file uploading is disabled because upload limitations are in effect. Please use the <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=multifile');" >multi file upload</a>
he: העלאת קבצים בשיטת HTTP single file uploading מבוטלת עקב מגבלות העלאה. השתמשו בשיטה <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=multifile');" >multi file upload</a>

en: <strong>Note:</strong> You can upload a maximum of %s images to each album.
he: <strong>חשוב:</strong> ניתן לעלות מקסימום %s תמונות לכל אלבום.

en: Provides a means for placing a user registration form on your theme pages.
he: מאפשר להציג טופס רישום משתמשים בדפי ערכת העיצוב.

en: You have received this email because you registered on the site. To complete your registration visit %s.
he: קיבלת את ההודעה הזו מכיוון שנרשמת לאתר. בכדי להשלים את ההרשמה בקר בדף %s.

en: Click here to register for this site.
he: לחצו כאן להרשמה לאתר.

en: Register
he: הרשמי

en: Notify
he: הזכר

en: If checked, an e-mail will be sent to the gallery admin when a new user has verified his registration.
he: אם האפשרות מסומנת, הודעת דואר תשלח למנהל הגלריה בכל פעם שמתשמש חדש שנרשם אישר את הרשמתו.

en: Email ID
he: מזהה אימייל

en: If checked, The user's e-mail address will be used as his User ID.
he: אם האפשרות מסומנת, כתובת הדוא"ל של המשתמש תוגדר גם כמזהה המשתמש שלו.

en: Email notification text
he: טקסט של התראה שנשלחת באמצעות דואר אלקטרוני

en: Text for the body of the email sent to the user. <p class="notebox"><strong>Note:</strong> You must include <code>%s</code> in your message where you wish the registration completion link to appear.</p>
he: טקסט לגוף ההודעה שנשלחת למשתמש לאחר ההרשמה. <p class="notebox"><strong> חשוב: </strong> אתם חייבים לכלול את <code>%s</code> בהודעה שלכם במקום שבו אתם מעוניינים שיופיע הקישור להשלמת ההרשמה.

en: User registration page
he: דף הרשמת משתמש.

en: If checked, CAPTCHA validation will be required for user registration.
he: אם האפשרות מסומנת, בדיקת ה-CAPTCHA תופעל בעת הרשמת משתמש חדש.

en: Of course there must be some Administrator with an e-mail address for this option to make sense!
he: ברור שחייב להיות מנהל עם כתובת דואר אלקטרונית פעילה בכדי שהאפשרות הזו תפעל כראוי!

en: Default user group
he: קבוצת ברירת מחדל למשתמש

en: Default user rights
he: הרשאות ברירת מחדל של משתמש

en: View Rights
he: הציגו הרשאות

en: script
he: סקריפט

en: *no page selected
he: *לא נבחר דף

en: Link text
he: קישור טקטס

en: Hint text
he: רמז טקסט

en: Zenphoto Gallery registration
he: הרשמה לגלרית זןפוטו.

en: %1$s (%2$s) has registered for the zenphoto gallery providing an e-mail address of %3$s.
he: %1$s (%2$s) נרשם לגלריית זןפוטו באמצעות כתובת הדוא"ל: %3$s.

en: Registration confirmation
he: אישור הרשמה

en: you are already logged in.
he: אתם כבר מחוברים למערכת.

en: Thank you for registering.
he: תודה על ההרשמה.

en: Your registration information has been accepted. An email has been sent to you to verify your email address.
he: פרטי ההרשמה שהזנת התקבלו. הודעה עם קישור להשלמת ההרשמה נשלחה לתיבת הדוא"ל שלך.

en: You may now log onto the site.
he: אתם יכולים עכשיו להתחבר למערכת.

en: Registration failed.
he: ההרשמה נכשלה

en: The user ID <em>%s</em> is already in use.
he: מזהה משתמש <em>%s</em>  כבר בשימוש.

en: You have not filled in all the fields.
he: לא הזנתם את כל השדות.

en: Invalid verification link.
he: קישור אימות לא חוקי.

en: Enter a valid email address.
he: הזנו כתובת דואר אלקטרונית חוקית.

en: The CAPTCHA you entered was not correct.
he: ה-CAPTCHA  שהוזנה אינה נכונה.

en: Your registration request could not be completed.
he: בקשת ההרשמה לא הושלמה.

en: Periodically backup the Zenphoto database.
he: גיבוי תקופתי של מסד הנתונים של זןפוטו

en: Backups to keep
he: גיבויים לשמירה.

en: Auto backup will keep only this many backup sets. Older sets will be removed.
he: תהליך הגיבוי ישמור גיבויים קודמים עד המספר המצויין. גיבויים ישנים יותר ימחקו.

en: Lowercase only
he: אתיות קטנות בלבד

en: When set, all characters are converted to lower case.
he: כאשר האפשרות מסומנ כל האותיות יומרו לאותיות קטנות.

en: Provides a means allowing users to select the image size to view.
he: מאפשר למשתמשים לבחור את גודל התמונה לצפייה.

en: Image sizes allowed
he: תמונות בגודל מסוים מותרות

en: List of sizes from which the viewer may select.<br />The form is "$s=&lt;size&gt;" or "$h=&lt;height&gt;,$w=&lt;width&gt;;"....<br />See printCustomSizedImage() for details
he: רשימה של גדלים

en: Radio buttons
he: כפתורי רדיו

en: Drop-down
he: תפריט גלילה (dropdown)

en: Choose the kind of selector to be presented the viewer.
he: בחרו את פקד הטופס שבאמצעותו יוכל הצופה לבחור את גודל התמונה.

en: Default size
he: גודל ברירת מחדל

en: Select image size
he: בחרו גודל תמונה

en: There is a format error in user size selection
he: יש שגיאת תבנית בהגדרת גודל של משתמש

en: There is a format error in your $default parameter
he: יש שגיאת תבנית בפרמטר  $default

en: Truncate titles
he: קצרו כותרות

en: Limit titles to this many characters. Zero means no limit.
he: מספר התווים המותר לכותרת. 0 משמעו ללא הגבלה.

en: menu
he: תפריט

en: News index
he: אינדקס חדשות

en: createMenuIfNotExists item %s has an empty link.
he: לפריט %s של createMenuIfNotExists יש קישור ריק.

en: createMenuIfNotExists item %s has an empty title.
he: לפריט %s של createMenuIfNotExists יש כותרת ריקה.

en: createMenuIfNotExists item %s has an empty title or link.
he: לפריט %s של createMenuIfNotExists יש כותרת או קישור ריקים.

en: createMenuIfNotExists item %s has an invalid type.
he: לפריט %s של createMenuIfNotExists יש סוג לא חוקי.

en: (%u image) | (%u images)
he[0]: %u תמונה
he[1]: %u תמונות

en: (%u album) | (%u albums)
he[0]: %u אלבום
he[1]: %u אלבומים

en: *no group selected
he: *לא נבחרו קבוצות

en: Template:
he: תבנית:

en: User group membership
he: חברות משתמש בקבוצה.

en: assignments
he: מיפויים

en: groups
he: קבוצות

en: Watermark default images
he: סימן מים ברירת מחדל של תמונות

en: Quicktime video width
he: רוחב וידיאו מסוג Quicktime

en: Quicktime video height
he: גובה וידיאו מסוג Quicktime

en: 3gp video width
he: רוחב וידיאו מסוג 3gp

en: 3gp video height
he: גובה וידיאו מסוג 3gp

en: No flash player installed.
he: נגן פלאש אינו מתוקן

en: Attaches "Image effects" to images and thumbnails.
he: הוסף  "Image effects" לתמונות ולתמונות מוקטנות.

en: No effects
he: אין אפקטים

en: Images (standard)
he: תמונות (סטנדרטי)

en: Images (custom)
he: תמונות (מותאם אישית)

en: Image thumbnails (standard)
he: תמונות מוקטנות (סטנדרטי)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the <code>printImageThumb()</code> function.
he: החל  <em>אפקט</em> על תמונות המוצגות דרך הפונקציה <code>printImageThumb()</code>.

en: Album thumbnails (standard)
he: תמונות מוקטנות של אלבום (סטנדרטי)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the <code>printAlbumThumbImage()</code> function.
he: החל  <em>אפקט</em> על תמונות המוצגות דרך הפונקציה <code>printAlbumThumbImage()</code>.

en: Image thumbnails (custom)
he: תמונות מוקטנות של תמונה (מותאם אישית)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the custom image functions when <em>thumbstandin</em> is set.
he: החל  <em>אפקט</em> על תמונות המוצגות דרך פונקציות התמונה המתואמות אישית כשאר <code>thumbstandin()</code> מופעל.

en: Album thumbnails  (custom)
he: תמונות מוקטנות של אלבום (מותאם אישית)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the <code>printCustomAlbumThumbImage()</code> function.
he: החל  <em>אפקט</em> על תמונות המוצגות דרך הפונקציה <code>printCustomAlbumThumbImage()</code>.

en: Pool of effects for the <em>random</em> effect selection.
he: מאגר אפקטים עבור בחירה רנדומלית של אפקטים.

en: Acknowledgments
he: תודות

en: No image effects found.
he: לא נמצאו אפקטים לתמונות.

en: Effect
he: אפקט

en: <strong>Warning:</strong> <em>%1$s</em> invalid effect definition file
he: <strong>אזהרה:</strong> <em>%1$s</em> קובץ הגדרות אינו חוקי.

en: <strong>Warning:</strong> <em>%1$s</em> missing effect component: %2$s | <strong>Warning:</strong><em>%1$s</em> missing effect components: %2$s
he[0]: <strong>אזהרה:</strong> <em>%1$s</em> חסר רכיב אפקטים: %2$s
he[1]: <strong>אזהרה:</strong><em>%1$s</em> חסרים רכיבי אפקטים: %2$s

en: <strong>Warning:</strong> <em>%1$s</em> missing effect definition file
he: <strong>אזהרה:</strong> <em>%1$s</em> קובץ הגדרות חסר

en: Error on <em>%s</em> effect
he: שגיאה באפקט <em>%s</em>

en: Show counts
he: הצג מונים

en: Text editor configuration
he: הגדרות עורך טקסט

en: Zenpage editor configuration
he: הגדרות עורך זןדף

en: TinyMCE disabled
he: TinyMCE מבוטל

en: Allow ZIP files
he: אפשר קבצי ZIP

en: Quota:
he: מכסה:

en: Allowed: %s kb
he: מאופשר: %s kb

en: (%s kb used)
he: (%s kb בשימוש)

en: Image quota information.
he: מידע על ניצול מכסת תמונות

en: Owner:
he: בעלים:

en: *no owner
he: *לא בעלים

en: Assign images to:
he: שייך תמונות ל:

en: Map
he: מפה

en: Hybrid
he: היברידי

en: Satellite
he: לווין

en: Map dimensions—width
he: מימדי מפה - רוחב

en: The default width of the map.
he: רוחב ברירת המחדל של המפה

en: Map dimensions—height
he: מימדי מפה - גובה

en: The default height of the map.
he: גובה ברירת המחדל של המפה.

en: Initial Zoom
he: זום התחלתי

en: The inital zoom of the map.
he: הזום התחילי של המפה.

en: Allowed maps
he: מפות מורשות

en: Select the map types that are allowed.
he: בחרו את סוגי המפות המורשים לשימוש.

en: Map controls
he: כפתורי הפעלה של המפה

en: Dropdown
he: תפריט גלילה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Google Map
he: מפות גוגל

en: Enable login form
he: אפשרו טופס התחברות

en: Criteria
he: קריטריון

en: date
he: תאריך

en: Icon
he: אייקון

en: Un-published
he: לא מפורסם

en: Protected
he: מוגן

en: New
he: חדש

en: Aging
he: מתיישן

en: Text
he: כיתוב

en: Use text
he: השתמשו בכיתוב

en: An image crop tool. Places an image crop button in the image utilities box of the images tab.
he: כלי לקיצוץ תמונות. מציב כפתור קיצוץ תמונה בתיבת הכלים של תמונה בטאב התמונות.

en: Crop image
he: קצצו תמונה

en: attempt to crop an object which is not an image.
he: נעשה ניסיון לקצץ אובייקט שאינו תמונה.

en: crop image
he: קצצו תמונה

en: Image cropping
he: קיצוץ תמונה

en: You can crop your image by dragging the crop handles on the image
he: אתם יכולים לקצץ את התמונה על ידי גרירת ידיות הקיצוץ אל התמונה.

en: <strong>Note:</strong> If you save these changes they are permanent!
he: <strong>חשוב:</strong> אם שינויים אלו יישמרו הם יהיו קבועים!

en: clear width and height fields
he: נקה שדות גובה ורוחב.

en: Allows setting language locale through the URI.
he: אפשר לקבוע את שפת הממשק באמצעות ה-URI

en: sitemap cache cleared.
he: מפת אתר נוקתה מהמטמון.

en: Sitemap cache expire
he: מטמון מפת אתר פג תוקף

en: always
he: תמיד

en: hourly
he: שעתי

en: daily
he: יומי

en: weekly
he: שבועי

en: monthly
he: חודשי

en: yearly
he: שנתי

en: never
he: לעולם לא

en: Change frequency - albums
he: שנה תדירות - אלבומים

en: Change frequency - images
he: שנה תדירות - תמונות

en: Change frequency - Zenpage pages
he: שנה תדירות - דפי זןדף

en: Change frequency - Zenpage news index
he: שנה תדירות - דף החדשות של זןדף

en: Change frequency: Zenpage news articles
he: שנה תדירות - מאמרי חדשות של זןדף

en: Change frequency - Zenpage news categories
he: שנה תדירות - קטגוריות חדשות של זןדף

en: Last modification date - albums
he: תאריך שינוי אחרון - אלבומים

en: Last modification date - images
he: תאריך שינוי אחרון - תמונות

en: Disable cache
he: בטל מטמון

en: Enable Google image and video extension
he: הפעל הרחבות תמונה ווידיאו של גוגל

en: Purge sitemap cache
he: מחק מטמון מפת אתר

en: Clear the static sitemap cache. It will be re-cached if requested.
he: נקה מפת אתר סטטית מהמטמון. היא תוטמן מחדש אם תתבקש.

en: Multiple layouts
he: תבניות מרובות

en: Select layout:
he: בחרו תבנית:

en: Select album layout:
he: בחרו תבנית אלבום

en: Select default album image layout:
he: בחרו תבנית אלבום לתבנית תמונה של אלבום:

en: default
he: ברירת מחדל

en: inherited
he: יורש

en: album default
he: ברירת מחדל של אלבום

en: from category
he: מקטגוריה

en: Query failure: %s
he: השאילתא נכשלה: %s

en: « prev thumbs
he: « התמונות המוקטנות הקודמות

en: next thumbs »
he: התמונות המוקטנות הבאות »

en: Thumbs per page
he: תמונות מוקטנות לדף

en: Counter
he: מונה

en: Prevtext
he: טקסט הבא

en: Nexttext
he: טקסט הקודם

en: The text for the next thumbs.
he: הטקסט לתמונות המוקטנות הבאות.

en: Crop width
he: חיתוך רוחב

en: The thumb crop width is the maximum width when height is the shortest side
he: רוחב התמונה המוקטנת הקצוצה הוא הרוחב המקסימלי כאשר הגובה הוא הצד הקצר.

en: Crop height
he: חיתוך גובה

en: The thumb crop height is the maximum height when width is the shortest side
he: גובה התמונה המוקטנת הקצוצה הוא הגובה המקסימלי כאשר הרוחב הוא הצד הקצר.

en: Crop
he: קצוץ

en: Page list
he: רשימת דפים

en: Pages list length
he: אורך רשימת הדפים

en: previous thumbs
he: התמונות המוקטנות הקודמות

en: next thumbs
he: התמונות המוקטנות הבאות

en: Prints an e-mail contact so that visitors may e-mail the site administrator.
he: מדפיס כתובת מייל בכדי שמבקרים באתר יוכלו ליצור קשר עם מנהל האתר.

en: <p>Fields with <strong>*</strong> are required. HTML or any other code is not allowed.</p>
he: <p>שדות עם <strong>*</strong> נדרשים. HTML או סוג אחר של קוד אסורים.</p>

en: <p>Please confirm that you really want to send this email. Thanks.</p>
he: <p>אנא אשר שאתה בוודאות מעוניין לשלוח את הודעת המייל הזו. תודה</p>

en: Send another message.
he: שלחו הודעה נוספת.

en: <p>A copy of your e-mail will automatically be sent to the address you provided for your own records.</p>
he: <p>העתק של הודעת הדוא"ל שלך יישלח גם אלייך לצורך תיעוד ומעקב.</p>

en: required
he: הכרחי

en: Intro text
he: טקסט פתיחה

en: The intro text for your contact form
he: טקסט הפתיחה לטופס יצירת קשר

en: Confirm text
he: טקסט אישור

en: The text that asks the visitor to confirm that he really wants to send the message.
he: הטקסט ששואל את המבקר אם הוא בטוח שהוא רוצה לשלוח את ההודעה.

en: Thanks text
he: טקסט תודה

en: The text that is shown after a message has been confirmed and sent.
he: הטקסט שמופיע לאחר שההודעה אושרה ונשלחה.

en: New message link text
he: טקסט קישור של הודעה חדשה

en: The text for the link after the thanks text to return to the contact page to send another message.
he: הטקסט של הקישור ליופיע לאחר שהופיע טקסט התודה על מנת לשלוח הודעה נוספת.

en: Mail address
he: כתובת דואר אלקטורני

en: The e-mail address the messages should be sent to. Enter more than one address separated by comma without any spaces.
he: שלח העתק

en: Require confirmation
he: נדרש אישור

en: If checked, a confirmation form will be presented before sending the contact message.
he: אם מסומן, טופס האישור יוצג טרם שליחת הודעת יצירת קשר

en: Send copy
he: שלח העתק

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Title field.
he: שדה כותרת.

en: Name field
he: שדה שם

en: Name field.
he: שדה שם.

en: Company field
he: שדה חברה

en: Company field.
he: שדה חברה.

en: Street field
he: שדה רחוב

en: Street field.
he: שדה רחוב.

en: City field
he: שדה עיר

en: City field.
he: שדה עיר.

en: Country field
he: שדה מדינה

en: Country field.
he: שדה מדינה.

en: E-mail field
he: שדה דואר אלקטרוני

en: E-mail field.
he: שדה דואר אלקטרוני.

en: Website field
he: שדנה אתר אינטרנט

en: Website field.
he: שדנה אתר אינטרנט.

en: Check if CAPTCHA should be required.
he: סמן את האפשרות אם CAPTCHA נדרשת.

en: Phone field
he: שדה טלפון

en: Phone number field.
he: שדה מספר טלפון.

en: Subject field
he: שדה נושא

en: Subject field.
he: שדה נושא.

en: Message field
he: שדה הודעה

en: Message field.
he: שדה הודעה.

en: a title
he: כותרת

en: a name
he: שם

en: a company
he: חברה

en: a street
he: רחוב

en: a city
he: עיר

en: a country
he: ארץ

en: a valid email address
he: כתובת דוא"ל חוקית

en: a website
he: אתר

en: a phone number
he: מספר טלפון

en: a subject
he: נושא

en: a message
he: הודעה

en: the correct CAPTCHA verification code
he: קוד האישור הנכון של ה-CAPTCHA

en: Please enter %s. Thanks.
he: בבקשה הזינו %s. תודה.

en: Please enter %1$s and %2$s. Thanks.
he: בבקשה הזן  %1$s וגם %2$s. תודה.

en: Please enter: %sThanks.
he: בבקשה הזינו %s. תודה.

en: Confirm
he: אשרו

en: Discard
he: מחקו

en: Error sending mail: | Errors sending mail:
he[0]: אירעה שגיאה בעת שליחת הדוא"ל
he[1]: אירעו שגיאות בעת שליחת הדוא"ל

en: Deprecated Zenphoto functions. These functions have been removed from mainstream Zenphoto as they have been supplanted. They are not maintained and they are not guaranteed to function correctly with the current version of Zenphoto.
he: פונקציות של זןפוטו שיצאו משימוש. הן הוחלפו על ידי פונקציות אחרות. הן גם אינן מתוחזקות ולא בטוח שאפשר יהיה להשתמש בהם בגירסא הנוכחית של זןפוטו.

en: Functions
he: פונקציות

en: function
he: פונקציה

en: (No place...)
he: (אין מקום...)

en: Player width (ignored for <em>mp3</em> files.)
he: רוחב נגן (לא משפיע על קבצים מסוג mp3).

en: Player height (ignored for <em>mp3</em> files.)
he: גובה נגן  (לא משפיע על קבצים מסוג mp3).

en: Player background color gradient
he: צבע הגרדיאנט של הנגן.

en: low
he: נמוך

en: medium
he: בינוני

en: high
he: גבוהה

en: Gradient setting for player background color.
he: הגדרות לצבע רקע גרדיאנט של הנגן.

en: Controls background color
he: צבע רקע של כפתורי הפעלה.

en: Background color of the controls.
he: צבע רקע של כפתורי הפעלה.

en: Controls background color gradient
he: צבע רקע גרדיאנט של כפתורי הפעלה.

en: Controls border color
he: צבע מסגרת כפתורי הפעלה

en: Autoplay
he: ניגון אוטומטי

en: Background color
he: צבע רקע

en: Controls autohide
he: הסתרה אוטומטית של כפתורי הפעלה.

en: fullscreen
he: מסך מלא

en: fit
he: התאם

en: half
he: חצי

en: <strong>Note:</strong> This feature must be integrated into your theme. Of the distributed themes, only <code>Zenpage</code> and <code>effervescence+</code> support Zenpage.
he: <strong>חשוב:</strong> היכולת הזו חייבת להיות מוטמעת בערכת העיצוב שלכם. מתוך ערכות העיצוב המופצות בחבילת ההתקנה רק <code>Zenpage</code>  ו-<code>effervescence+</code> תומכות בזןדף.

en: Read more
he: קראו עוד

en: Visit gallery page
he: בקרו בדף הגלרייה

en: %1$u new item in <em>%2$s</em>: %3$s
he: %1$u פריט חדש ב-<em>%2$s</em>: %3$s

en: %1$u new items in <em>%2$s</em>: %3$s
he: %1$u פריט חדש ב-<em>%2$s</em>: %3$s

en: Articles per page (theme)
he: מאמרים לדף (ערכת עיצוב)

en: News article text length
he: אורך טקסט במאמרי חדשות

en: The text for the link to the full article.
he: הטקסט לקישור למאמר המלא

en: RSS feed text length
he: אורך טקסט של פיד RSS

en: Articles per page (admin)
he: מאמרים לדף (מנהל)

en: The text for the 'read more'/'view more' link to the gallery page for images/movies/audio.
he: הטקסט עבור הקישור 'קרא עוד/הצג עוד'  לדפי הגלרייה של תמונות/סרטים/אודיו

en: CombiNews: Mode
he: CombiNews: מצב

en: latest images: sized image
he: תמונות אחרונות: תמונה בגודל מסוים

en: latest images: thumbnail
he: תמונות אחרונות: תמונת אצבע

en: latest albums: sized image
he: אלבומים אחרונים: תמונה בגודל מסוים

en: latest albums: thumbnail
he: אלבומים אחרונים: תמונה אצבע

en: latest albums: thumbnail-customcrop
he: אלבומים אחרונים: תמונת אצבע-קיצוץ מתואם אישית

en: latest images: thumbnail-customcrop
he: תמונות אחרונות: תמונת אצבע-קיצוץ מתואם אישית

en: latest images by album: thumbnail
he: תמונות אחרונות לפי אלבום: תמונת אצבע

en: latest images by album: thumbnail-customcrop
he: תמונות אחרונות לפי אלבום: תמונת אצבע-קיצוץ מתואם אישית

en: latest images by album: sized image
he: תמונות אחרונות לפי אלבום: תמונה בגודל מסוים

en: CombiNews: Sized image size
he: CombiNews: גודל תמונה בגודל מסוים

en: CombiNews: Sort order
he: CombiNews: סדר מיון

en: id
he: מזהה

en: CombiNews: Gallery link
he: CombiNews: קישור גלרייה

en: album
he: אלבום

en: CombiNews: Thumbnail crop width
he: CombiNews: קיצוץ רוחב של תמונת אצבע

en: For <em>thumbnail custom crop</em> only. Leave empty if you don't want to use it.
he: עבור <em>קיצוץ מתואם אישית של תמונת אצבע</em> בלבד. השאירו ריק אם אינכם מעוניינם להשתמש בזה.

en: CombiNews: Thumbnail crop height
he: CombiNews: קיצוץ גובה של תמונת אצבע

en: CombiNews: Thumbnail width
he: CombiNews: רוחב תמונת אצבע

en: CombiNews: Thumbnail height
he: CombiNews: גובה תמונת אצבע

en: CombiNews: Thumbnail crop x axis
he: CombiNews: קיצוץ ציר X של תמונת אצבע

en: CombiNews: Thumbnail crop y axis
he: CombiNews: קיצוץ ציר Y של תמונת אצבע

en: CombiNews: Show image description
he: CombiNews: הצג תיאור תמונה

en: CombiNews: Show image title
he: CombiNews: הצג כותרת תמונה

en: CombiNews: Custom title (singular)
he: CombiNews: כותרת מתואמת אישית (בודדת)

en: CombiNews: Custom title (plural)
he: CombiNews:  כותרת מתואמת אישית (רבים)

en: CombiNews: Custom title - Number of image titles
he: CombiNews:  כותרת מתואמת אישית - מספר כותרות תמונה

en: How many images titles you want to show with the custom title (<em>latest images by album</em> option only).
he: כמה כותרות תמונות יופיעו בכותרת המתואמת אישית (אפשרות <em>תמונות אחרונות לפי אלבום</em> בלבד).

en: full screen
he: מסך מלא

en: Album thumbnail
he: תמונה מוקטנת של אלבום

en: Slide width
he: רוחב מצגת

en: Slide height
he: גובה מצגת

en: Watermark
he:  סימן מים

en: Mode
he: אופן

en: fade
he: עמום

en: shuffle
he: טריפה

en: zoom
he: זום

en: slide X
he: גלישה על ציר ה-X

en: slide Y
he: גלישה על ציר ה-Y

en: scroll up
he: גלגל מעלה

en: scroll down
he: גלגלי מטה

en: scroll left
he: גלגלי שמאלה

en: scroll right
he: גלגלי ימינה

en: sized image
he: תמונה בגודל מותאם

en: Speed
he: מהירות

en: Speed of the transition in milliseconds.
he: מהירות המעבר במילישניות

en: Timeout
he: פסק זמן

en: This album is password protected!
he: אלבום זה מוגן בסיסמא

en: Previous
he: הקודם

en: Stop and return to album or image page
he: עצרי וחזרי לדף האלבום או התמונה

en: Pause (to stop the slideshow without returning)
he: השהי (בכדי לעצור את המצגת מבלי לחזור חזרה לדף)

en: Play
he: נגני

en: Next
he: הבא

en: back
he: חזרה

en: Collects and displays search criteria.
he: אוסף ומציג את קריטריון החיפוש.

en: Search statistics
he: חפש בסטטיסטיקות

en: Analyze searches
he: נתח חיפושים

en: %1$u new %2$s
he: %1$u חדש %2$s

en: Rating: %1$u (Votes: %2$u)
he: דרוג: %1$u (הצבעות: %2$u)

en: Views: %u
he: צפיות: %u

en: IP Address list
he: רשימת כתובות IP

en: Filter
he: פילטר

en: IP addresses
he: כתובות IP

en: Search Crawlers
he: חפש תולעים (Crawlers)

en: Search Crawler list
he: חפש ברשימת התולעים (Crawlers)

en: Reset options to their default settings.
he: שחזר אפשרויות לערכי ברירת המחדל שלהן.

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Insert my IP
he:  הכנס את ה-IP שלי

en: Adds static HTML cache functionality to Zenphoto.
he: מוסיף פונקציונליות של מטמון ל-HTML סטטי

en: HTML cache cleared.
he: מטמון HTML נוקה.

en: Static HTML cache expire
he: מטמון של HTML סטטי פג תוקף

en: Excluded pages
he: דפים מודרים

en: Purge HTML cache
he: טהר מטמון HTML

en: Places the latest 3 news articles from Zenphoto.org on the admin overview page.
he: מציג את 3 מאמרי החדשות האחרונים בדף הסקירה של מערכת הניהול.

en: News from Zenphoto.org
he: חדשות מ-Zenphoto.org

en: A connection to <em>Zenphoto.org</em> could not be established.
he: התחברות אל <em>Zenphoto.org</em> נכשלה.

en: Record logon attempts of
he: הקלט ניסיון התחברות של

en: Administrators
he: מנהלים

en: Guests
he: אורחים

en: Record
he: הקלט

en: All attempts
he: כל הניסיונות

en: Successful attempts
he: ניסיונות שהצליחו

en: unsuccessful attempts
he: ניסיונות שנכשלו

en: Record login failures, successes, or all attempts.
he: הקלט ניסיונות שהצליחו, נכשלו או את כולם.

en: Success
he: הצליח

en: Failed
he: נכשל

en: Back-end
he: ממשק אחורי

en: Front-end
he: ממשק קדמי

en: Blocked access
he: גישה חסומה

en: Blocked album
he: אלבום חסום

en: Request add user
he: בקשת הוספת משתמש

en: Request update user
he: בקשת עדכון משתמש

en: Request delete user
he: בקשה למחיקת משתמש

en: Log reset
he: יומן אופס

en: Log deleted
he: יומן נמחק

en: Log downloaded
he: יומן הורד

en: Installed
he: הותקן

en: Removed setup file
he: הסירו קבצי התקנה

en: Thumbs number
he: מספר תמונות מוקטנות

en: The number of thumbs to scroll by. Note that the CSS might need to be adjusted.
he: מספר תמונות-אצבע לגלילה. שימו לב כי ייתכן שיהיה צורך לעדכן את ה-CSS.

en: Width of the carousel. Note that the CSS might need to be adjusted.
he: רוחב של הקרוסלה. שימו לב שיתכן שה-CSS ידרוש עדכון

en: Height of the carousel. Note that the CSS might need to be adjusted.
he: גובה של הקרוסלה. שימו לב שיתכן שה-CSS ידרוש עדכון

en: Full image link
he: קישור לתמונה בגודל מלא

en: If checked the thumbs link to the full image instead of the image page.
he: אם מסומן, הקישור של התמונה המוקטנת יפנה לתמונה בגודל מלא ולא לדף התמונה.

en: Vertical
he: אנכי

en: Attempt threshold
he: נסו threshold

en: retract
he: התחרט

en: open
he: פתוח

en: members &amp; guests
he: חברים ואורחים

en: members only
he: חברים בלבד

en: closed
he: סגור

en: Voting state
he: מצב הצבעה

en: Split stars
he: פצל כוכבים

en: Recast vote
he: חשב דירוג מחדש

en: Show rating
he: הצג דירוג

en: Show previous vote
he: הצג הצבעה קודמת

en: Rating %2$.1f (%1$u vote) | Rating %2$.1f (%1$u votes)
he[0]: דירוג %2$.1f (%1$u קול)
he[1]: דירוג %2$.1f (%1$u קולות)

en: Not yet rated
he: עדיין לא מדורג

en: 1 star
he: 1 כוכב

en: 2 stars
he: 2 כוכבים

en: 3 stars
he: 3 כוכבים

en: 4 stars
he: 4 כוכבים

en: 5 stars
he: 5 כוכבים

en: Vote Submitted
he: ההצבעה נשלחה

en: nothing to submit
he: אין מה להגיש

en: Vote Status:
he: מצב הצבעה:

en: Reset all ratings
he: אפס את כל הדרוגים

en: Sets all ratings to unrated.
he: קבעו את כל הדירוגים כלא מדורגים.

en: Address fields
he: שדות כתובת

en: Show
he: הציגי

en: Require
he: הכרחי

en: Allow comments on
he: תגובות מאופשרות

en: Comment forms will be presented on the checked pages.
he: טפסי תגובה יוצגו בדפים שסומנו

en: Toggled comment block
he: הציגו/הסתירו בלוק תגובה

en: If checked, existing comments will be initially hidden. Clicking on the provided button will show them.
he: אם מסומן, תגובות קיימות יוסתרו. לחיצה על הכפתור יציג אותן.

en: Show author URL
he: הצג URL של מחבר

en: Only members can comment
he: רק חברים יכולים להגיב

en: If checked, only logged in users will be allowed to post comments.
he: אם מסומן, רק משתמשים מחוברים יוכלו לשלוח תגובות.

en: Allow private postings
he: אפשר שליחת תגובות פרטית

en: Allow anonymous posting
he: אפשר שליחה אנונימית

en: If checked, posters may exclude their personal information from the published post.
he: אם מסומן, כותבי תגובות יוכלו להסתיר את פרטיהם האישיים.

en: Include RSS link
he: כלול קישור RSS

en: If checked, an RSS link will be included at the bottom of the comment section.
he: אם מסומן, קישור RSS יופיע בתחתית התגובה.

en: 10 Most Recent Comments
he: 10 התגובות האחרונות

en: <em>%1$s</em> commented on %2$s:
he: <em>%1$s</em> הגיב על %2$s:

en: street:
he: רחוב:

en: city:
he: עיר:

en: state:
he: מדינה:

en: country:
he: ארץ:

en: postal code:
he: מיקוד:

en: You must supply the street field.
he: אתם חייבים להזין את הרחוב

en: You must supply the city field.
he: אתם חייבים להזין את העיר

en: You must supply the state field.
he: אתם חייבים להזין את המדינה

en: You must supply the country field.
he: אתם חייבים להזין את הארץ

en: You must supply the postal code field.
he: אתם חייבים להזין את תא-הדואר

en: Website:
he: אתר אינטרנט:

en: Street:
he: רחוב:

en: Address information
he: פרטי כתובת

en: Postal code:
he: תא דואר:

en: Mail send failed
he: שליחת הדוא"ל נכשלה

en: Error posting comment: | Errors posting comment:
he[0]: שגיאה בשליחת התגובה:
he[1]: שגיאות בשליחת התגובה:

en: Add a comment:
he: הוסיפו תגובה:

en: No Comments
he: אין תגובות

en: %u Comment | %u Comments
he[0]: תגובה %u
he[1]: תגובות %u

en: show comments
he: הצג תגובות

en: hide comments
he: הסתר תגובות

en: Only registered users may post comments.
he: רק משתמשים רשומים יכולים להגיב.

en: Closed for comments.
he: סגור לתגובות

en: Subscribe to comments
he: הרשם לקבל תגובות

en: Title<strong>%s</strong>:
he: כותרת<strong>%s</strong>:

en: Name<strong>%s</strong>:
he: שם<strong>%s</strong>:

en: Company<strong>%s</strong>:
he: חברה<strong>%s</strong>:

en: Street<strong>%s</strong>:
he: רחוב<strong>%s</strong>:

en: City<strong>%s</strong>:
he: עיר<strong>%s</strong>:

en: Country<strong>%s</strong>:
he: מדינה<strong>%s</strong>:

en: E-Mail<strong>%s</strong>:
he: אי-מייל<strong>%s</strong>:

en: Website<strong>%s</strong>:
he: אתר<strong>%s</strong>:

en: Phone<strong>%s</strong>:
he: טלפון<strong>%s</strong>:

en: Enter CAPTCHA<strong>*</strong>:
he: הזינו CAPTCHA<strong>*</strong>:

en: Subject<strong>%s</strong>:
he: נושא<strong>%s</strong>:

en: Message<strong>%s</strong>:
he: הודעה<strong>%s</strong>:

en: Send e-mail
he: שילחו הודעת מייל

en: Name:
he: שם:

en: <em>anonymous</em>
he: <em>ללא שם</em>

en: Site:
he: אתר:

en: Enter CAPTCHA:
he: הזינו תמונת זיהוי (CAPTCHA(

en: Private comment (don't publish)
he: תגובה פרטית (אל תפרסם)

en: Add Comment
he: הוסיפו תגובה

en: pass
he: עבור

en: reject
he: דחו

en: This action will be taken for all messages.
he: פעולה זו תיושם על כל ההודעות.

en: Words to die on
he: מילים כדורבנות

en: SPAM blacklist words (separate with commas)
he: רשימת מילים אסורות (הפרידו בפסיק)

en: Patterns to die on
he: תבניות חביבות במיוחד

en: SPAM blacklist <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">regular expressions</a> (separate with spaces)
he: רשימה שחורה של <a href="http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%99_%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99">ביטויים רגילים</a> (הפרידו ברווח)

en: Message is considered SPAM if there are more than this many URLs in it
he: הודעה תחשב כספאם במידה והיא מכילה פעם אחת או יותר מכתובת האינטרנט האלו.

en: Banned IPs
he: IP מנודים

en: Prevent posts from this list of IP addresses
he: דחה פוסטים מרשימת ה-IP הזאת.

en: Forgiving
he: מחילה

en: Mark suspected SPAM for moderation rather than as SPAM
he: סמנו ספאם חשוד לבדיקה ולא כספאם סופי

en: *Select*
he: *בחרו*

en: (only direct links!)
he: (קישורים ישירים בלבד!)

en: *Select an album*
he: *בחרו אלבום*

en: (select variant below)
he: (בחרו משתנה למטה)

en: What to include
he: מה לכלול

en: Image title
he: כותרת תמונה

en: Album title
he: כותרת אלבום

en: Custom text
he: טקסט מתואם אישית

en: Image size
he: גודל תמונה

en: Custom thumbnail
he: תמונת-אצבע מתואמת אישית

en: Sized image
he: תמונה בגודל מסוים

en: Custom size (un-cropped)
he: גודל מותאם אישית (לא קצוץ)

en: Show title
he: הצג כותרת

en: Link type
he: סוג קישור

en: Link to image
he: קישור לתמונה

en: Link to full image
he: קישור לתמונה בגודל מלא

en: Link to album
he: קישור לאלבום

en: No link
he: ללא קישור

en: Custom link
he: קישור מתואם אישית

en: Text wrap
he: שבירת טקסט

en: No wrap
he: ללא שבירה

en: This provides access to your images and albums (dropdown 'Zenphoto') as well as pages, news articles and news categories (dropdown 'Zenpage') to easily include them in your pages and articles. You need at least 'Manage all albums' or 'Edit' rights to specific albums to be able to included image from them.
he: זה מספק גישה לתמונות של האלבום (תפריט נפתח 'זןפווטו') וכמו כן, לדפים למאמרי חדשות לקטגוריות חדשות (תפריט נפתח 'זןדף') על מנת לכלול אותם בקלות בדפים ובמאמרים. ההרשאה המינימלית לפעולה זו היא 'ניהול כל האלבומים' או 'עריכה'.

en: The options below the 'Zenphoto' drop down do only affect including images and albums. These options are be used on the fly and are not sticky if you reload the page (selecting another album or moving between pages in an album).
he: האופציות מתחת לתפריט הנפתח 'זןפוטו' משפיעים תמונות ואלבומים שנכללו

en: The windows does not close automatically so you can include several images one after another.
he: החלונות אינם נסגרים אוטומטית לכן, ניתן לכלול מספר תמונות אחת אחרי השנייה.

en: Include the image itself, only its title, the title of its album, or a custom text.
he: כלול את התמונה עצמה, רק את הכותרת שלה, כותרת האלבום שלה או טקסט חופשי.

en: left wrap: <em>style="float:right"</em>
he: שבירה משמאל <em>style="float:right"</em>

en: right wrap: <em>style="float: left"</em>
he: :שבירה מימין <em>style="float: left"</em>

en: Help
he: עזרה

en: Album:
he: אלבום:

en: Album folder:
he: תיקיית אלבום:

en: (Click on image to include)
he: (לחצו על התמונה על מנת לכלול אותה)

en: <strong>Note:</strong> This album does not contain any images.
he: <strong>חשוב:</strong> לאלבום זה אינו מכיל תמונות.

en: Articles
he: מאמרים

en: (Click on article title to include a link)
he: (לחצו על כותרת המאמר בכדי לכלול את הקישור אליו)

en: Page
he: דף

en: Categories
he: קטגוריות

en: utilities
he: כלים

en: search analysis
he: ניתוח חיפוש

en: Search analysis
he: ניתוח חיפוש

en: No search criteria collected.
he: לא נאסף קריטריון חיפוש

en: Top %u successful search criteria
he: %u תנאי החיפוש השכיחים ביותר שהניבו תוצאות

en: Successful search criteria
he: תנאי חיפוש שהניבו תוצאות

en: Top %u failed search criteria
he: %u תנאי החיפוש השכיחים ביותר שלא הניבו תוצאות

en: Failed search criteria
he: תנאי חיפוש שלא הניבו תוצאות

en: Search terms used
he: מילות מפתח שנעשה בהן שימוש

en: Search IPs
he: חפש IPs

en: Change <em>Threshold</em> values
he: שנו ערכי <em>Threshold</em>

en: The key used in hashing the CAPTCHA string. Note: this key will change with each successful CAPTCHA verification.
he: המפתח שבשימוש בעת ביצוע hashing למחרוזת של ה-CAPTCHA. חשוב: המפתח הזה ישתנה עם כל אימות של CAPTCHA.

en: Allowed characters
he: תווים מותרים

en: The characters which may appear in the CAPTCHA string.
he: תווים שיכולים להופיע בתמונת זיהוי (CAPTCHA).

en: CAPTCHA length
he: אורך תמונת זיהוי (CAPTHA)

en: The number of characters in the CAPTCHA.
he: מספר התווים בתמונת זיהוי (CAPTCHA)

en: CAPTCHA font
he: גופן תמונת זיהוי (CAPTCHA)

en: The font to use for CAPTCHA characters.
he: הגופנים לשימוש בתווי תמונת הזיהוי (CAPTCHA)

en: Sample CAPTCHA image
he: דוגמת תמונת זיהוי (CAPTCHA(

en: Menu item deleted failed
he: מחיקת פריט תפריט נכשלה

en: Menu item deleted
he: פריט התפריט נמחק

en: Menu set '%s' deleted
he: מערך התפריט '%s' נמחק

en: Menuset id
he: מזהה מערך תפריט

en: Ok to delete menu set %s? This cannot be undone!
he: בסדר למחוק מערך תפריט %s? פעולה זו היא בלתי הפיכה

en: Menu Manager
he: מנהל תפריט

en:  (Menu set: %s)
he: (מערך תפריט: %s)

en: Add Menu Items
he: הוספת פריטי תפריט

en: Add Menu set
he: הוספת מערך תפריט

en: Edit the menu
he: ערכו את התפריט

en: Delete menu set '%s'
he: מחיקת מערך התפריט '%s'

en: Menu target is password protected
he: הנתיב של התפריט מוגן בסיסמא

en: Show/hide
he: הציגו/הסתירו

en: add
he: הוסף

en: All menu items
he: כל פריטי התפריט

en: Gallery index
he: אינדקס הגלרייה

en: This is the normal Zenphoto gallery Index page.
he: זהו דף האינדקס הרגיל של זןפוטו.

en: All Albums
he: כל האלבומים

en: Creates a link to a Zenphoto Album.
he: יוצר קישור לאלבום זןפוטו

en: All Zenpage pages
he: כל דפי זןדף

en: This adds menu items for all Zenpage pages.
he: זה מוסיף פריטי תפריט לכל דפי זןפוטו

en: Zenpage page
he: דף זןדף

en: Creates a link to a Zenpage Page.
he: יוצר קישור לדף זןפוטו

en: Zenpage news index
he: אינדקס חדשות זןפוטו

en: Creates a link to the Zenpage News Index.
he: יוצר קישור לאינדקס חדשות של זןדף

en: All Zenpage categories
he: כל קטגוריות זןדף

en: This adds menu items for all Zenpage categories.
he: זה מוסיף פריטי תפריט לכל קטגוריות זןדף

en: Zenpage news category
he: קטגוריות חדשות זןפוטו

en: Creates a link to a Zenpage News article category.
he: יוצר קישור לאלבום לקטגורית מאמר חדשות של זןדף

en: Category
he: קטגוריה

en: Custom page
he: דף מותאם אישית

en: Creates a link to a custom theme page as described in the theming tutorial.
he: יוצר קישור לדף מתואם אישית של ערכת עיצוב כפי שמתואר בסדנת הלימוד של יצירת ערכות עיצוב.

en: Script page
he: דף סקריפט

en: Creates a link outside the Zenphoto structure. Use of a full URL is recommended (e.g. http://www.domain.com).
he: יוצר קישור חיצוני למבנה של זןפוטו. השתמשו בכתובת URL מלאה (כלומר: http://www.domain.com).

en: Label
he: תוית

en: Function
he: פונקציה

en: Inserts custom HTML.
he: מזריק HTML מתואם אישית.

en: Menu Manager: Edit Menu Item
he: מנהל תפריט: ערכו פריט תפריט

en: Menu Manager: Edit Menu Item or add new Menu Item
he: מנהל תפריט: ערכו פריט תפריט או הוסיפו אחד פריט חדש

en: Menu Manager: Add Menu Item
he: מנהל תפריט: הוסיפו פריט חדש

en: *Select the type of the menus item you wish to add*
he: *בחרו את סוג הפריטים להוספה*

en: All Zenpage news categories
he: כל קטגוריות חדשות של זןדף

en: Custom theme page
he: דף ערכת עיצוב מותאם אישית

en: Menu set <em>%s</em>
he: מערך תפריטים <em>%s</em>

en: Type:
he: סוג:

en: visible
he: גלוי

en: Include <em>&lt;LI&gt;</em> element
he: כללו אלמנט <em>&lt;LI&gt;</em>

en: Add <em>span</em> tags
he: הוסיפו תגי <em>ריווח</em>

en: Class
he: מחלקה

en: The target for this menu element no longer exists
he: הקישור של הפריט הזה לא קיים יותר

en: Sort order saved.
he: סדר מיון נשמר.

en: The object of this menu is under password protection
he: הפריט של התפריט מוגן באמצעות סיסמא

en: under password protection
he: תחת אבטחת סיסמא

en: hide
he: הסתר

en: view
he: צפו

en: Ok to delete %s? This cannot be undone.
he: בסדר למחוק %s? פעולה זאת בלתי הפיכה.

en: delete
he: מחקו

en: Hidden and visible items
he: פריטים מוסתרים וגלויים

en: Visible items
he: פריטים גלויים

en: hidden items
he: פריטים מוסתרים

en: Menu items for all Zenphoto objects added.
he: פריטי תפריט נוספו לכל האובייקטים של זןפוטו.

en: Menu items for all albums added.
he: פריטי תפריט לכל האלבומים נוספו

en: Menu items for all Zenpage pages added.
he: פריטי תפריט לכל דפי זןפוטו נוצרו.

en: Menu items for all Zenpage categories added.
he: פריטי תפריט לכל קטגוריות זןפוטו נוצרו.

en: You forgot to select an album.
he: שכחתם לבחור אלבום.

en: Album menu item <em>%s</em> added
he: פריט תפריט <em>%s</em> התווסף

en: You forgot to give your menu item a <strong>title</strong>!
he: שכחתם לתת לפריט התפריט <strong>כותרת</strong>!

en: Custom page menu item <em>%s</em> added
he: פריט תפריט דף מותאם אישית  <em>%s</em> נוסף

en: Custom label added
he: מידע מוגדר אישית:

en: A <em>%1$s</em> item already exists in <em>%2$s</em>!
he: התפריט <em>%1$s</em> כבר קיים ב-<em>%2$s</em>!

en: A <em>%1$s</em> item with the link <em>%2$s</em> already exists in <em>%3$s</em>!
he: הפריט <em>%1$s</em> עם הקישור <em>%2$s</em> כבר קיים בתפריט <em>%3$s</em>!

en: Menu item updated!
he: פריט תפריט עודכן!

en: Custom menu item successfully deleted!
he: תפריט מותאם אישית נמחק בהצלחה!

en: %s is not a valid getRating() context
he: %s אינה קריאת getRating() context תקפה

en: You must provide at least one recipient email address.
he: אתם חייבים להוסיף לפחות כתובת דוא"ל אחת.

en:  mailer is not supported.
he: mailer אינו נתמך

en: Could not execute:
he: לא ניתן לבצע:

en: Could not instantiate mail function.
he: לא ניתן לאתחל את פונקציית הדואר.

en: SMTP Error: Could not authenticate.
he: שגיאת SMTP: לא ניתן להתחבר לשרת עם פרטי ההתחברות שסופקו.

en: SMTP Error: The following recipients failed:
he: שגיאת SMPT: ההודעה לא הצליחה להישלח לנמנעים הבאים:

en: SMTP Error: Data not accepted.
he: שגיאת SMTP: המידע אינו חוקי.

en: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
he: שגיאת SMTP: לא ניתן להתחבר אל שרת הדואר.

en: Could not access file:
he: לא ניתן לגשת לקובץ:

en: File Error: Could not open file:
he: שגיאת קובץ: לא ניתן לפתוח את הקובץ:

en: Unknown encoding:
he: קידוד לא ידוע:

en: Signing Error:
he: שגיאת התחברות:

en: SMTP server error:
he: שגיאת שרת SMTP:

en: Message body empty
he: גוף ההודעה ריק

en: Invalid address
he: כתובת לא חוקית

en: Cannot set or reset variable:
he: לא ניתן לבצע השמה למשתנה:

en: group
he: קבוצה

en: template
he: תבנית

en: clone:
he: שיבוט:

en: description:
he: תיאור:

en: Assign users
he: מיפוי משתמשים

en: Are you sure you want to delete this group?
he: האם אתם בטוח רוצים למחוק את הקבוצה?

en: Delete this group.
he: מחיקת הקבוצה.

en: The group "%s" already exists.
he: הקבוצה "%s" כבר קיימת.

en: Assign users to groups.
he: מיפוי משתמשים לקבוצות.

en: Are you sure you want to delete this category? THIS CANNOT BE UNDONE!
he: האם אתם בטוח רוצים למחוק את הקבוצה. פעולה זו אינה ניתנת לביטול!

en: Are you sure you want to delete all selected items? THIS CANNOT BE UNDONE!
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק את כל הפריטים שסומנו? לא ניתן להתחרט!

en: Add category
he: הוסיפו קטגוריה

en: Edit this Category
he: עריכת קטגוריה נוכחית

en: Delete category
he: מחיקת קטגוריה

en: Article successfully deleted!
he: המאמר נמחק בהצלחה!

en: Select a page to edit or drag the pages into the order, including subpage levels, you wish them displayed.
he: בחרו דף לעריכה או גררו את הדפים ואת תתי הדפים לסדר שברצונכם להציגם.

en: <strong>Note:</strong> Subpages of password protected pages inherit the protection.
he: <strong>חשוב:</strong> תתי-דפים של דפים מוגנים בסיסמא יהיו גם מוגנים בסיסמא.

en: Edit this page
he: עריכת הדף הנוכחי

en: You must supply a password for the Protected Page user
he: צריך לספק סיסמא עבור הדף המוגן

en: Your passwords were empty or did not match
he: הסיסמאות שלכם היו ריקות או לא נכונות

en: Page <em>%s</em> added
he: הדף <em>%s</em> התווסף

en: A page with the title/titlelink <em>%s</em> already exists!
he: דף עם כותרת/כותרת-קישור <em>%s</em> כבר קיים!

en: Page <em>%s</em> updated
he: הדף <em>%s</em> עודכן

en: Page successfully deleted!
he: הדף <em>%s</em> נמחק!

en: Page delete failed!
he: מחיקת הדף נכשלה!

en: locked
he: נעול

en: View page
he: צפייה בדף

en: Article <em>%s</em> added
he: המאמר <em>%s</em> התווסף

en: An article with the title/titlelink <em>%s</em> already exists!
he: מאמר עם הכותרת/כותרת-קישור <em>%s</em> כבר קיים!

en: Article <em>%s</em> updated but you need to give it a <strong>title</strong> before publishing!
he: המאמר <em>%s</em> עודכן אבל יש לתת לו <strong>כותרת</strong> טרם פרסומו

en: Article <em>%s</em> updated
he: המאמר <em>%s</em> עודכן

en: Article delete failed!
he: מחיקת המאמר נכשלה!

en: password protected
he: מוגן בסיסמא

en: View all months
he: צפו בכל החודשים

en: Prev Page
he: דף קודם

en: First Page
he: דף ראשון

en: All articles
he: כל המאמרים

en: Sticky
he: דביק

en: Category <em>%s</em> added but you need to give it a <strong>title</strong> before publishing!
he: הקטגוריה <em>%s</em> אבל אתם חייבים לתת לה <strong>כותרת</strong> לפני פירסומה!

en: You must supply a password for the Protected Category user
he: צריך לספק סיסמא עבור הקטגוריה המוגנת

en: Category <em>%s</em> added
he: הקטגוריה <em>%s</em> נוספה

en: You forgot to give your category a <strong>title or titlelink</strong>!
he: שכחתם לתת לקטגוריה שלכם <strong>כותרת או כותרת-קישור</strong>!

en: Category updated!
he: הקטגוריה עודכנה!

en: A category with the title/titlelink <em>%s</em> already exists!
he: קטגוריה עם כותרת/כותרת-קישור <em>%s</em> כבר קיימת!

en: Category successfully deleted!
he: הקטגוריה נמחקה בהצלחה

en: Category  delete failed!
he: מחיקת קטגוריה נכשלה!

en: Untitled category
he: קטגוריה ללא שם

en: Edit this category
he: עריכת קטגוריה

en: View category
he: צפו בקטגוריה

en: Delete Category
he: מחיקת קטגוריה

en: All categories
he: כל הקטגוריות

en: Untitled page
he: דף ללא שם

en: Untitled article
he: מאמר ללא שם

en: hit
he: הקלקה

en: hits
he: הקלקות

en: (<strong>%1$u</strong> page) | (<strong>%1$u</strong> pages)
he[0]: (דף <strong>%1$u</strong>)
he[1]: (דפים <strong>%1$u</strong>)

en: (<strong>%1$u</strong> category) | (<strong>%1$u</strong> categories)
he[0]: (<strong>%1$u</strong> קטגוריה)
he[1]: (<strong>%1$u</strong> קטגוריות)

en: Published/Not published/Scheduled for publishing
he: מפורםם/לא מפורסם/מתוכנן לפרסום

en: Expired: %s
he: פג תוקף: %s

en: Expires: %s
he: התוקף יפוג: %s

en: Publish immediately (skip scheduling)
he: פרסום מיידי (דלגו על תכנון)

en: Scheduled for published
he: מתכונן לפרסום

en: Enable scheduled publishing
he: לאפשר תכנון פרסום

en: Un-publish
he: לא-מפורסם

en: Publish (override expiration)
he: פרסום(דרוס תפוגת תוקף)

en: <em>This article belongs to a protected category.</em>
he: <em>המאמר משוייך לקטגוריה מוגנת.</em>

en: Prev page
he: דף קודם

en: This page is password protected
he: הדף הזה מוגן בסיסמא

en: News RSS
he: RSS חדשות

en: News Category RSS
he: RSS קטגוריות חדשות

en: News and Gallery RSS
he: RSS חדשות וגלרייה

en: Zenpage Comments RSS
he: RSS תגובות זןדף

en: News article comments RSS
he: RSS תגובות מאמרי חדשות

en: Page Comments RSS
he: RSS תגובות דפים

en: View the %s album
he: צפייה באלבום %s

en: View the photo album %s
he: צפה בתמונות האלבום %s

en: View %s
he: צפה %s

en: copy of %s
he: העתק של %s

en: This is not a future date!
he: זהו איננה תאריך עתידי!

en: Future publishing date:
he: תאריך פרסום עתידי:

en: Article
he: מאמר

en: Add Category
he: הוסיפו קטגוריה

en: Edit Article:
he: עריכת מאמר:

en: (Article scheduled for publishing)
he: (מאמר מתוכנן לפרסום)

en: <strong>Note:</strong> This article belongs to a password protected category.
he: <strong>חשוב:</strong> המאמר הזה שייך לקטגוריה שמוגנת על ידי סיסמא.

en: Edit Category:
he: עריכת קטגוריה:

en: Edit Page:
he: עריכת דף:

en: (Page scheduled for publishing)
he: (דף מתוכנן לפרסום)

en: <strong>Note:</strong> This page is either password protected or has a passport protected parent.
he: <strong>חשוב:</strong> הדף הזה מוגן בסיסמא או שדף אב שלו מוגן בסיסמא.

en: Usage tips
he: טיפים לשימוש:

en: Check <em>Edit Titlelink</em> if you need to customize how the title appears in URLs. Otherwise it will be automatically updated to any changes made to the title. If you want to prevent this check <em>Enable permaTitlelink</em> and the titlelink stays always the same (recommended if you use Zenphoto's multilingual mode).
he: סמנו <em>עריכת קישור-כותרת</em> אם אתם רוצים להגדיר איך תראה כותרת הדף בכתובת ה-URL. כברירת מחדל, שדה זה יוגדר ויתעדכן על פי שינויים שייעשו בשדה הכותרת. אם אתם לא רוצים שייעשו שינויים בכותרת-קישור אוטומטית סמנו את האפשרות <em>הפעל כותרת-קישור-קבועה</em> (מומלץ ביותר אם זןפוטו פועל עם שפות רבות).

en: <strong>Note:</strong> Edit titlelink overrides the permalink setting.
he: <strong>חשוב:</strong> עריכת כותרת-קישור דורסת את הגדרות קישור-קבוע (permalink)

en: <strong>Important:</strong> If you are using Zenphoto's multi-lingual mode the Titlelink is generated from the Title of the currently selected language.
he: <strong>חשוב:</strong> אם אתם משתמשים במצב הרב-שפתי של זןפוטו הכותרת-קישור מחוללת מהכותרת של השפה הפעילה כעת.

en: If you lock an article only the current active author/user or any user with full admin rights will be able to edit it later again!
he: אם אתם נועלים מאמר קחו בחשבון שרק המשתמש/המחבר הפעיל כעת או מנהל עם הרשאות מלאות יוכלו לערוך אותו מאוחר יותר!

en: <em>Scheduled publishing:</em> To automatically publish a page/news article in the future set it to 'published' and enter a future date in the date field manually. Note this works on server time!
he: <em>פרסום מתוכנן:</em> בכדי לפרסם דף/מאמר בעתיד הגדירו אותו כמפורסם והזינו ידנית תאריך עתידי בשדה התאריך. שימו לב שהתאריך מתייחס לזמן השרת שעליו פועלת זןפוטו.

en: <em>Expiration date:</em> Enter a future date in the date field manually to set a date the page or article will be set un-published automatically. After the page/article has been expired it can only be published again if the expiration date is deleted. Note this works on server time!
he: <em>תאריך תפוגה:</em> הזינו ידנית תאריך עתידי שבו הדף או המאמר יפסיקו להיות מפורסמים באתר. לאחר שהדף/המאמר הוסרו מהאתר ניתן לפרסמם שוב רק על ידי מחיקת תאריך התפוגה שלהם. שימו לב שהתאריך מתייחס לתאריך השרת שעליו פועלת מערכת זןפוטו.

en: <em>ExtraContent:</em> Here you can enter extra content for example to be printed on the sidebar
he: <em>תוכן נוסף:</em> כאן ניתן להזין תוכן נוסף. למשל, תוכן שיופיע בתפריט הצד.

en: <em>Codeblocks:</em> Use these fields if you need to enter php code (for example Zenphoto functions) or JavaScript code.
he: <em>קודבלוק:</em> השתמשו בשדות אלו בכדי להוסיף קוד php (למשל, פונקציות של זןפוטו) או קוד javascript.

en: Note that your theme must be setup to use the codeblock functions. Note also that codeblock fields are not multi-lingual.
he: שימו לב שערכת העיצוב הפעילה חייבת להשתמש בפונקציות של קודבלוק. בנוסף, שדות קודבלוק אינם תומכים בשפות מרובות.

en: <strong>Important:</strong> If setting a password for a page its subpages inherit the protection.
he: <strong>חשוב:</strong> אם דף מוגן בסיסמא גם תתי-הדפים שלו מוגנים בסיסמא.

en: Hint: If you need more space for your text use TinyMCE's full screen mode (Click the blue square on the top right of editor's control bar).
he: רמז: אם אתם צריכים יותר מקום להזנת הטקסט שלכם השתמשו במצב מסך מלא של העורך TinyMCE (לחיצה על הכפתור המרובע הכחול שנמצא בפינה הימינת העליונה של לוח הכפתורים).

en: Edit TitleLink
he: עריכת קישור-כותרת

en: Enable permaTitlelink
he: לאפשר כותרת-קישור-קבועה

en: Position:
he: מיקום:

en: normal
he: נורמלי

en: sticky
he: דביק

en: Stick to top
he: הצמד למעלה

en: Locked for changes
he: נעול לשינויים

en: Page guest user:
he: משתמש אורח של דף:

en: Page password:
he: סיסמת דף:

en: Page password hint:
he: רמז לסיסמא דף:

en: Are you sure you want to delete this %s?
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק את %s?

en: copy as: %s
he: העתיקו כ:  %s

en: %s will be deleted when changes are applied.
he: %s יימחק כשאר השינויים ישמרו.

en: Expiration date:
he: תאריך תפוגה:

en: Last change:<br />%1$s<br />by %2$s
he: שונה לאחרונה <br />%1$s<br /> על ידי %2$s

en: Reset hitcounter (Hits: %1$s)
he: איפוס מונים  (הקלקות: %1$s)

en: TitleLink:
he: כותרת-קישור:

en: A search engine friendly <em>titlelink</em> (aka slug) without special characters to be used in URLs is generated from the title of the currently chosen language automatically. You can edit it manually later after saving if necessary.
he: כותרת-קישור ידידותית למנועי חיפוש (ידועה גם כ-slug) ללא תווים מיוחדים המופיעה בכתובת ה-URL נוצרת אוטומטית מהכותרת בשפה הנוכחית. ניתן לערוך את השדה ידנית לאחר השמירה.

en: Content:
he: תוכן:

en: ExtraContent:
he: תוכן נוסף:

en: Custom:
he: מותאם אישית:

en: Edit this article
he: עריכת מאמר זה

en: View article
he: צפייה במאמר

en: User ID:
he: מזהה משתמש:

en: re-enter:
he: הזינו שוב:

en: Enter %s:
he: הזינו %s:

en: Check for update
he: בדיקת עדכונים

en: Publish content
he: פרסום תוכן

en: Manage un-published content in your gallery.
he: נהלו תוכן שטרם פורסם בגלריה.

en: content
he: תוכן

en: Manage content publication
he: ניהול פרסום תוכן

en: Publishing options
he: הגדרות פרסום

en: Publish albums by default
he: נהלו אלבומים כברירת מחדל

en: Make images visible by default
he: הגדירו שתמונות יוצגו כברירת מחדל

en: Set defaults for album publishing and image visibility.
he: קבעו הגדרות ברירת מחדל לפרסום אלבומים והצגת תמונות.

en: Un-published albums
he: אלבומים מוסתרים

en: Publish waiting albums.
he: פרסמו אלבומים שבהמתנה.

en: Publish albums
he: פרסם אלבומים

en: Set all subalbums of an un-published album to un-published.
he: קבע את כל אלבומי המשנה של אלבומים לא מפורסמים כלא מפורסמים גם.

en: No albums are un-published.
he: אין אלבומים לא מפורסמים

en: Images which are not visible
he: תמונות מוסתרות

en: Review images older than: %s
he: צפו בתמונות ישנות יותר מ: %s

en: Review not visible images.
he: צפו בתמונות מוסתרות.

en: Review images
he: סקרו תמונות

en: Set all to be published
he: קבעו הכל לפרסום

en: Set all to be un-published
he: קבעו הכל להסתרה

en: Set all to be deleted
he: קבעו הכל למחיקה

en: Do not publish
he: אל תפרסם

en: Process the above changes.
he: בצע את השינויים לעיל

en: Process changes
he: בצע שינויים

en: No images meet the criteria.
he: אין תמונות שעומדות בקריטריון.

en: User mailing list
he: רשימת התפוצה של משתמש

en: A tool to send e-mails to all registered users who have provided an e-mail address.
he: כלי לשליחת הודעות אימייל לכל המשתמשים הרשומים שסיפקו כתובת מייל.

en: mailing
he: שליחת דוא"ל

en: A tool to send e-mails to all registered users who have provided an e-mail address. There is always a copy sent to the current admin and all e-mails are sent as <em>blind copies</em>.
he: כלי לשליחת הודעות אי-מייל לכל המשתמשים שהזינו כתובת מייל.העתק של המייל נשלח תמיד למנהל הנוכחי וכל ההודעות נשלחות <em>ללא אזכור חברי רשימת התפוצה</em>.

en: <strong>Note: </strong>No <em>sendmail</em> filter is registered. You must activate and configure a mailer plugin.
he: <strong>חשוב: </strong> הפילטר <em>sendmail</em> לא רשום. צריך להפעיל ולהגדיר את התוסף mailer.

en: Mail sent.
he: המייל נשלח.

en: Subject:
he: נושא:

en: To:
he: אל:

en: Message:
he: הודעה:

en: Send another mail
he: שלחו מייל נוסף

en: Please enter the message you want to send.
he: בבקשה כתבו את ההודעת המייל.

en: Select users:
he: בחרו משתמשים:

en: Send mail
he: שלח הודעת מייל

en: Purge Image cache
he: מחיקת מטמון תמונות

en: Clears the image cache. Images will be re-cached as they are viewed.
he: נקו את מטמון התמונות. התמונות יוטמנו מחדש כאשר יוצגו.

en: Refresh the Database
he: רענון מסד הנתונים

en: Cleans the database and removes any orphan entries for comments, images, and albums.
he: נקו את מסד הנתונים והסירו רשומות מיותרות של תגובות, תמונות ואלבומים

en: Backup/Restore
he: גיבוי/שחזור

en: Backup and restore your gallery database.
he: גיבוי ושחזור של מסד הנתונים של הגלריה שלך.

en: backup
he: גיבוי

en: Backup and Restore your Database
he: גיבוי ושחזור מסד הנתונים

en: Failed to open %s for writing.
he: נכשל הניסיון לפתוח את %s לכתיבה.

en: failed writing to backup!
he: הגיבוי נכשל!

en: backup completed using <em>%1$s(%2$s)</em> compression
he: הגיבוי הסתיים בעזרת דחיסה מסוג <em>%1$s(%2$s)</em>

en: backup completed
he: הגיבוי הסתיים

en: backup failed
he: הגיבוי נכשל

en: Restore encountered exceptions
he: השחזור נתקל בשגיאות

en: The following tables were not restored because the table no longer exists:
he: הטבלאות הבאות לא שוחזרו מכיוון שהן אינן קיימות עוד:

en: The following fields were not restored because the field no longer exists:
he: השדות הבאים לא שוחזרו מכיוון שהם אינם קיימים יותר:

en: Restore failed
he: השחזור נכשל

en: No backup set found.
he: לא נמצאה הגדרה לגיבוי.

en: Query ( <em>%1$s</em> ) failed. Error: %2$s
he: השאילתא ( <em>%1$s</em> ) נכשלה. שגיאה:  %2$s.

en: Restore completed
he: השחזור הסתיים

en: Restore completed using %s compression
he: השחזור הסתיים בעזרת דחיסה מסוג %s

en: Zenphoto Rights migration failed!
he: מיזוג הרשאות זןפוטו נכשל!

en: Database software <strong>%s</strong>
he: תוכנת מסד הנתונים: <strong>%s</strong>

en: Database name <strong>%s</strong>
he: שם מסד הנתונים <strong>%s</strong>

en: Tables prefixe <strong>%s</strong>
he: תחילת לטבלאות מסד הנתונים: <strong>%s</strong>

en: Backup the tables in your database.
he: גבו את הטבלאות של מסד הנתונים

en: Backup the Database
he: גבו את מסד הנתונים

en: You have not yet created a backup set.
he: עדיין יצרתם הגדרה לגיבוי.

en: Select the database restore file:
he: בחרו את קובץ השחזור.

en: Restore the tables in your database from a previous backup.
he: שחזרו את הטבלאות שבמסד הנתונים מגיבוי קודם.

en: Restore the Database
he: שחזור מסד הנתונים

en: The backup facility creates database snapshots in the <code>backup</code> folder of your installation. These backups are named in according to the date and time the backup was taken. The compression level goes from 0 (no compression) to 9 (maximum compression). Higher compression requires more processing and may not result in much space savings.
he: מנגנון הגיבוי יוצר תמונות (snapshots) של מסד הנתונים ושומר אותן בתיקיית <code>backup</code> של ההתקנה. שמות הגיבויים נגזרים מהתאריך והשעה שהם נוצרו. רמת הדחיסה נעה בין 0 (ללא דחיסה) ל-9 (דחיסה מירבית). דחיסה גבוהה דורשת יותר עיבוד ולא בהכרח חוסכת יותר מקום.

en: <strong>Note:</strong> Each database table is emptied before the restore is attempted. After a successful restore the database will be in the same state as when the backup was created.
he: <strong>שימו לב:</strong> כל טבלה מרוקנת לפני ניסיון השחזור. אם השחזור הצליח, מסד הנתונים יהיה זהה לזמן שבו היה בעת יצירת הגיבוי.

en: Ideally a restore should be done only on the same version of Zenphoto on which the backup was created. If you are intending to upgrade, first do the restore on the version of Zenphoto you were running, then install the new Zenphoto. If this is not possible the restore can still be done, but if the database fields have changed between versions, data from changed fields will not be restored.
he: מומלץ ששחזור יבוצע על גירסת זןפוטו זהה לזו שממנה נוצר הגיבוי. אם אתם מעוניינים לשדרג את גירסת זןפוטו, תחילה בצעו את השחזור ורק לאחר מכן שדרגו. אם השדרוג אינו אפשרי עדיין ניתן לבצע את השחזור אבל אם ישנן שדות שנוספו בין גרסאות הם לא ישוחזרו.

en: Reset all hitcounters
he: איפוס כל המונים

en: Sets all hitcounters to zero.
he: קבעי את כל המונים לאפס

en: Forces a refresh of the metadata for all images and albums.
he: אלצו רענון של מטא מידע של תמונות ואלבומים.

en: Wordpress Importer
he: ייבוא נתונים מוורדפרס

en: An importer for Wordpress posts and pages to Zenpage.
he: ייבוא פוסטים ועמודים מוורדפרס לזןדף.

en: Query failed :
he: השאילתא נכשלה:

en: Please try again
he: בבקשה נסו שנית

en: Wordpress-Database info
he: מידע מסד-הנתונים של וורדפרס

en: Database user
he: משתמש מסד הנתונים

en: Database password
he: סיסמת מסד הנתונים

en: wordpress
he: וורדפרס

en: An importer for <strong>Wordpress 2.9.x/3.x</strong> to the Zenpage CMS plugin that imports the following:
he: כלי לייבוא תכני <strong>וורדפרס 2.9.x/3.x</strong> לתוסף זןדף שמייבא את הדברים הבאים:

en: <strong>Posts (post_status published and draft only) => Zenpage articles</strong>
he: <strong>פוסטים (post_status מפורסמים וטיוטות בלבד) => מאמרי זןפוטו</strong>

en: <strong>Pages (post_status published and draft only) => Zenpage pages</strong>
he: <strong>דפים (post_status מפורסמים וטיוטות בלבד) => דפי זןדף</strong>

en: <strong>Post categories => Zenpage categories including assignment to their article</strong>
he: <strong>קטגוריות פוסטים => קטגוריות זןדף כולל שיוכם למאמר שלהן<strong>

en: <strong>Post tags => Zenphoto tags including assignment to their article</strong>
he: <strong>תגיות פוסטים => תגיות זןדף כולל שיוכם למאמר שלהן<strong>

en: <strong>Post and page comments => Zenphoto comments including assignment to their article</strong>
he: <strong>תגובות פוסטים ומאמרים => תגובות זןדף כולל שיוכם למאמר שלהן<strong>

en: <strong>IMPORTANT: </strong>If you are not using an fresh Zenphoto install it is <strong>strongly recommended to backup your database</strong> before running this importer. Make also sure that both databases use the same encoding so you do not get messed up character display.
he: <strong>חשוב: </strong>אם אתם מייבאים את נתוני וורדפרס לגירסת זןפוטו שיש לה כבר נתונים <strong>מומלץ מאוד לגבות את מסד-הנתונים</strong> לפני תחילת התהליך. בנוסף וודאו ששני מסדי הנתונים עושים שימוש באותו קידוד.

en: In case anything does not work as expected the query results from the Wordpress database are logged in <code>zp-data/debug_log.txt</code>
he: במידה ומשהו לא פועל כצפוי, תיעוד של השאילתות למסד הנתונים של וורדפרס נרשמים לקובץ <code>zp-data/debug_log.txt</code>.

en: <strong>ERROR: </strong>The Zenpage CMS plugin is not enabled.
he: <strong>שגיאה: </strong>התוסף זןדף אינו פעיל.

en: Please enter your Wordpress database details:
he: אנא הזינו את פרטי מסד-הנתונים של וורדפרס:

en: Import
he: ייבוא

en: Missing
he: חסר

en: <strong>ERROR:</strong> Wordpress database info incomplete
he: <strong>שגיאה:</strong> חסר מידע על מסד הנתונים של וורדפרס.

en: <strong>ERROR:</strong> Could not connect to the Wordpress database - Query failed :
he: <strong>שגיאה:</strong>  לא ניתן להתחבר למסד הנתונים של וורדפרס - השאילתא נכשלה:

en: <strong>ERROR:</strong> Wordpress database could not be selected - Query failed :
he: <strong>שגיאה:</strong>לא ניתן לבחור את מסד הנתונים של וורדפרס - השאילתא נכשלה:

en: No categories to import.
he: אין קטגוריות לייבוא

en: Tag <em>%s</em> added
he: התגית <em>%s</em> נוספה

en: A tag with the title/titlelink <em>%s</em> already exists!
he: התגית עם title/titlelink <em>%s</em> כבר קיימת!

en: No tags to import.
he: אין תגיות לייבוא.

en: Pages and Articles
he: דפים ומאמרים

en: %1$s <em>%2$s</em> added
he: %1$s <em>%2$s</em> נוסף

en: %1$s with the title/titlelink <em>%2$s</em> already exists!
he: %1$s עם title/titlelink <em>%2$s</em> כבר קיימת!

en: %1$s <em>%2$s</em> already assigned
he: %1$s <em>%2$s</em> כבר שויכה

en: %1$s <em>%2$s</em> assigned
he: %1$s <em>%2$s</em> שויך

en: %1$s <em>%2$s</em> could not be assigned!
he: %1$s <em>%2$s</em> השיוך נכשל!

en: Comment already exists!
he: תגובה כבר קיימת

en: Comment could not be assigned!
he: התגובה לא שויכה!

en: No comments to import
he: אין תגובות לייבוא

en: No posts or pages to import.
he: אין פוסטים או דפים לייבוא.

en: New import
he: ייבוא חדש

en: Finds newly uploaded images that have not been cached and creates the cached version. It also refreshes the numbers above. If you have a large number of images in your gallery you might consider using the pre-cache image link for each album to avoid swamping your browser.
he: הטמנת תמונות חדשות שהועלו במטמון השרת. בנוסף, פעולה זו מעדכנת את המונים. אם לגלריה שלכם יש הרבה תמונות מומלץ להשתמש בפעולה זו על מנת למנוע הצפת מטמון הדפדפן.

en: [%u image] | [%u images]
he[0]: %u תמונה
he[1]: %u תמונות

en: pre-cache
he: קדם-מטמון

en: Refreshing cache for %s
he: רענון מטמון %s

en: Finished: Total of %u images.
he: סיימתי: %u תמונות סה"כ

en: Database quick reference
he: מראה מקום מקוצר למסד הנתונים

en: Shows all database table and field info for quick reference.
he: הצג מידע מקוצר על כל טבלאות מסד הנתונים ושדותיהן.

en: reference
he: מראה מקום

en: Table prefix: no prefix
he: תחילית לטבלה: אין תחילית

en: Purge RSS cache
he: למחוק סופית את מטמון פיד RSS

en: Gallery Statistics
he: סטטיסטיקות גלרייה

en: Shows statistical graphs and info about your gallery's images and albums.
he: מציג מידע סטטיסטי גרפי אודות האלבומים והתמונות של הגלרייה.

en: statistics
he: סטטיסטיקות

en: News Articles
he: מאמרים של חדשות

en: News Categories
he: קטגוריות של חדשות

en: rss
he: RSS

en: most used
he: בשימוש השכיח ביותר

en: most rated
he: המדורגות ביותר

en: top rated
he: המדורגות הכי גבוה

en: most commented
he: המוגבות ביותר

en: most images
he: עם מספר התמונות הרב ביותר

en: latest
he: האחרונות

en: No statistic available
he: סטטיסטיקה לא זמינה

en: View more
he: צפו בעוד

en: top
he: למעלה

en: %s images
he: %s תמונות

en: This page shows more detailed statistics of your gallery. For album statistics the bar graph always shows the total number of images in that album. For image statistics always the album the image is in is shown.<br />Un-published items are marked in dark red. Images are marked un-published if their (direct) album is, too.
he: דף זה מציג מידע סטטיסטי מפורט יותר על הגלרייה. הגרף מסוג בר מציג את מספר התמונות עבור אותו אלבום. <br /> פריטים שאינם מפורסמים מודגשים באדום כהה. תמונות מצויינות כלא מפורסמות אם האלבום שלהן (הישיר) לא מפורסם.

en: <strong>%1$u</strong> images (%2$u not visible)
he: <strong>%1$u</strong> תמונות (%2$u נסתרות)

en: <strong>%u</strong> images
he: <strong>%u</strong> תמונות

en: <strong>%1$u</strong> albums (%2$u not published)
he: <strong>%1$u</strong> אלבומים (%2$u לא מפורסמים)

en: <strong>%u</strong> albums
he: <strong>%u</strong> אלבומים

en: <strong>%1$u</strong> comments (%2$u in moderation)
he: <strong>%1$u</strong> תגובות (%2$u in ממתינות לאישור)

en: <strong>1</strong> comment (%u in moderation)
he: <strong>1</strong> תגובה (%u ממתינות לאישור)

en: <strong>%u</strong> comments
he: <strong>%u</strong> תגובות

en: <strong>1</strong> comment
he: <strong>1</strong> תגובה

en: <strong>%1$u</strong> Pages
he: <strong>%1$u</strong> עמודים

en: <strong>%1$u</strong> Pages (%2$u un-published)
he: <strong>%1$u</strong> עמודים (%2$u לא מפורסמים)

en: <strong>%1$u</strong> News articles
he: <strong>%1$u</strong> מאמרי חדשות

en: <strong>%1$u</strong> News articles (%2$u un-published)
he: <strong>%1$u</strong> מאמרי חדשות (%2$u לא מפורסמים)

en: <strong>%1$u</strong> Categories
he: <strong>%1$u</strong> קטגוריות

en: News articles
he: מאמרי חדשות

en: RSS feeds
he: פידי RSS

en: Statistics for news categories
he: סטטיסטיקות של קטגוריות חדשות

en: Statistics for RSS feeds
he: סטטיסטיקות של פידי RSS

en: From
he: מ-

en: to
he: אל

en: Back to top
he: חזרה למעלה

en: Reset album thumbs
he: איפוס תמונות מוקטנות של אלבומים

en: Reset album thumbnails to either random or %s
he: אפסו תמונות מוקטנות של אלבומים באופן אקראי או %s

en: thumbs
he: תמונות מוקטנות

en: Reset your album thumbnails
he: אפסו את התמונות המוקטנות של האלבום.

en: Thumbnails all set to <em>%s</em>.
he: כל התמונות המוקטנות מוגדרות ל-<em>%s</em>.

en: Thumbnail reset query failed
he: שאילתת האיפוס של התמונות המוקטנות נכשלה

en: Sets all album thumbs to random.
he: קבעו את התמונות המוקטנות של כל האלבומים לתצוגה אקראית.

en: Set to <em>random</em>
he: קבעו ל-<em>אקראי</em>

en: Set to <em>%s</em>
he: קבעו ל-<em>%s</em>

en: Change button to
he: שנה כפתור ל

en: These buttons allow you to set all of your album thumbs to either a <em>random</em> image or to the <em>%s</em> image. This will override any album thumb selections you have made on individual albums.
he: הכפתורים האלו מאפשרים לכם לקבעו את התמונות המוקטנות לכל האלבומים, לפי סדר אקראי או לפי התמונה <em>%s</em>. פעולה זו תדרוס כל ההגדרות של תמונות מוקטנות שניתנו ברמת האלבום.

en: Object not found
he: אובייקט לא נמצא

en: Main Index
he: אינדקס ראשי

en: The Zenphoto object you are requesting cannot be found.
he: אובייקט הזןפוטו שביקשת לא נמצא

en: Search within album
he: חפש בתוך האלבום

en: View Slideshow
he: צפו במצגת

en: For the best viewing experience <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer/">Get Adobe Flash.</a>
he: לחווית צפייה מלאה <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer/">הורידו Adobe Flash.</a>

en: View Gallery Without Flash
he: צפו בגלרייה ללא פלאש

en: Album is empty
he: האלבום ריק

en: Open In New Window
he: פתחי בחלון חדש

en: Contact us.
he: צור קשר.

en: Archive
he: ארכיון

en: Archive View
he: תצוגת ארכיון

en: Images By Date
he: תמונות לפי תאריך

en: Popular Tags
he: תגיות פופולריות

en: Search within category
he: חפש בתוך קטגוריה

en: Search gallery
he: חפשי בגלרייה

en: Search album: %s | Search albums: %s
he[0]: חפש באלבום: %s
he[1]: חפש באלבומים: %s

en: Search category: %s | Search categories: %s
he[0]: חפש בקטגוריה: %s
he[1]: חפש בקטגוריות: %s

en: %1$u Hit for <em>%2$s</em> | %1$u Hits for <em>%2$s</em>
he[0]: %1$u הקלקה על %2$s
he[1]: %1$u הקלקות על %2$s

en: Pages (%s)
he: דפים (%s)

en: Show more results
he: הצג עוד תוצאות

en: Show fewer results
he: הצג פחות תוצאות

en: Articles (%s)
he: מאמרים (%s)

en: Images (%s)
he: תמונות (%s)

en: Albums (%s)
he: אלבומים (%s)

en: Albums (%1$s) &amp; Images (%2$s)
he: אלבומים (%1$s) &amp; תמונות (%2$s)

en: For the best viewing experience
he: לחווית הצפייה הטובה ביותר

en: get Adobe Flash.
he: השגי פלאש

en: Enter your search criteria.
he: הזיני קריטריון חיפוש

en: Sorry, no matches for <em>%s</em>. Try refining your search.
he: סליחה, לא מצאתי תוצאות עבור <em>%s</em>. נסי לחדד את החיפוש שלך

en: Simpleviewer requires <em>mod_rewrite</em> to be set. Simpleviewer is disabled.
he: Simpleviewer זקוק להגדרת <em>mod_rewrite</em> . Simpleviewer כבוי.

en: There were no images from which to select the random heading.
he: לא נמצאו תמונות שמתוכן ניתן לבחור תמונה אקראית ראשית

en: Random picture...
he: תמונה אקראית...

en: %u album | %u albums
he[0]: אלבום %u
he[1]: אלבומים %u

en: %u image | %u images
he[0]: תמונה %u
he[1]: תמונות %u

en: Album %1$u of %2$u
he: אלבום %1$u של %2$u

en: Photo %1$u of %2$u
he: תמונה %1$u מתוך %2$u

en: Albums %1$u-%2$u of %3$u
he: אלבומים %1$u-%2$u מתוך %3$u

en: Photos %1$u-%2$u of %3$u
he: תמונות %1$u-%2$u מתוך %3$u

en: View the Album: %s
he: צפי באלבום %s

en: View the image: %s
he: צפי בתמונה %s

en: page
he: עמוד

en: %1$u hit on this %2$s | %1$u hits on this %2$s
he[0]: %1$u הקלקה על %2$s
he[1]: %1$u הקלקות על %2$s

en: %u Album | %u Albums
he[0]: אלבום %u
he[1]: אלבומים %u

en: %u Subalbum | %u Subalbums
he[0]: תת-אלבום %u
he[1]: תת-אלבומים %u

en: %u Image | %u Images
he[0]: תמונה %u
he[1]: תמונות %u

en: Contact us
he: צור קשר

en: Register for this site
he: הרשמי לאתר זה

en: video
he: וידיאו

en: Comments: %d
he: תגובות: %d

en: Categories:
he: קטגוריות:

en: next &raquo;
he: הבא &raquo;

en: &laquo; prev
he: &laquo; הקודם

en: Add a comment
he: הוסף תגובה

en: Visit the photo gallery
he: בקרי בגלריית התמונות

en: Gallery and News
he: גלרייה וחדשות

en: News and Gallery
he: חדשות וגלרייה

en: Zenphoto gallery
he: גלריית זןפוטו

en: Picture of the day
he: תמונת היום

en: News Articles Rule
he: מאמרים חדשים

en: Gallery Rule
he: כללי גלרייה

en: All pages
he: כל הדפים

en: Pages Rule
he: כללי דפים

en: Archive Rule
he: כללי ארכיון

en: <strong>Note:</strong> This option is valid only if you have the <em>Gallery index page link</em> option set to "gallery". Of course the <em>menu_manager</em> plugin must also be enabled.
he: <strong>חשוב: </strong> האופצייה הזאת חוקית רק עם האופצייה <em>קישור לדף הבית של הגלרייה</em> הוגדר כ-"gallery". כמובן שהתוסף <em>menu_manager</em> צריך להיות פעיל גם.

en: <strong>Note:</strong> The <em>%s</em> custom menu makes use of the <em>print_album_menu</em> plugin.
he: <strong>חשוב:</strong> התפריט <em>%s</em> הינו מותאם אישית והוא עושה שימוש בתוסף <em>print_album_menu</em>.

en: Theme logo
he: לוגו ערכת עיצוב

en: The text for the theme logo
he: טקסט עבור לוגו ערכת עיצוב

en: Watermark head image
he: סימן מים של כותרת תמונה

en: Check to place a watermark on the heading image. (Image watermarking must be set.)
he: סמנו אופצייה זו להציג סימן מים בכותרת התמונה (סימן מים של תמונה חייבת להיות פעילה)

en: Daily image
he: תמונה יומית

en: If checked on the heading image will change daily rather than on each page load.
he: אם סומן על הכותרת, התמונה תתחלף אחת ליום ולא בכל פעם שהדף נטען

en: ZIP file download
he: הורדת קובץ דחוס (ZIP)

en: Check to enable album ZIP file download link.
he: סמנו את האפשרות הזו בכדי לאפשר הצגת קישור להורדת אלבום כקובץ דחוס (ZIP).

en: Allow search
he: הפעלת חיפוש

en: Check to enable search form.
he: סמנו להפעלת טופס החיפוש

en: Slideshow
he: מצגת

en: Graphic logo
he: לוגו גרפי

en: Select a logo (PNG files in the <em>%s/images</em> folder) or leave empty for text logo.
he: בחרו לוגו (קובץ PNG בתיקיית  <em>%s/images</em>) או השאירו ריק ללוגו טקסטואלי.

en: Theme personality
he: חברי צוות ערכת העיצוב

en: Image page
he: דף תמונה

en: Select the theme personality
he: בחרי את חברי צוות ערכת העיצוב

en: Theme colors
he: צבעי ערכת עיצוב

en: Select the colors of the theme
he: בחרו את צבעי ערכת העיצוב

en: Custom menu
he: תפריט מתואם אישית

en: Set this to the <em>menu_manager</em> menu set you wish to use.
he: הגדירו אופצייה זאת בכדי לבחור את סט התפריט של <em>menu_manager</em>

en: Index Image
he: תמונת אינדקס

en: Apply this effect to the index page image.
he: החל את האפקט על התמונה של דף הבית

en: *standard menu
he: *תפריט סטנדרטי

en: *no logo selected
he: *לא בחרת לוגו

en: Search albums
he: חפש אלבומים

en: User Registration
he: הרשמת משתמשת

en: Search news
he: חפש חדשות

en: Theme page
he: דף ערכת עיצוב

en: Search album
he: חפש אלבום

en: View album:
he: צפי באלבום:

en: <strong>Tags:</strong>
he: <strong>תגיות:</strong>

en: Previous Image
he: תמונות קודמות

en: Next Image
he: תמונה קודמת

en: &laquo; prev thumbs
he: &laquo; התמונות המוקטנות הקודמות

en: next thumbs &raquo;
he: התמונות המוקטנות הבאות &raquo;

en: Gallery RSS
he: גלריית RSS

en: Search category
he: חפש קטגוריה

en: Sorry, no matches found. Try refining your search.
he: סליחה, לא נמצאו התאמות. נסו למקד את החיפוש.

en: Gallery And News
he: גלרייה וחדשות

en: Album RSS
he: אלבום RSS

en: Check to display of the full size image with Colorbox.
he: סמנו על מנת להציג את התמונה המקורית עם Colorbox.

en: News on index page
he: חדשות בדף הראשי

en: Enable this if you want to show the news section's first page on the <code>index.php</code> page.
he: אפשרו אופצייה זו על מנת להציג את הדף הראשון של מדור החדשות בדף <code>index.php</code>.

en: Homepage
he: דף הבית

en: Choose here any <em>un-published Zenpage page</em> (listed by <em>titlelink</em>) to act as your site's homepage instead the normal gallery index.
he: בחרו פה דף זןפוטו מוסתר כלשהו (רשום באמצעות <em>titlelink</em>) על מנת שיתנהג כדף הבית של הגלרייה במקום דף הבית הרגיל.

en: <strong>Note:</strong> This of course overrides the <em>News on index page</em> option and your theme must be setup for this feature! Visit the theming tutorial for details.
he: <strong>חשוב:</strong> זה דורס את אופציית <em>חדשות בדף הבית</em> וערכת העיצוב חייבת להיות מוגדרת עבור הפיצ'ר! בקרו בשיעור (tutorial) ערכות העיצוב לפרטים.

en: Use standard contact page
he: השתמשי בדף יצירת קשר רגיל

en: Disable this if you do not want to use the separate contact page with the contact form. You can also use the codeblock of a page for this. See the contact_form plugin documentation for more info.
he: בטלו זאת אם אינכם רוצים להפריד בין טופס יצירת קשר ודף יצירת הקשר. ניתן גם להשתמש בבלוקוד  (codeblock) עבור זה. ראו את התיעוד של התוסף contact_form לפרטים נוספים.

en: Use custom menu
he: שימוש בתפריט מותאם אישית

en: Check this if you want to use the <em>menu_manager</em> plugin if enabled to build a custom menu instead of the separate standard ones. As standard menu set named "zenpage" is created and used automatically.
he: סמנו זאת להפעלת התוסף <em>menu_manager</em> על מנת לבנות תפריט מתואם אישית. כתפריט סטנדרטי ששמו "zenpage" נוצר ובשימוש אוטומטי.

en: No unpublished pages available
he: אין דפים שלא פורסמו

en: Comments:
he: תגובות:

en: Gallery Index
he: אינדקס גלרייה

en: Total matches for <em>%1$s</em>: %2$u
he: מספר תוצאות עבור <em>%1$s</em>: %2$u

en: Sorry, no image matches found. Try refining your search.
he: סליחה, לא נמצאו תמונות. נסו שוב.

en: 1 photo
he: תמונה 1

en: %u photos
he: תמונות %u

en: 1 album,&nbsp;1 photo
he: אלבום 1 ,&nbsp; תמונה 1

en: %u album,&nbsp;1 photo
he: %u אלבום,&nbsp;1 תמונה

en: %1$u album,&nbsp;%2$u photos
he: אלבום %1$u,&nbsp; תמונה %2$u

en: 1 album
he: אלבום 1

en: 1 album,&nbsp;%u photos
he: אלבום 1,&nbsp;%u תמונות

en: Album RSS feed
he: פיד RSS לאלבום

en: photos %1$u-%2$u of %3$u
he: תמונות %1$u-%2$u מתוך %3$u

en: prev page
he: דף הקודם

en: next page
he: דף הבא

en: Contact form
he: טופס יצירת-קשר

en: Ported to Zenphoto by Mark Galeassi and Stephen Billard
he: הותאם לזןפוטו על ידי  Mark Galeassi ו- Stephen Billard

en: %1$u of %2$u photos
he: %1$u מתוך %2$u תמונות

en: Full Size
he: גודל מלא

en: View album: %s
he: צפי באלבום: %s

en: %u albums,&nbsp;1 photo
he: %u אלבומים,&nbsp;1 תמונה

en: %1$u albums,&nbsp;%2$u photos
he: %1$u אלבומים,&nbsp;%2$u תמונות

en: %u albums
he: %u אלבומים

en: SHOW
he: הצג

en: HIDE
he: הסתר

en: No comments yet
he: אין תגובות&hellip; עדיין.

en: %u comment so far | %u comments so far
he[0]: תגובה %u עד כה
he[1]: תגובות %u עד כה

en: Link to Comment %u
he: קישור לתגובה %u

en: %s wrote:
he: %s כתבה:

en: Recent images
he: תמונות אחרונות

en: Random images
he: תמונות אקראיות

en: Select what you want for the six special slides.
he: בחרו מה אתם רוצים עבור שש המצגות המיוחדות.

en: Gallery image crop width
he: רוחב קיצוץ תמונת הגלרייה

en: The width of image to crop in the gallery pages
he: רוחב התמונה לקצוץ בדפי הגלרייה

en: Gallery image crop height
he: גובה קיצוץ גובה התמונה

en: The height of image to crop in the gallery pages
he: גובה התמונה לקצוץ בדפי הגלרייה

en: All galleries
he: כל הגלריות

en: %u photo | %u photos
he[0]: %u תמונה
he[1]: %u תמונות

en: 1 album,&nbsp;%u photo | 1 album,&nbsp;%u photos
he[0]: אלבום 1,&nbsp;%u תמונה
he[1]: אלבום 1,&nbsp;%u תמונות

en: %1$u album,&nbsp;%2$s | %1$u albums,&nbsp;%2$s
he[0]: אלבום %1$u,&nbsp;%2$s
he[1]: אלבומים %1$u,&nbsp;%2$s

en: Gallery Feeds
he: פידי RSS של גלרייה

en: Photos
he: תמונות

en: Gallery Archive
he: ארכיון גלרייה

en: Recently Updated Galleries
he: גלריות אחרונות שעודכנו

en: View image:
he: צפו בתמונה:

en: Gallery data
he: מידע הגלרייה

en: Galleries
he: גלריות

en: (not displayed)
he: (לא מוצג)

en: Enter CAPTCHA
he: הזינו תמונת זיהוי (CAPTCHA)

en: Private comment:
he: תגובה פרטית

en: (don't publish)
he: (אל תפרסם)

en: Comment
he: תגובה

en: Post
he: שלח

en: Avoid clicking &ldquo;Post&rdquo; more than once.
he: הימנעי מללחוץ &ldquo;פוסט&rdquo; יותר מפעם אחת.

en: A password is required
he: הסיסמא נחוצה
