Zenphoto 1.4.1.3 - en to nl translation catalogue (3361 entries)

en: Zenphoto script processing %1$s:%2$.4f seconds
nl: Verwerking Zenphoto script %1$s: %2$.4f seconden

en: Zenphoto script processing total:%.4f seconds
nl: Totale tijd voor de verwerking van het Zenphoto script: %.4f seconden

en: Generates Troubleshooting news articles.
nl: Maakt Troubleshooting artikelen.

en: Troubleshooting Articles
nl: Troubleshooting artikelen

en: Generate Troubleshooting articles
nl: Maak Troubleshooting artikelen.

en: Generates Doc file for filters.
nl: Maakt documentatie-bestand voor filters.

en: Generate filter document
nl: Maakt filter document.

en: Generates news articles for supported plugins.
nl: Maakt nieuws-artikelen voor ondersteunde plugins.

en: Plugin Articles
nl: Plugin Artikelen

en: Generate plugin articles
nl: Maak plugin artikelen

en: Pseudo mailing handler for localhost testing.
nl: Pseudo mail voor het testen met localhost.

en: To: %s
nl: Aan: %s

en: Cc: %s
nl: CC: %s

en: Subject: %s
nl: Onderwerp: %s

en: Test the messages of deprecated functions.
nl: Test de teksten over verouderde functies.

en: deprecated-functions is not enabled.
nl: De plugin <em>deprecated-functions</em> is niet geactiveerd.

en: Generates the <em>zenphoto.package</em> file.
nl: Genereert het <em>zenphoto.package</em> bestand.

en: Folder
nl: Map

en: Place the package file in this folder.
nl: Plaats het <em>zenphoto.package</em> bestand in deze map.

en: Create package
nl: Maak package

en: Download new Zenphoto package file
nl: Download een nieuw Zenphoto package bestand

en: Object not found
nl: Object niet gevonden

en: Gallery Index
nl: Galerij Index

en: The Zenphoto object you are requesting cannot be found.
nl: Het Zenphoto object dat je zoekt kan niet gevonden worden.

en: Image: %s
nl: Afbeelding: %s

en: Page: %s
nl: Pagina: %s

en: Albums Index
nl: Albumindex

en: View album:
nl: Bekijk album:

en: prev
nl: vorige

en: next
nl: volgende

en: View Slideshow
nl: slideshow

en: Archive View
nl: Bekijk het archief

en: Gallery RSS
nl: Galerij RSS

en: Popular Tags
nl: Populaire tags

en: Contact us
nl: Contact

en: Contact us.
nl: Contact

en: close
nl: sluiten

en: Previous Image
nl: Vorige afbeelding

en: Next Image
nl: Volgende afbeelding

en: Image Info
nl: Fotoinformatie

en: Register for this site
nl: Registreer je voor deze site.

en: Password required
nl: Wachtwoord vereist

en: A password is required for the page you requested
nl: Een wachtwoord is nodig om de opgevraagde pagina te bekijken.

en: Register
nl: Registreer

en: User Registration
nl: Gebruikers registratie pagina

en: Search
nl: Zoeken

en: Total matches for <em>%1$s</em>: %2$u
nl: Totaal aantal resultaten voor <em>%1$s</em>: %2$u

en: Date:
nl: Datum:

en: Sorry, no image matches found. Try refining your search.
nl: Sorry, geen foto's gevonden. Probeer de zoekopdracht te herformuleren.

en: Allow search
nl: Sta zoeken toe

en: Check to enable search form.
nl: Vink aan om het zoekveld aan te zetten.

en: Theme colors
nl: Themakleuren

en: Select the colors of the theme
nl: Selecteer de kleuren van het thema.

en: <a href="http://www.noscope.com" target="_blank">Joen Asmussen</a> and <a href="http://www.levibuzolic.com" target="_blank">Levi Buzolic</a>
nl: <a href="http://www.noscope.com" target="_blank">Joen Asmussen</a> en <a href="http://www.levibuzolic.com" target="_blank">Levi Buzolic</a>

en: The default theme in 4 distinct flavors. After choosing this theme you can pick the theme color by going to the Admin Options tab and changing the <em>Theme colors</em> option.
nl: Het standaard thema in 4 kleuren. Na het kiezen van dit thema kun je de kleur van het thema kiezen door naar het admin -> opties -> thema tabblad te gaan en de <em>Themakleuren</em> optie te wijzigen.

en: Main Index
nl: Hoofdindex

en: Search within album
nl: Zoek  in het album

en: For the best viewing experience <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer/">Get Adobe Flash.</a>
nl: <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer/">Get Adobe Flash.</a>

en: View Gallery Without Flash
nl: Bekijk galerij zonder Flash

en: Album is empty
nl: Album is leeg

en: Open In New Window
nl: Open in nieuw venster

en: Archive
nl: Archief

en: Images By Date
nl: Foto's op datum

en: News archive
nl: Nieuwsarchief

en: There were no images from which to select the random heading.
nl: Er zijn geen afbeeldingen waarvan de willekeurige heading geselecteerd kan worden.

en: Random picture...
nl: willekeurige foto...

en: %u image | %u images
nl[0]: %u afbeelding
nl[1]: %u afbeeldingen

en: Album %1$u of %2$u
nl: Album %1$u van %2$u

en: Photo %1$u of %2$u
nl: Foto %1$u van %2$u

en: Albums %1$u-%2$u of %3$u
nl: Albums %1$u-%2$u van %3$u

en: Photos %1$u-%2$u of %3$u
nl: Foto's %1$u-%2$u van %3$u

en: Effervescence %s (not found)
nl: Effervescence %s (niet gevonden)

en: Effervescence %1$s %2$s (not found)
nl: Effervescence %1$s %2$s (niet gevonden)

en: The album is password protected.
nl: Dit is album is beveiligd met een wachtwoord.

en: The album is not published.
nl: Dit album is niet gepubliceerd.

en: View the Album: %s
nl: Bekijk het album: %s

en: The image is marked not visible.
nl: Deze afbeelding als onzichtbaar gemarkeerd.

en: View the image: %s
nl: Bekijk de afbeelding: %s

en: %1$u hit on this %2$s | %1$u hits on this %2$s
nl[0]: %1$u hit op deze %2$s
nl[1]: %1$u hits op deze %2$s

en: page
nl: pagina

en: %u Album | %u Albums
nl[0]: %u album
nl[1]: %u albums

en: %u Subalbum | %u Subalbums
nl[0]: %u subalbum
nl[1]: %u subalbums

en: %u Image | %u Images
nl[0]: %u afbeelding
nl[1]: %u afbeeldingen

en: %u Comment | %u Comments
nl[0]: %u reactie
nl[1]: %u reacties

en: image
nl: afbeelding

en: news
nl: nieuws

en: sticky
nl: Sticky (vastprikken)

en: Comments: %d
nl: Reacties: %d

en: Categories:
nl: Categoriën:

en: next &raquo;
nl: volgende &raquo;

en: &laquo; prev
nl: &laquo; vorige

en: Add a comment
nl: Reageer

en: Search albums
nl: Doorzoek albums

en: Zenphoto gallery
nl: Zenphoto galerij

en: Search gallery
nl: zoek

en: Picture of the day
nl: Foto van de dag

en: Visit the image gallery
nl: Ga naar de fotogalerij

en: News
nl: Nieuws

en: Search within category
nl: Zoek in categorie

en: Search news
nl: Doorzoek nieuws

en: Category
nl: Categorie

en: Pages
nl: Pagina's

en: Search album: %s | Search albums: %s
nl[0]: Doorzoek album: %s
nl[1]: Doorzoek albums: %s

en: Search category: %s | Search categories: %s
nl[0]: Doorzoek categorie: %s
nl[1]: Doorzoek categorieën: %s

en: %1$u Hit for <em>%2$s</em> | %1$u Hits for <em>%2$s</em>
nl[0]: %1$u Hit voor <em>%2$s</em>
nl[1]: %1$u Hits voor <em>%2$s</em>

en: Pages (%s)
nl: Pagina's (%s)

en: Show more results
nl: Toon meer resultaten

en: Show fewer results
nl: Toon minder resultaten

en: Articles (%s)
nl: Artikelen (%s)

en: Images (%s)
nl: Afbeeldingen (%s)

en: Albums (%1$s) &amp; Images (%2$s)
nl: Albums (%1$s) &amp; Afbeeldingen (%2$s)

en: For the best viewing experience
nl: Voor de beste kijkbelevenis

en: get Adobe Flash.
nl: download Adobe Flash

en: Enter your search criteria.
nl: Voor de zoekcriteria in.

en: Sorry, no matches for <em>%s</em>. Try refining your search.
nl: Sorry, geen resultaten voor <em>%s</em>. Probeer de zoekopdracht te herformuleren.

en: Simpleviewer requires <em>mod_rewrite</em> to be set. Simpleviewer is disabled.
nl: Simpleviewer vereist dat <em>mod_rewrite</em> aanstaat. Simpleviewer is uitgeschakeld.

en: News articles
nl: Nieuwsartikelen

en: All news
nl: nieuws

en: Gallery
nl: Galerij

en: Gallery and News
nl: Galerij en Nieuws

en: News and Gallery
nl: Nieuws en Galerij

en: News Articles
nl: Nieuwsartikelen

en: News Articles Rule
nl: Nieuwsartikelen scheidingslijn

en: All Albums
nl: Alle albums

en: Gallery Rule
nl: Galerij scheidingslijn

en: All pages
nl: Alle pagina's

en: Pages Rule
nl: Pagina's scheidingslijn

en: Archive Rule
nl: Archief scheidingslijn

en: <strong>Note:</strong> This option is valid only if you have the <em>Gallery index page link</em> option set to "gallery". Of course the <em>menu_manager</em> plugin must also be enabled.
nl: <strong>Opmerking:</strong>  Deze optie kan alleen bebruikt worden als je de <em>Gallery index page link</em> hebt ingesteld op "galerij". Uiteraard moet ook de <em>menu_manager</em> plugin geactiveerd zijn.

en: <strong>Note:</strong> The <em>%s</em> custom menu makes use of the <em>print_album_menu</em> plugin.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Het <em>%s</em> eigen menu maakt gebruik van de <em>print_album_menu</em> plugin.

en: Theme logo
nl: Themalogo

en: The text for the theme logo
nl: De tekst voor het themalogo

en: Watermark head image
nl: Watermerk hoofdafbeelding

en: Check to place a watermark on the heading image. (Image watermarking must be set.)
nl: Vink aan om een watermerk op de hoofdafbeelding te plaatsen. (<em>Afbeelding watermerken</em> moet aanstaan.)

en: Daily image
nl: Foto van de dag

en: If checked on the heading image will change daily rather than on each page load.
nl: Als dit is aangevinkt verandert  de header afbeelding één keer per dag.

en: ZIP file download
nl: Download ZIP-bestand

en: Check to enable album ZIP file download link.
nl: Vink aan om een album te kunnen downloaden als ZIP-bestand.

en: Check to enable slideshow for the <em>Smoothgallery</em> personality.
nl: Vink aan om de slideshow voor het <em>Smoothgallery</em> type aan te zetten.

en: Graphic logo
nl: Grafisch logo

en: Select a logo (PNG files in the <em>%s/images</em> folder) or leave empty for text logo.
nl: Selecteer een logo (PNG bestanden in de <em>%s/images</em>map) of laat leeg voor een tekstlogo.

en: Theme personality
nl: Thematype

en: Image page
nl: Afbeeldingenpagina

en: Select the theme personality
nl: Selecteer het thematype

en: Custom menu
nl: Eigen menu

en: Set this to the <em>menu_manager</em> menu set you wish to use.
nl: Stel dit in op de menuset (van de <em>menu_manager</em>) dat je wilt gebruiken.

en: This option requires the <em>menu_manager</em> plugin to be enabled and the <em>Gallery index page link</em> to be set to "gallery".
nl: Voor deze optie moet de <em>menu_manager</em> plugin geactiveerd zijn en de <em>Galerij index link</em> op "gallery" staan.

en: Index Image
nl: Index afbeelding

en: none
nl: geen

en: Apply this effect to the index page image.
nl: Pas dit effect toe op de afbeelding van de index pagina.

en: This option requires the <em>image_effects</em> plugin to be enabled.
nl: Deze optie vereist dat de <em>image_effects</em> plugin is geactiveerd.

en: *standard menu
nl: *standaard menu

en: *no logo selected
nl: *geen logo geselecteerd

en: <a href="http://sblog.angoulvant.net/">Stephane Angoulvant</a> with modifications by <a href="http://stephen.sbillard.org/">Stephen Billard (sbillard)</a>
nl: <a href="http://sblog.angoulvant.net/">Stephane Angoulvant</a> met aanpassingen door <a href="http://stephen.sbillard.org/">Stephen Billard (sbillard)</a>

en: Based on Effervescence 1.1 with multiple personalities (slimbox, simpleviewer and smoothgallery) added. Select different color schemes and personalities from the Admin Options tab.
nl: Gebaseerd op Effervescence 1.1 met meerdere weergavemogelijkheden (slimbox, simpleviewer en smoothgallery). Selecteer de verschillende kleurenschema's en weergavemogelijkheden in het admin -> options -> thema tabblad.

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Image
nl: Afbeelding

en: Theme page
nl: Thema pagina

en: View album:  %s
nl: Bekijk album: %s

en: Album Navigation
nl: Album navigatie:

en: Next album
nl: volgende album

en: Next album &raquo;
nl: volgende album &raquo;

en: Prev Album
nl: vorige album

en: &laquo; Prev Album
nl: &laquo; vorige album

en: Latest Images for %s
nl: Laatste afbeeldingen voor %s

en: Album index
nl: Albumindex

en: Latest Images
nl: Laatste afbeeldingen

en: Album Thumbnails
nl: Albumthumbnails

en: Next &raquo;
nl: volgende &raquo;

en: Next image
nl: Volgende afbeelding

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; vorige

en: Previous image
nl: vorige afbeelding

en: A password is required to access this page.
nl: Een wachtwoord is nodig om de pagina te bekijken.

en: Sorry, no matches for your search.
nl: Sorry, geen resultaten.

en: Search album
nl: Doorzoek album

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: Search category
nl: Doorzoek categorie

en: Set to enable search form.
nl: Vink aan om het zoekveld aan te zetten.

en: Allow cloud
nl: Maak "cloud" mogelijk

en: Set to enable tag cloud for album page.
nl: Vink aan om een "tag cloud" mogelijk te maken op de album pagina.

en: Modded Wordpress theme from, <a href="http://garlandtheme.blogspot.com/">garland</a>
nl: Aangepast WordPress thema van <a href="http://garlandtheme.blogspot.com/">garland</a>.

en: Title<strong>%s</strong>:
nl: Titel<strong>%s</strong>:

en: Name<strong>%s</strong>:
nl: Naam<strong>%s</strong>:

en: Company<strong>%s</strong>:
nl: Bedrijf<strong>%s</strong>:

en: Street<strong>%s</strong>:
nl: Straat<strong>%s</strong>:

en: City<strong>%s</strong>:
nl: Plaats<strong>%s</strong>:

en: State<strong>%s</strong>:
nl: Staat<strong>%s</strong>:

en: Country<strong>%s</strong>:
nl: Land<strong>%s</strong>:

en: Postal code<strong>%s</strong>:
nl: Postcode<strong>%s</strong>:

en: E-Mail<strong>%s</strong>:
nl: E-mail<strong>%s</strong>:

en: Phone<strong>%s</strong>:
nl: Telefoon<strong>%s</strong>:

en: Enter CAPTCHA<strong>*</strong>:
nl: Voer CAPTCHA in<strong>*</strong>:

en: Subject<strong>%s</strong>:
nl: Onderwerp<strong>%s</strong>:

en: Message<strong>%s</strong>:
nl: Bericht<strong>%s</strong>:

en: Send e-mail
nl: Stuur e-mail

en: 1 image
nl: 1 afbeelding

en: %u images
nl: %u afbeeldingen

en: 1 album,&nbsp;1 image
nl: 1 album,&nbsp;1 foto

en: %u album,&nbsp;1 images
nl: %u album,&nbsp;1 afbeelding

en: %1$u album,&nbsp;%2$u images
nl: %1$u album,&nbsp;%2$u afbeeldingen

en: 1 album,&nbsp;%u images
nl: 1 album,&nbsp;%u afbeeldingen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: images %1$u-%2$u of %3$u
nl: afbeeldingen %1$u-%2$u van %3$u

en: prev page
nl: vorige pagina

en: next page
nl: volgende pagina

en: SHOW
nl: TOON

en: HIDE
nl: VERBERG

en: No comments yet
nl: Geen reacties

en: %u comment so far | %u comments so far
nl[0]: %u reactie tot nu toe
nl[1]: %u reacties tot nu toe

en: Link to Comment %u
nl: Link naar reactie %u

en: %s wrote:
nl: %s schreef:

en: Edit
nl: Bewerken

en: Contact form
nl: contactformulier

en: <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Photo Templates</a> from Stopdesign
nl: <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Foto Templates</a> van  Stopdesign

en: All galleries
nl: Alle galerijen

en: 1 album,&nbsp;%u image | 1 album,&nbsp;%u images
nl[0]: 1 album,&nbsp;%u afbeelding
nl[1]: 1 album,&nbsp;%u afbeeldingen

en: %u album,&nbsp;1 image | %u albums,&nbsp;1 image
nl[0]: %u album,&nbsp;1 afbeelding
nl[1]: %u albums,&nbsp;1 afbeelding

en: Gallery Feeds
nl: Galerij Feeds

en: Photos
nl: Foto's

en: Comments
nl: Reacties

en: Gallery Archive
nl: Galerijarchief

en: %1$u of %2$u images
nl: %1$u of %2$u afbeeldingen

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Photo Templates</a> from Stopdesign.
nl: <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Foto Templates</a> van Stopdesign.

en: Recently Updated Galleries
nl: Recent ge-update Galerijen

en: View album: %s
nl: Bekijk album: %s

en: Recent images
nl: recente afbeeldingen

en: View image:
nl: Bekijk afbeelding:

en: Random images
nl: willekeurige afbeeldingen.

en: Gallery data
nl: Galerijdata

en: Galleries
nl: Galerijen

en: A password is required
nl: Een wachtwoord is vereist.

en: %1$u albums,&nbsp;%2$u images
nl: %1$u albums,&nbsp;%2$u afbeeldingen

en: Sorry, no matches found. Try refining your search.
nl: Sorry, geen resultaten. Probeer de zoekopdracht te herformuleren.

en: Mini slide selector
nl: Beelden voor de 6 kleine slides.

en: Select what you want for the six special slides.
nl: Selecteer welke beelden je wilt tonen in de 6 kleine slides op de indexpagina.

en: Ported to Zenphoto by Mark Galeassi and Stephen Billard
nl: Gepoort naar Zenphoto door Mark Galeassi en Stephen Billard

en: A theme based on the design from <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Douglas Bowman</a>. This theme is licensed under the <a href="http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.5/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.5</a> License.
nl: Een thema gebaseerd op het design van <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Douglas Bowman</a>. Dit thema is gelicenseerd onder de <a href="http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.5/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.5</a> licentie.

en: %sName:
nl: %sNaam:

en: <em>anonymous</em>
nl: <em>anoniem</em>

en: %sEmail:
nl: %sE-mail:

en: (not displayed)
nl: (wordt niet getoond)

en: %sStreet:
nl: %sStraat:

en: %sCity:
nl: %sPlaats:

en: %sState:
nl: %sStaat:

en: %sCountry:
nl: %sLand:

en: %sPostal code:
nl: %sPostcode:

en: *Required fields
nl: * Verplichte velden:

en: Enter CAPTCHA
nl: Voer CAPTCHA in

en: Private comment:
nl: priv&eacute; reactie:

en: (don't publish)
nl: (niet publiceren)

en: Comment:
nl: Reactie:

en: Post
nl: Verzenden

en: Avoid clicking &ldquo;Post&rdquo; more than once.
nl: Voorkom meer dan &eacute;&eacute;n keer op &ldquo;verzenden&rdquo; te klikken.

en: Gallery archive
nl: Galerijarchief

en: Zenpage theme by <a href="http://www.maltem.de">Malte Müller</a>
nl: Zenpage-default thema door <a href="http://www.maltem.de">Malte Müller</a>

en: Comments:
nl: Reacties:

en: &laquo; prev thumbs
nl: &laquo; vorige

en: next thumbs &raquo;
nl: volgende &raquo;

en: Gallery index
nl: Galerij index

en: Gallery And News
nl: Galerij en Nieuws

en: Use Colorbox
nl: Gebruik Colorbox

en: Check to display of the full size image with Colorbox.
nl: Vink aan om de de volledige afbeelding weer te geven met Colorbox

en: News on index page
nl: Nieuws op index  pagina

en: Enable this if you want to show the news section's first page on the <code>index.php</code> page.
nl: Vink aan om de nieuwspagina te laten zien op <code>index.php</code>.

en: Choose here any <em>un-published Zenpage page</em> (listed by <em>titlelink</em>) to act as your site's homepage instead the normal gallery index.
nl: Kies hier een <em>ongepubliceerde Zenpage pagina</em> (lijst van titlelink(s)) om te fungeren als de site's homepage i.p.v. de normale galerij index.

en: <strong>Note:</strong> This of course overrides the <em>News on index page</em> option and your theme must be setup for this feature! Visit the theming tutorial for details.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Dit maakt dat de <em> Nieuws op index pagina</em> niet werkt. Bovendien moet het thema aangepast worden voor deze mogelijkheid. Zie de thema uitleg voor meer informatie.

en: Use standard contact page
nl: Gebruik standaard contactpagina.

en: Disable this if you do not want to use the separate contact page with the contact form. You can also use the codeblock of a page for this. See the contact_form plugin documentation for more info.
nl: Vink uit als je geen bebruik wilt maken van de standaard contactpagina met contactformulier. Je kunt hiervoor ook een codeblock gebruiken. Zie de documentatie van de "contact_form" plugin voor meer informatie.

en: Use custom menu
nl: Gebruik eigen menu

en: Check this if you want to use the <em>menu_manager</em> plugin if enabled to build a custom menu instead of the separate standard ones. As standard menu set named "zenpage" is created and used automatically.
nl: Vink aan als je de <em>menu_manager</em> plugin wilt gebruiken om een eigen menu te maken i.p.v. gebruik te maken van de standaard menu's. Een standaard menuset "zenpage" wordt automatisch aangemaakt.

en: No unpublished pages available
nl: Geen ongepubliceerde pagina's beschikbaar

en: The Zenpage CMS plugin default theme. It does also work without Zenpage installed as a normal theme. It contains extra support for print_album_menu plugin or the menu_manager plugin (one of these should be enabled for album links in the sidebar), the dynamic_locale plugin, the new paged_thumbs_nav plugin and the jCarousel_thumb_nav plugin.
nl: Het Zenpage CMS  basisthema. Dit werkt ook zonder dat Zenpage geïnstalleerd is. Het biedt ondersteuning voor de print_album_menu plugin, de menu_manager plugin (één van deze twee moet actief zijn voor het tonen van albums in de sidebar), de dynamic_locale plugin; plugin, de nieuwe paged_thumbs_nav plugin en de  jCarousel_thumb_nav plugin.

en: Zenphoto Error:</strong> the requested object was not found.
nl: Zenphoto fout:</strong> het gevraagde object kon niet gevonden worden.

en: Return to %s
nl: Keer terug naar %s

en: No album provided to sort.
nl: Geen album om te sorteren.

en: Edit Album: <em>%1$s%2$s</em>
nl: Edit album: <em>%1$s%2$s</em>

en: Image order saved
nl: Afbeeldingsvolgorde opgeslagen

en: Back to the album list
nl: Terug naar de albumlijst

en: Back
nl: Terug

en: Apply
nl: Toepassen

en: View Album
nl: Bekijk album

en: Set the image order by dragging them to the positions you desire.
nl: Sorteer de afbeeldingen door ze te slepen...

en: Are you sure you want to delete the checked items?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde onderdelen wilt verwijderen?

en: edit comment
nl: bewerk reactie

en: Are you sure you want to delete this comment?
nl: Weet je zeker dat je deze reactie wilt verwijderen?

en: Delete
nl: Verwijder

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Author:
nl: Auteur:

en: Web Site:
nl: Website:

en: E-Mail:
nl: E-mail:

en: Date/Time:
nl: Datum / Tijd:

en: Comment management
nl: Beheer reacties

en: Comment is un-approved
nl: Reactie is niet goedgekeurd

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Approve this comment
nl: Keur deze reactie goed

en: Comment is approved
nl: Reactie is goedgekeurd

en: Un-approve
nl: Maak goedkeuring ongedaan

en: Un-approve this comment
nl: Maak de goedkeuring van deze reactie ongedaan

en: Comment is private
nl: Reactie is priv&eacute;

en: Comment is public
nl: Reactie is openbaar

en: Comment is anonymous
nl: Reactie is anoniem

en: Comment is not anonymous
nl: Reactie is niet anoniem

en: Selected items deleted
nl: Geselecteerde onderdelen verwijderd

en: Selected items marked as spam
nl: De geselecteerde onderdelen zijn gemarkeerd als spam

en: Selected items approved
nl: Geselecteerde onderdelen goedgekeurd

en: Comments deleted successfully.
nl: Reacties succesvol verwijderd.

en: Changes applied
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: You can edit or delete comments on your images.
nl: Je kunt reacties op de afbeeldingen bewerken of verwijderen.

en: View full text
nl: volledige tekst

en: View truncated
nl: ingekortte tekst

en: Edit this comment
nl: Bewerk deze reactie.

en: *Bulk actions*
nl: *Bulk acties*

en: Mark as spam
nl: Markeer als spam

en: Check All
nl: Selecteer alle

en: <strong>Missing Object</strong>
nl: <strong>Ontbrekend object</strong>

en: [news]
nl: [nieuws]

en: [page]
nl: [pagina]

en: Anonymous posting
nl: Anoniem versturen

en: Private message
nl: priv&eacute; reactie

en: Approve this message (not SPAM)
nl: Keur dit bericht goed (geen SPAM)

en: Approve this message (not SPAM
nl: Keur dit bericht goed (geen SPAM)

en: Mark this message as SPAM
nl: Markeer dit bericht als SPAM

en: Edit this comment.
nl: Bewerk deze reactie.

en: Reply:
nl: Reageer:

en: Reply
nl: Reageer

en: Delete this comment.
nl: Verwijder deze reactie.

en: Marked as spam/approved
nl: Gemarkeerd als spam/goedgekeurd

en: Edit comment
nl: Bewerk reactie

en: E-mail comment author
nl: E-mail de auteur van de reactie

en: You do not have edit rights on this album.
nl: Je hebt geen rechten om dit album te bewerken.

en: dynamic
nl: dynamisch

en: zenphoto Create Dynamic Album
nl: Zenphoto cre&euml;er Dynamisch Album

en: Failed to save the album file
nl: Het opslaan van het albumbestand is mislukt

en: Album name:
nl: Albumnaam:

en: Create in:
nl: Maak aan in:

en: randomly selected
nl: willekeurig geselecteerd

en: Search criteria:
nl: Zoekcriteria:

en: Return albums found
nl: Toon gevonden albums

en: Return images found
nl: Toon gevonden afbeeldingen

en: Search fields:
nl: Zoekvelden:

en: Create the album
nl: Maak het album aan

en: The album couldn't be created in the 'albums' folder. This is usually a permissions problem. Try setting the permissions on the albums and cache folders to be world-writable using a shell:
nl: Het album kon niet worden aangemaakt in de 'albums' map. Dit is gewoonlijk een permissies probleem. Probeer de permissies van de albums- en cache-mappen op world-writable te zetten door gebruik te maken van een shell:

en: or use your FTP program to give everyone write permissions to those folders.
nl: of gebruik een FTP programma om iedereen schrijfrechten te geven op die mappen.

en: Are you sure you want to delete this entire album?
nl: Weet je zeker dat je dit gehele album wilt verwijderen?

en: Are you Absolutely Positively sure you want to delete the album? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Ben je ABSOLUUT 100% ZEKER dat je dit album wilt verwijderen? DIT KAN NIET HERSTELD WORDEN!

en: New album name?
nl: Naam voor het nieuwe album?

en: new album
nl: nieuw album

en: Show thumbnail stand-in
nl: Toon thumbnail stand-in

en: Show album thumb
nl: Toon album thumbnail

en: Set to published
nl: Publiceren

en: Set to unpublished
nl: Niet publiceren

en: Add tags
nl: Bewaar nieuwe tags

en: Clear tags
nl: Verwijder tags

en: Disable comments
nl: Reacties uitschakelen

en: Enable comments
nl: Reacties inschakelen

en: Reset hitcounter
nl: Reset hitteller

en: Add tags to images
nl: Voeg tags toe aan afbeeldingen

en: Clear tags of images
nl: Verwijder tags van afbeeldingen

en: Hitcounters have been reset
nl: Hittellers zijn gereset.

en: You must supply a  password.
nl: Je moet een wachtwoord invoeren.

en: Your passwords did not match.
nl: Je wachtwoorden komen niet overeen.

en: Image already exists.
nl: Afbeelding bestaat al.

en: Album already exists.
nl: Album bestaat al.

en: Cannot move, copy, or rename to a subalbum of this album.
nl: Verplaatsen, kopi&euml;ren of hernoemen naar een subalbum is niet mogelijk met dit album.

en: Cannot move, copy, or rename to a dynamic album.
nl: Verplaatsen, kopi&euml;ren of hernoemen naar een dynamisch album is niet mogelijk.

en: Cannot rename an image to a different suffix
nl: Het is niet mogelijk om een bestand een andere extensie te geven.

en: Album delete failed
nl: Verwijderen van album mislukt!

en: There was an error with a move, copy, or rename operation.
nl: Er was een fout tijdens een verplaats-, kopieer- of hernoembewerking.

en: The form post is incomplete.
nl: Het formulier is niet compleet.

en: Upload complete
nl: Upload voltooid

en: Your files have been uploaded.
nl: Je bestanden zijn geupload.

en: Album cache purged
nl: Album-cache gewist

en: <em>%s</em> already exists.
nl: <em>%s</em> bestaat al.

en: Selected items published
nl: Geselecteerde onderdelen gepubliceerd

en: Selected items unpublished
nl: Geselecteerde onderdelen niet gepubliceerd

en: Comments enabled for selected items
nl: Reacties geactiveerd voor de geselecteerde onderdelen

en: Comments disabled for selected items
nl: Reacties niet geactiveerd voor de geselecteerde onderdelen

en: Hitcounter for selected items
nl: Hitteller voor geselecteerd onderdeel

en:  descending
nl: aflopend

en: Current sort: <em>%1$s%2$s</em>.
nl: Huidige sortering: %1$s%2$s.

en: Drag the albums into the order you wish them displayed.
nl: Sleep de albums in de volgorde waarin je ze wilt tonen.

en: <strong>Note:</strong> Dragging an album under a different parent will move the album. You cannot move albums under a <em>dynamic</em> album.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Je kunt van een album een subalbum maken door hem in een ander album te slepen. Dit werkt niet bij een <em>dynamisch</em> album .

en: Select an album to edit its description and data, or <a href="?page=edit&amp;album=%s&amp;massedit">mass-edit</a> all first level subalbums.
nl: Selecteer een album om de beschrijving en data te bewerken of <a href="?page=edit&amp;album=%s&amp;massedit">mass-edit</a> alle albums op het eerste niveau.

en: New subalbum
nl: Nieuw subalbum

en: Edit this album
nl: Bewerk dit album

en: Thumbnail generation may be time consuming on slow servers on when there are a lot of images.
nl: Het creëren van thumbnails kan veel tijd kosten op trage servers of als er zeer veel afbeeldingen zijn.

en: Click on the image to change the thumbnail cropping.
nl: Klik op de afbeelding om de uitsnede van de thumbnail te wijzigen.

en: expand all fields
nl: klap alle velden uit

en: collapse all fields
nl: klap alle velden in

en: %s (descending)
nl: %s aflopend

en: Manual
nl: handmatig

en: Display images by:
nl: Toon afbeeldingen op:

en: crop %s
nl: uitsnede %s

en: View image on website
nl: Bekijk afbeelding op de website

en: View
nl: Bekijk

en: <strong>Filename:</strong>
nl: <strong>Bestandsnaam:</strong>

en: <strong>Image id:</strong>
nl: <strong>Afbeeldings ID:</strong>

en: <strong>Dimensions:</strong>
nl: <strong>Afmetingen:</strong>

en: <strong>Size:</strong>
nl: <strong>Bestandsgrootte:</strong>

en: Album thumbnail.
nl: Album thumbnail

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: General
nl: Algemeen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Allow Comments
nl: Reacties toestaan

en: Reset hitcounter (%u hits)
nl: Reset hittellers (%u hits)

en: Reset rating (%u stars)
nl: Reset alle waarderingen (%u sterren)

en: Reset rating (unrated)
nl: Reset waardering (niet gewaardeerd)

en: Utilities
nl: Extra functies

en: Move
nl: Verplaats

en: Copy
nl: Kopi&euml;er

en: Rename File
nl: Hernoem

en: Are you sure you want to select this image for deletion?
nl: Weet je zeker dat je deze afbeelding wilt selecteren voor verwijdering?

en: Delete image
nl: Verwijder

en: to
nl: naar

en: Image will be deleted when changes are applied.
nl: Afbeelding zal verwijderd worden wanneer de wijzigingen worden opgeslagen

en: Rotation:
nl: Rotatie:

en: 90 degrees
nl: 90 graden

en: 180 degrees
nl: 180 graden

en: 270 degrees
nl: 270 graden

en: Title:
nl: Titel:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: calendar
nl: kalender

en: Image watermark:
nl: Watermerk:

en: *no watermark
nl: *geen watermerk

en: *default
nl: *standaard

en: thumb
nl: thumbnail

en: full image
nl: volledige afbeelding

en: Location:
nl: Locatie

en: City:
nl: Plaats:

en: State:
nl: Provincie:

en: Country:
nl: Land:

en: None selected for display
nl: Niets geselecteerd

en: show more fields
nl: toon meer velden

en: show fewer fields
nl: toon minder velden

en: Your passwords did not match
nl: Je wachtwoorden komen niet overeen.

en: Edit All Albums in
nl: Bewerk alle albums in

en: Edit Gallery
nl: Bewerk galerij

en: Hitcounters have been reset.
nl: Hittellers zijn gereset.

en: Cache has been purged.
nl: Cache is gewist.

en: Tags added selected items
nl: Tags toegevoegd aan de geselecteerde onderdelen.

en: Tags cleared for selected items
nl: Tags verwijderd van de geselecteerde onderdelen.

en: Tags added for images of selected items
nl: Tags toegevoegd aan afbeeldingen van de geselecteerde onderdelen.

en: Tags cleared for images of selected items
nl: Tags verwijderd van afbeeldingen van de geselecteerde onderdelen.

en: Current sort: <em>%1$s%2$s</em>.
nl: Huidige sortering: <em>%1$s%2$s</em>.

en: Select an album to edit its description and data, or <a href="?page=edit&amp;massedit">mass-edit</a> all gallery level albums.
nl: Selecteer een album om de beschrijving en data te bewerken of <a href="?page=edit&amp;massedit">mass-edit</a> alle albums gelijktijdig.

en: New album
nl: Nieuw album

en: There are no albums for you to edit.
nl: Er zijn geen albums om te bewerken

en: <a href="http://www.zenphoto.org" title="A simpler web album">Zen<strong>photo</strong></a> version %1$s [%2$s]
nl: <a href="http://www.zenphoto.org" title="A simpler web album">Zen<strong>photo</strong></a> versie %1$s [%2$s]

en: License:GPLv2
nl: Licentie: GPLv2

en: User guide
nl: Gebruikers handleiding

en: View Change log
nl: Bekijk changelog

en: Change log
nl: Veranderingen

en: Server date: %s
nl: Server datum: %s

en: %1$s administration:%2$s%3$s
nl: %1$s administratie:%2$s%3$s

en: Zenphoto Administration
nl: Zenphoto administratie

en: Logged in as %1$s
nl: Ingelogd als %1$s

en: Logged in as %1$s (last login %2$s)
nl: Ingelogd als %1$s (laatste login %2$s)

en: Log Out
nl: Log uit

en: View <em>%s</em>
nl: Bekijk <em>%s</em>

en: View gallery index
nl: Bekijk galerij index

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Image order
nl: Afbeeldingsvolgorde

en: %s failed to delete.
nl: %s te verwijderen mislukt.

en: %s deleted successfully.
nl: %s succesvol verwijderd.

en: all
nl: alles

en: tag set!
nl: tags

en: add tag
nl: Tag toevoegen

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Album Title
nl: Albumtitel

en: Album Description:
nl: Albumbeschrijving:

en: Album password:
nl: Albumwachtwoord:

en: clear password
nl: maak wachtwoord leeg

en: Album guest user:
nl: Album gastgebruiker:

en: repeat:
nl: Herhaal wachtwoord:

en: Password hint:
nl: Wachtwoord hint:

en: Sort subalbums by:
nl: Sorteer subalbums op:

en: *gallery album sort order
nl: * album sorteervolgorde

en: *parent album subalbum sort order
nl: *parent album subalbum sorteervolgorde

en: Descending
nl: Aflopend

en: custom fields:
nl: Standaard velden

en: Sort images by:
nl: Sorteer afbeeldingen op:

en: *gallery image sort order
nl: * afbeeldings sorteervolgorde

en: *parent album image sort order
nl: *parent album afbeelding sorteervolgorde

en: Album theme:
nl: Albumthema:

en: *gallery theme
nl: *galerij thema

en: Album watermarks:
nl: Album watermerken:

en: Thumbs
nl: Thumbnails

en: Rename Folder
nl: Hernoem map

en: Delete album
nl: Verwijder album

en: Album will be deleted when changes are applied.
nl: Album zal verwijderd worden wanneer de wijzigingen worden opgeslagen

en: to:
nl: naar:

en: Dynamic album search:
nl: Dynamische album vanuit zoekfunctie:

en: Clears the album's cached images.
nl: Leegt de cache van het album.

en: Clear album cache
nl: Leeg de album-cache

en: Cache newly uploaded images.
nl: Cache nieuw geuploade afbeeldingen

en: Pre-Cache Images
nl: Pre-cache afbeeldingen

en: Resets all hitcounters in the album.
nl: Reset alle hittellers in het album.

en: Reset hitcounters
nl: Reset hittellers

en: Forces a refresh of the EXIF and IPTC data for all images in the album.
nl: Forceert een verversing van de EXIF en IPTC data voor alle afbeeldingen in het album.

en: Refresh Metadata
nl: Ververs metadata

en: Albums (dynamic)
nl: Albums (dynamisch)

en: Images (dynamic)
nl: Afbeeldingen (dynamisch)

en: Has Password
nl: Heeft wachtwoord

en: Published/Un-published
nl: Gepubliceerd / Niet gepubliceerd

en: Comments on/off
nl: Reacties aan/uit

en: View the album
nl: Bekijk het album

en: Cache the album
nl: Cache het album

en: Refresh metadata
nl: Ververs metadata

en: Edit this album: %s
nl: Bewerk dit album: %s

en: images
nl: afbeeldingen

en: Subalbum List
nl: subalbum lijst

en: Password protected
nl: Beschermd met wachtwoord

en: Un-publish the album %s
nl: Maak publicatie van het album %s ongedaan

en: Publish the album %s
nl: Publiceerd het album %s

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Comments on
nl: Reacties aan

en: Comments off
nl: Reacties uit

en: View album
nl: Bekijk album

en: View album %s
nl: Bekijk album %s

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: Pre-cache images in %s
nl: Pre-cache afbeeldingen in %s

en: Cache the album %s
nl: Cache het album %s

en: Refresh metadata for the album %s
nl: Ververs metadata voor het album %s

en: Refresh metadata in the album %s
nl: Ververs metadata voor het album %s

en: Reset hitcounters for album %s
nl: Reset hittellers voor album %s

en: Reset hitcounters for the album %s
nl: Reset hittellers voor het album %s

en: Delete the album %s
nl: Verwijder het album %s

en: page %u
nl: pagina %u

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Cannot create new theme.
nl: Kan geen nieuw thema cre&euml;ren

en: Directory "%s" already exists!
nl: De map "%s" bestaat al!

en: Cannot find theme directory "%s" to copy!
nl: Kan de te kopi&euml;ren map "%s" niet vinden!

en: The <tt>/themes</tt> directory is not writable!
nl: Er kan niet naar de <tt>/thema</tt> map geschreven worden!

en: Could not create directory for the new theme
nl: Kon geen map aanmaken voor het nieuwe thema

en: An error occurred while copying files. Please delete manually the new theme directory '%s' and retry or copy files manually.
nl: Er is iets fout gegaan tijdens het kopi&euml;ren. Verwijder a.u.b. handmatig de nieuwe thema-map '%s' en probeer het nogmaals of kopi&euml;er de bestanden handmatig.

en: Your theme, based on theme %s
nl: Je thema, gebaseerd op het %s thema.

en: Your theme
nl: Je thema

en: New custom theme created successfully!
nl: Nieuw zelfgemaakt thema met succes gere&euml;erd!

en: New custom theme created, but its description could not be updated
nl: Nieuw aangepast thema gecre&euml;erd maar de beschrijving kon niet ge-update worden.

en: Rights
nl: Rechten

en: edit albums
nl: Bewerk albums

en: view unpublished images
nl: Bekijk niet-gepubliceerde afbeeldingen.

en: upload to album
nl: Upload naar album

en: edit album
nl: Bewerk album

en: Managed albums:
nl: Beheerde albums:

en: Managed news categories:
nl: Beheerde nieuwscategorieën.

en: News categories
nl: Nieuwscategorieën

en: Managed pages:
nl: Beheerde pagina's

en: Select one or more %1$s for the %2$s to manage.
nl: Selecteer &eacute;&eacute;n of meer%1$s  voor de %2$s om te beheren.

en: user
nl: gebruiker

en: Users with "Admin" or "Manage all %1$s" rights can manage all %2$s. All others may manage only those that are selected.
nl: Gebruikers met "Admin" of  "Beheer alle %1$s" rechten  kunnen alle %2$s beheren. Anderen kunnen alleen de geselecteerde onderdelen beheren.

en: You may manage these %s subject to the above rights.
nl: Je kunt deze %s onderdelen beheren op basis van bovenstaande rechten.

en: Show %u album level | Show %u album levels
nl[0]: Toon %u album level
nl[1]: Toon %u album levels

en: %u image per page | %u images per page
nl[0]: %u afbeelding per pagina
nl[1]: %u afbeeldingen per pagina

en: Destination
nl: Bestemming

en: "%s" Cross Site Request Forgery blocked.
nl: "%s" Cross Site Request Forgery geblokkeerd.

en: Security log
nl: Beveiligings log

en: Filename
nl: bestandsnaam

en: Date
nl: datum

en: Title
nl: titel

en: Filemtime
nl: laatste verandering

en: most recent
nl: meest recente

en: oldest
nl: oudste

en: first alphabetically
nl: alfabetisch gesorteerd

en: most viewed
nl: meest bekeken

en: overview
nl: overzicht

en: files
nl: bestanden

en: pages
nl: pagina's

en: articles
nl: nieuwsartikelen

en: categories
nl: Categoriën

en: comments
nl: reacties

en: users
nl: gebruikers

en: general
nl: algemeen

en: gallery
nl: galerij

en: security
nl: beveiliging

en: comment
nl: reacties

en: plugin
nl: plugins

en: search
nl: zoeken

en: theme
nl: thema

en: options
nl: opties

en: themes
nl: thema's

en: View logs:
nl: Bekijk logs:

en: Delete %s
nl: Verwijder %s

en: Download %s ZIP file
nl: Download %s ZIP-bestand

en: There are no logs to view.
nl: Er zijn geen logs om te bekijken.

en: Applied
nl: Toegepast

en: <em>%s</em> is not available.
nl: <em>%s</em> is niet beschikbaar.

en: The locale %s is not supported on your server.
nl: De localisatie %s wordt niet ondersteund door de server.

en: See the troubleshooting guide on zenphoto.org for details.
nl: Raadpleeg de troubleshooting uitleg op zenphoto.org voor details.

en: Time zone:
nl: Tijdzone:

en: *not specified
nl: *niet gespecificeerd

en: Your server reports its time zone as: <code>%s</code>.
nl: Je server geeft de tijdzone als volgt weer: <code>%s</code>.

en: Your time zone offset is %d hour. If your time zone is different from the servers, select the correct time zone here. | Your time zone offset is: %d hours. If your time zone is different from the servers, select the correct time zone here.
nl[0]: Het tijdverschil met de server is %d uur.  Als je je in een andere tijdzone bevindt dan de server, selecteer hier dan de juiste tijdzone.
nl[1]: Het tijdverschil met de server is %d uur.  Als je je in een andere tijdzone bevindt dan de server, selecteer hier dan de juiste tijdzone.

en: Time offset (hours):
nl: Tijd offset (uren):

en: If you're in a different time zone from your server, set the offset in hours of your time zone from that of the server. For instance if your server is on the US East Coast (<em>GMT</em> - 5) and you are on the Pacific Coast (<em>GMT</em> - 8), set the offset to 3 (-5 - (-8)).
nl: Als je je in een andere tijdzone bevindt dan de server, vul dan het verschil in uren in tussen jouw tijdzone en die van de server. Bijvoorbeeld als de server zich bevindt aan de oostkust van Amerika (<em>GMT</em> - 5) en je woont zelf aan de westkust (<em>GMT</em> - 8), vul dan bij tijd-offset 3 in (-5-(-8)).

en: URL options:
nl: URL opties:

en: mod rewrite
nl: mod_rewrite

en: UTF8 image URIs
nl: UTF8 afbeelding URI's

en: mod_rewrite suffix:
nl: mod_rewrite toevoeging:

en: If you have Apache <em>mod rewrite</em>, put a checkmark on the <em>mod rewrite</em> option and you'll get nice cruft-free URLs.
nl: Als je Apache <em>mod_rewrite</em> hebt, vink de optie <em>mod_rewrite</em> dan aan voor nette URL's.

en: If the checkbox is disabled, setup did not detect a working Apache <em>mod rewrite</em> facility and proper <em>.htaccess</em> file.
nl: Als <em>mod_rewrite</em> niet is aangevinkt, heeft setup geen Apache <em>mod_rewrite</em> en correct <em>.htaccess</em> bestand kunnen vinden.

en: If you are having problems with images who's names with contain accented characters try changing the <em>UTF8 image URIs</em> setting.
nl: Als je problemen hebt met betandsnamen met speciale karakters probeer dan de <em>UTF8 afbeelding URI's</em> optie.

en: If <em>mod_rewrite</em> is checked above, zenphoto will appended the <em>mod_rewrite suffix</em> to the end of image URLs. (This helps search engines.) Examples: <em>.html, .php, /view</em>, etc.
nl: Als <em>mod_rewrite</em> hierboven ingeschakeld is zal Zenphoto de <em>mod_rewrite toevoeging</em> toevoegen aan het eind van de afbeeldings URL  (hulpvol voor zoekmachines). Voorbeelden: <em>.html, .php,	/view</em>, etc.

en: Language:
nl: Taal:

en: Highlighted languages are not current with Zenphoto Version %1$s. (The version Zenphoto of the out-of-date language is shown in braces.) Please check the <a href="%2$s">translation repository</a> for new and updated language translations.
nl: De geaccentueerde vertalingen (gele achtergrond) zijn niet volledig voor deze versie van Zenphoto (%1$s). De Zenphotoversie waarvoor ze wél volledig zijn staat tussen accolades.<br />Controleer de <a href="%2$s"><em>translation tickets</em></a> voor de laatste vertalingen.

en: Multi-lingual
nl: Meertalig

en: You can disable languages by unchecking their checkboxes. Only checked languages will be available to the installation.
nl: Je kunt talen deactiveren door de checkbox uit te vinken. Alleen aangevinkte talen worden beschikbaar in de installatie.

en: Select the preferred language to display text in. (Set to <em>HTTP Accept Language</em> to use the language preference specified by the viewer's browser.)
nl: Selecteer de voorkeurtaal om tekst weer te geven. (Zet op <em>HTTP Accept Language</em> om de taalvoorkeur van de bezoeker's browser te gebruiken.)

en: Set <em>Multi-lingual</em> to enable multiple languages for database fields.
nl: Zet <em>Meertalig</em> aan om meerdere talen in databasevelden mogelijk te maken.

en: <strong>Note:</strong> if you have created multi-language strings, uncheck this option, then save anything, you will lose your strings.
nl: <strong>Let op:</strong> als je meertalige strings hebt aangemaakt en daarna deze optie weer uitzet zul je bij het opslaan deze strings verliezen.

en: Date format:
nl: Datumweergave:

en: Preferred date representation
nl: Voorkeur datumweergave

en: 2008. February 25. 15:30
nl: 2008. Februari 25. 15:30

en: 2008. February 25.
nl: 2008. Februari 25.

en: 25 February 2008 15:30
nl: 25 Februari 2008 15:30

en: 25 February 2008
nl: 25 Februari 2008

en: 25. February 2008 15:30
nl: 25. Februari 2008 15:30

en: 25. February 2008
nl: 25. Februari 2008

en: February 25, 2008 15:30
nl: Februari 25, 2008 15:30

en: February 25, 2008
nl: Februari 25, 2008

en: Format for dates. Select from the list or set to <code>custom</code> and provide a <a href="http://us2.php.net/manual/en/function.strftime.php"><span class="nowrap"><code>strftime()</code></span></a> format string in the text box.
nl: Weegave van de datum. Selecteer uit de lijst of kies voor <code>eigen</code> en voer een <a href="http://us2.php.net/manual/en/function.strftime.php"><span class="nowrap"><code>strftime()</code></span></a> formaat in,  in het tekstveld.

en: Charset:
nl: Karakterset:

en: The character encoding to use internally. Leave at <em>Unicode (UTF-8)</em> if you are unsure.
nl: De karaktercodering die intern gebruikt wordt. Laat deze op <em>Unicode (UTF-8)</em> staan als je niet zeker bent.

en: Character sets <span style="color:gray">shown in gray</span> have no character translation support.
nl: Karaktersets <span style="color:gray">aangegeven in grijs</span> kunnen niet vertaald worden.

en: Allowed tags:
nl: Toegestane tags:

en: Tags and attributes allowed in comments, descriptions, and other fields.
nl: Tags en attributen toegestaan in reacties, beschrijvingen en andere velden.

en: Follow the form <em>tag</em> =&gt; (<em>attribute</em> =&gt; (<em>attribute</em>=&gt; (), <em>attribute</em> =&gt; ()...)))
nl: Gebruik de volgende syntax: <em>tag</em> =&gt; (<em>attribuut</em> =&gt; () <em>attribuut</em>=&gt; () <em>attribuut</em> =&gt; ()...))

en: reset to default
nl: Herstel de standaard waarden

en: Site email:
nl: Site e-mail:

en: This email address will be used as the <em>From</em> address for all mails sent by Zenphoto.
nl: Dit e-mailadres wordt gebruikt als het <em>afzender</em>-adres voor alle e-mails die door Zenphoto worden verzonden.

en: save
nl: opslaan

en: Gallery title:
nl: Galerijtitel:

en: What you want to call your Zenphoto site.
nl: Hoe wil je je Zenphoto site noemen noemen?

en: Gallery description:
nl: Galerijbeschrijving:

en: A brief description of your gallery. Some themes may display this text.
nl: Een korte beschrijving van de galerij. Sommige thema's tonen deze tekst.

en: Gallery type
nl: Soort galerij

en: public
nl: publiek

en: private
nl: priv&eacute;

en: Private galleries are viewable only by registered users.
nl: Privé galerieën zijn alleen zichtbaar voor geregistreerde gebruikers.

en: Gallery password:
nl: Galerijwachtwoord:

en: Master password for the gallery. Click on <em>Gallery password</em> to change.
nl: Hoofdwachtwoord voor de galerij. Klik op <em>Galerijwachtwoord</em> om te wijzigen.

en: Gallery guest user:
nl: Galerij gastgebruiker:

en: (repeat)
nl: (herhaal)

en: Gallery password hint:
nl: Galerijwachtwoord hint:

en: User ID for the gallery guest user
nl: Gebruikers ID voor de gastgebruiker.

en: Master password for the gallery. If this is set, visitors must know this password to view the gallery.
nl: Hoofdwachtwoord voor de galerij. Als deze ingevuld is moeten bezoekers dit wachtwoord weten om de galerij te bekijken.

en: A reminder hint for the password.
nl: Een herinnering voor het wachtwoord.

en: Unprotected pages:
nl: Onbeschermde pagina's:

en: Place a checkmark on any pages which should not be protected by the gallery password.
nl: Vink aan welke pagina's NIET beschermd moeten worden met het galerijwachtwoord.

en: Website title:
nl: Website titel:

en: Your web site title.
nl: De titel van de website.

en: Website url:
nl: Website URL:

en: This is used to link back to your main site, but your theme must support it.
nl: Deze URL wordt gebruikt om naar je hoofdsite te linken maar het thema moet dit ondersteunen.

en: Sort gallery by:
nl: Sorteer galerij op:

en: Sort order for the albums on the index of the gallery. Custom sort values must be database field names. You can have multiple fields separated by commas. This option is also the default sort for albums and subalbums.
nl: Sorteervolgorde voor de albums op de index pagina. Eigen sorteerwaarden moeten database veldnamen zijn. Je mag meerdere veldnamen gebruiken, gescheiden door komma's. Deze optie bepaalt ook de standaard volgorde voor albums en subalbums.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: This is really not a secure setting. Are you sure you want to enable it?
nl: Dit is geen veilige instelling. Weet je zeker dat je dit wilt ?

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Check to allow editing of Gallery data on the front-end pages. (Sometimes known as <em>Ajax</em> editing.)
nl: Kies of je het mogelijk wilt maken om online (via de front-end) te kunnen editen. (AJAX editing)

en: <strong>NOTE:</strong> enabling this feature is not recommended as it is susceptible to Cross Site Request Forgeries.
nl: <strong>OPMERKING:</strong> Het wordt afgeraden om deze mogelijkheid in te schakelen omdat het gevoelig is voor Cross Site Request Forgeries (XSRF)

en: Gallery behavior:
nl: Algemene galerij-instellingen:

en: use latest image date as album date
nl: gebruik datum laatste afbeelding als datum voor album

en: enable user name login field
nl: inlogveld gebruiker

en: visual thumb selection
nl: visuele thumbnailselectie

en: enable persistent archives
nl: persistente archieven

en: enable gallery sessions
nl: galerij sessies

en: <a href="javascript:toggle('albumdate');" >Details</a> for <em>use latest image date as album date</em>
nl: <a href="javascript: toggle('albumdate');" >Info</a> voor <em>gebruik datum laatste afbeelding als datum voor album</em>

en: If you wish your album date to reflect the date of the latest image uploaded set this option. Otherwise the date will be set initially to the date the album was created.
nl: Zet deze optie aan als je de albumdatum gelijk wilt laten zijn met de datum van de laatst geuploade afbeelding. Anders zal de datum gebruikt worden waarop het album aangemaakt is.

en: <a href="javascript:toggle('username');" >Details</a> for <em>enable user name login field</em>
nl: <a href="javascript: toggle('username');" >Info</a> voor <em>inlogveld gebruiker</em>

en: This option places a field on the gallery (search, album) login form for entering a user name. This is necessary if you have set guest login user names. It is also useful to allow Admin users to log in on these pages rather than at the Admin login.
nl: Deze optie plaatst een veld op het loginformulier van de gallerij (zoekfunctie, album) zodat er een gebruikersnaam ingevuld kan worden. Dit is benodigd als bezoekers moeten inloggen met een gebruikersnaam. Daarnaast stelt dit administrators in staat ook op deze pagina's in te loggen i.p.v. op de admin pagina.

en: <strong>Note:</strong> this field is required (and will be set) if any guest credentials require a user name.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Dit veld is verplicht als een gast een gebruikersnaam moet invullen.

en: <a href="javascript:toggle('visualthumb');" >Details</a> for <em>visual thumb selection</em>
nl: <a href="javascript: toggle('visualthumb');" >Info</a> voor <em>visuele thumbnail selectie</em>

en: Setting this option places thumbnails in the album thumbnail selection list (the dropdown list on each album's edit page). In Firefox the dropdown shows the thumbs, but in IE and Safari only the names are displayed (even if the thumbs are loaded!). In albums with many images loading these thumbs takes much time and is unnecessary when the browser won't display them. Uncheck this option and the images will not be loaded.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat thumbnails getoond worden in de album thumbnail selectielijst (de dropdownlijst op de bewerkingspagina van elk album). In Firefox toont de lijst thumbnails, maar in IE en Safari worden alleen de namen getoond (ook als de thumbnails geladen zijn!). In albums met veel afbeeldingen neemt het laden van deze thumbnails veel tijd in beslag wat onnodig is als ze toch niet getoond worden door de browser. Zet deze optie uit en de afbeeldingen zullen niet geladen worden.

en: <a href="javascript:toggle('persistentarchive');" >Details</a> for <em>enable persistent archive</em>
nl: <a href="javascript: toggle('persistentarchive');" >Info</a> voor <em>bewaar persistente archieven</em>

en: Put a checkmark here to re-serve Zip Archive files if you are using the optional template function <em>printAlbumZip()</em> to enable visitors of your site to download images of an album as .zip files. If not checked that .zip file will be regenerated each time.
nl: Vink dit aan om ZIP-archieven te bewaren indien je de template-functie <em>printAlbumZip()</em> gebruikt zodat bezoekers albums als .zip bestanden kunnendownloaden. Als dit niet is aangevinkt zal het .zip bestand elke keer opnieuw aangemaakt worden.

en: <strong>Note: </strong>Setting this option may impact password protected albums!
nl: <strong> Let op: </strong>het activeren van deze optie kan invloed hebben op albums die beveiligd zijn met een wachtwoord!

en: <a href="javascript:toggle('gallerysessions');" >Details</a> for <em>enable gallery sessions</em>
nl: <a href="javascript: toggle('gallerysessions');" >Info</a> voor <em>zet galerij-sessies aan</em>

en: Check this option if you are having issues with album password cookies not being retained. Setting the option causes zenphoto to use sessions rather than cookies.
nl: Vink deze opties aan als je problemen ondervindt met album wachtwoord cookies die niet bewaard blijven. Deze optie zorgt ervoor dat Zenphoto sessies in plaats van cookies gebruikt.

en: Search password:
nl: Zoekwachtwoord:

en: Password for the search guest user. click on <em>Search password</em> to change.
nl: Wachtwoord voor de gastgebruiker om de zoekfunctie te gebruiken. Klik op <em>Zoekwachtwoord</em> om te wijzigen.

en: Search guest user:
nl: Zoek gastgebruiker:

en: Search password hint:
nl: Zoekwachtwoord hint:

en: User ID for the search guest user
nl: Gastgebruikers ID voor de zoekfunctie

en: Password for the search guest user. If this is set, visitors must know this password to view search results.
nl: Wachtwoord voor de gastgebruiker om de zoekfunctie te gebruiken.<br />Als dit ingevuld is moeten bezoekers dit wachtwoord weten om zoekresultaten te bekijken.

en: Search behavior settings:
nl: Zoekfunctie instellingen:

en: partial
nl: gedeeltelijk

en: Fields list:
nl: Lijst zoekvelden:

en: Treat spaces as
nl: Behandel spaties als

en: <em>space</em>
nl: <em>spatie</em>

en: <em>OR</em>
nl: <em>OF</em>

en: <em>AND</em>
nl: <em>EN</em>

en: Do not return <em>album</em> matches
nl: Geef geen albumnamen weer

en: Do not return <em>image</em> matches
nl: Laat geen <em>afbeeldingen</em> zien

en: Do not return <em>news</em> matches
nl: Laat geen <em>nieuws</em> zien

en: Do not return <em>page</em> matches
nl: Laat geen <em>pagina's</em> zien

en: Search behavior settings.
nl: Zoekfunctie instellingen.

en: <em>Field list</em> is the set of fields on which searches may be performed.
nl: <em>Lijst zoekvelden</em> is de set van velden waarop zoekopdrachten gedaan worden.

en: Search does partial matches on all fields selected with the possible exception of <em>Tags</em>. This means that if the field contains the search criteria anywhere within it a result will be returned. If <em>exact</em> is selected for <em>Tags</em> then the search criteria must exactly match the tag for a result to be returned.
nl: De zoekfunctie geeft gedeeltelijke overeenkomsten weer uit alle zoekvelden met de mogelijke uitzondering van <em>Tags</em>. Dit betekent dat wanneer het ergens in een zoekveld de opgegeven tekst vindt, er een resultaat wordt weergegeven. Als <em>exact</em> is geselecteerd voor <em>Tags</em>,  worden alleen resultaten weergegeven als het zoekgegeven exact hetzelfde is als de tag.

en: Setting <code>Treat spaces as</code> to <em>OR</em> will cause search to trigger on any of the words in a string separated by spaces. Setting it to <em>AND</em> will cause the search to trigger only when all strings are present. Leaving the option unchecked will treat the whole string as a search target.
nl: Het gebruik van <code>Behandel spaties als</code> <em>OF </em> zorgt ervoor dat de zoekfunctie reageert op elk woord appart indien gescheiden door een spatie. Als je kiest voor <em>EN</em> krijg je alleen resultaten te zie die alle zoektermen bevatten. Indien NIET aangevinkt zullen alle woorden in het zoekvenster samen gezien worden als &eacute;&eacute;n zoekterm.

en: Setting <code>Do not return <em>{item}</em> matches</code> will cause search to ignore <em>{items}</em> when looking for matches.
nl: De optie <code>Laat geen <em>{onderdeel}</em> zien</code> zorgt ervoor dat <em>{onderdelen}</em> worden genegeerd bij het zoeken.

en: RSS feeds enabled:
nl: RSS feeds ingeschakeld:

en: News/Page comments
nl: Nieuws/Pagina commentaren

en: Check each RSS feed you wish to activate.
nl: Vink de RSS feed aan die je wilt activeren.

en: <strong>Note:</strong> Theme support is required to display RSS links.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Het thema moet het weergeven van RSS links ondersteunen.

en: Number of RSS feed items:
nl: Aantal RSS Feed onderdelen:

en: Images RSS
nl: Afbeeldingen RSS

en: The number of new items you want to appear in your site's RSS feed. The images and comments RSS share the value.
nl: Het aantal nieuwe artikelen dat je wilt laten zien in Nieuws RSS feed. Voor reacties geldt hetzelfde aantal als voor afbeeldingen

en: Size of RSS feed images:
nl: Grootte van RSS feed afbeeldingen.

en: The size you want your images to have in your site's RSS feed.
nl: De afmetingen van de afbeeldingen in de RSS feed van de site.

en: RSS feed sort order:
nl: RSS feed sorteervolgorde:

en: latest by id
nl: laatste volgens id

en: latest by date
nl: laatste volgens datum

en: latest by mtime
nl: laatste voglens mtime

en: latest updated
nl: laatste veranderingen

en: a) Images RSS: Choose between <em>latest by id</em> for the latest uploaded, <em>latest by date</em> for the latest uploaded fetched by date, or <em>latest by mtime</em> for the latest uploaded fetched by the file's last change timestamp.<br />b) Albums RSS: Choose between <em>latest by id</em> for the latest uploaded and <em>latest updated</em>
nl: a) Afbeeldingen RSS: Kies 'latest by id' voor de laatst ge-uploade opgehaald op ID, 'latest by date' voor de laatst ge-uploade opgehaald op datum of  'latest by mtime' voor de laatst ge-uploade opgehaald op op de tijd van de laatste verandering.<br />b) Albums RSS: Kies tussen <em>latest by id</em> voor de laatst ge-uploade en <em>laatste ge-update</em>

en: RSS enclosure:
nl: RSS toevoeging:

en: Check if you want to enable the <em>RSS enclosure</em> feature which provides a direct download for full images, movies etc. from within certain RSS reader clients <em>(only Images RSS)</em>.
nl: Vink aan als je gebruik wilt maken van de mogelijkheid om met sommige RSS readers direct volledige afbeeldingen, films, e.d. te downloaden <em>(alleen Afbeeldingen RSS)</em>.

en: Check if <em>media RSS</em> support is to be enabled. This support is used by some services and programs <em>(only Images RSS)</em>.
nl: Vink aan je wilt dat <em>media RSS</em> support actief wordt. Dit wordt gebruikt door sommige services en programma's <em>(alleen Afbeeldingen RSS)</em>.

en: RSS cache expire
nl: RSS cache verlooptijd

en: Check if you want to enable static RSS feed caching. The cached file will be placed within the <em>cache_html</em> folder.<br /> Cache expire default is 86400 seconds (1 day  = 24 hrs * 60 min * 60 sec).
nl: Vink aan als je statische RSS feed wilt cachen. Het bestand wordt bewaard in de <em>cache_html</em> map. <br /> De cache wordt geleegd na 86400 seconden (1 dag  = 24 uur * 60 min * 60 sec).

en: RSS hitcounter
nl: RSS hitteller

en: Check if you want to store the hitcount on RSS feeds.
nl: Vink aan als je het aantal hits op RSS-feeds wilt bewaren.

en: Your %s passwords were empty or did not match
nl: Je %s wachtwoorden zijn leeg of komen niet overeen

en: You must supply a password for the Protected image user
nl: Je moet een wachtwoord invoeren voor de "beschermde weergave" gastgebruiker

en: See also the <a href="?tab=theme">Theme Options</a> tab for theme specific image options.
nl: Zie ook de <a href="?tab=theme">thema opties</a> tab voor de thema-specifieke afbeeldings opties.

en: Default sort order for images.
nl: Sorteervolgorde voor afbeeldingen.

en: Custom sort values must be database field names. You can have multiple fields separated by commas.
nl: Eigen sorteerwaarden moeten database veldnamen zijn. Je mag meerdere veldnamen gebruiken, gescheiden door komma's.

en: Image quality:
nl: Afbeeldingskwaliteit:

en: Normal Image
nl: normale afbeelding

en: <em>full</em> Image
nl: volledige afbeelding

en: Thumbnail
nl: thumbnail

en: Compression quality for images and thumbnails generated by Zenphoto.
nl: JPEG compressiekwaliteit voor afbeeldingen en thumbnails.

en: Quality ranges from 0 (worst quality, smallest file) to 100 (best quality, biggest file).
nl: De kwaliteit loopt van 0 (slechtste, kleinste bestandsformaat) tot 100 (beste, grootste bestandsformaat)

en: If checked, resized images will be created <em>interlaced</em> (if the format permits).
nl: Indien aangevinkt worden geschaalde afbeeldingen <em>interlaced</em> gecre&euml;erd (indien het formaat het toestaat).

en: Auto rotate images:
nl: Automatisch roteren van afbeeldingen:

en: Automatically rotate images based on the EXIF orientation setting.
nl: Automatisch roteren van afbeelding gebaseerd op EXIF informatie.

en: Image rotation requires the <em>imagerotate</em> function found in the bundled GD library of PHP version 4.3 or greater.
nl: Voor het roteren van afbeeldingen is de <em>imagerotate</em> functie nodig uit de 'GD library' van  PHP versie 4.3  of hoger

en: Allow upscale:
nl: Vergroten toestaan:

en: Allow images to be scaled up to the requested size. This could result in loss of quality, so it's off by default.
nl: Sta toe dat afbeeldingen vergroot worden naar het gevraagde formaat. Dit kan resulteren in een verlies van kwaliteit dus standaard staat deze optie uit.

en: Sharpen:
nl: Verscherp:

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Radius
nl: Straal

en: Threshold
nl: Drempel

en: Add an unsharp mask to images and/or thumbnails.
nl: Voeg verscherping toe aan afbeeldingen en/of thumbnails.

en: <strong>Warning</strong>: can overload slow servers.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> kan langzame servers overbelasten.

en: <em>Amount</em>: the strength of the sharpening effect. Values are between 0 (least sharpening) and 100 (most sharpening).
nl: <em>Hoeveelheid</em>: de sterkte van het verscherpen. De waarde kan tussen 0 en 100 liggen.

en: <em>Radius</em>: the pixel radius of the sharpening mask. A smaller radius sharpens smaller details, and a larger radius sharpens larger details.
nl: <em>Straal</em>: de pixelstraal van de scherpte. Een kleine straal verscherpt kleine details. Een grotere straal verscherpt grotere details.

en: <em>Threshold</em>: the color difference threshold required for sharpening. A low threshold sharpens all edges including faint ones, while a higher threshold only sharpens more distinct edges.
nl: <em>Drempel</em>: De kleurverschil-drempel. Een lage drempel verscherpt alle randen, inclusief de vage. Een hogere drempel verscherpt alleen duidelijker randen.

en: Watermarks:
nl: Watermerken:

en: Full sized images
nl: Afbeeldingen op het volledige formaat

en: image thumb
nl: afbeelding thumbnail

en: cover
nl: bedek

en: % of image
nl: % van de afbeelding

en: allow upscale
nl: vergroten toestaan

en: The watermark image is scaled by to cover <em>cover percentage</em> of the image and placed relative to the upper left corner of the image.
nl: De watermerkafbeelding wordt geschaald  om een <em> percentage</em> van de afbeelding te bedekken en wordt relatief aan de linker bovenhoek van de afbeelding geplaatst.

en: It is offset from there (moved toward the lower right corner) by the <em>offset</em> percentages of the height and width difference between the image and the watermark.
nl: Het wordt vanuit daar ge-offset (richting de rechter onderhoek) met de <em>offset</em> percentages van het hoogte en breedte-verschil tussen de afbeelding en het watermerk.

en: If <em>allow upscale</em> is not checked the watermark will not be made larger than the original watermark image.
nl: Als <em>Vergroten toestaan</em> niet aangevinkt is zal het watermerk niet groter dan de orginele watermerkafbeelding gemaakt worden.

en: Images are in png-24 format and are located in the <code>/%s/watermarks/</code> folder.
nl: Afbeeldingen zijn in png-24 formaat en zijn te vinden in de <code>/%s/watermarks/</code> map.

en: If a watermark image is selected for these <em>images classes</em> it will be used in place of the image thumbnail watermark.
nl: Als een watermerk voor deze <em>images classes</em> is geselecteerd, wordt dit gebruikt in plaats van het <em>Afbeelding thumbnails</em> watermerk.

en: Full image protection:
nl: Volledige afbeelding bescherming

en: Disable hotlinking
nl: <em>Hotlinken uitzetten</em>

en: cache the full image
nl: Cache de volledige afbeelding

en: password:
nl: wachtwoord:

en: user:
nl: gebruiker:

en: Unprotected
nl: Onbeschermd

en: Protected view
nl: Beschermde weergave

en: No access
nl: Geen toegang

en: Disabling hotlinking prevents linking to the full image from other domains. If enabled, external links are redirect to the image page. If you are having problems with full images being displayed, try disabling this setting. Hotlinking is not prevented if <em>Full&nbsp;image&nbsp;protection</em> is <em>Unprotected</em> or if the image is cached.
nl: Hotlinken uitzetten voorkomt linken naar de volledige afbeelding vanaf andere domeinen. Als deze optie aanstaat worden externe links naar de afbeeldingspagina gestuurd. Als je problemen heeft met het tonen van volledige afbeeldingen, probeer dan deze optie uit te zetten. Hotlinken wordt niet voorkomen als <em>Volledige afbeelding bescherming</em> op <em>Onbeschermd</em> staat of als de afbeelding gecached is.

en: If <em>Cache the full image</em> is checked the full image will be loaded to the cache and served from there after the first reference. <em>Full&nbsp;image&nbsp;protection</em> must be set to <em>Protected&nbsp;view</em> for the image to be cached. However, once cached, no protections are applied to the image.
nl: Als <em>Cache de volledige afbeelding</em> ingeschakeld is zal de volledig afbeelding in de cache geladen worden en vanuit daar getoond worden na de eerste referentie. <em>Volledige afbeelding bescherming</em> moet op <em>Beschermde weergave</em> gezet worden zodat een afbeelding gechached kan worden. Echter, eens gechached wordt er geen bescherming toegepast op de afbeelding.

en: The <em>user</em>, <em>password</em>, and <em>hint</em> apply to the <em>Download</em> and <em>Protected view</em> level of protection. If there is a password set, the viewer must supply this password to access the image.
nl: <em>Gebruiker</em>, <em>wachtwoord</em> en <em>hint</em> hebben betrekking op <em>Download</em> en <em>Beschermde weergave</em> op de mate van beveiliging. Indien een wachtwoord is ingesteld dient de bezoeker dit in te vullen alvorens toegang te krijgen tot de afbeelding.

en: Select the level of protection for full sized images. <em>Download</em> forces a download dialog rather than displaying the image. <em>No&nbsp;access</em> prevents a link to the image from being shown. <em>Protected&nbsp;view</em> forces image processing before the image is displayed, for instance to apply a watermark or to check passwords. <em>Unprotected</em> allows direct display of the image.
nl: Selecteer de mate van beveiliging op volledige afbeeldingen. <em>Download</em> forceert een downloadvenster in plaats van het tonen van de afbeelding. <em>Geen toegang</em> voorkomt dat er een koppeling naar de afbeelding getoond wordt. <em>Beschermde weergave</em> forceert een afbeeldingsbewerking voordat de afbeelding getoond wordt, bijvoorbeeld om een watermerk toe te voegen of om wachtwoorden te controleren. <em>Onbeschermd</em> maakt het direct tonen van de afbeelding mogelijk.

en: Use lock image
nl: Gebruik slot-afbeelding

en: Substitute a <em>lock</em> image for thumbnails of password protected albums when the viewer has not supplied the password. If your theme supplies an <code>images/err-passwordprotected.png</code> image, it will be shown. Otherwise the zenphoto default lock image is displayed.
nl: Vervangt een <em>slot</em>-afbeelding voor thumbnails van met wachtwoord beveiligde albums. Als je thema een <code>images/err-passwordprotected.gif</code> afbeelding bevat, zal deze getoond worden. Anders wordt de standaard Zenphoto slotafbeelding getoond.

en: EXIF display
nl: EXIF weergave

en: Check those EXIF fields you wish displayed in image EXIF information.
nl: Vink de EXIF velden aan die je wilt weergeven in de EXIF-informatie van de afbeelding.

en: IPTC encoding:
nl: IPTC codering

en: The default character encoding of image IPTC metadata.
nl: De standaard karakter-codering van IPCT metadata.

en: Imbed IPTC copyright
nl: Voeg IPTC copyright toe

en: If checked and an image has no IPTC data a copyright notice will be imbedded cached copies.
nl: Als dit is aangevinkt en een afbeelding heeft géén IPTC info, wordt er copyright informatie in de afbeeldings-info van gecachte kopiën geplaatst.

en: Replicate IPTC metadata
nl: Kopiëer IPTC metadata

en: If checked IPTC data from the original image will be imbedded in cached copies. If the image has no IPTC data a copyright notice will be imbedded.
nl: Als dit is aangevinkt wordt IPTC info van originele afbeeldingen geplaatst in gecachte kopiën. Als de afbeelding géén IPTC info heeft, wordt er copyright informatie in de afbeeldings-info van gecachte kopiën geplaatst.

en: IPTC Imbedding:
nl: IPTC invoeging:

en: <strong>NOTE:</strong> This option is applies only to JPEG format images.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Deze optie geldt alleen voor JPEG afbeeldingen.

en: Enable comment notification:
nl: Notificatie bij reactie:

en: Email the Admin when new comments are posted
nl: E-mail de admin bij een nieuwe reactie.

en: Spam filter:
nl: Spamfilter:

en: The SPAM filter plug-in you wish to use to check comments for SPAM
nl: Het spamfilter dat je wenst te gebruiken om reacties op SPAM te checken

en: Name field
nl: Naam veld

en: Omit
nl: niet tonen

en: Show
nl: zichtbaar

en: Require
nl: verplicht

en: If the <em>Name</em> field is required, the poster must provide a name.
nl: Als het <em>Naam</em> veld verplicht is, moet de degene die reageert een naam invullen.

en: Email field
nl: E-mailadres veld

en: If the <em>Email</em> field is required, the poster must provide an email address.
nl: Als het <em>E-mail adres</em> veld verplicht is, moet de degene die reageert een e-mailadres invullen.

en: Website field
nl: Website veld

en: If the <em>Website</em> field is required, the poster must provide a website.
nl: Als het <em>Website</em> veld verplicht is, moet de degene die reageert een website invullen.

en: If <em>Captcha</em> is required, the form will include a Captcha verification.
nl: Als het <em>Captcha</em> veld verplicht is, zal het formulier een Captcha verificatie tonen.

en: There are no themes for which you have rights to administer.
nl: Er zijn geen thema's waarvan je de instellingen aan kunt passen.

en: Options for <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>
nl: Opties voor <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>

en: Options for <em>%s</em>
nl: Opties voor <em>%s</em>

en: Show theme for:
nl: Laat thema zien voor:

en: <strong>Standard options</strong>
nl: <strong>Standaard opties</strong>

en: <em>These image and album presentation options provided by the Zenphoto core for all themes.</em>
nl: <em>Deze afbeeldings- en album-presentatieopties zijn standaard voor alle thema's.</em>

en: <strong>Note:</strong> These are <em>recommendations</em> as themes may choose to override them for design reasons
nl: <strong>Opmerking:</strong> Dit zijn <em>aanbevelingen</em>. Sommige thema's gebruiken echter hun eigen instellingen i.v.m. de vormgeving.

en: thumbnails per row
nl: thumbnails per rij

en: thumbnails per page
nl: thumbnails per pagina

en: These specify the Theme <a title="Look at your album page and count the number of album thumbnails that show up in one row. This is the value you should set for the option.">CSS determined number</a> of album thumbnails that will fit in a "row" and the number of albums thumbnails you wish per page.
nl: Dit specificeert het, <a title="Kijk op je album-pagina en tel het het aantal album thumbnails op een rij. Dat is de waarde die je moet instellen voor deze optie.">door CSS bepaalde aantal</a> album thumbnails per rij en het aantal album thumbnails dat je wilt zien per pagina.

en: <strong>Note:</strong> If <em>thumbnails per row</em> is greater than 1, The actual number of thumbnails that are displayed on a page will be rounded up to  the next multiple of it.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Als het <em>aantal thumbnails per rij</em> groter is dan 1, wordt het aantal thumbnails naar boven afgerond tot een meervoud hiervan.

en: For album pages there will be %1$u rows of thumbnails.
nl: Op albumpagina's komen er %1$u rijen thumbnails.

en: Images:
nl: Afbeeldingen:

en: These specify the Theme <a title="Look at your album page and count the number of image thumbnails that show up in one row. This is the value you should set for the option.">CSS determined number</a> of image thumbnails that will fit in a "row" and the number of image thumbnails you wish per page.
nl: Dit specificeert het, <a title="Kijk op je album-pagina en tel het het aantal afbeeldings thumbnails op een rij. Dat is de waarde die je moet instellen voor deze optie.">door CSS bepaalde aantal</a> afbeeldings thumbnails per rij en het aantal afbeeldings thumbnails dat je wilt zien per pagina.

en: For pages containing images there will be %1$u rows of thumbnails.
nl: Op afbeeldingspagina's komen er  %1$u rijen thumbnails.

en: Transition:
nl: Overgang:

en: separate
nl: apart

en: combined
nl: gecombineerd

en: if both album and image <em>thumbnails per row</em> are greater than 1 you can choose if album thumbnails and image thumbnails are placed together on the page that transitions from only album thumbnails to only image thumbnails.
nl: Als zowel het aantal <em>album-thumbnails</em> als het aantal <em>afbeeldings-thumbnails</em> groter is dan 1, kun je hier kiezen of album-thumbnails en afbeeldings-thumbnails samen getoond worden op de pagina die zowel album-thumbnails als afbeeldings-thumbnails weergeeft. (Dit gaat dus op voor albums met daarin afbeeldingen én sub-albums)

en: Thumb size:
nl: Thumbgrootte:

en: Standard thumbnails will be scaled to %u pixels.
nl: De standaard thumbnail wordt geschaald naar %u pixels.

en: %s%% left &amp; right
nl: %s%% links en rechts

en: %s%% top &amp; bottom
nl: %s%% boven en onder

en: If checked the thumbnail will be cropped %1$.1f%% in from the top and the bottom margins and %2$.1f%% in from the left and the right margins.
nl: Indien aangevinkt wordt de thumbnail uitgesneden %1$.1f%% vanaf de boven- en onderkant en %2$.1f%% vanaf de linker- en rechterkant.

en: <strong>Note:</strong> changing crop will invalidate existing custom crops.
nl: <strong>Opmerking</strong>: Het veranderen van de uitsnede maakt dat reeds bestaande uitsnedes vervallen.

en: Gray scale conversion:
nl: Zwart-wit conversie:

en: If checked, images/thumbnails will be created in gray scale.
nl: Indien aangevinkt, worden afbeeldingen/thumbnails omgezet in zwart-wit.

en: Image size:
nl: Afbeeldingsgrootte:

en: height
nl: Hoogte

en: width
nl: Breedte

en: shortest side
nl: kortste zijde

en: longest side
nl: langste zijde

en: Default image display size.
nl: Standaard afbeeldingsgrootte:

en: The image will be sized so that the <em>height</em>, <em>width</em>, <em>shortest side</em>, or the <em>longest side</em> will be equal to <em>image size</em>.
nl: De afbeelding zal zo geschaald worden dat de<em> hoogte</em>, <em>breedte</em>, of de <em>langste zijde</em> gelijk is aan <em>afbeeldingsgrootte</em>.

en: Gallery index page link:
nl: Galerij index link:

en: If this option is not empty, the Gallery Index URL that would normally link to the theme <code>index.php</code> script will instead link to this script. This frees up the <code>index.php</code> script so that you can create a customized <em>Home page</em> script. This option applies only to the main theme for the <em>Gallery</em>.
nl: Als hier een pagina/script gekozen is zal de Galerij-index URL, die normaal gesproken naar het <code>index.php</code> script van het thema verwijst, nu naar dit script verwijzen. Dit maakt het mogelijk een eigen<em>Home page</em> script te maken. Deze optie is alleen van toepassing op het hoofdthema van de <em>galerij</em>.

en: <strong>Custom theme options</strong>
nl: <strong>Unieke themaopties</strong>

en: The following are options specifically implemented by %s.
nl: De volgende opties zijn specifiek geïmplementeerd door %s.

en: Expand plugin options
nl: Klap alle pluginopties uit

en: Collapse all plugin options
nl: Klap alle pluginopties in

en: <strong>NOTE:</strong> Instantiating the option interface within the plugin may cause performance issues. You should instead set <code>$option_interface</code> to the name of the class as a string.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Het instantiëren van de optie-interface van de plugin kan problemen geven met de prestaties. Je zou in plaats hiervan de <code>$option_interface</code> de naam van de class als een string geven.

en: warning
nl: waarschuwing

en: There are no plugin options to administer.
nl: Er zijn geen pluginoptie's om te beheren.

en: secure admin
nl: beveiligde toegang tot admin

en: Normally this option should be set to <em>http</em>. If you're running a secure server, change this to <em>https</em>. Select <em>secure admin</em> if you need only to insure secure access to <code>admin</code> pages.
nl: Normaal staat deze optie op <em>http</em>. Als je een beveiligde server gebruikt stel dan <em>https</em> in. Selecteer <em>beveiligde toegang tot admin</em> voor beveiligde toegang tot de <code>admin</code> pagina's.

en: <strong>Note:</strong><br /><br />Login from the front-end user login form is secure only if <em>https</em> is selected.<br /><br />If you select <em>https</em> or <em>secure admin</em> your server <strong>MUST</strong> support <em>https</em>.  If you set either of these on a server which does not support <em>https</em> you will not be able to access the <code>admin</code> pages to reset the option! Your only possibility then is to change the option in the database.
nl: <strong>Opmerking:</strong><br /><br />Inloggen via het front-end login-formulier is alleen veilig als <em>https</em> is geselecteerd.<br /><br />Als je <em>https</em> of <em>beveiligde toegang tot admin</em> selecteerd <strong>MOET</strong> je server <em>https</em> ondersteunen.  Als je één van deze twee selecteerd voor een server die géén <em>https</em> ondersteund kun je de    <code>admin</code> pagina's niet bereiken om de optie te veranderen! De enige mogelijkheid om die dan te veranderen is in de database.

en: Select the <em>CAPTCHA</em> generator to be used by Zenphoto.
nl: Selecteer de <em>CAPTCHA</em> generator om te gebruiken.

en: Obscure cache filenames
nl: Maak gecachte bestandsnamen onduidelijk.

en: Check to cause the filename of cached items to be obscured. This makes it difficult for someone to "guess" the name in a URL.
nl: Vink aan om namen van gecachte afbeeldingen onduidelijk te maken. Dit maakt het lastig om de naam te "raden" in de URL.

en: Plugins provide optional functionality for Zenphoto.
nl: Plugins zorgen voor optionele functionaliteit voor Zenphoto.

en: They may be provided as part of the Zenphoto distribution or as offerings from third parties.
nl: Ze kunnen meegeleverd worden als onderdeel van de Zenphoto distributie of van derden.

en: Third party plugins are placed in the <code>%s</code> folder and are automatically discovered.
nl: Third party plugins worden geplaatst in de <code>%s</code> map en worden automatisch herkend.

en: If the plugin checkbox is checked, the plugin will be loaded and its functions made available to theme pages. If the checkbox is not checked the plugin is disabled and occupies no resources.
nl: Als de plugin checkbox aangevinkt is, zal de plugin geladen worden en zijn functie beschikbaar worden op themapagina's. Als de checkbox niet is aangevinkt, is de plugin uitgeschakeld en zal hij geen serverbronnen gebruiken.

en: <strong>Note:</strong> Support for a particular plugin may be theme dependent! You may need to add the plugin theme functions if the theme does not currently provide support.
nl: <strong>Opmerking</strong>: Niet alle thema's ondersteunen alle plugins! Je moet misschien zelf de plugin-functie aan het thema toevoegen.

en: Available Plugins
nl: Beschikbare plugins

en: hide all description details
nl: Verberg alle details

en: hide all
nl: verberg alle

en: show all description details
nl: Toon alle details

en: show all
nl: toon elke

en: Description
nl: Beschrijving

en: <strong>Error parsing <em>plugin_description</em> string!</strong>.
nl: <strong>Fout bij het verwerken van de <em>plugin_description</em> string!</strong>.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_author</em> string!</strong>.
nl: <strong>Fout bij het verwerken van de <em>plugin_author</em> string!</strong>.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_version</em> string!</strong>.
nl: <strong>Fout bij het verwerken van de <em>plugin_version</em> string!</strong>.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_URL</em> string!</strong>.
nl: <strong>Fout bij het verwerken van de <em>plugin_URL</em> string!</strong>.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_disable</em> string!</strong>.
nl: <strong>Fout bij het verwerken van de <em>plugin_disable</em> string!</strong>.

en: This plugin is disabled: %s
nl: Deze plugin is niet actief: %s.

en: toggle description details
nl: Toon of verberg details

en: Usage information
nl: Gebruiksinformatie

en: Author
nl: Auteur

en: Change plugin options
nl: Wijzig plugin opties

en: Refresh Database
nl: Ververs database

en: Finished refreshing the database
nl: Klaar met het verversen van de database

en: Database refresh is incomplete
nl: Verversing van de database is niet compleet.

en: We're all set to refresh the database
nl: Gereed om de database te verversen.

en: Continue refreshing the database.
nl: Ga door met het verversen van de database.

en: Finished refreshing the metadata
nl: Klaar met het verversen van de metadata

en: Metadata refresh is incomplete
nl: Metadata verversing is incompleet

en: We're all set to refresh the metadata
nl: We zijn klaar om de metadata te verversen

en: Continue refreshing the metadata.
nl: Ga door met het verversen van de metadata

en: you should return automatically. If not press:
nl: Je zou automatisch moeten terugkeren. Gebeurt dit niet, druk dan op:

en: This process should continue automatically. If not press:
nl: Dit proces zou automatisch moeten doorgaan. Gebeurt dit niet, druk dan op:

en: Continue!
nl: ga door!

en: database connected
nl: Verbonden met de database.

en: <em>%s</em> not found
nl: <em>%s</em> niet gevonden

en: We're all set to refresh the metadata for <em>%s</em>
nl: We zijn klaar om het de metadata voor <em>%s</em> te verversen:

en: This process should start automatically. If not press:
nl: Dit proces zou automatisch moeten starten. Gebeurt dit niet, druk dan op:

en: Refresh image metadata.
nl: Ververs metadata.

en: Go!
nl: Gaan!

en: database not connected
nl: database niet verbonden

en: Check the zp-config.php file to make sure you've got the right username, password, host, and database. If you haven't created the database yet, now would be a good time.
nl: Controleer het zp-config.php bestand om er zeker van te zijn dat je de juiste gebruikersnaam, wachtwoord, host en database heeft ingevuld. Als je de database nog niet aangemaakt heeft is het daar nu een goed moment voor.

en: Tag Management
nl: Tag Beheer

en: Sort the tags alphabetically
nl: Sorteer de tags alfabetisch

en: Order alphabetically
nl: Sorteer alfabetisch

en: Sort the tags by most used
nl: Sorteer de tags op meest gebruikt

en: Order by most used
nl: Sorteer op meest gebruikt

en: Delete tags from the gallery
nl: Verwijder tags

en: Delete checked tags
nl: Verwijder geselecteerde tags

en: Delete all the tags checked above.
nl: Verwijder al de hierboven geselecteerde tags

en: Place a checkmark in the box for each tag you wish to delete then press the <em>Delete checked tags</em> button. The brackets contain the number of times the tag appears.
nl: Plaats een vinkje in de box voor elke tag die je wilt verwijderen en druk daarna op de knop <em>Verwijder geselecteerde tags</em>. Tussen haakjes staat het aantal keer dat een tag voorkomt.

en: Rename tags
nl: Hernoem tags

en: Apply all the changes entered above.
nl: Sla alle hierboven ingevulde veranderingen op.

en: To change the value of a tag enter a new value in the text box below the tag. Then press the <em>Rename tags</em> button
nl: Om de waarde van een tag te wijzigen voer je een nieuwe waarde in de tekstbox voor de tag in. Druk daarna op de knop <em>Hernoem tags</em>.

en: New tags
nl: Nieuwe tags

en: Add all the tags entered above.
nl: Voeg alle hierboven ingevoerde tags toe.

en: Add tags to the list by entering their names in the input fields of the <em>New tags</em> list. Then press the <em>Add tags</em> button
nl: Voeg tags toe aan de lijst door hun waarde in de tekstvelden van de <em>Nieuwe tags</em> lijst te zetten. Druk daarna op de knop <em>Bewaar nieuwe tags</em>.

en: File updated successfully
nl: Bestand met succes ge-update

en: Could not write file. Please check its write permissions
nl: Kan niet naar het bestand schrijven. Controleer a.u.b. de toegangsrechten.

en: Cannot edit this file!
nl: Dit bestand kan niet bewerkt worden!

en: Theme template files (.php)
nl: Thema sjabloon-bestanden (.php)

en: JavaScript files (.js)
nl: JavaScript bestanden (.js)

en: Style sheets (.css)
nl: Stylesheets (.css)

en: Other text files
nl: Andere tekstbestanden

en: Edit this file
nl: Bewerk dit bestand

en: File <tt>%s</tt> from theme %s
nl: Bestand <tt>%s</tt> van thema %s

en: Update File
nl: Update bestand

en: Select a file to edit from the list on your right hand. Keep in mind that you can <strong>break everything</strong> if you are not careful when updating files.
nl: Selecteer een bestand uit de lijst aan de rechterkant om te bewerken.<strong> Bedenk dat je alles kapot kunt maken</strong> als je niet voorzichtig ben met het updaten van bestanden!

en: Theme <em>%s</em> removed.
nl: Thema <em>%s</em> verwijderd.

en: Error removing theme <em>%s</em>
nl: Fout bij het verwijderen van thema <em>%s</em>

en: New theme name? (e.g. "My Theme")
nl: Nieuwe thema-naam? (b.v. "Mijn Thema")

en: My Theme
nl: Mijn Thema

en: New directory name? (e.g. "my_theme")
nl: Nieuwe map-naam? (b.v. "mijn_map")

en: no theme assigned, defaulting to Gallery theme
nl: geen thema toegekend, wordt op het standaard Galerij thema gezet

en: Show theme for:
nl: Laat thema zien voor:

en: Current theme for <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>
nl: Huidige thema voor <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>

en: Clear theme assignment for %s
nl: Verwijder thema toewijzing voor %s

en: Clear theme assignment
nl: Reset thema toekenning

en: Themes allow you to visually change the entire look and feel of your gallery. Theme files are located in your Zenphoto <code>/themes</code> folder.
nl: Thema's stellen je in staat om de gehele "look en feel" van de galerij aan te passen. Themabestanden kun je vinden in de Zenphoto <code>/themes</code>-map.

en: You can download more themes from the <a href="http://www.zenphoto.org/zp/theme/">zenphoto themes page</a>.
nl: Je kunt meer thema's downloaden van de <a href="http://www.zenphoto.org/zp/theme/"> Zenphoto thema pagina</a>.

en: Place the downloaded themes in the <code>/themes</code> folder and they will be available for your use.
nl: Om gedownloade thema's te gebruiken plaats je ze in de <code>/themes</code> map.

en: You can edit files from custom themes. Official themes shipped with Zenphoto are not editable, since your changes would be lost on next update.
nl: Je kunt bestanden van zelfgemaakte thema's bewerken. Offici&euml;le thema's van Zenphoto kunnen niet bewerkt worden omdat de veranderingen verloren zouden gaan bij een volgende update.

en: If you want to customize an official theme, please first <em>duplicate</em> it. This will place a copy in your <code>/themes</code> folder for you to edit.
nl: Als je een offici&euml;el thema wilt bewerken <em>dupliceer</em> het dan eerst. Zo wordt er een kopie in de <code>themes</code> map gemaakt die je kunt bewerken.

en: Installed themes
nl: Geïnstalleerde thema's

en: Action
nl: Actie

en: Set <em>%s</em> theme options
nl: Stel <em>%s</em> thema-options in

en: Set %s as your theme
nl: Gebruik %s  als je thema

en: Activate
nl: Activeer

en: Assign %s as your album theme
nl: Gebruik %s als je albumthema

en: Assign
nl: Gebruik dit als je thema

en: Current Theme
nl: Huidig thema

en: Edit %s
nl: Bewerk %s

en: Delete this %s
nl: Verwijder deze %s

en: Duplicate %s
nl: Dupliceer %s

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: Custom thumbnail cropping
nl: Aangepaste thumbnail uitsnede:

en: You can change the portion of your image which is shown in thumbnails by cropping it here.
nl: Je kunt het gedeelte van de afbeelding dat wordt vertoond in de thumbnails wijzigen door hier de uitsnede te bepalen.

en: current thumbnail
nl: huidige thumbnail

en: Reset to the default cropping
nl: Terug naar standaard uitsnede

en: Apply the cropping
nl: Bewaar de uitsnede

en: Thumbnail cropping is disabled. Enable this option for the theme if you wish cropped thumbnails.
nl: <strong>Thunbnail uitsnede is uitgeschakeld</strong>. Activeer deze optie voor het thema als je uitgesneden thumbnails wilt.

en: thumbnail preview
nl: thumbnail voorvertoning

en: Upload Images
nl: Upload afbeeldingen

en: This web-based upload accepts the file formats: %s, and %s.
nl: Deze web-gebaseerde upload accepteerd de bestandsformaten: %s, en %s.

en: This web-based upload accepts the file formats: %s and %s.
nl: Deze web-gebaseerde upload accepteerd  bestandsformaten: %s and %s.

en: <strong>Note: </strong>
nl: <strong>Opmerking: </strong>

en: ZIP files must contain only Zenphoto supported <em>image</em> types.
nl: ZIP-bestanden mogen alleen bestanden bevatten die door Zenphoto ondersteund worden.

en: The maximum size for any one file is <strong>%sB</strong> which is set by your PHP configuration <code>upload_max_filesize</code>.
nl: De maximumgrootte voor een enkel bestand is <strong>%sB</strong>.<br />Dit is ingesteld in de PHP-configuratie: <code>upload_max_filesize</code>.

en: Don't forget, you can also use <acronym title="File Transfer Protocol">FTP</acronym> to upload folders of images into the albums directory!
nl: Vergeet niet dat je ook <acronym title="File Transfer Protocol">FTP</acronym> kunt gebruiken om mappen en afbeeldingen te uploaden naar de map <em>albums</em> !

en: Something went wrong...
nl: Er is iets misgegaan....

en: There was an error submitting the form. Please try again.
nl: Er was een fout tijdens het versturen van het formulier. Probeer het a.u.b opnieuw.

en: PHP Safe Mode Restrictions in effect!
nl: PHP Safe Mode staat aan!

en: Zenphoto may be unable to perform uploads when PHP Safe Mode restrictions are in effect
nl: Het is mogelijk dat Zenphoto geen uploads kan verwerken als PHP Safe Mode aanstaat

en: Upload to:
nl: Upload naar:

en: That name is already used.
nl: Die naam is al in gebruik.

en: This upload has to have a folder. Type a title or folder name to continue...
nl: Deze upload heeft een map nodig. Vul een titel of mapnaam in om door te gaan...

en: Make a new Album
nl: Maak een nieuw album

en: and
nl: en

en: Publish the album so everyone can see it.
nl: publiceer het album zodat iedereen het kan zien.

en: titled:
nl: getiteld:

en: with the folder name:
nl: met de mapnaam:

en: Auto-generate
nl: maak automatisch aan

en: There are no albums to which you can upload.
nl: Er zijn geen albums om naar te uploaden.

en: Password may not be empty!
nl: Wachtwoord mag niet leeg zijn !

en: Password reset request.<br />You may now set admin usernames and passwords.
nl: Password reset verzoek. <br /> Je kunt nu je admin gebruikersnamen en wachtwoorden invoeren.

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Your Allowed tags change did not parse successfully.
nl: De toegestane tags verandering was succesvol.

en: Rights migration failed.
nl: Het overzetten van de gebruikersrechten is mislukt.

en: You must supply a password for the Gallery guest user
nl: Je moet een wachtwoord invoeren voor de Gallerij gastgebruiker

en: You must supply a password for the Search guest user
nl: Je moet een wachtwoord invoeren om de zoekfunctie te kunnen gebruiken

en: You must supply a password
nl: Je moet een wachtwoord invoeren

en: User name not provided
nl: Je moet een gebruikersnaam opgeven

en: Your Website URL is not valid
nl: De URL van de website  is niet geldig

en: Expand all
nl: Klap alle velden uit

en: Collapse all
nl: Klap alle velden in

en: show
nl: zichtbaar

en: pending verification
nl: wachtend op verificatie

en: no group
nl: geen groep

en: Master
nl: Administrator

en: Show details
nl: Toon details

en: Hide details
nl: Verberg details

en: Show details for user %s
nl: Toon details voor gebruiker %s

en: Hide details for user %s
nl: Verberg details voor gebruiker %s

en: New User
nl: Nieuwe gebruiker

en: Authenticate user
nl: Verifi&euml;er gebruiker

en: Are you sure you want to delete this user?
nl: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt verwijderen?

en: This is the master user account. If you delete it another user will be promoted to master user.
nl: Dit is het hoofdgebruikersaccount. Als je deze verwijdert zal een andere gebruiker hoofdgebruiker worden.

en: Delete this user.
nl: Verwijder deze gebruiker.

en: <strong>Note:</strong> You must have ADMIN rights to alter anything but your personal information.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Je hebt ADMIN-rechten nodig om alles behalve je persoonlijke informatie te wijzigen.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Full name:
nl: Volledige naam:

en: Email:
nl: E-mail:

en: delink primary album (<em>%s</em>)
nl: Ontkoppel startalbum (<em>%s</em>)

en: The primary album was created in association with the user. It will be removed if the user is deleted. Delinking the album removes this association.
nl: Het startalbum hoort bij de gebruiker. Het wordt verwijderd als de gebruiker wordt verwijderd. Ontkoppelen van het album betekent dat het niet meer bij de gebruiker hoort.

en: The <em>master</em> account has full rights to all albums.
nl: Het <em>administrator</em>-account heeft volledige rechten voor alle albums.

en: The <em>Zenphoto_Authority</em> object supports a higher version of user rights than currently selected. You may wish to migrate the user rights to gain the new functionality this version provides.
nl: Het <em>Zenphoto_Authority</em> object ondersteund een hogere versie van de gebruikersrechten dan op dit moment is geselecteerd. Wellicht wil je de gebruikersrechten overdragen om zo van de nieuwere functionaliteit gebruik te maken.

en: Migrate rights
nl: Zet gebruikersrechten over.

en: You may wish to revert the user rights <em>Zenphoto_Authority</em> to version %s for backwards compatibility with prior Zenphoto releases.
nl: Misschien wil je de <em>Zenphoto_Authority</em> gebruikersrechten terugzetten naar versie %s voor compatibiliteit met oudere versies van Zenphoto.

en: Revert rights
nl: Zet gebruikersrechten terug

en: User names may not contain "?", "&", or quotation marks.
nl: Gebruikersnamen mogen geen "?", "&", of aanhalingstekens bevatten.

en: The user "%s" already exists.
nl: Gebruiker "%s" bestaat al.

en: Image cache cleared.
nl: Afbeeldingen-cache geleegd!

en: RSS cache cleared.
nl: RSS-cache geleegd!

en: All hitcounters have been set to zero
nl: Hittellers zijn op nul gezet.

en: You are running the latest zenphoto version.
nl: Je gebruikt de laatste versie van Zenphoto.

en: Could not connect to <a href="http://www.zenphoto.org">zenphoto.org</a>
nl: Kon geen verbinding maken met <a href="http://www.zenphoto.org">zenphoto.org</a>

en: zenphoto version %s is available.
nl: Zenphoto versie %s is beschikbaar.

en: purge Image cache
nl: Leeg afbeeldingen-cache

en: purge RSS cache
nl: Leeg RSS-cache

en: reset all hitcounters
nl: reset alle hittellers

en: You do not have proper rights to %s.
nl: Je hebt niet de juiste rechten om %s.

en: You do not have proper rights to access %s.
nl: Je hebt niet de juiste rechten om toegang te krijgen tot %s.

en: Gallery Stats
nl: Galerij statistieken

en: <strong>%1$u</strong> Image (%2$u un-published) | <strong>%1$u</strong> Images (%2$u un-published)
nl[0]: <strong>%1$u</strong>afbeelding (%2$u niet gepubliceerd)
nl[1]: <strong>%1$u</strong> afbeeldingen (%2$u niet gepubliceerd)

en: <strong>%u</strong> Image | <strong>%u</strong> Images
nl[0]: <strong>%u</strong> afbeelding
nl[1]: <strong>%u</strong> afbeeldingen

en: <strong>%1$u</strong> Album (%2$u un-published) | <strong>%1$u</strong> Albums (%2$u un-published)
nl[0]: <strong>%1$u</strong> album (%2$u niet gepubliceerd)
nl[1]: <strong>%1$u</strong> albums (%2$u niet gepubliceerd)

en: <strong>%u</strong> Album | <strong>%u</strong> Albums
nl[0]: <strong>%u</strong> album
nl[1]: <strong>%u</strong> albums

en: <strong>%1$u</strong> Comment (%2$u in moderation) | <strong>%1$u</strong> Comments (%2$u in moderation)
nl[0]: <strong>%1$u</strong> Reactie (%2$u voor goedkeuring)
nl[1]: <strong>%1$u</strong> Reacties (%2$u voor goedkeuring)

en: <strong>%u</strong> Comment | <strong>%u</strong> Comments
nl[0]: <strong>%u</strong> reactie
nl[1]: <strong>%u</strong> reacties

en: <strong>%1$u</strong> Page | <strong>%1$u</strong> Pages
nl[0]: <strong>%1$u</strong> pagina
nl[1]: <strong>%1$u</strong> pagina's

en: <strong>%1$u</strong> Page (%2$u un-published) | <strong>%1$u</strong> Pages (%2$u un-published)
nl[0]: <strong>%1$u</strong> Pagina (%2$u niet gepubliceerd)
nl[1]: <strong>%1$u</strong> Pagina's (%2$u niet gepubliceerd)

en: <strong>%1$u</strong> News | <strong>%1$u</strong> News
nl[0]: <strong>%1$u</strong> artikel
nl[1]: <strong>%1$u</strong> artikelen

en: <strong>%1$u</strong> News (%2$u un-published) | <strong>%1$u</strong> News (%2$u un-published)
nl[0]: <strong>%1$u</strong> Artikel (%2$u niet gepubliceerd)
nl[1]: <strong>%1$u</strong> Artikelen (%2$u niet gepubliceerd)

en: <strong>%1$u</strong> Category | <strong>%1$u</strong> Categories
nl[0]: <strong>%1$u</strong> categorie
nl[1]: <strong>%1$u</strong> categorieën

en: Installation information
nl: Installatie informatie

en: Zenphoto version <strong>%1$s [%2$s] (%3$s)</strong>
nl: Zenphoto versie <strong>%1$s [%2$s] (%3$s)</strong>

en: Current locale setting: <strong>%1$s</strong>
nl: Huidig locale instelling: <strong>%1$s</strong>

en: <strong>Locale setting has failed</strong>
nl: <strong>Locale (taal) instelling mislukt</strong>

en: Current gallery theme: <strong>%1$s</strong>
nl: Huidig thema: <strong>%1$s</strong>

en: PHP version: <strong>%1$s</strong>
nl: PHP versie: <strong>%1$s</strong>

en: PHP Error reporting: <strong>%s</strong>
nl: PHP Foutmelding: <strong>%s</strong>

en: Graphics support: <strong>%s</strong>
nl: Grafische ondersteuning: <code>%s</code>

en: PHP memory limit: <strong>%1$s</strong> (Note: Your server might allocate less!)
nl: PHP geheugenlimiet: <strong>%1$s</strong> (De server kan minder toewijzen!)

en: %1$s version: <strong>%2$s</strong>
nl: %1$s versie: <strong>%2$s</strong>

en: Database name: <strong>%1$s</strong>
nl: Database naam <strong>%s</strong>

en: Table prefix: <strong>%1$s</strong>
nl: Tabelnamen worden voorafgegaan door <strong>%s</strong>

en: There is no mail handler configured!
nl: Er is geen email-script geconfigureerd!

en: %u active plugin: | %u active plugins:
nl[0]: %u actieve plugin:
nl[1]: %u actieve plugins:

en: <em>none</em>
nl: <em>geen</em>

en: %u active filter: | %u active filters:
nl[0]: %u actief filter:
nl[1]: %u actieve filters:

en: Utility functions
nl: Extra functies

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Album not found
nl: Album niet gevonden

en: Could not create zip file.
nl: Kon geen zip bestand aanmaken.

en: Could not create tar file.
nl: Kon geen tar bestand aanmaken.

en: Could not create bzip2 file.
nl: Kon geen bzip2 bestand aanmaken.

en: Could not create gzip file.
nl: Kon geen gzip bestand aanmaken.

en: Can only use download_file() if archive is in memory. Redirect to file otherwise, it is faster.
nl: Kan alleen download_file() gebruiken als het archief in het geheugen is. Verwijs anders naar het bestand, wat sneller is.

en: Could not add %s to archive because the filename is too long.
nl: Kon %s niet aan het archief toevoegen omdat de bestandsnaam te lang is.

en: Could not open file %s for reading. It was not added.
nl: Kon %s niet openen om te lezen. Het is niet toegevoegd.

en: This script does not support extracting this type of tar file.
nl: Dit script ondersteund het uitpakken van dit type tar bestand niet.

en: Could not extract from %s it is corrupt.
nl: Kon niet uitpakken van %s, het is corrupt.

en: %s already exists.
nl: %s bestaat al.

en: Could not open %s for writing.
nl: Kon het bestand %s niet openen voor schrijven.

en: Could not open sfx module from %s
nl: Kon de sfx module niet openen vanaf %s

en: Bad gallery in instantiation of album %s.
nl: Verkeerde galerij in instantiëring van album %s.

en: Zenphoto encountered an album name spoof attempt: %1$s=>%2$s.
nl: Zenphoto ontdekte een spoof poging op een albumnaam: %1$s=>%2$s.

en: class-album detected an invalid folder name: %s.
nl: class-album ontdekte een ongeldige mapnaam: %s.

en: Error: The album named %s cannot be found.
nl: Fout: Het album genaamd %s kan niet gevonden worden.

en: Error: The album %s is not readable.
nl: Error: Het album %s is niet leesbaar.

en: Error: The 'albums' directory (%s) cannot be found.
nl: Error: De 'albums' directory (%s) kon niet gevonden worden.

en: Error: The 'albums' directory (%s) is not readable.
nl: Error: De 'albums' directory (%s) is niet leesbaar.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: <strong>Missing theme info file!</strong>
nl: <strong>Er ontbreekt een thema!</strong>

en: Bad album object parameter to newImage(%s)
nl: Foute album object parameter naar newImage(%s)

en: Bad filename suffix in newImage(%s)
nl: Verkeerde bestandsextensie in newImage(%s)

en: File/Folder name
nl: Bestands/mapnaam

en: Location/Place
nl: Locatie/Plaats

en: City
nl: Plaats

en: State
nl: Provincie

en: Country
nl: Land

en: Content
nl: Inhoud

en: ExtraContent
nl: Extra content

en: Last Editor
nl: Laatste bewerker

en: TitleLink
nl: Title-link

en: Too few arguments! Image not found.
nl: Te weinig argumenten! Afbeelding niet gevonden.

en: ERROR: Assertion failed in
nl: ERROR: Bewerking mislukt in

en: Oops.. Cannot edit from this page
nl: Oops.. Op deze pagina kan niet bewerkt worden

en: Error: malformed Ajax POST
nl: Fout: foutief geformuleerde Ajax POST

en: Could not save!
nl: Opslaan mislukt!

en: MySQL Error: The PHP MySQL extensions have not been installed correctly. Please ask your administrator to add MySQL support to your PHP installation.
nl: MySQL Error: De PHP MySQL extensies zijn niet correct geïnstalleerd. Vraag a.u.b de administrator om MySQL support aan de PHP installatie toe te voegen.

en: The <code>$_zp_conf_vars</code> variable is not an array. Zenphoto has not been instantiated correctly.
nl: De <code>$_zp_conf_vars</code> variabele is geen array. Zenphoto is niet correct opgestart.

en: MySQL Error: Zenphoto received the error <em>%s</em> when connecting to the database server.
nl: MySQL fout: Zenphoto kreeg de foutmelding <em>%s</em> bij het verbinden met de database.

en: MySQL Error: The database is connected, but MySQL returned the error <em>%1$s</em> when Zenphoto tried to select the database %2$s.
nl: MySQL fout: Er is verbinding met de database  maar MySQL gaf de foutmelding: <em>%1$s</em> toen Zenphoto de database %2$s probeerde te selecteren.

en: MySQL Query ( <em>%1$s</em> ) failed. MySQL returned the error <em>%2$s</em>
nl: MySQL Query ( <em>%1$s</em> ) mislukt. MySQL gaf de foutmelding: <em>%2$s</em>.

en: MySql Error: Zenphoto received the error <em>%s</em> when connecting to the database server.
nl: MySQL fout: Zenphoto kreeg de foutmelding <em>%s</em> bij het verbinden met de database.

en: SQLite Error: Zenphoto received the error <em>%s</em> when connecting to the database server.
nl: SQLite fout: Zenphoto kreeg de foutmelding <em>%s</em> bij het verbinden met de database server.

en: %1$s Error: Zenphoto received the error <em>%2$s</em> from the database server.
nl: %1$s fout: Zenphoto kreeg de foutmelding <em>%2$s</em> van database server.

en: Afrikaans
nl: Afrikaans (zuid Afrika)

en: Albanian
nl: Albanees

en: Arabic (United Arab Emirates)
nl: Arabisch (Verenigde Arabische Emiraten)

en: Arabic (Bahrain)
nl: Arabisch (Bahrein)

en: Arabic (Algeria)
nl: Arabisch (Algerije)

en: Arabic (Egypt)
nl: Arabisch (Egypte)

en: Arabic (Iran)
nl: Arabisch (Iran)

en: Arabic (Iraq)
nl: Arabisch (Iraq)

en: Arabic (Jordan)
nl: Arabisch (Jordani&euml;)

en: Arabic (Kuwait)
nl: Arabisch (Koeweit)

en: Arabic (Lebanon)
nl: Arabisch (Libanon)

en: Arabic (Libya)
nl: Arabisch (Libi&euml;)

en: Arabic (Morocco)
nl: Arabisch (Marokko)

en: Arabic (Oman)
nl: Arabisch (Oman)

en: Arabic (Qatar)
nl: Arabisch (Qatar)

en: Arabic (Saudi Arabia)
nl: Arabisch (Saudi Arabi&euml;)

en: Arabic (Sudan)
nl: Arabisch (Soedan)

en: Arabic (Syria)
nl: Arabisch (Syri&euml;)

en: Arabic (Tunisia)
nl: Arabisch (Tunisi&euml;)

en: Arabic (Yemen)
nl: Arabisch (Jemen)

en: Basque (Basque)
nl: Baskisch (Baskenland)

en: Belarusian
nl: Belarisch (Wit Rusland)

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Chinese (People's Republic of China)
nl: Chinees (Volksrepubliek China)

en: Chinese (Hong Kong)
nl: Chinees (Hong Kong)

en: Chinese (Taiwan)
nl: Chinees (Taiwan)

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Cambodian
nl: Cambodiaans

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch (Belgium)
nl: Nederlands (Belgi&euml;)

en: Dutch (The Netherlands)
nl: Nederlands

en: English (Australia)
nl: Engels (Australi&euml;)

en: English (Canada)
nl: Engels (Canada)

en: English (United Kingdom)
nl: Engels (Engeland)

en: English (India)
nl: Engels (India)

en: English (New Zealand)
nl: Engels (Nieuw Zeeland)

en: English (Philippines)
nl: Engels (Filipijnen)

en: English (United States)
nl: Engels (Verenigde Staten)

en: English (South Africa)
nl: Engels (Zuid Afrika)

en: English (Zimbabwe)
nl: Engels (Zimbabwe)

en: Estonian
nl: Estlands

en: Finnish
nl: Fins

en: Faroese
nl: Faeröers

en: French (Belgium)
nl: Frans (Belgi&euml;)

en: French (Canada)
nl: Frans (Canada)

en: French (Switzerland)
nl: Frans (Zwitzerland)

en: French (France)
nl: Frans (Frankrijk)

en: French (Luxembourg)
nl: Frans (Luxemburg)

en: Galician
nl: Galicisch

en: Greek
nl: Grieks

en: German (Austria)
nl: Duits (Oostenrijk)

en: German (Belgium)
nl: Duits (Belgi&euml;)

en: German (Switzerland)
nl: Duits (Zwitzerland)

en: German (Germany)
nl: Duits (Duitsland)

en: German (Luxembourg)
nl: Duits (Luxemburg)

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Italian (Switzerland)
nl: Italiaans (Zwitzerland)

en: Italian (Italy)
nl: Italiaans (Itali&euml;)

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Latvian
nl: Lets

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Mongolian
nl: Mongools

en: Malay
nl: Maleis

en: Norwegian (Bokmål)
nl: Noors (Bokmål)

en: Norwegian
nl: Noors

en: Persian
nl: Perzisch

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese (Brazil)
nl: Portugees (Brazili&euml;)

en: Portuguese (Portugal)
nl: Portugees (Portugal)

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian (Russia)
nl: Russisch (Rusland)

en: Russian (Ukraine)
nl: Russisch (Ukraïne)

en: Sinhala
nl: Singalees

en: Slovak
nl: Slovaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Spanish (Argentina)
nl: Spaans (Argentini&euml;)

en: Spanish (Bolivia)
nl: Spaans (Bolivi&euml;)

en: Spanish (Chile)
nl: Spaans (Chili)

en: Spanish (Columbia)
nl: Spaans (Colombia)

en: Spanish (Costa Rica)
nl: Spaans (Costa Rica)

en: Spanish (Dominican Republic)
nl: Spaans (Dominicaanse Republiek)

en: Spanish (Ecuador)
nl: Spaans (Equador)

en: Spanish (Spain)
nl: Spaans (Spanje)

en: Spanish (Guatemala)
nl: Spaans (Guatemala)

en: Spanish (Honduras)
nl: Spaans (Honduras)

en: Spanish (Mexico)
nl: Spaans (Mexico)

en: Spanish (Nicaragua)
nl: Spaans (Nicaragua)

en: Spanish (Panama)
nl: Spaans (Panama)

en: Spanish (Peru)
nl: Spaans (Peru)

en: Spanish (Puerto Rico)
nl: Spaans (Puorto Rico)

en: Spanish (Paraguay)
nl: Spaans (Paraguay)

en: Spanish (El Salvador)
nl: Spaans (El Salvador)

en: Spanish (United States)
nl: Spaans (Verenigde Staten)

en: Spanish (Uruguay)
nl: Spaans (Uruguay)

en: Spanish (Venezuela)
nl: Spaans (Venezuela)

en: Spanish (Latin America)
nl: Spaans (Latijns Amerika)

en: Serbian
nl: Servisch

en: Swedish (Finland)
nl: Zweeds (Finland)

en: Swedish (Sweden)
nl: Zweeds (Zweden)

en: Thai
nl: Thais

en: Turkish
nl: Turks

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Uzbek
nl: Uzbeeks

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Welsh
nl: Wales

en: Zenphoto Image Processing Error: %s
nl: Zenphoto afbeelding verwerkingsfout: %s

en: Image: [<code>%s</code>]
nl: Afbeelding: [<code>%s</code>]

en: Arguments:
nl: Argumenten:

en: size =
nl: grootte =

en: width =
nl: breedte =

en: height =
nl: hoogte =

en: quality =
nl: kwaliteit =

en: crop =
nl: uitsnede =

en: Image not found or is unreadable.
nl: Afbeelding niet gevonden of niet leesbaar.

en: Unknown error! Please report to the developers at <a href="http://www.zenphoto.org/">www.zenphoto.org</a>
nl: Onbekende fout! Rapporteer a.u.b aan de ontwikkelaars op <a href="http://www.zenphoto.org/">www.zenphoto.org</a>

en: %s not connected
nl: %s niet verbonden

en: latest images
nl:  laatste afbeeldingen

en: latest albums
nl:  laatste albums

en: Camera Maker
nl: Cameraproducent

en: Camera Model
nl: Cameramodel

en: Image Title
nl: Afbeeldingstitel

en: Object name
nl: Objectnaam

en: Image headline
nl: Kopregel

en: Image caption
nl: Beschrijving

en: Image caption writer
nl: Auteur van beschrijving

en: Time Taken
nl: Tijd afbeelding

en: Original Time Taken
nl: Oorspronkelijke tijd afbeelding

en: Time Digitized
nl: Gedigitaliseerde tijd

en: Date created
nl: Datum afbeelding

en: Time created
nl: Tijd afbeelding

en: Digital Creation Date
nl: Digitale datum afbeelding

en: Digital Creation Time
nl: Digitale tijd afbeelding

en: Artist
nl: Auteur

en: Image Credit
nl: Auteur afbeelding

en: Byline
nl: Bijschrift

en: Byline Title
nl: Titel bijschrift

en: Image source
nl: Bron

en: Copyright Holder
nl: Copyright houder

en: Copyright Notice
nl: Copyrightmelding

en: Shutter Speed
nl: Sluitersnelheid

en: Aperture
nl: Diafragma

en: ISO Sensitivity
nl: ISO gevoeligheid

en: Exposure Compensation
nl: Belichtingscompensatie

en: Metering Mode
nl: Methode lichtmeting

en: Flash Fired
nl: Flits

en: Original Width
nl: Originele breedte

en: Original Height
nl: Originele hoogte

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Contrast Setting
nl: Contrast

en: Sharpness Setting
nl: Scherpte

en: Saturation Setting
nl: Verzadiging

en: White Balance
nl: Witbalans

en: Subject Distance
nl: Onderwerpsafstand

en: Focal Length
nl: Brandpuntsafstand

en: Lens Type
nl: Lenstype

en: Lens Info
nl: Lensinformatie

en: Focal Length Equivalent in 35mm Film
nl: Brandpuntsafstand equivalent voor 35mm film

en: Sub-location
nl: Sublocatie

en: Province/State
nl: Provincie/Staat

en: Country/Primary Location Code
nl: Land/locatiecode

en: Country/Primary Location Name
nl: Land/ locatienaam

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Latitude Reference
nl: Breedtegraad verwijzing

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Longitude Reference
nl: Lengtegraad verwijzing

en: Altitude
nl: Hoogtegraad

en: Altitude Reference
nl: Hoogtegraad verwijzing

en: Originating Program
nl: Gebruikt programma

en: Program version
nl: Programmaversie

en: Mail send failed.
nl: E-mail verzenden mislukt.

en: Invalid "to" mail address %s.
nl: Ongeldig "aan" emailadres %s.

en: "cc" list provided without "to" address list.
nl: "cc" lijst opgegeven zonder "to" adreslijst.

en: Invalid "cc" mail address %s.
nl: Ongeldig "cc" emailadres %s.

en: Mail send failed.
nl: E-mail verzenden mislukt.

en: Invalid "bcc" mail address %s.
nl: Ongeldig "bcc" emailadres %s.

en: Mail send failed. There is no mail handler configured.
nl: Verzenden van mail mislukt. Er is geen mail script geconfigureerd!

en: No "to" address list provided.
nl: Geen "to" adreslijst opgegeven.

en: You must supply an e-mail address.
nl: Je moet een e-mailadres invoeren.

en: You must enter your name.
nl: Je moet je naam invoeren.

en: You must supply a WEB page URL.
nl: Je moet een webpagina URL invoeren.

en: CAPTCHA verification failed.
nl: CAPTCHA verificatie mislukt.

en: You must enter something in the comment text.
nl: Je bent vergeten een bericht te schrijven.

en: Your comment was rejected by the <em>%s</em> SPAM filter.
nl: Je reactie is geweigerd door het <em>%s</em> SPAM filter.

en: Your comment has been marked for moderation by the <em>%s</em> SPAM filter.
nl: Je reactie is door het <em>%s</em> SPAM filter aangemerkt voor aanpassingen.

en: A comment has been placed in moderation on your album "%1$s".
nl: Er is een reactie ter goedkeuring op het album "%1$s".

en: A comment has been posted on your album "%1$s".
nl: Er is een reactie op het album "%1$s".

en: A comment has been placed in moderation on your article "%1$s".
nl: Er is een reactie ter goedkeuring op het artikel "%1$s".

en: A comment has been posted on your article "%1$s".
nl: Er is een reactie op het artikel "%1$s".

en: A comment has been placed in moderation on your page "%1$s".
nl: Er is een reactie ter goedkeuring op de pagina "%1$s".

en: A comment has been posted on your page "%1$s".
nl: Er is een reactie op de pagina "%1$s".

en: A comment has been placed in moderation on your image "%1$s" in the album "%2$s".
nl: Er is een reactie ter goedkeuring op de afbeelding  "%1$s" in het album "%2$s".

en: A comment has been posted on your image "%1$s" in the album "%2$s".
nl: Er is een reactie op de afbeelding  "%1$s" in het album "%2$s".

en: Author: %1$s
    Email: %2$s
    Website: %3$s
    Comment:
    
    %4$s
nl: Auteur: %1$s
    E-mail: %2$s
    Website: %3$s
    Reactie:
    
    %4$s

en: You can view all comments about this item here:
    %1$s
nl: Je kunt hier alle reacties over dit thema hier zien:
    %1$s

en: You can edit the comment here:
    %1$s
nl: Je kunt hier de reactie aanpassen:
    %1$s

en: Comment posted
nl: Reactie geplaatst

en: Zenphoto found no theme scripts. Please check the <em>%s</em> folder of your installation.
nl: Zenphoto heeft geen themascripts gevonden. Controleer a.u.b. de <em>%s</em> map van de installatie.

en: Unknown name
nl: Onbekende naam

en: Unknown author
nl: Onbekende auteur

en: <strong>Theme description error!</strong>
nl: <strong>Fout in omschrijving van thema!</strong>

en: Unknown date
nl: Onbekende datum

en: Page error: %2$s (%1$s)
nl: Fout op pagina: %2$s (%1$s)

en: Zenphoto processed a 404 error on %s. See the debug log for details.
nl: Zenphoto heeft een 404 fout verwerkt in %s. Zie het debug log voor details.

en: The cache directory does not exist. Please create it and set the permissions to 0777.
nl: De cache map bestaat niet. Maak deze a.u.b aan en zet de permissies op 0777.

en: The cache directory is not writable! Attempts to chmod didn't work.
nl: De cache directory is niet schrijfbaar! Pogingen om te chmodden zijn mislukt.

en: Image not found; file does not exist.
nl: Afbeelding niet gevonden; bestand bestaat niet.

en: Image processing resulted in a fatal error.
nl: Her verwerken van afbeeldingen resulteerde in een ernstige fout.

en: Method Not Allowed
nl: Methode Niet Toegestaan

en: Minimum password length:
nl: Minimale lengte van het wachtwoord:

en: Minimum number of characters a password must contain.
nl: Minimum aantal karakters waaruit het wachtwoord moet bestaan.

en: Password characters:
nl: Wachtwoord karakters:

en: Passwords must contain at least one of the characters from each of the groups. Groups are separated by "|". (Use "\|" to represent the "|" character in the groups.)
nl: Wachtwoorden moeten tenminste &eacute;&eacute;n van de karakters uit elke groep bevatten. Groepen worden gescheiden door "|". (Gebruik "\|" om het karakter "|" te maken in de groepen.)

en: settings
nl: Instellingen

en: Authorization class <em>%s</em> is active.
nl: Authorization class <em>%s</em> is actief.

en: Administrator class <em>%s</em> is active.
nl: Administrator class <em>%s</em> is actief.

en: Password hash seed: <span><small style="color:gray">%s</small></span>
nl: Wachtwoord hash seed: <span><small style="color:gray">%s</small></span>

en: <em>%s</em> hashing is activated
nl: <em>%s</em>  hashing is geactiveerd.

en: Password must be at least %u characters
nl: Het wachtwoord dient tenminste %u karakters lang te zijn

en: Password must contain at least one of %s
nl: Wachtwoord moet tenminste &eacute;&eacute;n van de volgende karakters bevatten <em>%s</em>

en: <strong>Note:</strong> passwords must be at least %1$u characters long and contain at least one character from %2$s. | <strong>Note</strong>: passwords must be at least %1$u characters long and contain at least one character from each of the following groups: %2$s.
nl[0]: <strong>Opmerking</strong>: wachtwoorden moeten tenminste %1$u karakters lang zijn en tenminste &eacute;&eacute;n karakter uit %2$s bevatten.
nl[1]: <strong>Opmerking</strong>: wachtwoorden moeten tenminste %1$u karakters lang zijn en tenminste &eacute;&eacute;n karakter uit elk van de volgende groepen bevatten: %2$s.

en: <strong>Note</strong>: passwords must contain at least one character from %s. | <strong>Note</strong>: passwords must contain at least one character from each of the following groups: %s.
nl[0]: <strong>LET OP!:</strong>: wachtwoorden moeten tenminste &eacute;&eacute;n karakter uit %s bevatten.
nl[1]: <strong>LET OP!:</strong>: wachtwoorden moeten tenminste &eacute;n karakter uit elk van de volgende groepen bevatten: %s.

en: <strong>Note</strong>: passwords must be at least %u characters long.
nl: <strong>Opmerking</strong>: wachtwoorden dienen tenminste %u karakters lang te zijn.

en: Cannot migrate rights to version %1$s (Zenphoto_Authority supports only %2$s and %3$s.)
nl: Het lukt niet om de gebruikersrechten over te dragen naar versie %1$s (Zenphoto_Authority ondersteunt alleen %2$s en %3$s)

en: No rights
nl: Geen rechten

en: Overview
nl: Overzicht

en: View all
nl: Bekijk alle

en: Upload
nl: Uploaden

en: Post comments
nl: Berichten plaatsen

en: Manage all albums
nl: Beheer alle albums

en: Themes
nl: Thema's

en: Options
nl: Opties

en: Users with this right may view the admin overview page.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen de admin overzicht pagina bekijken.

en: Users with this right may view all of the gallery regardless of protection of the page. Without this right, the user can view only public ones and those checked in his managed object lists or as granted by View Search or View Gallery.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen de hele galerij bekijken, ongeacht eventuele bescherming. Zonder deze rechten kan de gebruiker alleen publieke en aangevinkte onderdelen bekijken.

en: Users with this right may upload to the albums for which they have management rights.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen uploaden naar de albums waarvoor ze rechten hebben.

en: When the comment_form plugin is used for comments and its "Only members can comment" option is set, only users with this right may post comments.
nl: Als de <em>comment_form</em> plugin wordt gebruikt en indien bij de opties daarvan "Alleen leden kunnen reageren"  is aangevinkt, kunnen alleen gebruikers met deze rechten berichten plaatsen.

en: Users with this right may make comments tab changes.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen de tab  " reacties"  gebruiken.

en: Users with this right may access the "albums" tab to make changes.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen de tab  " albums"  gebruiken.

en: Users with this right may edit and manage Zenpage pages.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen de Zenpage pagina's aanpassen.

en: Users with this right may edit and manage Zenpage articles and categories.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen de Zenpage artikelen en categorieën aanpassen.

en: Files
nl: Bestanden

en: Allows the user access to the "filemanager" located on the upload: files sub-tab.
nl: Staat gebruikers toe de "filemanager" te gebruiken die te vinden is onder de upload: bestanden sub-tab.

en: Manage all pages
nl: Beheer alle pagina's

en: Users who do not have "Admin" rights normally are restricted to manage only objects to which they have been assigned. This right allows them to manage any Zenpage page.
nl: Gebruikers zonder "Admin" rechten hebben normaal gesproken alleen toegang tot de toegewezen(aangevinkte) onderdelen. Dit recht staat hen toe elke Zenpage pagina te beheren.

en: Manage all news
nl: Beheer alle artikelen

en: Users who do not have "Admin" rights normally are restricted to manage only objects to which they have been assigned. This right allows them to manage any Zenpage news article or category.
nl: Gebruikers zonder "Admin" rechten hebben normaal gesproken alleen toegang tot de toegewezen(aangevinkte) onderdelen. Dit recht staat hen toe alle Zenpage artikelen en categorieën  te beheren.

en: Users who do not have "Admin" rights normally are restricted to manage only objects to which they have been assigned. This right allows them to manage any album in the gallery.
nl: Gebruikers zonder "Admin" rechten hebben normaal gesproken alleen toegang tot de toegewezen(aangevinkte) onderdelen. Dit recht staat hen toe alle albums te beheren.

en: Users with this right may make themes related changes. These are limited to the themes associated with albums checked in their managed albums list.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen thema's beheren. Dit geldt alleen voor thema's gekoppeld aan de albums die zijn toegewezen in de <em>beheerde albums</em> lijst.

en: Users with this right may make additions and changes to the set of tags.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen gebruik maken van de <em>tags</em> tab.

en: Users with this right may make changes on the options tabs.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen gebruik maken van de <em>opties</em> tab.

en: The master privilege. A user with "Admin" can do anything. (No matter what his other rights might indicate!)
nl: Het hoofd privilege. Een gebruiker met "Admin" rechten kan alles. (Ongeacht wat de andere aangevinkte rechten aangeven)

en: View gallery
nl: Galerij bekijken

en: Users with this right may view otherwise protected generic gallery pages.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen beschermde pagina's bekijken.

en: View search
nl: Zoekpagina's  bekijken

en: Users with this right may view search pages even if password protected.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen zoekpagina's bekijken, ook al zijn die beschermd.

en: View fullimage
nl: Volledige afbeelding bekijken

en: Users with this right may view all full sized (raw) images.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen alle volledige afbeeldingen bekijken.

en: View news
nl: Nieuws bekijken

en: Users with this right may view all zenpage news articles.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen alle zenpage nieuwsartikelen bekijken.

en: View pages
nl: Pagina's bekijken

en: Users with this right may view all zenpage pages.
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen alle Zenpage pagina's bekijken.

en: View albums
nl: Albums bekijken

en: Users with this right may view all albums (and their images).
nl: Gebruikers met deze rechten kunnen alle albums (en hun afbeeldingen) bekijken.

en: All rights
nl: Alle rechten

en: Default rights
nl: Standaard rechten

en: You are receiving this e-mail because of a password reset request on your Zenphoto gallery.
nl: Je ontvangt deze e-mail vanwege een aanvraag om het wachtwoord te resetten voor je Zenphoto galerij.

en: You are receiving this e-mail because of a password reset request on your Zenphoto gallery from a user who tried to log in as %s.
nl: Je ontvangt deze e-mail vanwege een wachtwoord reset aanvraag op je Zenphoto galerij van een gebruiker die heeft geprobeert in te loggen als %s.

en: There was no one to which to send the reset request.
nl: Er is geen adres opgegeven om de reset-aanvraag naar toe te sturen.

en: To reset your Zenphoto Admin passwords visit: %s
nl: Om je Zenphoto admin wachtwoord te resetten ga je naar: %s

en: If you do not wish to reset your passwords just ignore this message. This ticket will automatically expire in 3 days.
nl: Als je het wachtwoord niet wilt resetten kunt je dit bericht negeren. Het ticket zal automatisch over 3 dagen verlopen.

en: The Zenphoto information you requested
nl: De Zenphoto informatie die je aangevraagd hebt

en: There was an error logging in.
nl: Er was een probleem bij het inloggen.

en: Check your username and password and try again.
nl: Controleer je gebruikersnaam en wachtwoord en probeer het opnieuw.

en: A reset request has been sent.
nl: Een resetverzoek is verstuurd.

en: Logon using:%s
nl: Logon met: %s

en: User
nl: Gebruiker

en: Password
nl: Wachtwoord

en: *Enter CAPTCHA in place of <em>Password</em> to request a password reset.
nl: *Vul de code van de CAPTCHA in op de plaats van het <em>Wachtwoord</em> om een wachtwoord reset aan te vragen.

en: Log in
nl: Log in.

en: The <strong><em>GD</em></strong> extension is not available.
nl: De <strong><em>GD</em></strong> extensie is niet beschikbaar.

en: PHP GD library <em>%s</em>
nl: PHP GD bibliotheek <em>%s</em>

en: Enable Imagick
nl: Activeer Imagick

en: Your PHP has support for Imagick. Check this option if you wish to use the Imagick graphics library.
nl: Je PHP biedt ondersteuning voor Imagick. Vink aan als je de Imagick grafische bibliotheek wilt gebruiken.

en: The type of filter used when resampling an image. The default is <strong>%s</strong>.
nl: Het type filter dat gebruikt wordt voor het wijzigen van de resolutie van een afbeelding. Standaard wordt <strong>%s</strong> gebruikt.

en: Magick memory limit
nl: Imagick geheugenlimiet

en: Amount of memory allocated to Gmagick/Imagick in megabytes. Set to <strong>0</strong> for unlimited memory.
nl: Hoeveelheid toegewezen geheugen aan Imagick in megabytes. Stel in op <strong>0</strong> voor ongelimiteerd geheugen.

en: <strong>Note:</strong> Image processing will be faster with a higher memory limit. However, if your server experiences problems with image processing, try setting this lower.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Het verwerken van afbeeldingen gaat sneller met een grotere geheugenlimiet. Als je server echter problemen heeft met het verwerken probeer dan een lagere instelling.

en: CAPTCHA font size
nl: CAPTCHA fontgrootte

en: The font size (in pixels) for CAPTCHAs. Default is <strong>%s</strong>.
nl: De fontgrootte (in pixels) voor CAPTCHA's. De standaardgrootte is <strong>%s</strong>.

en: The <strong><em>Imagick</em></strong> library version must be <strong>%s</strong> or later.
nl: De <strong><em>Imagick</em></strong> versie moet <strong>%s</strong> of later zijn.

en: The <strong><em>Imagick</em></strong> extension is not available.
nl: De <strong><em>Imagick</em></strong> extensie is niet beschikbaar.

en: PHP Imagick library <em>%s</em>
nl: PHP Imagick bibliotheek <em>%s</em>

en: db POST handling
nl: db POST afhandeling

en: Updated zp-config.php
nl: zp-config.php ge-update

en: Completed system check
nl: Systeemcontrole voltooid

en: Setup cookie test successful
nl: Setup cookie test succesvol

en: Setup cookie test unsuccessful
nl: Setup cookie test niet gelukt

en: Post of Database credentials
nl: Weergave van database kwalificaties

en: Full environment
nl: Volledige omgeving:

en: Primitive environment
nl: Primitieve omgeving

en: Query error: %s
nl: Query fout: %s

en: strict+
nl: streng+

en: strict
nl: streng

en: loose
nl: losjes

en: create
nl: aanmaken

en: Zenphoto Setup
nl: Zenphoto setup

en: Welcome to Zenphoto! This page will set up Zenphoto on your web server.
nl: Welkom bij Zenphoto! Deze pagina zal Zenphoto op je webserver installeren.

en: Systems Check:
nl: Systeemcontrole:

en: Upgrade from before Zenphoto v1.2
nl: Upgrade van vóór Zenphoto versie 1.2

en: Upgrade from Zenphoto v%s
nl: Upgrade van Zenphoto v%s

en: Updating current Zenphoto release
nl: Updaten van huidige Zenphoto versie

en: [%u release skipped] | [%u releases skipped]
nl[0]: [%u versie overgeslagen]
nl[1]: [%u versies overgeslagen]

en: We do not test upgrades that skip releases. We recommend you upgrade in sequence.
nl: We testen geen upgrades die versies overslaan. We raden aan om in volgorde te upgraden.

en: PHP version %s
nl: PHP versie %s

en: Version %1$s or greater is strongly recommended.
nl: Versie %s1$s of hoger wordt aangeraden.

en: Version %1$s or greater is required. Use earlier versions at your own risk. Version %2$s or greater is strongly recommended.
nl: Versie %1$s of hoger is vereist.<br />Versie %2$s of nieuwer wordt aangeraden.

en: Log security
nl: Log beveiliging

en: Log security [is compromised]
nl: <code>Beveiliging van log is</code> [niet veilig]

en: Zenphoto attempts to make log files accessable by <em>owner</em> only (permissions = 0600). This attempt has failed. The log file permissions are %04o which may allow unauthorized access.
nl: Zenphoto probeert de log-bestanden uitsluitend toegankelijk te maken voor de <em>eigenaar</em> (permissions = 0600). Deze poging is mislukt.<br />De rechten voor de log-bestanden zijn %04o. Dit kan zorgen voor ongewenste toegang.

en: PHP <code>Register Globals</code> [is set]
nl: PHP <code>Register Globals</code> is [ingesteld]

en: PHP Register globals presents a security risk to any PHP application. See <a href="http://php.net/manual/en/security.globals.php"><em>Using Register Globals</em></a>. Zenphoto refuses to operate under these conditions. Change your PHP.ini settings to <code>register_globals = off</code>.
nl: PHP Register globals veroorzaakt een beveiligingsrisico voor elke PHP applicatie. Zie <a href="http://php.net/manual/en/security.globals.php"><em>Using Register Globals</em></a>. Zenphoto werkt niet met deze instelling. Verander de php.ini instelling in <code>register_globals = off</code>.

en: PHP <code>Safe Mode</code> [is set]
nl: PHP <code>Safe Mode</code> [is ingesteld]

en: Zenphoto functionality is reduced when PHP <code>safe mode</code> restrictions are in effect.
nl: Zenphoto functionaliteit is gereduceerd wanneer PHP <code>safe mode</code> restricties in werking zijn.

en: PHP <code>magic_quotes_gpc</code> [is enabled]
nl: PHP <code>magic_quotes_gpc</code> [is ingesteld]

en: You should consider disabling <code>magic_quotes_gpc</code>. For more information See <em><a href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#26">What is magic_quotes_gpc and why should it be disabled?</a></em> in the Zenphoto troubleshooting guide.
nl: Je zou moeten overwegen om <code>magic_quotes_gpc</code> uit te zetten. Voor meer informatie zie <em><a href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#26">What is magic_quotes_gpc and why should it be disabled?</a></em> in de Zenphoto troubleshooting guide.

en: PHP <code>gettext()</code> support
nl: PHP <code>gettext()</code> ondersteuning

en: PHP <code>gettext()</code> support [is not present]
nl: PHP <code>gettext()</code> ondersteuning [is niet aanwezig]

en: Localization of Zenphoto requires native PHP <code>gettext()</code> support
nl: Localisatie van Zenphoto vereist  PHP <code>gettext()</code> ondersteuning.

en: PHP <code>setlocale()</code> failed
nl: PHP <code>setlocale()</code> mislukt

en: Locale functionality is not implemented on your platform or the specified locale does not exist. Language translation may not work.
nl: Localisatiefunctionaliteit is niet geïmplementeerd op je platform of de betreffende localisatie bestaat niet. Het is mogelijk dat vertalingen niet werken.

en: See the <a  href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#24">troubleshooting guide</a> on zenphoto.org for details.
nl: Raadpleeg de <a  href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#24">troubleshooting guide</a> op zenphoto.org voor details.

en: Setting <em>mbstring.internal_encoding</em> to <strong>UTF-8</strong> in your <em>php.ini</em> file is recommended to insure accented and multi-byte characters function properly.
nl: Het wordt aanbevolen om in de <em>php.ini</em> de <em>mbstring.internal_encoding</em> op <strong>UTF-8</strong> te zetten zodat geaccentueerde en multi-byte karakters goed worden weergegeven.

en: PHP <code>mbstring</code> package
nl: PHP <code>mbstring</code> pakket

en: PHP <code>mbstring</code> package [Your internal character set is <strong>%s</strong>]
nl: PHP <code>mbstring</code> pakket [de interne karakter codering is <strong>%s</strong>]

en: You need to install the <code>mbstring</code> package or correct the issue with <code>iconv(()</code>
nl: Je dient het <code>mbstring</code> pakket te installeren of het probleem te corrigeren met <code>iconv(()</code>

en: PHP <code>mbstring</code> package [is not present and <code>iconv()</code> is not working]
nl: PHP <code>mbstring</code> pakket [is niet aanwezig en <code>iconv()</code> iwerkt niet]

en: Strings generated internally by PHP may not display correctly. (e.g. dates)
nl: Strings intern gegenereerd door PHP kunnen foutief getoond worden. (bijv. data)

en: PHP <code>mbstring</code> package [is not present]
nl: PHP <code>mbstring</code> pakket [is niet aanwezig]

en: Graphics library
nl: Grafische bibliotheek

en: Graphics support: <code>%s</code>
nl: Grafische ondersteuning: <code>%s</code>

en: Graphics support [is not installed]
nl: Grafische ondersteuning [is niet geïnstalleerd]

en: You need to install a graphics support library such as the <em>GD library</em> in your PHP
nl: Je moet GD support in je PHP installeren

en: Your PHP graphics library does not support %1$s or %2$s
nl: Je PHP 'graphics library'  ondersteund geen %1$s, of %2$s

en: Your PHP graphics library does not support %1$s
nl: Je PHP 'graphics library' ondersteund geen %1$s

en: To correct this you should install a graphics library with appropriate image support in your PHP
nl: Om dit op te lossen moet je een  'graphics library' installeren in je PHP met de juiste ondersteuning voor afbeeldingen

en: Your PHP graphics library does not support %1$s, %2$s, or %3$s
nl: Your PHP  'graphics library' ondersteund geen %1$s, %2$s, or %3$s

en: To correct this you need to install GD with appropriate image support in your PHP
nl: Om dit op te lossen dien je GD installeren in je PHP met de juiste ondersteuning voor afbeeldingen

en: PHP graphics image support
nl: PHP 'graphics image' ondersteuning

en: The unsupported image types will not be viewable in your albums.
nl: De niet ondersteunde afbeeldingstypes zullen niet weergegeven worden in de albums.

en: Graphics Library rotation support [is not present]
nl: Grafische bibliotheek voor ondersteuning van rotatie [is niet aanwezig]

en: The graphics support library does not provide support for image rotation.
nl: De grafische bibliotheek ondersteund niet het roteren van afbeeldingen.

en: Graphics support [configuration error]
nl: Grafische ondersteuning [configuratiefout]

en: No Zenphoto image handling library was loaded. Be sure that your PHP has a graphics support.
nl: Er is geen Zenphoto afbeeldings-verwerking bibliotheek geladen. Controleer of je PHP grafische ondersteuning heeft.

en: SQLite is a limited database and does not support all Zenphoto functionality. Use of this database is for <em>Database abstraction</em> proof of concept only.
nl: SQLite is een beperkte database en ondersteund niet alle Zenphoto functies. Gebruik van deze database is slechts een concept.

en: PHP <code>%s support</code> for configured Database [is experimental]
nl: PHP <code>%s ondersteuning</code> voor geconfigureerde database [is experimenteel]

en: PHP <code>%s</code> support for configured Database
nl: PHP <code>%s ondersteuning</code> voor geconfigureerde database

en: PHP <code>%s support</code> for configured Database [is not installed]
nl: PHP <code>%s support</code> voor geconfigureerde database [is niet geïnstalleerd]

en: Choose a different database engine or install %s support in your PHP to clear this condition.
nl: Kies een ander database programma of installeer %s ondersteuning in je PHP.

en:  <code>%1$s</code> support (<a onclick="$('#%1$s').toggle('show')" >experimental</a>)
nl:  <code>%1$s</code> ondersteuning (<a onclick="$('#%1$s').toggle('show')" >experimenteel</a>)

en: PHP <code>%s</code> support
nl: PHP <code>%s</code> ondersteuning

en: PHP <code>%s</code> support [is not installed]
nl: PHP <code>%s</code> ondersteuning [is niet geïnstalleerd]

en: <em>zp-config.php</em> file
nl: <em>zp-config.php</em> bestand

en: <em>zp-config.php</em> file [does not exist]
nl: <em>zp-config.php</em> bestand [bestaat niet]

en: Setup was not able to create this file. You will need to edit the <code>zp-config.php.source</code> file as indicated in the file's comments and rename it to <code>zp-config.php</code>. Place the file in the %s folder.
nl: Setup kon dit bestand niet aanmaken. Je moet het <code>zp-config.php.source</code> bestand aanpassen zoals aangegeven in de uitleg (staat in het bestand zelf) en het hernoemen naar <code>zp-config.php</code>. Plaats het bestand in de %s map.

en: <br /><br />You can find the file in the "%s" directory.
nl: <br /><br />Je kunt het bestand vinden in de  "%s"  map.

en: File/Folder permissions
nl: Rechten voor mappen en bestanden

en: Set File/Folder permissions to %s.
nl: Zet de bestands/map rechten op %s.

en: You must be logged in to change permissions.
nl: Je moet ingelogd zijn om rechten te wijzigen.

en: <em>unknown</em> (<code>%o</code>)
nl: <em>onbekend</em> (<code>%o</code>)

en: File/Folder Permissions [are %s]
nl: Rechten voor mappen en bestanden zijn [%s]

en: If file and folder permissions are not set to <em>strict</em> or tighter there could be a security risk. However, on some servers Zenphoto does not function correctly with tight file/folder permissions. If Zenphoto has permission errors, run setup again and select a more relaxed permission.
nl: Als toegangsrechten voor bestanden en mappen niet zijn ingesteld op <em>streng</em> kan dit een veiligheidsrisico vormen. Op sommige servers echter werkt Zenphoto niet goed met met strenge toegangsrechten. Als je foutmedingen krijgt over toegangsrechten start dan nogmaals de setup en selecteer minder strenge rechten.

en: Character set
nl: Karakterset

en: If your server filesystem character set is different from <code>%s</code> and you create album or image filenames names containing characters with diacritical marks you may have problems displaying the names.
nl: Als de systeem-karakterset van de server anders is dan <code>%s</code>, kunnen karakters met diakritische tekens (in bestands- en mapnamen) problemen geven.

en: Change the filesystem character set define to %1$s.<br />If you do not know the character set try "%2$s"
nl: Verander de systeem-karakterset naar %1$s.<br />Als je de karakterset niet weet probeer dan "%2$s"

en: confirmed
nl: bevestigd

en: The Zenphoto filesystem character define is %1$s [%2$s]
nl: De Zenphoto systeem karakterdefinitie is %1$s [%2$s]

en: The Zenphoto filesystem character define is ISO-8859-1 [assumed]
nl: De Zenphoto systeem karakterdefinitie is ISO-8859-1 [verondersteld]

en: The Zenphoto filesystem character define is %1$s [which seems wrong]
nl: De Zenphoto systeem-karakterset is %1$s [hetgeen niet correct kan zijn].

en: The Zenphoto filesystem character define is %1$s [no test performed]
nl: De Zenphoto systeem karakterdefinitie is %1$s [er is geen test uitgevoerd]

en: Setup did not perform a test of the filesystem character set. You can cause setup to test for a proper definition by creating a file in your <code>%1$s</code> folder named <strong><code>%2$s</code></strong> and re-running setup.
nl: De setup kon geen test uitvoeren om de systeem-karakterset te controleren. Om deze test uit te voeren moet je een bestand met de naam <code>%2$s</code> in de <code>%1$s</code> map plaatsen en de setup opnieuw uitvoeren.

en: Image URIs appear require the <em>filesystem</em> character set.
nl: Afbeeldings URI's lijken de systeem karakterset nodig te hebben.

en: Image URIs appear to require the UTF-8 character set.
nl: Afbeeldings URI's lijken de UTF-8 karakterset nodig te hebben.

en: You should enable the URL option <em>UTF8 image URIs</em>.
nl: Je zou de URL optie <em>UTF8 afbeelding URI's</em> moeten aanzetten.

en: <a href="javascript:uri(true)">Please do</a>
nl: <a href="javascript:uri(true)">Ja graag</a>

en: You should disable the URL option <em>UTF8 image URIs</em>.
nl: Je zou de URL optie <em>UTF8 afbeelding URI's</em> moeten uitzetten.

en: <a href="javascript:uri(false)">Please do</a>
nl: <a href="javascript:uri(false)">Ja graag</a>

en: Warning!
nl: Waarschuwing !

en: Database connection
nl: Database verbinding

en: You have not correctly set your <strong>Database</strong> <code>user</code>, <code>password</code>, etc. in your <code>zp-config.php</code> file and <strong>setup</strong> is not able to write to the file.
nl: Je hebt je <strong>database</strong> <code>gebruiker</code>, <code>wachtwoord</code>, etc. niet in je <code>zp-confgi.php</code> bestand gezet en <strong>setup</strong> is niet in staat om naar het bestand te schrijven.

en: Connect to %s
nl: Verbinden met %s

en: Connect to Database [<code>CONNECT</code> query failed]
nl: Verbinden met database [<code>CONNECT</code> query mislukt]]

en: Check the <code>user</code>, <code>password</code>, and <code>database host</code> and try again.
nl: Controleer de <code>gebruikersnaam</code>, <code>wachtwoord</code> en <code>database host</code> en probeer het opnieuw.

en: %1$s version %2$s
nl: %1$s versie %2$s

en: Version %1$s or greater is required. Use a lower version at your own risk.<br />Version %2$s or greater is preferred.
nl: Versie %1$s of hoger is vereist.<br />Versie %2$s of nieuwer wordt aangeraden.

en: Database <code>%s</code> created
nl: Database <code>%s</code> aangemaakt

en: Database <code>%s</code> not created [<code>CREATE DATABASE</code> query failed]
nl: Database <code>%s</code> niet aangemaakt [<code>CREATE DATABASE</code> query mislukt]

en: Connect to the database [You have not provided a database name]
nl: Verbind met de database [Je hebt geen databasenaam opgegeven]

en: Provide the name of your database in the form above.
nl: Vul in het bovenstaande formulier de naam van de database in.

en: Connect to the database [Database does not exist]
nl: Verbinden met de database [database bestaat niet]

en: Click here to attempt to create <a href="?Create_Database" >%s</a>.
nl: Klik hier om te proberen <a href="?Create_Database" >%s</a> aan te maken.

en: Connect to the database
nl: Verbinden met database

en: Could not access the <strong>%1$s</strong> database (<code>%2$s</code>).
nl: Kon geen toegang krijgen tot de <strong>%1$s</strong> database  (<code>%2$s</code>).

en: Check the <code>user</code>, <code>password</code>, <code>database name</code>, and <code>Database host</code>.
nl: Controleer de <code>gebruiker</code>, <code>wachtwoord</code>, <code>database naam</code> en <code>database host</code>.

en: Make sure the database has been created and that <code>%s</code> has access to it.
nl: Wees er zeker van dat de database aangemaakt is en dat <code>%s</code> er toegang tot heeft.

en: You may need to set <code>SQL mode</code> <em>empty</em> in your Database configuration.
nl: Zet eventueel <code>SQL mode</code> op <em>leeg</em> in de database configuratie.

en: <code>SQL mode</code> [query failed]
nl: <code>SQL mode</code> [query mislukt]

en: <code>SQL mode</code> [<em>%s</em> overridden]
nl: <code>SQL mode</code> [<em>%s</em> buiten werking gesteld]

en: Consider setting it <em>empty</em> in your Database configuration.
nl: Zet eventueel op <em>leeg</em> in de database configuratie.

en: <code>SQL mode</code> [is set to <em>%s</em>]
nl: <code>SQL mode</code> [is ingesteld op <em>%s</em>]

en: Consider setting it <em>empty</em> if you get Database errors.
nl: Zet eventueel op <em>leeg</em> als je database foutmeldingen krijgt.

en: <code>SQL mode</code> [SET SESSION failed]
nl: <code>SQL mode</code> [SET SESSION mislukt]

en: Select
nl: Selecteren

en: Create
nl: Aanmaken

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Updaten

en: Alter
nl: Wijzigen

en: Grants found:
nl: Gevonden rechten:

en: The <em>SHOW GRANTS</em> query failed.
nl: De <em>TOON RECHTEN</em> query is mislukt.

en: Database <code>access rights</code>
nl: Database <code>toegangsrechten</code>

en: Database <code>access rights</code> [%s]
nl: Database <code>toegangsrechten</code> [%s]

en: Your Database user must have %s rights.
nl: Je database gebruiker heeft de volgende rechten nodig %s.

en: <em>SHOW TABLES</em> [found no tables]
nl: <em>TOON TABELLEN</em> [geen tabellen gevonden]

en: <em>SHOW TABLES</em> found: %s
nl: <em>TOON TABELLEN</em> vond: %s

en: <em>SHOW TABLES</em> [Failed]
nl: <em>TOON TABELLEN</em> [mislukt]

en: The database did not return a list of the database tables for <code>%s</code>.
nl: De  database  heeft geen lijst van database tabellen voor <code>%s</code> geretourneerd.

en: <strong>Setup</strong> will attempt to create all tables. This will not over write any existing tables.
nl: <strong>Setup</strong> zal alle tabellen proberen aan te maken. Dit zal bestaande tabellen niet overschrijven.

en: Database <code>field collations</code> [Image table]
nl: Database <code>field collations</code> [Afbeelding tabel]

en: Database <code>field collations</code> [Album table]
nl: Database <code>field collations</code> [Album tabel]

en: Database <code>field collations</code> [Image and Album tables]
nl: Database <code>field collations</code> [Afbeelding en Album tabellen]

en: Database <code>field collations</code> [SHOW COLUMNS query failed]
nl: Database <code>field collations</code> [SHOW COLUMNS query mislukt]

en: %s is not UTF-8. You should consider porting your data to UTF-8 and changing the collation of the database fields to <code>utf8_unicode_ci</code> | %s are not UTF-8. You should consider porting your data to UTF-8 and changing the collation of the database fields to <code>utf8_unicode_ci</code>
nl[0]: %s is g&eacute;&eacute;n UTF-8. Je zou moeten overwegen alle gegevens in UTF-8 codering te zetten en de collatie van de database-velden te varanderen in <code>utf8_unicode_ci</code>
nl[1]: %s zijn g&eacute;&eacute;n UTF-8. Je zou moeten overwegen alle gegevens in UTF-8 codering te zetten en de collatie van de database-velden te varanderen in <code>utf8_unicode_ci</code>

en: Database <code>$conf["UTF-8"]</code> [is not set <em>true</em>]
nl: Database <code>$conf["UTF-8"]</code> [staat niet op <em>true</em>]

en: You should consider porting your data to UTF-8 and changing the collation of the database fields to <code>utf8_unicode_ci</code> and setting this <em>true</em>. Zenphoto works best with pure UTF-8 encodings.
nl: Je zou moeten overwegen alle gegevens in UTF-8 codering te zetten en de collatie van de database-velden te varanderen in <code>utf8_unicode_ci</code>. Zenphoto werkt het beste met UTF-8 codering.

en: Zenphoto files
nl: Zenphoto bestanden

en: Zenphoto package [missing]
nl: Zenphoto package [ontbreekt]

en: The file <code>Zenphoto.package</code> is either missing, not readable, or defective. Your installation may be corrupt!
nl: Het bestand <code>Zenphoto.package</code> ontbreekt,  is niet leesbaar of is beschadigd. Je installatie kan corrupt zijn.

en: Zenphoto core files [This is not an official build. Some files are missing or seem wrong]
nl: Zenphoto <em>zp-core</em> bestanden [Dit is geen offici&euml;el Zenphoto pakket. Sommige bestanden ontbreken of lijken niet in orde]

en: Zenphoto core files [Some files are missing or seem wrong]
nl: Zenphoto <em>zp-core</em> bestanden [sommige bestanden ontbreken of lijken niet in orde]

en: Perhaps there was a problem with the upload. You should check the following files:
nl: Misschien was er een probleem met de upload. Je moet de volgende bestanden controleren:&nbsp;

en: Zenphoto core files [This is not an official build]
nl: Zenphoto <em>zp-core</em> bestanden [dit is geen 'official build']

en: Zenphoto core files
nl: Zenphoto <em>zp-core</em> bestanden

en: Installation files
nl: Installatie-bestanden

en: .svn [%s instances]
nl: .svn [%s installaties]

en: Zenphoto core folders [Some unknown files were found]
nl: Zenphoto <em>zp-core</em> bestanden [er werden onbekende bestanden gevonden]

en: The following files could not be deleted.
nl: De volgende bestanden konden niet worden verwijderd.

en: You should remove the following files:
nl: Je zou de volgende bestanden moeten verwijderen:

en: Delete extra files
nl: Verwijder extra bestanden

en: Zenphoto core file permissions
nl: Zenphoto rechten voor <em>zp-core</em> bestanden

en: Zenphoto core file permissions [not correct]
nl: Zenphotorechten voor <em>zp-core</em> bestanden [niet correct]

en: Setup could not set the one or more components to the selected permissions level. You will have to set the permissions manually. See the <a href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#29">Troubleshooting guide</a> for details on Zenphoto permissions requirements.
nl: Setup kan de geselecteerde rechten niet toekennen aan  &eacute;&eacute;n of meer componenten. Je zult de rechten handmatig moeten instellen. Zie de <a href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#29">Troubleshooting guide</a> voor uitleg over Zenphoto-rechten.

en: <em>.htaccess</em> file
nl: <em>.htaccess</em> bestand

en: <em>.htaccess</em> file [is empty or does not exist]
nl: <em>.htaccess</em> bestand [is leeg of bestaat niet]

en: If you have the mod_rewrite module enabled an <em>.htaccess</em> file is required the root zenphoto folder to create cruft-free URLs.
nl: Als mod_rewrite is geactiveerd is er een <em>.htaccess</em> bestand in de basismap nodig om nette URL's te maken.

en: You can ignore this warning if you do not intend to set the <code>mod_rewrite</code> option.
nl: Je kunt deze waarschuwing negeren als je niet van plan ben de <code>mod_rewrite</code> optie aan te zetten.

en: <p class="buttons"><a href="?copyhtaccess" >Make setup create the file</a></p><br style="clear:both" /><br />
nl: <p class="buttons"><a href="?copyhtaccess" >Laat setup het bestand maken</a></p><br style="clear:both" /><br />

en: Server seems not to be Apache or Apache-compatible, <code>.htaccess</code> not required.
nl: Server lijkt niet Apache of Apache-verenigbaar te zijn, <code>.htaccess</code> test wordt overgeslagen

en: The <em>.htaccess</em> file in your root folder is not the same version as the one distributed with this version of Zenphoto. If you have made changes to <em>.htaccess</em>, merge those changes with the <em>%s/htaccess</em> file to produce a new <em>.htaccess</em> file.
nl: Het <em>.htaccess</em> bestand in de basismap is niet dezelfde versie als het bestand dat bij deze versie van Zenphoto hoort. Als je het oude <em>.htaccess</em> hebt veranderd, voeg dan de veranderingen ook in het <em>%s/htaccess</em> bestand in en cre&euml;er zo een nieuw <em>.htaccess</em> bestand.

en: Click <a href="?copyhtaccess" >here</a> to have setup replace your <em>.htaccess</em> file with the current version.
nl: Klik <a href="?copyhtaccess" >hier</a> om de setup het bestaande <em>.htaccess</em> bestand te laten vervangen door de huidige versie..

en: <em>.htaccess</em> file [wrong version]
nl: <em>.htaccess</em> bestand [verkeerde versie]

en: <em>.htaccess</em> file (<em>RewriteEngine</em> is <strong>%s</strong>)
nl: <em>.htaccess</em> bestand (<em>RewriteEngine</em> is <strong>%s</strong>)

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase [is <em>missing</em>]
nl: <em>.htaccess</em> RewriteBase [<em>ontbreekt</em>]

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code> [Does not match install folder]
nl: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code> [komt niet overeen met de installatiemap]

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code> (fixed)
nl: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code> (opgelost)

en: Setup was not able to write to the file change RewriteBase match the install folder.
nl: Setup was niet instaat naar het bestand te schrijven, verander RewriteBase zodat deze gelijk is aan de installatiemap.

en: Either make the file writeable or set <code>RewriteBase</code> in your <code>.htaccess</code> file to <code>%s</code>.
nl: Maak het bestand schrijfbaar of zet <code>RewriteBase</code> in het <code>.htaccess</code> bestand op <code>%s</code>.

en: <em>robots.txt</em> file
nl: <em>robots.txt</em> bestand

en: <em>robots.txt</em> file [Not created]
nl: <em>robots.txt</em> bestand [niet aangemaakt]

en: Setup could not find the  <em>example_robots.txt</em> file.
nl: Setup kon het <em>example_robots.txt</em> bestand niet vinden.

en: Setup did not create a <em>robots.txt</em> file because one already exists.
nl: Setup kon geen <em>robots.txt</em> bestand aanmaken omdat er al een bestaat.

en: Setup could not create a <em>robots.txt</em> file.
nl: Setup kon geen <em>robots.txt</em> bestand aanmaken.

en: albums [<code>$conf['external_album_folder']</code> is deprecated]
nl: albums [<code>$conf['external_album_folder'</code> is verouderd]

en: You should update your zp-config.php file to conform to the current zp-config.php.example file.
nl: Je moet het zp-config.php bestand aanpassen zodat deze in de vorm is van het huidige zp-config.php.example bestand.

en: <em>albums</em> folder
nl: <em>albums</em> mapr

en: <em>albums</em> folder [The line <code>$conf['album_folder']</code> is missing from your zp-config.php file]
nl: <em>albums</em> map [de regel <code>$conf['album_folder']</code> ontbreekt in het zp-config.php bestand]

en: <em>locale</em> folders
nl: <em>locale</em> mappen

en: <em>locale</em> folders [Are not complete]
nl: <em>locale</em> mappen [zijn niet compleet]

en: Be sure you have uploaded the complete Zenphoto package. You must have at least the <em>en_US</em> folder.
nl: Controleer dat je het complete Zenphoto-pakket geupload hebt. Je moet op zijn de mist over de <em>en_US</em> map beschikken.

en: uploaded
nl: upload

en: You need to address the problems indicated above then run <code>setup.php</code> again.
nl: Los de aangegeven problemen op en voer daarna <code>setup.php</code> opnieuw uit.

en: Setup failed.
nl: Setup mislukt.

en: Refresh
nl: Ververs

en: You need <em>USER ADMIN</em> rights to run setup.
nl: Je hebt <em>GEBRUIKERSADMIN</em> rechten nodig om setup uit te voeren.

en: You must be logged in to run setup.
nl: Je moet ingelogd zijn setup te starten.

en: About to create tables
nl: Op het punt om tabellen aan te maken

en: About to update tables
nl: Op het punt om tabellen te updaten

en: Begin table creation
nl: Beginnen met het aanmaken van tabellen

en: Query %1$s Failed. Error: %2$s
nl: Query %1$s mislukt. Fout: %2$s

en: Table creation failure:<br />Query: %1$s<br />Error: %2$s
nl: Fout tijdens het aanmaken van de tabellen: <br />Query: %1$s<br />Fout: %2$s

en: Query ( %s ) Success.
nl: Query ( %s ) Succesvol.

en: Begin table updates
nl: Beginnen met het updaten van tabellen

en: Done with database creation and update
nl: klaar met het cre&euml;ren en updaten van de database

en: Previous Release was %s
nl: Vorige versie was %s

en: Done with table create!
nl: Klaar met het aanmaken van de tabellen!

en: Done with table create with errors!
nl: Klaar met het aanmaken van de tabellen met errors!

en: Done with table update
nl: Klaar met het updaten van de tabellen!

en: Done with table update with errors
nl: Klaar met het updaten van de tabellen met errors!

en: Deleting files failed!
nl: Verwijderen van bestanden mislukt !

en: <strong>NOTE:</strong> We strongly recommend you remove the <em>setup</em> scripts from your zp-core folder at this time. You can always re-upload them should you find you need them again in the future.
nl: <strong>BELANGRIJK:</strong> Het wordt sterk aangeraden de <em>setup</em> scripts te verwijderen uit de <em>zp-core</em> map.<br />Je kunt ze later altijd weer uploaden als je ze nodig mocht hebben.

en: Delete setup files
nl: Verwijder setup bestanden

en: You may <a href="%1$s">set your admin user and password</a> or <a href="%2$s">run backup-restore</a>
nl: Je kunt hier <a href="%1$s">je gebruikersnaam en wachtwoord instellen</a> of een<a href="%2$s"> backup-restore uitvoeren</a>

en: You need to <a href="%1$s">set your admin user and password</a>
nl: Je moet je <a href="%1$s">admin gebruikersnaam en wachtwoord invoeren</a>

en: You can now <a href="%1$s">View your gallery</a> or <a href="%2$s">administer.</a>
nl: Je kunt nu <a href="%1$s">de gallerij bekijken</a> of <a href="%2$s">beheren.</a>

en: Database tables to create: %s
nl: Databasetabellen die worden aangemaakt: %s

en: Database tables to update: %s
nl: Databasetabellen die worden ge-update: %s

en: <strong>Warning!</strong> This upgrade makes structural changes to the database which are not easily reversed. Be sure you have a database backup before proceeding.
nl: <strong>Waarschuwing !</strong> Deze upgrade maakt structurele veranderingen in de database. Dit kan niet eenvoudig ongedaan gemaakt worden.<br />Zorg ervoor dat je een backup van de database hebt voordat je verder gaat.

en: %s I acknowledge that proceeding will restructure my database.
nl: %s Ik begrijp dat m'n database ingrijpend veranderd wordt als ik doorga.

en: run setup
nl: Voer setup uit

en: Go
nl: Gaan!

en: database did not connect
nl: database is niet verbonden

en: If you haven't created the database yet, now would be a good time.
nl: Als je de database nog niet aangemaakt hebt is het daar nu een goed moment voor.

en: The zp-config.php file does not exist. You should run setup.php to check your configuration and create this file.
nl: Het  zp-config.php bestand bestaat niet. Je moet setup.php uitvoeren om de configuratie te controleren en dit bestand aan te maken.

en: Are you sure you want to delete the image? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Weet je zeker dat je de afbeelding wilt verwijderen? DIT KAN NIET HERSTELD WORDEN!

en: Are you sure you want to delete this article? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Weet je zeker dat je dit artikel wilt verwijderen? DIT KAN NIET HERSTELD WORDEN!

en: Are you sure you want to delete this page? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verwijderen? DIT KAN NIET HERSTELD WORDEN!

en: Save
nl: Opslaan

en: Saving
nl: Opslaan

en: Click to edit...
nl: Klik om aan te passen...

en: Sort Gallery
nl: Sorteer galerij

en: New Album
nl: Nieuw album

en: Edit album
nl: Bewerk album

en: Sort subalbums
nl: Sorteer subalbums

en: Sort album images
nl: Sorteer album-afbeeldingen

en: Delete the album
nl: Verwijder het album

en: Upload Here
nl: Upload hier

en: New Album Here
nl: Nieuw album

en: Delete the image
nl: Verwijderen de afbeelding

en: Edit this image
nl: Bewerk deze afbeelding

en: Edit image
nl: Bewerk afbeelding

en: Create an album from the search
nl: Maak een album aan vanuit de zoekfunctie

en: Create Album
nl: Maak album

en: Edit Article
nl: Bewerk Artikel

en: Delete article
nl: Verwijder artikel

en: Delete Article
nl: Verwijder artikel

en: Add Article
nl: Voeg artikel toe

en: Edit Page
nl: Bewerk pagina

en: Delete page
nl: Verwijder pagina

en: Delete Page
nl: Verwijder pagina

en: Add Page
nl: Voeg pagina toe

en: Logout
nl: Log uit

en: Previous Page
nl: Vorige Pagina

en: Next Page
nl: Volgende Pagina

en: Page 1
nl: pagina 1

en: Page %u | Page %u
nl[0]: pagina %u
nl[1]: pagina's %u

en: Page %1$u (Current Page) | Page %1$u (Current Page)
nl[0]: pagina %1$u
nl[1]: pagina %1$u

en: Page %1$u | Page %1$u
nl[0]: pagina %1$u
nl[1]: pagina %1$u

en: Page {%u} | Page {%u}
nl[0]: pagina {%u}
nl[1]: pagina {%u}

en: The album is un-published.
nl: Dit album is niet gepubliceerd.

en: (No title...)
nl: (Geen titel...)

en: (No date...)
nl: (Geen datum...)

en: (No Location...)
nl: (Geen locatie...)

en: (No description...)
nl: (Geen omschrijving...)

en: printEditable() incomplete function call.
nl: printEditable() incomplete aanroep van functie.

en: printEditable() invalid function call.
nl: printEditable() ongeldige aanroep van de functie.

en: (No data...)
nl: (No gegevens...)

en: The image is marked un-published.
nl: Deze afbeelding is als niet-gepubliceerd gemarkeerd.

en: (No data)
nl: (No gegevens)

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Download Zip of the Album
nl: Download Zip van het album.

en: Download a zip file of this album
nl: Download een zip-bestand van dit album.

en: by
nl: door

en: View image: %s
nl: Bekijk afbeelding: %s

en: (No tags...)
nl: (Geen tags...)

en: No popular tags
nl: Geen populaire tags

en: Latest images RSS
nl: Laatste afbeeldingen RSS

en: Latest images of this album RSS
nl: Laatste afbeeldingen van deze album RSS

en: Latest images of this album and its subalbums RSS
nl: Laatste afbeeldingen van dit album en z'n subalbums RSS

en: Latest comments RSS
nl: Laatste reacties RSS

en: Latest comments RSS for this image
nl: Laatste reacties RSS op dze afbeelding

en: Latest comments RSS for this album
nl: Laatste reacties RSS voor dit album

en: Latest albums RSS
nl: Laatste albums RSS

en: getSearchURL $album_list parameter is deprecated. Pass array("albums"=>array(album, album, ...)) instead.
nl: getSearchURL $album_list parameter is verouderd. Gebruik in plaats daarvan array("albums"=>array(album, album,...)).

en: printSearchForm $album_list parameter is deprecated. Pass array("albums"=>array(album, album, ...)) instead.
nl: printSearchForm $album_list parameter is verouderd. Gebruik in plaats daarvan array("albums"=>aray(album, album,...)).

en: %s within previous results
nl: %s binnen vorige resultaten

en: select search fields
nl: selecteer zoekvelden

en: fields
nl: velden

en: Clear search
nl: Maak zoekveld leeg

en: Reset search
nl: Reset zoeken

en: no date
nl: geen datum

en: The page you are trying to view is password protected.
nl: De pagina die je probeert te bekijken is beveiligd met een wachtwoord.

en: printPasswordForm custom theme password forms is deprecated. You should style the form created by the Zenphoto_Authority class (or its derivatives) instead. Use of these forms will prevent alternative credentials implementations from working with a theme.
nl: De functie <em>printPasswordForm</em> is verouderd.<br />Je zou nu gebruik moeten maken van een <em>method</em> van de Zenphoto_Authority class. (bijvooorbeeld: $_zp_authority->printLoginForm('', false))

en: Uploadify error on %1$s. Review your debug log.
nl: Uploadify fout op %1$s. Zie het debug log.

en: Click on the <em>Select files</em> button to use the file browser to select each file.
nl: Klik op de knop<em>Selecteer bestanden</em> om de filebrowser te gebruiken voor het selecteren van de bestanden.

en: You may choose a file by dragging it onto <em>Select files</em> button. Or you can click on the button and use your file browser.
nl: Je kunt bestanden selecteren door ze op de knop <em>Selecteer bestanden</em> te slepen. Je kunt ook eerst op de knop klikken om vervolgens de filebrowser te gebruiken.

en: Click on the <em>Select files</em> button to use the file browser to select files.
nl: Klik op de knop<em>Selecteer bestanden</em> om de filebrowser te gebruiken voor het selecteren van de bestanden.

en: You may choose files by dragging them onto <em>Select files</em> button. Or you can click on the button and use your file browser.
nl: Je kunt bestanden selecteren door ze op de knop <em>Selecteer bestanden</em> te slepen. Je kunt ook eerst op de knop klikken om vervolgens de filebrowser te gebruiken.

en: Select files
nl: Selecteer bestanden

en: You have exceeded the file upload limit
nl: Je uploadlimiet is overschreden.

en: ONLY SUPPORTED FILETYPES ALLOWED!
nl: ALLEEN ONDERSTEUNDE BESTANDSTYPES ZIJN TOEGESTAAN!

en: FILE TOO BIG!
nl: BESTAND TE GROOT!

en: Try the <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=uploadify');" >flash file upload</a>
nl: Probeer de <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=uploadify');" >Flash upload</a>

en: Do you want to replace the file %s?
nl: Wil je het bestand %s vervangen?

en: Upload queue is full. The upload limit is %u.
nl: De upload wachtrij is vol. De uploadlimiet is %u.

en: Zenphoto supported file types | all files
nl: Zenphoto ondersteunde bestandsformaten | alle bestanden

en: There appears to be no <em>Flash</em> plugin installed in your browser.
nl: Waarschijnlijk is er geen <em>Flash</em> plugin geïnstalleerd in de browser.

en: If your upload does not work try the <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=httpupload');" >jquery file upload</a> or use FTP instead.
nl: Als de upload niet werkt probeer dan de <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=httpupload');" >jQuery upload</a> of gebruik FTP.

en: 1: Normal (0 deg)
nl: 1: Normaal (0 graden)

en: 2: Mirrored
nl: 2: Gespiegeld

en: 3: Upside-down
nl: 3: Ondersteboven

en: 4: Upside-down Mirrored
nl: 4: Ondersteboven gespiegeld

en: 5: 90 deg CW Mirrored
nl: 5: 90 graden rechtsom gespiegeld

en: 6: 90 deg CCW
nl: 6: 90 graden linksom

en: 7: 90 deg CCW Mirrored
nl: 7: 90 graden linksom gespiegeld

en: 8: 90 deg CW
nl: 8: 90 graden rechtsom

en: %d: Unknown
nl: %d: Onbekend

en: No Unit
nl: Geen Eenheid

en: Center of Pixel Array
nl: Centrum van Pixelrij

en: Datum Point
nl: Datumpunt

en: Program
nl: Programma

en: Aperture Priority
nl: Diafragmaprioriteit

en: Shutter Priority
nl: Sluiterprioriteit

en: Program Creative
nl: Programma Creative

en: Program Action
nl: Programma-actie

en: Portrait
nl: Portret

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Pattern
nl: Patroon

en: Partial
nl: Gedeeltelijk

en: Other
nl: Overig

en: Daylight
nl: Daglicht

en: Fluorescent
nl: Fluoriserend

en: Flash
nl: Flits

en: Standard Light A
nl: Standaardlicht A

en: Standard Light B
nl: Standaardlicht B

en: Standard Light C
nl: Standaardlicht C

en: No Flash
nl: Geen flits

en: Flash, strobe return light not detected
nl: Flits, strobe return light niet herkend

en: Flash, strobe return light detected
nl: Flits, strobe weerkaatst licht herkend

en: Compulsory Flash
nl: Verplichte Flits

en: Compulsory Flash, Return light not detected
nl: Verplichte Flits, Return light niet herkend

en: Compulsory Flash, Return light detected
nl: Verplichte Flits, Return light herkend

en: Flash, Auto-Mode
nl: Flits, Automatische-Modus

en: Flash, Auto-Mode, Return light not detected
nl: Flits, Automatische-Modus, Return light niet herkend

en: Flash, Auto-Mode, Return light detected
nl: Flits, Automatische-Modus, Return light herkend

en: Red Eye
nl: Rode Ogen

en: Red Eye, Return light not detected
nl: Rode Ogen, Return light niet herkend

en: Red Eye, Return light detected
nl: Rode Ogen, Return light herkend

en: Red Eye, Compulsory Flash
nl: Rode Ogen, Verplichte Flits

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light not detected
nl: Rode Ogen, Verplichte Flits, Return light niet herkend

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light detected
nl: Rode Ogen, Verplichte Flits, Return light herkend

en: Red Eye, Auto-Mode
nl: Rode Ogen, Automatische-Modus

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light not detected
nl: Rode Ogen, Automatische-Modus, Return light niet herkend

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light detected
nl: Rode Ogen, Automatische-Modus, Return light herkend

en: Uncalibrated
nl: Niet gecalibreerd

en: No Compression
nl: Geen compressie

en: Jpeg Compression
nl: Jpeg Compressie

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: version
nl: versie

en: Digital Still Camera
nl: Digitale Still Camera

en: Directly Photographed
nl: Direct Gefotografeerd

en: Bulb
nl: Flitslamp

en: The file could not be found.
nl: het bestand kon niet gevonden worden.

en: Could not Find SubIFD
nl: Kon SubIFD niet vinden

en: Illegal size for SubIFD
nl: Ongeldige grootte voor SubIFD

en: Could not Find IFD1
nl: Kon IFD1 niet vinden

en: Illegal size for IFD1
nl: Ongeldige grootte voor IFD1

en: Could not Find InteroperabilityIFD
nl: Kon InteroperabilityIFD niet vinden

en: Illegal size for InteroperabilityIFD
nl: Ongeldige grootte voor InteroperabilityIFD

en: Normal
nl: Normaal

en: Off
nl: Uit

en: Fine
nl: Fijn

en: Superfine
nl: Superfijn

en: Auto
nl: Automatisch

en: On
nl: Aan

en: Red Eye Reduction
nl: Rode Ogen Reductie

en: Slow Synchro
nl: Langzame Synchronisatie

en: Auto + Red Eye Reduction
nl: Automatisch + Rode Ogen Reductie

en: On + Red Eye Reduction
nl: Aan + Rode Ogen Reductie

en: External Flash
nl: Externe Flits

en: Continuous
nl: Continu

en: Manual Focus
nl: Handmatige Focus

en: Single
nl: Enkel

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Middel

en: Small
nl: Klein

en: Full Auto
nl: Volledig Automatisch

en: Fast Shutter
nl: Snelle Sluiter

en: Slow Shutter
nl: Langzame Sluiter

en: Night
nl: Nacht

en: Black & White
nl: Zwart & Wit

en: None
nl: Geen

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Auto Selected
nl: Automatisch Geselecteerd

en: Right
nl: Rechts

en: Center
nl: Centrum

en: Left
nl: Links

en: Flash Did Not Fire
nl: Geen Flits

en: Internal Flash
nl: Interne Flits

en: Sunny
nl: Zonnig

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: Soft
nl: Zacht

en: Incandescence
nl: Gloeilamp

en: Chroma Saturation Normal(STD)
nl: Chroma Verzadiging Normaal(STD)

en: Chroma Saturation High
nl: Chroma Verzadiging Hoog

en: Chroma Saturation Low(ORG)
nl: Chroma Verzadiging Laag(ORG)

en: Unknown:
nl: Onbekend:

en: Contrast Normal(STD)
nl: Kontrast Normaal(STD)

en: Contrast High(HARD)
nl: Contrast Hoog(HARD)

en: Contrast Low(ORG)
nl: Kontrast Laag(ORG)

en: Red-Eye Reduction
nl: Rode Ogen Reductie

en: Sports
nl: Sport

en: Program AE
nl: Programma AE

en: Aperture Priority AE
nl: Diafragmaprioriteit AE

en: Manual Exposure
nl: Handmatige Be

en: No Warning
nl: Geen waarschuwing

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Auto Focus Good
nl: Autofocus goed

en: Out of Focus
nl: Uit focus

en: AE Good
nl: AE Goed

en: Over Exposure
nl: Overbelicht

en: Converter
nl: Converteerder

en: VGA Basic
nl: VGA Standaard

en: VGA Normal
nl: VGA Normaal

en: VGA Fine
nl: VGA Fijn

en: SXGA Basic
nl: SXGA Standaard

en: SXGA Normal
nl: SXGA Normaal

en: SXGA Fine
nl: SXGA Fijn

en: Color
nl: Kleur

en: Bright+
nl: Helder+

en: Bright-
nl: Helder-

en: Contrast+
nl: Kontrast+

en: Contrast-
nl: Kontrast-

en: Preset
nl: Voorgeprogrammeerd

en: Fluorescence
nl: Flourescence

en: Did Not Fire
nl: Niet Afgegaan

en: External
nl: Externe

en: On Camera
nl: Op Camera

en: 3-area-focusing (High speed)
nl: 3-gebieds-focus (Hoge snelheid)

en: 1-area-focusing (High speed)
nl: 1-gebied-focus (Hoge snelheid)

en: 1-area-focusing
nl: 1-gebied-focus

en: Spot-focusing
nl: Spot-focussen

en: Standard
nl: Standaard

en: Very High
nl: Zeer Hoog

en: Halogen
nl: Halogeen

en: Black and White
nl: Zwart en Wit

en: Auto, Focus button
nl: Auto, Focusknop

en: Auto, Continuous
nl: Auto, Continu

en: Mode 1
nl: Modus 1

en: Mode 2
nl: Modus 2

en: Scenery
nl: Landschap

en: Night Portrait
nl: Nachtportret

en: Simple
nl: Simpel

en: Fireworks
nl: Vuurwerk

en: Party
nl: Feest

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Night Scenery
nl: Nachtlandschap

en: Food
nl: Eten

en: High Sensitivity
nl: Hoge Gevoeligheid

en: Underwater
nl: Onderwater

en: Pet
nl: Huisdier

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: nee

en: Cool
nl: Koel

en: Low/High Quality
nl: Lage/Hoge Kwaliteit

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Horizontal (normal)
nl: Horizontaal (normaal)

en: Rotate 90 CW
nl: Draai 90 rechtsom

en: Rotate 270 CW
nl: Draai 270 rechtsom

en: Natural
nl: Natuurlijk

en:  (latest comments)
nl:  (laatste reacties)

en:  (Latest news)
nl:  (laatste nieuws)

en:  (Latest news and images)
nl:  (laatste niews en afbeeldingen)

en: %s (1 new image)
nl: %s (1 nieuwe afbeelding)

en: %1$s (%2$s new images)
nl: %1$s (%2$s nieuwe afbeeldingen)

en: Last update: %s
nl: Laatste update: %s

en: %s (1 image)
nl: %s (1 afbeelding)

en: %1$s (%2$s images)
nl: %1$s (%2$s afbeeldingen)

en: Date: %s
nl: Datum: %s

en: Error!
nl: Fout !

en: <strong>Notice!</strong> click for details
nl: <strong>Belanrijke informatie!</strong> klik voor details

en: Notice!
nl: Belanrijke informatie!

en: <em>%1$s</em> folder%2$s [subfolder creation failure]
nl: <em>%1$s</em> map%2$s [aanmaken submap mislukt]

en: Setup could not create the following subfolders:<br />%s
nl: Setup kon de volgende submappen niet aanmaken:<br />%s

en: unknown
nl: onbekend

en: <em>%1$s</em> folder%2$s [permissions failure]
nl: <em>%1$s</em> map%2$s [toekennen rechten mislukt]

en: Setup could not change the folder permissions from <em>%1$s</em> (<code>0%2$o</code>) to <em>%3$s</em> (<code>0%4$o</code>). You will have to set the permissions manually. See the <a href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#29">Troubleshooting guide</a> for details on Zenphoto permissions requirements.
nl: Setup kan de geselecteerde rechten niet toekennen aan mappen van <em>%1$s</em> (<code>0%2$o</code>) naar <em>%3$s</em> (<code>0%4$o</code>). Je zult de rechten handmatig moeten instellen. Zie de <a href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#29">Troubleshooting guide</a> voor uitleg over Zenphoto-rechten.

en: You must create the folder <em>%1$s</em><br /><code>mkdir(%2$s, 0777)</code>.
nl: Je moet de volgende map aanmaken: <em>%1$s</em><br /><code>mkdir(%2$s, 0777)</code>.

en: <em>%1$s</em> folder [<em>%2$s</em> does not exist]
nl: <em>%1$s</em> map [<em>%2$s</em> bestaat niet]

en: <em>%1$s</em> folder [<em>%2$s</em> does not exist and <strong>setup</strong> could not create it]
nl: <em>%1$s</em> mapr [<em>%2$s</em> bestaat niet en <strong>setup</strong> kon hem niet aanmaken]

en: Change the permissions on the <code>%1$s</code> folder to be writable by the server (<code>chmod 777 %2$s</code>)
nl: Pas de rechten van de <code>%1$s</code> map aan zodat deze schrijfbaar zijn door de server (<code>chmod 777 %2$s</code>)

en: <em>%1$s</em> folder [<em>%2$s</em> is not writeable and <strong>setup</strong> could not make it so]
nl: <em>%1$s</em> map [<em>%2$s</em> is niet schrijfbaar en <strong>setup</strong> kon dit niet veranderen]

en: <em>%1$s</em> folder%2$s
nl: <em>%1$s</em> map%2$s

en: change the definition
nl: verander de definitie

en: apply
nl: toepassen

en: %s deleted.
nl: %s verwijderd.

en: failed to delete %s.
nl: verwijderen %s mislukt.

en: See the <a href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#24">troubleshooting guide</a> on zenphoto.org for details.
nl: Raadpleeg de <a href="http://www.zenphoto.org/news/troubleshooting-zenphoto#24">Troubleshooting guide</a> op zenphoto.org voor details.

en: An attempt at cross site reference forgery has been blocked.
nl: Een poging tot <em>cross site reference forgery</em> is geblokkeerd.

en: Migrating lib-auth data version %1$s => version %2$s
nl: Overzetten van  lib-auth data versie %1$s => versie %2$s

en: failed
nl: Mislukt

en: Users with full privileges
nl: Gebruikers met volledige rechten.

en: Users allowed only to view zenphoto objects
nl: Gebruikers met all&eacute;&eacute;n toestemming om albums te bekijken.

en: Banned users
nl: Geweigerde gebruikers.

en: Managers of one or more albums
nl: Beheerders van &eacute;&eacute;n of meer albums.

en: Default user settings
nl: Standaard gebruikers-instellingen.

en: Newly registered and verified users
nl: Nieuwe gregistreerde en geferifi&euml;erde gebruikers.

en: You can insert your Gallery description on the Admin Options Gallery tab.
nl: Hier kun je een beschrijving van de galerij invoeren.

en: Front-end editing has been disabled. Front-end editing presents serious security vulnerability and is strongly discouraged.
nl: Front-end editing is uitgeschakeld. Front-end editing vormt eenveiligheidsrisico en wordt sterk afgeraden.

en: A simpler web album
nl: Een eenvoudiger web fotoalbum

en: Fill in the information below and <strong>setup</strong> will attempt to update your <code>zp-config.php</code> file.
nl: Vul de ontbrekende informatie hieronder in en <strong>setup</strong> zal proberen om het <code>zp-config.php</code> bestand te updaten.

en: Database engine
nl: Database programma

en: %s (experimental)
nl: %s (experimenteel)

en: Database admin user
nl: Database admin gebruiker

en: Database admin password
nl: Database admin wachtwoord

en: Database folder
nl: Database map

en: Database name
nl: Database naam

en: Database table prefix
nl: Database tabel voorvoegsel

en: Notice: failed setting permissions for %s.
nl: Opmerking: toekennen van rechten aan %s mislukt.

en: Notice: illegal call for permissions setting for %s.
nl: Opmerking: ongeldige instelling voor rechten van %s.

en: The Zenphoto option "mod_rewrite" will be set to "enabled".
nl: De Zenphoto optie "mod_rewrite" wordt ingesteld op "geactiveerd".

en: The Zenphoto option "mod_rewrite" is "enabled".
nl: De Zenphoto optie "mod_rewrite" is "geactiveerd".

en: The Zenphoto option "mod_rewrite" is "disabled".
nl: De Zenphoto optie "mod_rewrite" is "is niet geactiveerd".

en: Notice: "Module mod_rewrite" is working.
nl: Opmerking: "Module mod_rewrite" werkt.

en: Set default options for %s
nl: Stel de standaard opties in voor %s

en: Backup/Restore
nl: Backup/Herstel

en: Backup and restore your gallery database.
nl: Backup en herstel de database.

en: utilities
nl: extra functies

en: Backup and Restore your Database
nl: Backup of herstel de database.

en: Failed to open %s for writing.
nl: Kon het bestand %s niet openen om naar toe te schrijven.

en: failed writing to backup!
nl: schrijven naar backup mislukt !

en: SHOW TABLES failed!
nl: SHOW TABLES mislukt !

en: backup completed using <em>%1$s(%2$s)</em> compression
nl: backup voltooid  met<em>%1$s(%2$s)</em> compressie

en: backup completed
nl: backup gereed

en: backup failed
nl: backup mislukt

en: Restore encountered exceptions
nl: Er waren problemen met de restore.

en: The following tables were not restored because the table no longer exists:
nl: De volgende tabellen zijn niet hersteld omdat de tabel niet meer bestaat:

en: The following fields were not restored because the field no longer exists:
nl: De volgende velden zijn niet hersteld omdat het veld niet meer bestaat:

en: Restore failed
nl: Herstel mislukt

en: No backup set found.
nl: Geen backup gevonden.

en: Query ( <em>%1$s</em> ) failed. Error: %2$s
nl: Query ( <em>%1$s</em> ) mislukt. Error: %2$s

en: Restore completed
nl: Herstel gereed

en: Restore completed using %s compression
nl: Herstel voltooid met %s compressie

en: Zenphoto Rights migration failed!
nl: het overzetten van de gebruikersrechten is mislukt !

en: Database name <strong>%s</strong>
nl: Database naam <strong>%s</strong>

en: Tables prefix <strong>%s</strong>
nl: Tabel-prefix <strong>%s</strong>

en: Backup the tables in your database.
nl: Backup de tabellen in de database

en: Backup the Database
nl: Backup de database

en: You have not yet created a backup set.
nl: Je hebt nog geen backup gemaakt.

en: Select the database restore file:
nl: Selecteer het bestand om de database te herstellen:

en: Restore the tables in your database from a previous backup.
nl: Herstel de tabellen in de database vanuit een eerdere backup.

en: Restore the Database
nl: Herstel de database

en: The backup facility creates database snapshots in the <code>backup</code> folder of your installation. These backups are named in according to the date and time the backup was taken. The compression level goes from 0 (no compression) to 9 (maximum compression). Higher compression requires more processing and may not result in much space savings.
nl: De backup mogelijkheid cre&euml;ert kopieën van de database in de <code>backup</code> map. Deze backups krijgen als naam de datum en tijd van het moment dat ze gemaakt worden. De sterkte van de compressie loopt van 0 (geen compressie) tot 9 (maximale compressie). Een hogere compressie vereist meer tijd en is geen garantie voor meer ruimtewinst.

en: You restore your database by selecting a backup and pressing the <em>Restore the Database</em> button.
nl: De database wordt hersteld door een backup te selecteren en vervolgens op <em>Herstel de database</em> te klikken.

en: <strong>Note:</strong> Each database table is emptied before the restore is attempted. After a successful restore the database will be in the same state as when the backup was created.
nl: <strong>Let op:</strong> Elke tabel in de database wordt eerst geleegd voordat herstel wordt uitgevoerd. Na een succesvol herstel is de database hetzelfde als op het moment dat de backup gemaakt werd.

en: Ideally a restore should be done only on the same version of Zenphoto on which the backup was created. If you are intending to upgrade, first do the restore on the version of Zenphoto you were running, then install the new Zenphoto. If this is not possible the restore can still be done, but if the database fields have changed between versions, data from changed fields will not be restored.
nl: Het is het beste dat een restore wordt uitgevoerd op dezelfde versie van Zenphoto als de backup gemaakt is. Als je van plan bent te upgraden doe dan eerst een restore op de versie van Zenphoto die je gebruikte en installeer dan pas de nieuwe versie. Als dit niet mogelijk is, is een restore nog steeds mogelijk maar het kan zijn dat database-velden intussen zijn veranderd. In dat geval kunnen die velden niet hersteld worden.

en: Finds newly uploaded images that have not been cached and creates the cached version. It also refreshes the numbers above. If you have a large number of images in your gallery you might consider using the pre-cache image link for each album to avoid swamping your browser.
nl: Zoekt nieuw ge-uploade afbeeldingen die nog niet gecacht zijn en cre&euml;ert een gecachte versie.

en: [%u image] | [%u images]
nl[0]: [%u afbeelding]
nl[1]: [%u afbeeldingen]

en: Refreshing cache for %s
nl: Verversing van de cache voor %s

en: Finished: Total of %u images.
nl: Voltooid: Totaal van %u afbeeldingen.

en: Check for update
nl: Controleer op  updates.

en: Queries the Zenphoto web site for the latest version and compares that with the one that is running.
nl: Vraagt op de Zenphoto website de laatste versie op en vergelijkt deze met je huidige.

en: Database quick reference
nl: Database snelle referentie

en: Shows all database table and field info for quick reference.
nl: Toont alle database tabellen en velden voor een snelle referentie.

en: reference
nl: referentie

en: The internal Zenphoto table relations can be viewed on the PDF database reference that is included in the release package within the /docs_files folder of your Zenphoto installation. For more detailed info about the database use tools like myPhpAdmin.
nl: De samenhang van de Zenphoto tabellen staan ook in de <em>zenphoto_database_quick_reference.pdf</em> in de map <em>doc_files</em> van je installatie. Gebruik een programma als phpMyAdmin voor meer gedetailleerde informatie over je database.

en: Table prefix: no prefix
nl: Tabel voorvoegsel: geen voorvoegsel

en: Gallery Statistics
nl: Galerij statistieken

en: Shows statistical graphs and info about your gallery's images and albums.
nl: Laat statistische grafieken en informatie zien over albums en afbeeldingen.

en: statistics
nl: statistieken

en: News Categories
nl: Nieuwscategorieën

en: most used
nl: meest gebruikt

en: most rated
nl: meest beoordeeld

en: top rated
nl: best beoordeeld

en: most commented
nl: meeste reacties

en: most images
nl: meeste afbeeldingen

en: latest
nl: laatste

en: (The hitcounter plugin is not enabled.)
nl: (De plugin <em>hitcounter</em> is niet geactiveerd.)

en: No statistic available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Note: The hitcounter plugin is not enabled, therefore any existing values will not get updated.
nl: Opmerking: De <em>hitcounter</em> plugin is niet geactiveerd. Bestaande waarden worden daardoor niet ge-update.

en: Back to the top 10 lists
nl: Terug naar de top 10 lijsten

en: View more
nl: Meer informatie

en: top
nl: naar boven

en: %s images
nl: %s afbeeldingen

en: This page shows more detailed statistics of your gallery. For album statistics the bar graph always shows the total number of images in that album. For image statistics always the album the image is in is shown.<br />Un-published items are marked in dark red. Images are marked un-published if their (direct) album is, too.
nl: Deze pagina laat je meer gedetallieerde statistieken van de galerij zien. Bij album-statistieken laat het staafdiagram altijd het totaal aantal afbeeldingen in het album zien.<br /> Bij afbeeldings-statistieken altijd zie je altijd het album waarin de afbeelding zich bevindt.<br />Ongepubliceerde onderdelen zijn donkerrood. Afbeeldingen zijn automatisch niet gepubliceerd als hun album dat ook niet is.

en: <strong>%1$u</strong> images (%2$u un-published)
nl: <strong>%1$u</strong> afbeeldingen (%2$u niet gepubliceerd)

en: <strong>%u</strong> images
nl: <strong>%u</strong> afbeeldingen

en: <strong>%1$u</strong> albums (%2$u un-published)
nl: <strong>%1$u</strong> albums (%2$u niet gepubliceerd)

en: <strong>%1$u</strong> comments (%2$u in moderation)
nl: <strong>%1$u</strong> reacties (%2$u voor goedkeuring)

en: <strong>1</strong> comment (%u in moderation)
nl: <strong>1</strong> reactie (%u ter goedkeuring)

en: <strong>%u</strong> comments
nl: <strong>%u</strong> reacties

en: <strong>1</strong> comment
nl: <strong>1</strong> reactie

en: <strong>%1$u</strong> Pages
nl: <strong>%1$u</strong> Pagina's

en: <strong>%1$u</strong> Pages (%2$u un-published)
nl: <strong>%1$u</strong> Pagina's (%2$u niet gepubliceerd)

en: <strong>%1$u</strong> News articles
nl: <strong>%1$u</strong> News artikelen

en: <strong>%1$u</strong> News articles (%2$u un-published)
nl: <strong>%1$u</strong> Artikelen (<strong>%2$u</strong> niet gepubliceerd)

en: <strong>%1$u</strong> Categories
nl: <strong>%1$u</strong> Categoriën

en: Albums folder size: <strong>%s</strong>
nl: Albums mapgrootte: <strong>%s</strong>

en: Image cache size: <strong>%s</strong>
nl: Afbeeldingen cachegrootte: <strong>%s</strong>

en: HTML cache size: <strong>%s</strong>
nl: HTML cachegrootte: <strong>%1$s</strong>

en: Uploaded folder size: <strong>%s</strong>
nl: Uploaded mapgrootte: <strong>%s</strong>

en: Zenphoto scripts size: <strong>%s</strong>
nl: Zenphoto scriptgrootte: <strong>%s</strong>

en: Statistics for news categories
nl: Statistieken voor nieuwscategorieën

en: Statistics for RSS feeds
nl: Statistieken voor RSS feeds

en: From
nl: Van

en: to
nl: tot

en: Back to top
nl: Terug naar boven

en: Purge Image cache
nl: Leeg afbeeldingen-cache

en: Clears the image cache. Images will be re-cached as they are viewed.
nl: Leegt de afbeeldingencache. Afbeeldingen worden her-cached als ze worden bekeken.

en: Purge RSS cache
nl: Leeg RSS-cache

en: Refresh the Database
nl: Ververs database

en: Cleans the database and removes any orphan entries for comments, images, and albums.
nl: Ruimt de database op en verwijdert wees geworden reacties, afbeeldingen en albums.

en: Forces a refresh of the metadata for all images and albums.
nl: Forceert een verversing van de metadatavoor alle afbeeldingen en albums.

en: Reset album thumbs
nl: Reset album thumbnails.

en: Reset album thumbnails to either random or %s
nl: Reset album thumbnails naar óf  willekeurig óf  %s

en: thumbs
nl: thumbnails

en: Reset your album thumbnails
nl: Reset de album thumbnails

en: Thumbnails all set to <em>%s</em>.
nl: Alle thumbnails ingesteld op <em>%s</em>.

en: Thumbnail reset query failed
nl: Thumbnail reset niet gelukt

en: Sets all album thumbs to the selected criteria
nl: Stel alle album thumbnails in volgens de geselecteerde criteria.

en: Set all albums to
nl: Stel alle albums in op

en: Set album thumb default to the selected criteria
nl: Stel album standaard in op de geselecteerde criteria.

en: Album thumbnail default
nl: Standaard album thumbnail

en: Reset all hitcounters
nl: Reset alle hittellers

en: Sets all hitcounters to zero.
nl: Zet alle hittellers op nul.

en: Publish content
nl: Publiceer inhoud

en: Manage un-published content in your gallery.
nl: Beheer ongepubliceerde inhoud in de galerij

en: content
nl: inhoud

en: Manage content publication
nl: Beheer de publicatie van inhoud

en: Publishing options
nl: Publicatie opties

en: Publish albums by default
nl: Albums altijd publiceren

en: Publish images by default
nl: Afbeeldingen altijd publiceren

en: Set defaults for album publishing and image visibility.
nl: Instellingen voor het publiceren van albums en het laten zien van beelden.

en: Un-published albums
nl: Niet gepubliceerde albums

en: Publish waiting albums.
nl: Publiceer albums.

en: Publish albums
nl: Publiceer albums

en: Set all subalbums of an un-published album to un-published.
nl: Zet alle subalbums van een ongepubliceerd album op ongepubliceerd.

en: Propagate un-published state
nl: On-publiceer ook de subalbums

en: No albums are un-published.
nl: Er zijn geen ongepubliceerde albums.

en: Images which are un-published
nl: Niet gepubliceerde afbeeldingen

en: Review images older than: %s
nl: Bekijk beelden ouder dan: %s

en: Review un-published images.
nl: Bekijk niet-gepubliceerde afbeeldingen.

en: Review images
nl: Bekijk beelden

en: Set all to be published
nl: Publiceer alles

en: Set all to be un-published
nl: On-publiceer alles

en: Set all to be deleted
nl: Alles verwijderen

en: Publish
nl: Publiceer

en: Do not publish
nl: Niet publiceren

en: Process the above changes.
nl: Verwerk de veranderingen van boven.

en: Process changes
nl: Veranderingen toepassen

en: No images meet the criteria.
nl: Er zijn geen beelden die voldoen aan de criteria.

en: Make file and folder names in the Gallery SEO friendly.
nl: Map- en bestandsnamen zoekmachine-vriendelijk maken.

en: <em>%1$s</em> renamed to <em>%2$s</em>
nl: <em>%1$s</em> hernoemd naar <em>%2$s</em>

en: Cleanup album and image names to be SEO friendly
nl: Map- en bestandsnamen zoekmachine-vriendelijk maken

en: Albums to clean:
nl: Albums om op te schonen:

en: If this script does not complete, <a href="javascript:reStart();" title="restart">click here</a>
nl: Als deze actie niet wordt afgemaakt, <a href="javascript:reStart();" title="restart">klik dan hier</a>.

en: %u image name cleaned. | %u images names cleaned.
nl[0]: %u afbeeldingsnaam netjes gemaakt.
nl[1]: %u afbeeldingsnamen netjes gemaakt.

en: No image names needed cleaning.
nl: Het was niet nodig om afbeeldingsnamen netjes te maken.

en: %u album folder name cleaned. | %u albums folder names cleaned.
nl[0]: %u album mapnaam netjes gemaakt.
nl[1]: %u album mapnamen netjes gemaakt.

en: No album folder names needed cleaning.
nl: Het was niet nodig om mapnamen netjes te maken.

en: User mailing list
nl: Gebruikers mailinglist

en: A tool to send e-mails to all registered users who have provided an e-mail address.
nl: Een mogelijkheid om e-mails te versturen naar alle geregistreede gebruikers die een e-mailadres hebben opgegeven.

en: A tool to send e-mails to all registered users who have provided an e-mail address. There is always a copy sent to the current admin and all e-mails are sent as <em>blind copies</em>.
nl: Een mogelijkheid om e-mails te verzenden naar alle geregistreede gebruikers die een e-mailadres hebben opgegeven.<br /> Er wordt altijd een kopie naar de administrator gestuurd en alle e-mails worden als <em>BCC</em> verzonden.

en: <strong>Note: </strong>No <em>sendmail</em> filter is registered. You must activate and configure a mailer plugin.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Er is geen <em>sendmail</em> filter gevonden. Je moet een mail plugin activeren en configureren.

en: Mail sent.
nl: E-mail verzonden

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: To:
nl: Naar:

en: Message:
nl: Bericht:

en: Send another mail
nl: Stuur nog een e-mail

en: Please enter the message you want to send.
nl: Schrijf hier het bericht dat je wilt verzenden.

en: Select users:
nl: Selecteer gebruikers:

en: Send mail
nl: Stuur e-mail

en: Wordpress Importer
nl: WordPress Import

en: An importer for Wordpress posts and pages to Zenpage.
nl: Voor het importeren van WordPress berichten en pagina's in Zenpage.

en: Query failed :
nl: Query mislukt :

en: Please try again
nl: Probeer het nog een keer

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Wordpress-Database info
nl: WordPress database info

en: Database user
nl: Database gebruiker

en: Database password
nl: Database wachtwoord

en: <strong>ERROR:</strong> Could not connect to the Wordpress database - Query failed :
nl: <strong>FOUT:</strong> Kon niet verbinden met de WordPress database - Query mislukt :

en: <strong>ERROR:</strong> Wordpress database could not be selected - Query failed :
nl: <strong>Fout:</strong> WordPress database kon niet worden geselecteerd - Query mislukt :

en: Category <em>%s</em> added
nl: Categorie <em>%s</em> toegevoegd

en: A category with the title/titlelink <em>%s</em> already exists!
nl: Er bestaat reeds een categorie met de titel/titel-link <em>%s</em>!

en: No categories to import.
nl: Geen categorieën om te importeren.

en: Tag <em>%s</em> added
nl: Tag <em>%s</em> toegevoegd

en: A tag with the title/titlelink <em>%s</em> already exists!
nl: Er bestaat reeds een tag met de titel/titel-link <em>%s</em>!

en: No tags to import.
nl: Geen tags om te importeren.

en: %1$s <em>%2$s</em> added
nl: %1$s <em>%2$s</em> toegevoegd

en: %1$s with the title/titlelink <em>%2$s</em> already exists!
nl: %1$s met titel/titlel-link <em>%2$s</em> bestaat al!

en: %1$s <em>%2$s</em> already assigned
nl: %1$s <em>%2$s</em> al toegewezen

en: %1$s <em>%2$s</em> assigned
nl: %1$s <em>%2$s</em> toegewezen

en: %1$s <em>%2$s</em> could not be assigned!
nl: %1$s <em>%2$s</em> kon niet worden toegewezen!

en: Comment could not be assigned!
nl: Reactie kon niet worden toegewezen !

en: %1$u comment already exists. | %1$u comments already exist.
nl[0]: %1$u reactie bestaat al.
nl[1]: %1$u reacties bestaan al.

en: %1$u comment imported. | %1$u comments imported.
nl[0]: %1$u reactie geïmporteerd.
nl[1]: %1$u reacties geïmporteerd.

en: No comments to import
nl: Geen reacties om te importeren

en: No posts or pages to import.
nl: Geen berichten of pagina's om te importeren.

en: An importer for <strong>Wordpress 3.x</strong> to the Zenpage CMS plugin that imports the following:
nl: Voor het importeren van <strong>WordPress 3.x</strong> naar de Zenpage CMS plugin. De volgende onderdelen worden geïmporteerd:

en: <strong>Posts (post_status published and draft only) => Zenpage articles</strong>
nl: <strong>Berichten (alleen bericht_status gepubliceerd  en concept) => Zenpage artikelen</strong>

en: <strong>Pages (post_status published and draft only) => Zenpage pages</strong>
nl: <strong>Pagina's (alleen bericht_status gepubliceerd  en concept) => Zenpage pagina's</strong>

en: <strong>Post categories => Zenpage categories including assignment to their article</strong>
nl: <strong>Berichten categorieën => Zenpage categorieën, inclusief verwijzing naar hun artikelen</strong>

en: <strong>Post tags => Zenphoto tags including assignment to their article</strong>
nl: <strong>Berichten tags => Zenphoto tags , inclusief verwijzing naar hun artikelen</strong>

en: <strong>Post and page comments => Zenphoto comments including assignment to their article</strong>
nl: <strong>Bericht en pagina commentaren => Zenphoto commentaren, inclusief verwijzing naar hun artikelen</strong>

en: <strong>IMPORTANT: </strong>If you are not using an fresh Zenphoto install it is <strong>strongly recommended to backup your database</strong> before running this importer. Make also sure that both databases use the same encoding so you do not get messed up character display.
nl: <strong>BELANGRIJK: </strong> Als je een oude Zenphoto installatie gebruikt wordt het <strong>sterk aanbevolen om een backup van de database te maken</strong> voordat je deze mogelijkheid gebruikt. Zorg er ook voor dat beide databases dezelfde codering gebruiken zodat je geen rare karakters te zien krijgt.

en: <strong>Note:</strong> <em>Wordpress page and category nesting</em> is currently not preserved but can easily be recreated by drag and drop sorting.
nl: <strong>Opmerking:</strong> <em>geneste Wordpress pagina's en categorieën</em> worden niet overgenomen maar kunnen makkelijk hersteld worden door middel van &ldquo;drag en drop&rdquo; sortering.

en: In case anything does not work as expected the query results from the Wordpress database are logged in <code>zp-data/debug_log.txt</code>
nl: Mocht een en ander niet volgens verwachting werken dan zijn de resultaten van de query van de WordPress database terug te vinden in <code>zp-data/debug_log.txt</code>

en: <strong>ERROR: </strong>The Zenpage CMS plugin is not enabled.
nl: <strong>FOUT: </strong> De Zenpage CMS plugin is niet geactiveerd.

en: Please enter your Wordpress database details:
nl: Vul de WordPress database gegevens in:

en: Convert linefeeds to new lines (br)
nl: Zet "line feeds" om naar nieuwe regels (br)

en: Import
nl: Importeer

en: Import finished.
nl: Import voltooid.

en: Importing...patience please.
nl: Bezig met importeren...

en: Categories
nl: Categoriën

en: Pages and Articles
nl: Pagina's en artikelen

en: New import
nl: Nieuwe import

en: Allows only users with Admin or Manage All rights to change the publish state of objects.
nl: Staat toe dat gebruikers met "Admin rechten" of "Beheer alle rechten" om de publicatie van onderdelen te veranderen.

en: You do not have rights to change the <em>publish</em> state.
nl: Je hebt geen rechten om de publicatie-status te wijzigen.

en: Periodically backup the Zenphoto database.
nl: Periodieke backup van de Zenphoto database.

en: Run interval
nl: Interval

en: The run interval (in days) for auto backup.
nl: Het aantal dagen tussen automatische backups.

en: Backups to keep
nl: Aantal backups te bewaren.

en: Auto backup will keep only this many backup sets. Older sets will be removed.
nl: Auto backup bewaart alleen dit aantal backups. Oudere backups worden verwijderd.

en: Provides a means for handling arbitrary file types. (No rendering provided!)
nl: Mogelijkheid voor de verwerking van willekeurige bestandstypes. (Ze worden niet door Zenphoto gerenderd)

en: Watermark default images
nl: Watermerk  afbeeldingen

en: Check to place watermark image on default thumbnail images.
nl: Vink aan om een watermerk te plaatsen op afbeeldingen.

en: Handled files
nl: Bestandstypen

en: File suffixes to be handled.
nl: Bestandsextensies om te verwerken.

en: Add file suffix
nl: Extensie toevoegen

en: Add a file suffix to be handled by the plugin
nl: Voeg een extensie toe om door de plugin verwerkt te worden.

en: Provides a means for showing text type documents (.txt, .html, .htm) where zenphoto would normally display images. For documentation, see the script file.
nl: Maakt het mogelijk om tekstdocumenten (.txt, .html, .htm) te laten zien waar Zenphoto normaal een afbeelding laat zien. Voor documentatie zie het script.

en: Video and MP3/4 handling for Zenphoto. This plugin must always be enabled to use multimedia content.
nl: Video en mp3/4 bewerking voor Zenphoto. Deze extensie moet altijd geactiveerd zijn bij gebruik van multimedia content.

en: Quicktime video width
nl: Quicktime video breedte

en: Quicktime video height
nl: Quicktime video hoogte

en: 3gp video width
nl: 3gp video breedte

en: 3gp video height
nl: 3gp video hoogte

en: No flash player installed.
nl: Geen Flashspeler geïnstalleerd.

en: Provides a means for showing .pdf, .pps documents using WEBdocs for the document rendering
nl: Maakt het mogelijk .pdf en .pps bestanden te tonen en maakt gebruik van WEBdocs voor het renderen.

en: Browser default
nl: Browser standaard

en: Choose the WEB service to use for rendering pdf documents.
nl: Kies de WEB service voor het renderen van PDF bestanden.

en: Select <em>google</em> to use the <a href="%s">GoogleDocs viewer</a>
nl: Selecteer <em>GoogleDocs</em> om de  <a href="%s">GoogleDocs viewer</a> te gebruiken.

en: Select <em>zoho</em> to use the <a href="%s">Zoho document viewer</a>
nl: Selecteer <em>Zoho</em> om de <a href="%s">Zoho document viewer</a> te gebruiken.

en: Select <em>Browser default</em> to use the your browser default application
nl: Selecteer <em>Browser default</em> om de staandaard browser applicatie/plugin te gebruiken.

en: Choose the WEB service to use for rendering PowerPoint document.
nl: Kies de WEB service voor het renderen van PowerPoint bestanden.

en: Choose the WEB service to use for rendering TIFF images.
nl: Kies de WEB service voor het renderen van TIFF bestanden.

en: Loads Colorbox JS and CSS scripts for selected theme page scripts. Note that this plugin does not attach Colorbox to any element. You need to do this on your theme yourself. Visit the <a href='http://colorpowered.com/colorbox/'>Colorbox website</a> about that.
nl: Laadt de Colorbox JS en CSS scripts voor de geselecteerde thema-pagina's. Let wel dat deze plugin Colorbox nog niet koppelt aan een element. Dat moet je zelf doen in je thema. Ga voor meer informatie naar de<a href='http://colorpowered.com/colorbox/'>Colorbox website</a>.

en: The scripts for which Colorbox is enabled. {Should have been set by the themes!}
nl: De scripts waarvoor Colorbox is geactiveerd. {Zou ingesteld moeten zijn door de thema's!}

en: Provides a unified comment handling facility.
nl: Zorgt voor de verwerking van reacties.

en: Address fields
nl: Adresvelden.

en: If <em>Address fields</em> are shown or required, the form will include positions for address information. If required, the poster must supply data in each address field.
nl: Als <em>Adresvelden</em> worden getoond of verplicht zijn, zal het formulier posities cre&euml;ren voor deze informatie.

en: Allow comments on
nl: Sta reacties toe.

en: Comment forms will be presented on the checked pages.
nl: Reactieformulieren worden getoond op de aangevinkte pagina's.

en: Toggled comment block
nl: Toggle reacties

en: If checked, existing comments will be initially hidden. Clicking on the provided button will show them.
nl: Indien aangevinkt, worden reacties in eerste instantie verborgen. Ze worden zichtbaar als op de getoonde knop geklikt wordt.

en: Show author URL
nl: Toon URL auteur

en: To discourage SPAM, uncheck this box and the author URL will not be revealed.
nl: Vink uit om SPAM te ontmoedigen. De URL van de auteur wordt dan verborgen.

en: Only members can comment
nl: Alleen leden kunnen reageren

en: If checked, only logged in users will be allowed to post comments.
nl: Indien aangevinkt, kunnen alleen ingelogde gebruikers reageren.

en: Allow private postings
nl: Sta priv&eacute;berichten toe

en: If checked, posters may mark their comments as private (not for publishing).
nl: Indien aangevinkt kunnen mensen die een reactie schrijven aangeven of dit priv&eacute; is. Wordt dus niet gepubliceerd.

en: Allow anonymous posting
nl: Sta anonieme reacties toe

en: If checked, posters may exclude their personal information from the published post.
nl: Indien aangevinkt kunnen mensen die een reactie schrijven hun persoonlijke informatie onzichtbaar maken.

en: Include RSS link
nl: Voeg RSS-link toe

en: If checked, an RSS link will be included at the bottom of the comment section.
nl: Indien aangevinkt, zal onderaan het reactie-gedeelte een RSS-link getoond worden.

en: 10 Most Recent Comments
nl: 10 meest recente reacties

en: <strong>database error</strong>
nl: <strong>database fout</strong>

en: <em>%1$s</em> commented on %2$s:
nl: <em>%1$s</em> gaf reactie op %2$s:

en: street:
nl: Straat:

en: city:
nl: Plaats:

en: state:
nl: Staat:

en: country:
nl: Land:

en: postal code:
nl: Postcode:

en: You must supply the street field.
nl: Je moet een straatnaam invoeren

en: You must supply the city field.
nl: Je moet een stad invoeren.

en: You must supply the state field.
nl: Je moet de staat invoeren.

en: You must supply the country field.
nl: Je moet het land invoeren

en: You must supply the postal code field.
nl: Je moet de postcode invoeren.

en: Website:
nl: website:

en: Street:
nl: Straat:

en: Address information
nl: Adres

en: Postal code:
nl: Postcode:

en: Mail send failed
nl: E-mail verzenden mislukt.

en: Error posting comment: | Errors posting comment:
nl[0]: Fout bij plaatsen van reactie
nl[1]: Fouten  bij plaatsen van reactie

en: Add a comment:
nl: Reageer

en: No Comments
nl: Geen reacties

en: show comments
nl: toon reacties

en: hide comments
nl: verberg reacties

en: Only registered users may post comments.
nl: Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reacties plaatsen.

en: Closed for comments.
nl: Gesloten voor reacties.

en: Subscribe to comments
nl: Ontvang reacties.

en: Prints an e-mail contact so that visitors may e-mail the site administrator.
nl: Print een e-mail contactformulier zodat bezoekers een bericht naar de beheerder kunnen sturen.

en: <p>Fields with <strong>*</strong> are required. HTML or any other code is not allowed.</p>
nl: <p>Velden met een <strong>*</strong> zijn verplicht. HTML of andere code is niet toegestaan.</p>

en: <p>Please confirm that you really want to send this email. Thanks.</p>
nl: <p>Bevestig dat je dit bericht wilt versturen.</p>

en: <p>Thanks for your message.</p>
nl: <p>Bedankt voor je bericht.</p>

en: Send another message.
nl: Stuur nog een bericht.

en: <p>A copy of your e-mail will automatically be sent to the address you provided for your own records.</p>
nl: <p>Een kopie van je bericht wordt verzonden naar het opgegeven e-mailadres.</p>

en: required
nl: verplicht

en: omitted
nl: niet tonen

en: Set if the <code>%s</code> field should be required, just shown or omitted
nl: Geef aan of het <code>%s</code> veld verplicht is, alleen zichtbaar moet zijn of helemaal niet getoond moet worden.

en: Intro text
nl: Introductietekst

en: The intro text for your contact form
nl: De introductietekst voor het contactformulier

en: Confirm text
nl: Bevestig tekst

en: The text that asks the visitor to confirm that he really wants to send the message.
nl: De tekst die de gebruiker vraagt om te bevestigen het bericht daadwerkelijk te versturen.

en: Thanks text
nl: Bedanktekst

en: The text that is shown after a message has been confirmed and sent.
nl: De tekst die getoond wordt nadat een bericht bevestigd en verstuurd is.

en: New message link text
nl: Nieuw-bericht-link tekst

en: The text for the link after the thanks text to return to the contact page to send another message.
nl: De tekst voor de link om terug te keren naar de contactpagina voor een nieuw bericht.

en: Mail address
nl: E-mailadres

en: The e-mail address the messages should be sent to. Enter more than one address separated by comma without any spaces.
nl: Het e-mailadres waarnaar het bericht wordt verzonden. Meerdere adressen moeten, zonder spaties, worden gescheiden door een komma.

en: Require confirmation
nl: Bevestiging vereist

en: If checked, a confirmation form will be presented before sending the contact message.
nl: Indien aangevinkt, zal een bevestiging gevraagd worden voordat het bericht wordt verzonden.

en: Send copy
nl: Stuur kopie

en: If checked, a copy of the message will be sent to the address provided. <p class='notebox'><strong>Caution: </strong> If you check this option it is strongly recommend to use Captcha and the confirmation option. Be aware that someone could miss use the e-mail address entered for spamming with this form and that in some countries' jurisdictions (e.g. most European countries) you may be made responsible for this then!</p>
nl: Als dit is aangevinkt wort er een kopie van het bericht verzonden naar het opgegeven emailadres.<p class='notebox'><strong>Pas op: </strong> Als je deze optie gebruikt wordt het aanbevolen om ook de CAPTCHA en bevesigingsoptie te gebruiken. Bedenk dat iemand anders het emailadres in dit formulier kan misbruiken voor spam! In sommige landen kun je daarvoor zelf verantwoordelijk worden gehouden.</p>

en: Send copy note text
nl: Begeleidende tekst voor kopie

en: The text for the note about sending a copy to the address provided in case that option is set.
nl: De tekst die uitlegt dat er een kopie naar het opgegeven emailadres wordt verzonden.

en: Title field
nl: Titel veld

en: Company field
nl: Bedrijfsnaam veld

en: Company field.
nl: Bedrijfsnaam veld

en: Street field
nl: Straatnaam veld

en: City field
nl: Plaatsnaam veld

en: State field
nl: Staat veld

en: Postal code field
nl: Postcode veld

en: Country field
nl: Land veld

en: E-mail field
nl: E-mailadres veld

en: Check if CAPTCHA should be required.
nl: Vink aan als een CAPTCHA gewenst is.

en: Phone field
nl: Telefoonnummer veld

en: Phone number field
nl: Telefoonnummer veld

en: Subject field
nl: Onderwerp veld

en: Message field
nl: Bericht veld

en: a title
nl: een title

en: a name
nl: een name

en: a company
nl: een bedrijf

en: a street
nl: een straat

en: a city
nl: een plaats

en: a state
nl: een staat

en: a postal code
nl: een postcode

en: a country
nl: een land

en: a valid email address
nl: een geldig emailadres

en: a website
nl: een website

en: a phone number
nl: een telefoonnummer

en: a subject
nl: een onderwerp

en: a message
nl: een bericht

en: the correct CAPTCHA verification code
nl: de juiste CAPTCHA code

en: Please enter %s. Thanks.
nl: Vul a.u.b. %s in.

en: Please enter %1$s and %2$s. Thanks.
nl: Vul a.u.b. %1$s en %2$s in.

en: Please enter: %sThanks.
nl: Vul a.u.b. %s in.

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Discard
nl: Annuleer

en: Error sending mail: | Errors sending mail:
nl[0]: Fout bij het verzenden van de email
nl[1]: Fouten bij het verzenden van de emails

en: An image crop tool. Places an image crop button in the image utilities box of the images tab.
nl: Uitsnede mogelijkheid voor afbeeldingen. Plaatst een uitsnede-knop bij de "Extra functies" van de "Afbeeldingen"-tab

en: Crop image
nl: Crop afbeelding

en: attempt to crop an object which is not an image.
nl: poging om een uitsnede te maken van een object dat geen afbeelding is

en: crop image
nl: crop afbeelding

en: Image cropping
nl: Afbeeldingen croppen

en: You can crop your image by dragging the crop handles on the image
nl: Je kunt je afbeelding uitsnijden door het kader aan te passen.

en: <strong>Note:</strong> If you save these changes they are permanent!
nl: <strong>Opmerking:</strong> De bewaarde uitkadering is permanent !

en: width:%1$s %2$s height:%3$s %4$s clear %5$s
nl: breedte:%1$s %2$s hoogte:%3$s %4$s reset %5$s

en: swap width and height fields
nl: verwissel breedte en hoogte

en: clear width and height fields
nl: maak breedte en hoogte leeg

en: Deprecated Zenphoto functions. These functions have been removed from mainstream Zenphoto as they have been supplanted. They are not maintained and they are not guaranteed to function correctly with the current version of Zenphoto.  You should update your theme if you get warnings. This plugin is not required for any theme coded for the current version of Zenphoto.
nl: Niet langer gebruikte Zenphoto functies. Deze functies zijn verwijderd of vervangen. Ze worden niet langer onderhouden en de kans bestaat dat ze niet meer werken in de huidige versie van Zenphoto. Je zou je thema moeten updaten als je hierover waarschuwingen krijgt. Deze plugin is uiteraard niet nodig als je met de meest recente versie van Zenphoto werkt.

en: Functions
nl: Functies

en: Send the <em>deprecated</em> notification message if the function name is checked. Un-checking these boxes will allow you to continue using your theme without warnings while you upgrade its implementation.
nl: Geeft een melding wanneer de functie is <em>verouderd</em> als deze is aangevinkt.

en: function
nl: functie

en: %1$s (called from %2$s line %3$s) is deprecated
nl: %1$s (aangeroepen van %2$s lijn %3$s) is verouderd

en: Use getHitcounter().
nl: Gebruik getHitcounter().

en: Use printRating().
nl: Gebruik printRating().

en: Use printImageMetadata().
nl: Gebruik printImageMetadata().

en: Use printCustomSizedImageMaxSpace().
nl: Gebruik printCustomSizedImageMaxSpace().

en: Use getCommentDateTime().
nl: Gebruik getCommentDateTime().

en: Use truncate_string().
nl: Gebruik truncate_string().

en: Use getImageMetaData().
nl: Gebruik getImageMetaData().

en: Use getAlbumLocation().
nl: Gebruik getAlbumLocation().

en: Use printAlbumLocation().
nl: Gebruik printAlbumLocation().

en: (No place...)
nl: (Geen plaats...)

en: Use rewrite_path().
nl: Gebruik rewrite_path().

en: Use object->getTags() method.
nl: Gebruik de object->getTags() methode.

en: Use printTags().
nl: Gebruik printTags().

en: Use getNumAlbums().
nl: Gebruik getNumAlbums().

en: Use getAllAlbums().
nl: Gebruik getAllAlbums().

en: Register a "theme_head" filter.
nl: Geef een "theme_head" filter weer.

en: Use zp_apply_filter("theme_head").
nl: Gebruik zp_apply_filter("theme_head").

en: Use instead the theme options for images and albums per row.
nl: Gebruik de thema-opties voor het aantal albums en afbeeldingen per rij.

en: Use printZenpageItemsBreadcrumb().
nl: Gebruik <em>printZenpageItemsBreadcrum()</em>.

en: Use instead the Album class method isMyItem().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Album class methode isMyItem().

en: Use instead the Zenpage category class method getSubCategories().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode getSubCategories().

en: Use instead the Zenpage news class method inProtectedCategory().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage nieuws class methode inProtectedCategory().

en: Use instead the Zenpage category class method isProtected().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode isProtected().

en: Use instead the Zenpage category class method getParents().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode getParents().

en: Use instead the Zenpage category class method getTitle().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode getTitle().

en: Use instead the Zenpage category class method getID().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode getID().

en: Use instead the Zenpage category class method getParentID().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode getParentID().

en: Use instead the Zenpage category class method getSortOrder().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode getSortOrder().

en: Use instead the Zenpage page class method getParents().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage page class methode getParents().

en: Use instead the Zenpage page class method isProtected().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage page class methode isProtected().

en: Use instead the Zenpage category class method isMyItem().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode isMyItem().

en: Use instead the Zenpage category class method checkforGuest().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie class methode checkforGuest().

en: Use instead the Zenpage news class method isMyItem().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage nieuws class methode isMyItem().

en: Use instead the Zenpage news class method checkNewsAccess().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage nieuws class methode checkNewsAccess().

en: Use instead the Zenpage category global object variable: $_zp_current_category->getTitlelink().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie global object variabele: $_zp_current_category->getTitlelink().

en: Use instead the Zenpage category global object variable: $_zp_current_category->getID().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie global object variabele:  $_zp_current_category->getID().

en: Use instead the Zenpage category global object variable: $_zp_current_category->getParentID().
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie global object variabele:   $_zp_current_category->getParentID().

en: Use instead the Zenpage news global object variable: $_zp_current_zenpage_news->inNewsCategory($catlink).
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage nieuws global object variabele:  $_zp_current_zenpage_news->inNewsCategory($catlink).

en: Use instead the Zenpage news global object variable: $_zp_current_zenpage_news->inSubNewsCategoryOf($catlink).
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage nieuws global object variabele:  $_zp_current_zenpage_news->inSubNewsCategoryOf($catlink).

en: Use instead the Zenpage category global object variable: $_zp_current_category->isSubNewsCategoryOf($catlink).
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage categorie global object variabele:   $_zp_current_category->isSubNewsCategoryOf($catlink).

en: Functionality is now included in getNewsContent(), printNewsContent() and getContentShorten() to properly cover custom shortening via TinyMCE <pagebreak>.
nl: Zelf ingestelde inkorting via de TinyMCE pagebreak is nu verwerkt in getNewsContent(), printNewsContent() en getContentShorten().

en: Use getContentShorten() instead. Note the read more url must be passed directly.
nl: Gebruik hiervoor in de plaats getContentShorten(). Let wel dat de <em>read more</em> parameter moet worden opgegeven.

en: There is no need for this function as password handling is done by the core.
nl: Deze functie is niet nodig omdat de verwerking van wachtwoorden door de <em>core</em> wordt verwerkt.

en: The google-maps plugin is deprecated. Convert to GoogleMap.
nl: The google-maps plugin is verouderd. Gebruik hiervoor in de plaats de GoogleMap plugin.

en: printPreloadScript is deprecated. It is a helper for a specific theme and should be placed within that theme's "functions.php" script.
nl: <em>printPreloadScript</em> is verouderd. Het is een hulpfunctie voor een specifiek thema. Het moet geplaatst worden in het "functions.php" script van dat thema.

en: Use the Zenpage class method instead.
nl: Gebruik in plaats hiervoor de Zenpage class methode.

en: Use the method from either the ZenpagePage or the ZenpageCategory class instead.
nl: Gebruik hiervoor in de plaats de methode van de ZenpagePage class of de ZenpageCategory class.

en: Count the articles instead.
nl: Tel in plaats hiervan de artikelen.

en: Use the album class method <code>isProtected()</code> instead.
nl: Gebruik in plaats hiervoor de album class methode <code>isProtected()</code>.

en: Plugin to generate file download lists. The source of these files may be anywhere that can be accessed by server scripts, it need not be part of your Zenphoto installation.
nl: Maakt een lijst van gedownloade bestanden. Het betreft ook bestanden die geen deel uitmaken van je Zenphoto installatie.

en: PHP version 5 or greater is required.
nl:  PHP 5 of later is hiervoor nodig.

en: Download directory
nl: Download map

en: This download folder can be relative to your Zenphoto installation (<em>foldername</em>) or external to it (<em>../foldername</em>)! You can override this setting by using the parameter of the printdownloadList() directly on calling.
nl: Deze download map kan binnen je Zenphoto installatie zijn (<em>mapnaam</em>) of erbuiten (<em>../mapnaam</em>)! Je kunt de standaard instelling veranderen door dit rechtstreeks aan te passen in de functie printdownloadList().

en: Show filesize of download items
nl: Toon bestandsgrootte van gedownloade onderdelen.

en: Show download counter of download items
nl: Toon een teller voor de gedownloade onderdelen.

en: Files to exclude from the download list
nl: Bestanden uitsluiten van de lijst.

en: A list of file suffixes to exclude. Separate with comma and omit the dot (e.g "jpg").
nl: Een lijst met extensies om uit te sluiten. Te scheiden door een komma zónder de voorafgaande punt. (bijvoorbeeld: jpg)

en: Enable <strong>dynamic-locale</strong> to allow viewers of your site to select the language translation of their choice.
nl: Schakel <strong>dynamic-locale</strong> in om bezoekers van de site toe te staan om de taal van hun keuze te kiezen.

en: Use flags
nl: Gebruik vlaggen

en: Checked produces an array of flags. Not checked produces a selector.
nl: Aangevinkt genereert een lijst met vlaggen.<br />Niet aangevinkt genereert een selectiemenu.

en: Emails a password set request to a newly created user.
nl: Stuurt een email naar een nieuwe gebruiker voor het instellen van een wachtwoord.

en: You are receiving this e-mail because a user code (%1$s) has been created for you on the Zenphoto gallery %2$s.
nl: Je ontvangt deze e-mail omdat een gebruiker met code %1$s is aangemaakt voor Zenphoto galerij %2$s.

en: To set your Zenphoto User password visit: %s
nl: Om je Zenphoto wachtwoord in te stellen ga je naar: %s

en: This ticket will automatically expire in 3 days.
nl: De mogelijkheid om hiervan gebruik te maken verloopt na 3 dagen.

en: The Zenphoto user created
nl: Nieuwe Zenphoto gebruiker

en: New users will be mailed a password set link
nl: Nieuwe gebruikers ontvangen een email om een wachtwoord in te stellen.

en: Blocks access from an IP address which has had multiple failed attempts to access the administration pages.
nl: Blokkeert de toegang van een IP-adres na meerdere mislukte pogingen om toegang te krijgen tot het admin gedeelte.

en: Attempt threshold
nl: Aantal toegangspogingen

en: Admin page requests will be ignored after this many failed tries.
nl: Toegang tot de admin pagina wordt geblokkeerd na dit aantal pogingen.

en: Minutes to cool off
nl: Aantal minuten bedenktijd

en: The block will be removed after this waiting period.
nl: De blokkade wordt opgeheven na deze periode.

en: Handles federated logon. See <em>Usage information</em> for details.
nl: Maakt "federated login" mogelijk. Zie <em>Gebruiksinformatie</em> voor details.

en: Run the <a href="%s">OpenID detect</a> script to check compatibility of your server configuration.
nl: Start het <a href="%s">OpenID detect</a> script om te zien of je server dit ondersteunt.

en: * The option may be set via the <a href="javascript:gotoName('register_user');"><em>register_user</em></a> plugin options..
nl: * Deze optie kan ook ingesteld worden via de <a href="javascript:gotoName('register_user');"><em>register_user</em></a> plugin opties.

en: Assign user to
nl: Wijs gebruiker toe aan

en: The user group to which to map the federated login.
nl: De gebruikersgroep die de "federated login" krijgt toegewezen.

en: Handlers
nl: Services

en: Un-check any handler you do not want to support.
nl: Vink de service(s) uit die je niet wilt gebruiken.

en: Notify%s
nl: Bericht aan admin%s

en: If checked, an e-mail will be sent to the gallery admin when a new user has verified his registration. (Verification is required only if the Federated Logon provider does not supply an e-mail address.)
nl: Indien aangevinkt, zal een e-mail verzonden worden naar de administrator zodra een nieuwe gebruiker zijn registratie heeft bevestigd. (Bevestiging is alleen nodig als de Federated logon service geen e-mailadres opgeeft)

en: <p class="notebox">*<strong>Note:</strong> The setting of these options are shared with other the <em>register_user</em> plugin.</p>
nl: <p class="notebox">*<strong>Opmerking:</strong> Deze instellingen worden gedeeld met de <em>register_user</em> plugin.</p>

en: Group %s does not exist.
nl: Groep %s bestaat niet.

en: Visit %s to validate your federated logon credentials.
nl: Ga naar %s om je federated logon gegevens te controleren.

en: Federated user confirmation
nl: Federated gebruiker bevestiging

en: <strong>NOTE:</strong> Update your profile with a valid <em>e-mail</em> address and you will be sent a link to validate your access to the site.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Update je profiel met een geldig <em>e-mail</em> addres en je ontvangt een link om de toegang tot de site te controleren.

en: <strong>NOTE:</strong> User's credentials came from a Federated logon.
nl: <strong>Opmerking:</strong> De gebruikersgegevens kwamen van een Federated logon.

en: Zenphoto Gallery registration
nl: Zenphoto galerij registratie

en: %1$s (%2$s) has registered for the zenphoto gallery providing an e-mail address of %3$s.
nl: %1$s (%2$s) is geregistreerd voor de Zenphoto galerij door een e-mail adres op te geven van %3$s.

en: Login using %s
nl: Login met %s

en: Apply <img src="%1$s/lock.png" alt=""/> over thumbnails of <em>password protected</em> images and albums,
    																						 <img src="%1$s/action.png" alt=""/> over thumbnails of <em>un-published</em> albums  images,
    																						 <img src="%1$s/new.png" alt=""/> over thumbnails of <em>"new"</em> images and albums,
    																						 and <img src="%1$s/GPS.png" alt=""/> over thumbnails of <em>geocoded</em> images
nl: Gebruik <img src="%1$s/lock.png" alt=""/> over thumbnails van <em>wachtwoord beschermde</em>afbeeldingen en albums,
    																						 <img src="%1$s/action.png" alt=""/> over thumbnails van <em>niet gepubliceerde</em> albums en <em>niet-gepubliceerde</em> afbeeldingen,
    																						 <img src="%1$s/new.png" alt=""/> over thumbnails van <em>"nieuwe"</em> afbeeldingen en albums,
    																						 en <img src="%1$s/GPS.png" alt=""/> over thumbnails van <em>GPS-gecodeerde</em> afbeeldingen.

en: date
nl: datum

en: Select the basis for considering if an image is new.
nl: Geef aan wanneer een afbeelding als "nieuw" wordt beschouwd.

en: Icon
nl: Icoon

en: Select the icon that will show for "new" images.
nl: Selecteer het icoon voor "nieuwe" afbeeldingen.

en: Select the icon that will show for "un-published" images.
nl: Selecteer het icoon voor "niet-gepubliceerde" afbeeldingen.

en: Select the icon that will show for "Protected" images.
nl: Selecteer het icoon voor "beschermde" afbeeldingen.

en: Select the icon that will show for images tagged with geodata.
nl: Selecteer het icoon voor afbeeldingen met geodata.

en: Un-published
nl: Niet gepubliceerd

en: Thumbnails for images which are not <em>published</em> will be marked.
nl: Thumbnails voor afbeeldingen die niet <em>gepubliceerd</em> zijn worden gemarkeerd.

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Thumbnails for images which are password protected or in password protected albums will be marked.
nl: Thumbnails voor afbeeldingen die zijn beveiligd met een wachtwoord of in een album zitten dat beveiligd is met een wachtwoord, worden gemarkeerd.

en: New
nl: Nieuw

en: Thumbnails for images which have recently been added to the gallery will be marked.
nl: Thumbnails voor afbeeldingen die recent zijn toegevoegd worden gemarkeerd.

en: Geotagged
nl: GPS-gecodeerd

en: Thumbnails for images which are geodata tagged will be marked.
nl: Thumbnails voor afbeeldingen met geodata worden gemarkeerd.

en: Aging
nl: Versheid

en: The range in days until images are no longer flagged as new.
nl: Het aantal dagen voordat een afbeelding niet meer als "nieuw" wordt aangegeven.

en: Text
nl: Tekst

en: Text flag for <em>new</em> images.
nl: Tekstlabel voor <em>nieuwe</em> afbeeldingen.

en: Text flag for <em>un-published</em> images.
nl: Tekstlabel voor <em>niet-gepubliceerde</em> afbeeldingen.

en: Text flag for <em>protected</em> images.
nl: Tekstlabel voor <em>beschermde</em> afbeeldingen.

en: Use text
nl: Gebruik tekst

en: If checked, the defined <em>text</em> will be used in place of the icon. (Use the class<code>textasnewflag</code> for styling "text" overlays.)
nl: Indien aangevinkt, wordt de opgegeven <em>tekst</em> gebruikt in plaats van een icoon.<br />(Gebruik de class<code>textasnewflag</code> voor styling.)

en: Text flag for <em>geodata tagged</em> images.
nl: Tekstlabel voor <em>GPS-gecodeerde</em> afbeeldingen.

en: Enable <strong>flowplayer 3</strong> to handle multimedia files.
nl: Activeer <strong>flowplayer 3</strong> om multimedia bestanden te kunnen gebruiken.

en: <strong>IMPORTANT</strong>: Only one multimedia player plugin can be enabled at the time and the class-video plugin must be enabled, too.
nl: <strong>BELANGRIJK</strong>: Er kan maar één multimediaspeler plugin tegelijkertijd ingeschakeld zijn en de class-video extensie moet geactiveerd zijn.

en: Please see <a href='http://flowplayer.org'>flowplayer.org</a> for more info about the player and its license.
nl: Zie <a href='http://flowplayer.org'>flowplayer.org</a> voor meer info over de player en de licentie.

en: Flash players do not support <em>External Albums</em>.
nl: Flash players ondersteunen geen <em>externe albums</em>.

en: flow player width
nl: Flowplayer breedte

en: Player width (ignored for <em>mp3</em> files.)
nl: Breedte van de speler (genegeerd voor <em>mp3</em> bestanden.)

en: flow player height
nl: Flowplayer hoogte

en: Player height (ignored for <em>mp3</em> files.)
nl: Hoogte van de speler (genegeerd voor <em>mp3</em> bestanden.)

en: Player background color gradient
nl: Positie van de verloopkleur voor de speler

en: low
nl: laag

en: medium
nl: middel

en: high
nl: hoog

en: Gradient setting for player background color.
nl: Positie van de achtergrond verloopkleur voor de speler.

en: Controls background color
nl: Kleur achtergrond bediening

en: Background color of the controls.
nl: Achtergrondkleur van de bediening.

en: Controls background color gradient
nl: Positie achtergrond verloopkleur bediening

en: Gradient setting for background color of the controls.
nl: Positie van de achtergrond verloopkleur voor de bediening.

en: Controls border color
nl: Kleur randen

en: Color of the border of the player controls
nl: Kleur van de randen van de besturing.

en: Autoplay
nl: Automatisch starten

en: Should the video start automatically. Yes if selected. (NOTE: Probably because of a flowplayer bug mp3s are always autoplayed.)
nl: Vink aan om de video automatisch te starten.

en: Background color
nl: Kleur achtergrond speler

en: Changes the color of the Flowplayer's background canvas. By default the canvas is all black. You can specify a value of -1 and the background will not be drawn (only the video will be visible).
nl: Achtergrondkleur van de speler.<br />Standaard is deze zwart.<br />Je kunt een waarde van -1 ingeven om géén achtergrond te tonen (alleen de video zal zichtbaar zijn).

en: Controls autohide
nl: Bediening automatisch verbergen

en: never
nl: nooit

en: always
nl: altijd

en: Specifies whether the controlbar should be hidden when the user is not actively using the player.
nl: Wanneer de bediening verborgen moet worden als de speler niet actief gebruikt wordt.

en: Controls time color
nl: Kleur van het font voor weergave van de lopende tijd

en: Value for the font color in the time field. This is the running time.
nl: Kleur van het font in het tijd-veld dat de lopende tijd weergeeft.

en: Controls duration color
nl: Kleur van het font voor weergave van de totale tijd

en: Value for the font color in the time field that specifies the total duration of the clip or total time.
nl: Kleur van het font in het tijd-veld dat de totale tijd weergeeft.

en: Controls progress bar color
nl: Kleur van de voortgangsbalk

en: Color of the progress bar. This is the bar in the timeline from zero time to the point where playback is at a given time.
nl: Kleur van de voortgangsbalk.<br />Dit is de balk in de tijdlijn vanaf het begin tot het punt waar de playback is op een gegeven tijd.

en: Controls progress bar gradient
nl: Positie verloopkleur in de voortgangsbalk

en: Gradient setting for the progress bar.
nl: Positie van de verloopkleur voor de voortgangsbalk.

en: Controls buffer color
nl: Kleur van de buffer

en: Color of the buffer. The buffer is the bar that indicates how much video data has been read into the player's memory.
nl: Kleur van de buffer.<br />De buffer is de balk die aangeeft hoeveel video geladen is in het geheugen van de speler.

en: Controls buffer gradient
nl: Positie verloopkleur buffer

en: Gradient setting for the buffer.
nl: Positie van de verloopkleur voor de buffer.

en: Controls slider color
nl: Kleur tijdlijn

en: Background color for the timeline before the buffer bar fills it. The same background color is also used in the volume slider.
nl: Achtergrondkleur van de tijdlijn voordat  de buffer deze vult.<br />Dezelfde kleur wordt ook gebruikt in de volume schuifregelaar.

en: Controls slider gradient
nl: Positie verloopkleur schuifregelaar

en: Gradient setting for the sliders.
nl: Positie van de verloopkleur voor de schuifregelaars

en: Controls button color
nl: Kleur van de spelerknoppen

en: Color of the player buttons: stop, play, pause and full screen.
nl: Kleur van de spelerknoppen: <em>stop, afspelen, pauze</em> en <em>volledig beeldscherm</em>.

en: Controls hover button color
nl: Kleur van de spelerknoppen bij mouse-over

en: Button color when the mouse is positioned over them.
nl: Kleur van de knoppen wanneer je er met de muis overheen gaat.

en: Splash image
nl: Flowplayer splash afbeelding

en: Enable if you want to show the videothumb as an splash image before the actual video starts (don't set the player to autoPlay then). If you want to use this for mp3s as well set also the mp3 cover image option.
nl: Vink aan als je wilt dat de video-thumbnail gebruikt wordt als een <em>splash image</em> voordat de video start.(Je moet de speler dan niet op <em>Automatisch starten</em> zetten). Als je dit ook wilt gebruiken voor mp3, vink dan ook <em> mp3 cover afbeelding</em> aan.

en: The image is always scaled to fit (unless it is smaller than the width and height) so best make sure it matches at least the aspect ratio and size of your player width and height.
nl:  De afbeelding wordt altijd passend gemaakt (tenzij hij kleiner is dan de breedte en de hoogte). Het beste is om te zorgen dat hij in ieder geval dezelfde verhouding heeft als de speler.

en: Video scale
nl: Flowplayer uitvulling

en: fit
nl: passend

en: orig
nl: origineel

en: scale
nl: schalen

en: Setting which defines how video is scaled on the video screen. Available options are:<br /><em>fit</em>: Fit to window by preserving the aspect ratio encoded in the file's metadata.<br /><em>half</em>: Half-size (preserves aspect ratio)<br /><em>orig</em>: Use the dimensions encoded in the file. If the video is too big for the available space, the video is scaled using the 'fit' option.<br /><em>scale</em>: Scale the video to fill all available space. This is the default setting.
nl: Hoe de video zichtbaar is in de speler.<br /><br />Mogelijke instellingen zijn:<br /><ul style='margin:0;padding:0;list-style-type:normal;margin-left:20px'><li><em>passend</em>: Past in het venster met behoud van de beeldverhouding van de video.</li><li><em>half</em>: Halve grootte met behoud van van de beeldverhouding van de video.</li><li><em>origineel</em>: Gebruikt de afmetingen van de video. Als de video te groot is voor het venster wordt hij verkleind volgens de 'passend' optie.</li><li><em>schalen</em>: Schaalt de video tot de beschikbare ruimte in het venster. Dit is de standaard instelling.</li></ul>

en: MP3 cover image
nl: Flowplayer MP3 cover afbeelding

en: If unchecked only the controlbar is shown for mp3s but if checked the video thumb is displayed as a cover image on the player screen.
nl: Als dit NIET is aangevinkt wordt voor mp3's alléén de bediening getoond.<br />Indien WEL aangevinkt wordt de video-thumbnail getoond als "cover afbeelding".

en: Use to show the content of an media album with .flv/.mp4/.mp3 movie/audio files only as a playlist or as separate players on one page with Flowplayer 3.
nl: Een plugin om de inhoud van een album met .flv/.mp4/.mp3 video/geluids bestanden alleen als een speellijst of als aparte spelers (op één pagina) met Flowplayer 3 te laten zien.

en: This plugin requires the Flowplayer 3 plugin to be activated.
nl: Deze plugin vereist dat de Flowplayer 3 plugin is geactiveerd.

en: Player width (Note this refers to the player window. The playlist display itself is styled via CSS.)
nl: Breedte van de speler (Heeft betrekking op het venster van de speler. De speellijst wordt vormgegeven via CSS)

en: Player height (Note this refers to the player window. The playlist display itself is styled via CSS.)
nl: Hoogte van de speler (Heeft betrekking op het venster van de speler. De speellijst wordt vormgegeven via CSS)

en: full screen
nl: volledig beeldscherm

en: Video thumb of first playlist entry
nl: Video-thumbnail van het eerste speellijst onderdeel

en: Album thumbnail
nl: Albumthumbnail

en: Check if you want to display a splash/cover image for the playlist. Since this playlist plugin only lists multimedia items the album thumbnail of course could also be special separate normal image and not one of the entries.
nl: Vink aan als je een splash/cover afbeelding wilt tonen voor de speellijst.

en: Numbered playlist
nl: Genummerde speelijst

en: If the playlist should be shown with numbers. Then a standard html ordered list is used instead of just a div with links. (Your playlist css may require changes.)
nl: Als de speellijst getoond moet worden met nummers. Er wordt dan een HTML geordende lijst gebruikt i.p.v. een div met links. Het kan zijn dat de CSS voor de speellijst aangepast moet worden.

en: Support for providing Google Maps (API version 3) based on EXIF latitude and longitude in the images.
nl: Ondersteuning voor Google Maps  (API versie 3) gebaseerd op de EXIF breedtegraad en lengtegraad in de afbeeldingen.

en: Map
nl: kaart

en: Hybrid
nl: hybride

en: Satellite
nl: satelliet

en: Terrain
nl: terrein

en: Map dimensions—width
nl: Breedte van de kaart

en: The default width of the map.
nl: De standaard breedte van de kaart.

en: Map dimensions—height
nl: Kaarthoogte

en: The default height of the map.
nl: De standaard hoogte van de kaart.

en: Initial Zoom
nl: Start zoom

en: The initial zoom of the map.
nl: Start-zoom van de map.

en: Allowed maps
nl: Toegestaande kaarten:

en: Select the map types that are allowed.
nl: Selecteer het kaart-type.

en: Map control size
nl: Kaartbesturingsgrootte

en: Use buttons or list for the map type selector.
nl: Gebruik knoppen of een lijst om het kaart-type te selecteren.

en: Map controls
nl: Kaartbesturing

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Select the kind of map controls.
nl: Selecteer de kaart besturing.

en: Initial map display selection
nl: Kaart-type

en: Select the initial type of map to display.
nl: Selecteer de kaart die in eerste instantie moet worden weergegeven.

en: Map display
nl: Weergave kaart

en: hide
nl: verberg

en: colorbox
nl: Colorbox

en: Select <em>hide</em> to initially hide the map. Select <em>colorbox</em> for the map to display in a colorbox. Select <em>show</em> and the map will display when the page loads.
nl: Selecteer <em>verberg</em> om de kaart in eerste instantie niet te tonen.<br />Selecteer <em>colorbox</em> om de kaart weer te geven in Colorbox.<br />Selecteer <em>zichtbaar</em> om de kaart te tonen als de pagina geladen wordt.

en: Display or hide the Google Map.
nl: Toon of verberg de Google Kaart.

en: Automatically increments hitcounters on Zenphoto objects viewed by a "visitor".
nl: Telt automatisch de hits op Zenphoto objecten die bekeken worden door bezoekers.

en: IP Address list
nl: IP adreslijst

en: Comma-separated list of IP addresses to ignore.
nl: Komma-gescheiden lijst van IP-adressen die genegeerd moeten worden.

en: IP addresses
nl: IP-adressen

en: Check to enable. If a filter is enabled, viewers from in its associated list will not count hits.
nl: Vink aan wat je wilt activeren. Als een filter is geactiveerd worden hits van de bijbehorende lijst genegeerd.

en: Search Crawler list
nl: Search Crawler lijst

en: Comma-separated list of search bot user agent names.
nl: Komma-gescheiden lijst van search bots.

en: Reset options to their default settings.
nl: Herstel de standaard instellingen.

en: Defaults
nl: Standaard instellingen

en: Insert my IP
nl: Vul IP-adres(sen) in

en: A plugin to print the most common HTML meta tags to the head of your site's pages. Tags are selected from existing Zenphoto info such as gallery description, tags, or Zenpage news categories.
nl: Een plugin voor het automatsch genereren van de meest voorkomende HTML meta-tags in de <em>head</em> van de pagina's.<br />Hierbij wordt gebruik gemaakt van bestaande informatie als galerijbeschrijving, tags of Zenpage nieuws categorieën.

en: Cache control
nl: Cache instelling

en: If the browser cache should be used.
nl: Als de cache van de browser gebruikt moet worden.

en: If the pages should be allowed to be cached on proxy servers.
nl: Als de pagina's gecached moeten worden op proxy-servers.

en: If and how robots are allowed to visit the site. Default is 'index'. Note that you also should use a robot.txt file.
nl: Hoe robots wordt toegestaan de site te bezoeken. Standaard ingesteld op 'index'. Je dient eigenlijk ook een 'robot.txt' bestand te bebruiken.

en: Revisit after
nl: Kom terug na

en: Request the crawler to revisit the page after x days.
nl: Verzoek de 'crawler' om de pagina opnieuw te bezoeken na X dagen.

en: Expires
nl: Vervalt na (in seconden)

en: When the page should be loaded directly from the server and not from any cache. You can either set a date/time in international date format <em>Sat, 15 Dec 2001 12:00:00 GMT (example)</em> or a number. A number then means seconds, the default value <em>43200</em> means 12 hours.
nl: Wanneer de pagina direct van de server geladen moet worden i.p.v. uit de cache. Je kunt een internationale datum/tijd invullen (voorbeeld: <em>Sat, 15 Dec 2001 12:00:00 GMT</em>) of een getal. Een getal betekent dan het aantal seconden. De standaardwaarde is 43200, dat neerkomt op 12 uur.

en: Which of the HTML meta tags should be used. For info about these in detail please refer to the net.
nl: Welke HTML meta-tags gebruikt moeten worden. Gedetailleerde informatie hierover kun je vinden op het internet.

en: Functions that provide various statistics about images and albums in the gallery.
nl: Functies die diverse statistieken over afbeeldingen en albums in de galerij leveren.

en: %1$u new %2$s
nl: %1$u nieuw %2$s

en: Rating: %1$u (Votes: %2$u)
nl: waardering: %1$u (Stemmen: %2$u )

en: Views: %u
nl: Bekeken: %u

en: Attaches "Image effects" to images and thumbnails.
nl: Voegt "Image effects" toe aan afbeeldingen en thumbnails.

en: No acknowledgement
nl: Geen bronvermelding

en: <strong>Note:</strong> Although this plugin supports <em>Effenberger effects</em>, due to licensing considerations no <em>Effenberger effects</em> scripts are included. See <a href="http://www.netzgesta.de/cvi/">CVI Astonishing Image Effects</a> by Christian Effenberger to select and download effects.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Hoewel deze plugin <em>Effenberger effects</em> ondersteunt, zijn wegens licentie-overwegingen geen <em>Effenberger effects</em> scripts bijgevoegd. Ga naar <a href="http://www.netzgesta.de/cvi/">CVI Astonishing Image Effects</a> door Christian Effenberger om effecten te downloaden.

en: No effects
nl: Geen effecten

en: <strong>Error:</strong> <em>%s</em> effect no longer exists.
nl: <strong>Fout:</strong> <em>%s</em> effect bestaat niet meer.

en: Images (standard)
nl: Afbeeldingen (standaard)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the <code>printDefaultSizedImage()</code> function.
nl: Pas <em>effect</em> toe op afbeeldingen die getoond worden via de <code>printDefaultSizedImage()</code> functie.

en: Images (custom)
nl: Afbeeldingen (custom)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the custom image functions.
nl: Pas <em>effect</em> toe op afbeeldingen die getoond worden via aangepaste afbeeldingsfuncties.

en: Image thumbnails (standard)
nl: Thumbnails (standaard)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the <code>printImageThumb()</code> function.
nl: Pas <em>effect</em> toe op afbeeldingen die getoond worden via de <code>printImageThumb()</code> functie.

en: Album thumbnails (standard)
nl: Album thumbnails (standaard)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the <code>printAlbumThumbImage()</code> function.
nl: Pas <em>effect</em> toe op afbeeldingen die getoond worden via de <code>printAlbumThumbImage()</code> functie.

en: Image thumbnails (custom)
nl: Thumbnails (custom)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the custom image functions when <em>thumbstandin</em> is set.
nl: Pas <em>effect</em> toe op afbeeldingen die getoond worden via aangepaste afbeeldingsfuncties wanneer <em>thumbstandin</em> is ingesteld.

en: Album thumbnails  (custom)
nl: Albumthumbnails (custom)

en: Apply <em>effect</em> to images shown via the <code>printCustomAlbumThumbImage()</code> function.
nl: Pas <em>effect</em> toe op afbeeldingen die getoond worden via de <code>printCustomAlbumThumbImage()</code> functie.

en: Random pool
nl: Willekeurige effecten

en: Pool of effects for the <em>random</em> effect selection.
nl: Keuze van effecten om willekeurig te tonen.

en: Acknowledgments
nl: Meer informatie

en: No image effects found.
nl: Geen effecten gevonden.

en: <strong>Warning:</strong> <em>%1$s</em> invalid effect definition file
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> <em>%1$s</em> ongeldig definitie-bestand voor effect

en: <strong>Warning:</strong> <em>%1$s</em> missing effect component: %2$s | <strong>Warning:</strong><em>%1$s</em> missing effect components: %2$s
nl[0]: <strong>Waarschuwing:</strong> <em>%1$s</em> ontbrekend onderdeel voor effect: %2$s
nl[1]: <strong>Waarschuwing:</strong> <em>%1$s</em> ontbrekende onderdelen voor effect: %2$s

en: <strong>Warning:</strong> <em>%1$s</em> missing effect definition file
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> <em>%1$s</em> ontbrekend definitie-bestand voor effect

en: Provides the means to set an limit of the number of images that can be uploaded to an album from the admin upload tab.
nl: Mogelijkheid om in te stellen hoeveel beelden in totaal naar een album ge-upload kunnen worden via de admin upload tab.

en: Upload limit
nl: Uploadlimiet

en: The maximum number of images per album if uploading via the multifile upload.
nl: Het maximale aantal te uploaden beelden per album bij gebruik van de multifile upload.

en: Disable new album creation
nl: Schakel het aanmaken van nieuwe albums uit

en: If checked users cannot create new albums.
nl: Als dit is aangevinkt kunnen gebruikers geen nieuw album aanmaken.

en: There is a plugin conflict with <em>image_upload_limiter</em>
nl: Er is een plugin conflict met <em>image_upload_limiter</em>.

en: The album exceeded the image number limit. You cannot upload more images!
nl: Het album bevat het maximaal aantal beelden. Je kunt niet meer beelden uploaden.

en: Maximum number of images left for this album:
nl: Aantal beelden dat nog toegevoegd kan worden:

en: HTTP single file uploading is disabled because upload limitations are in effect. Please use the <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=multifile');" >multi file upload</a>
nl: HTTP "single file uploading" is uitgeschakeld door upload restricties. Gebruik <a href="javascript:switchUploader('admin-upload.php?uploadtype=multifile');" >"multi file upload"</a>

en: <strong>Note:</strong> You can upload a maximum of %s images to each album.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Je kunt maximaal %s beelden naar elk album uploaden.

en: jQuery jCarousel thumb nav plugin with dynamic loading of thumbs on request via JavaScript.
nl: jQuery jCarousel thumbnail-navigatie plugin voor het dynamisch laden van thumbnails via JavaScript.

en: Thumbs number
nl: Aantal thumbnails

en: The number of thumbs to scroll by. Note that the CSS might need to be adjusted.
nl: Het aantal thumbnails om te scrollen. De CSS moet hiervoor misschien aangepast worden.

en: Width of the carousel. Note that the CSS might need to be adjusted.
nl: Breedte van de carousel. De CSS moet hiervoor misschien aangepast worden.

en: Height of the carousel. Note that the CSS might need to be adjusted.
nl: Hoogte van de carousel. De CSS moet hiervoor misschien aangepast worden.

en: Crop width
nl: Crop-breedte

en: Crop height
nl: Crop-hoogte

en: Full image link
nl: Link naar volledige afbeelding

en: If checked the thumbs link to the full image instead of the image page.
nl: Indien aangevinkt linken de thumbnails naar het volledige beeld in plaats van de image-pagina.

en: Vertical
nl: Verticaal

en: If checked the carousel will flow vertically instead of the default horizontal. Changing this may require theme changes!
nl: Als dit is aangevinkt zullen de thumbnails verticaal lopen i.p.v. horizontaal. Het kan zijn dat hierdoor het thema aangepast moet worden!

en: A menu creation facility. The <em>Menu</em> tab admin interface lets you create arbitrary menu trees.
nl: Mogelijkheid voor het maken van menu's. Via de admin <em>Menu</em> tab kun je je eigen menu's samenstellen.

en: Truncate indicator*
nl: Inkortings-indicator*

en: Append this string to truncated titles.
nl: Voeg deze string toe aan ingekorte titels

en: Truncate titles*
nl: Inkorten titels*

en: Limit titles to this many characters. Zero means no limit.
nl: Beperkt titels tot dit aantal karakters. Nul betekent ongelimiteerd.

en: News index
nl: Nieuws index

en: createMenuIfNotExists item %s has an empty link.
nl: createMenuIfNotExists onderdeel %s heeft een lege link.

en: createMenuIfNotExists item %s has an empty title.
nl: createMenuIfNotExists onderdeel %s heeft een lege titel.

en: createMenuIfNotExists item %s has an empty title or link.
nl: createMenuIfNotExists onderdeel %s heeft een lege titel of link.

en: createMenuIfNotExists item %s has an invalid type.
nl: createMenuIfNotExists onderdeel %s is een ongeldig type.

en: createMenuIfNotExists item %1$s query (%2$s) failed: %3$s.
nl: createMenuIfNotExists onderdeel %1$s query (%2$s) mislukt: %3$s.

en: createMenuIfNotExists has posted processing errors to your debug log.
nl: createMenuIfNotExists heeft verwerkingsfouten in het debug log gezet.

en: Multiple layouts
nl: Meerdere layouts

en: Enable multiple layouts for
nl: Activeer multiple layouts voor

en: Select layout:
nl: Selecteer layout:

en: Select album layout:
nl: Selecteer album layout:

en: Select default album image layout:
nl: Selecteer standaard album afbeelding layout:

en: Reset individual image layouts
nl: Reset individuele afbeeldings layouts

en: default
nl: standaard

en: inherited
nl: standaard

en: album default
nl: album standaard

en: from category
nl: van categorie

en: No extra <em>%s</em> theme pages available
nl: Geen extra <em>%s</em> thema-pagina's beschikbaar

en: Query failure: %s
nl: Query mislukt : %s

en: Prints a paged thumbs navigation on image.php, independent of the album.php's thumbs.
nl: Toont een gepagineerde thumbnailnavigatie op image.php, onafhankelijk van de album.php thumbnails.

en: « prev thumbs
nl: « vorige thumbnails

en: next thumbs »
nl: volgende thumbnails »

en: Thumbs per page
nl: Thumbnails per pagina

en: Controls the number of images on a page. You might need to change this after switching themes to make it look better.
nl: Het aantal thumbnails per pagina. Je moet dit misschien aanpassen na het wisselen van thema zodat het er beter uitziet.

en: Counter
nl: Teller

en: If you want to show the counter 'x - y of z images'.
nl: Als je de teller 'x - y van z afbeeldingen' wilt tonen.

en: Prevtext
nl: Tekst "vorige"

en: The text for the previous thumbs.
nl: De tekst voor de vorige thumbnails.

en: Nexttext
nl: Tekst "volgende"

en: The text for the next thumbs.
nl: De tekst voor de volgende thumbnails.

en: The thumb crop width is the maximum width when height is the shortest side
nl: De thumbnail crop-breedte is de maximale breedte als de hoogte de kortste zijde is

en: The thumb crop height is the maximum height when width is the shortest side
nl: De crop-hoogte is de maximale hoogte als de breedte de kortste zijde is

en: If checked the thumbnail will be a centered portion of the image with the given width and height after being resized to thumb size (by shortest side). Otherwise, it will be the full image resized to thumb size (by shortest side).
nl: Indien aangevinkt zal de thumbnail een gecentreerd gedeelte worden van de afbeelding met de ingevoerde breedte en hoogte na geschaald te zijn naar thumbnail grootte (vanuit de kortste zijde). Anders zal de volledige afbeelding geschaald worden naar thumbnail grootte  (vanuit de kortste zijde).

en: if you want to use placeholder for layout reasons to fill up the thumbs if the number of thumbs does not match images per page. Recommended only for cropped thumbs.
nl: Indien er op een gegeven moment minder thumbs zijn om te tonen dan aangegeven in <em>Thumbnails per pagina</em> kun je ervoor kiezen de rest van het aangegeven aantal te laten invullen door een leeg kader (<code>&lt;span&gt;&lt;/span&gt;</code>). Deze kunnen vervolgens met CSS worden vormgegeven.<br />Het wordt alleen aangeraden voor gecropte(uitgesneden) thumbs.

en: Page list
nl: Paginalijst

en: If you want the list of the pages to be shown.
nl: Vink aan als je wilt dat de lijst van pagina's getoond worden.

en: Pages list prev and next links
nl: Paginalijst "vorige " en "volgende" links.

en: If you want to show previous and next thumb page links with the page list.
nl: Als je "vorige " en "volgende" links wilt tonen bij de paginalijst.

en: Pages list length
nl: Lengte paginalijst

en: The number of links for the page list.
nl: Toon het aantal links voor de paginalijst.

en: previous thumbs
nl: vorige thumbnails

en: next thumbs
nl: volgende thumbnails

en: Images %1$u-%2$u of %3$u (%4$u/%5$u)
nl: Afbeeldingen %1$u - %2$u van %3$u (%4$u/%5$u)

en: Zenphoto outgoing mail handler based on the <em>PHPMailer</em> class mailing facility.
nl: Het script dat de uitgaande mail afhandelt, gebaseerd op <em>PHPMailer</em>.

en: Mail protocol
nl: Mail protocol:

en: Select the mail protocol you wish to be used.
nl: Selecteer het e-mail protocol dat je wilt gebruiken.

en: Outgoing mail server
nl: Uitgaande mailserver.

en: Outgoing mail server.
nl: Uitgaande mailserver.

en: Secure mail
nl: Beveiligde mail

en: Set to use <em>SSL</em> protocol.
nl: Selecteer om het <em>SSL</em> protocol te gebruiken.

en: Mail user
nl: Mail gebruiker

en: <em>User ID</em> for mail server.
nl: <em>Gebruikers ID</em> voor de mailserver.

en: Mail password
nl: E-mail wachtwoord

en: <em>Password</em> for mail server.
nl: <em>Wachtwoord</em> voor mailserver.

en: POP port
nl: POP poort

en: POP port number.
nl: POP poortnummer.

en: SMTP port
nl: SMTP poort

en: SMTP port number.
nl: SMTP poortnummer.

en: <code>PHPMailer</code> failed to send <em>%1$s</em>. ErrorInfo:%2$s
nl: Het is <code>PHPMailer</code> niet gelukt <em>%1$s</em> te verzenden. Foutinformatie: %2$s

en: Adds a theme function printAlbumMenu() to print an album menu either as a nested list (context sensitive) or as a dropdown menu.
nl: Maakt het mogelijk de functie  printAlbumMenu() te gebruiken om een albummenu te tonen als geneste lijst (context gevoelig) of als dropdown menu.

en: * The options may be set via the <a href="javascript:gotoName('menu_manager');"><em>menu_manager</em></a> plugin options..
nl: * Deze opties kunnen ingesteld worden via de <a href="javascript:gotoName('menu_manager');"><em>menu_manager</em></a> plugin opties.

en: "List" subalbum level
nl: "List" subalbum diepte

en: The depth of subalbum levels shown with the <code>printAlbumMenu</code> and <code>printAlbumMenuList</code> "List" option. Note: themes may override this default.
nl: De diepte van de subalbums die getoond worden met <code>printAlbumMenu</code> en <code>printAlbumMenuList</code> "List" optie. Opmerking: thema's kunnen deze instelling negeren.

en: Show counts
nl: Toon aantallen

en: If checked, image and album counts will be included in the list. Note: Themes may override this option.
nl: Indien aangevinkt worden de aantallen afbeeldingen en albums getoond in de lijst. Opmerking: Thema's kunnen deze mogelijkheid weer ongedaan maken.

en: Truncate titles%s
nl: Inkorten titels%s

en: Truncate indicator%s
nl: Inkortings-indicator%s

en: Provides a quota management system to limit the sum of sizes of images a user uploads.
nl: Zorgt voor een quota management systeem om de som van de grootte van de afbeeldingen te limiteren die een gebruiker upload.

en: <strong>Note:</strong> if FTP is used to upload images, manual user assignment is necessary. ZIP file upload is disabled as quotas are not applied to the files contained therein.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Als FTP wordt gebruikt voor het uploaden van afbeeldingen is handmatige gebruikerstoewijzing noodzakelijk. Het uploaden van ZIP-bestanden is uitgeschakeld omdat quota's niet van toepassing zijn op de ingesloten bestanden.

en: Default quota
nl: Standaard quotum

en: Default size limit in kilobytes.
nl: Standaard uploadlimiet in kilobytes.

en: Allow ZIP files
nl: Sta ZIP-bestanden toe

en: The size of a ZIP file may be slightly smaller than the sum of the <em>image</em> files it contains. Un-check this box if you wish to disable uploading of ZIP files.
nl: De grootte van een ZIP-bestand kan kleiner zijn dan de som van de afzonderlijke bestanden die erin zitten. Vink uit als je het uploaden van ZIP-bestanden wilt uitschakelen.

en: Allowed: %s kb
nl: Toegestaanl: %s kb

en: (%s kb used)
nl: (%s kb gebruikt)

en: Image quota information.
nl: Upload quotum informatie

en: Uploading is disabled.
nl: Upload is uitgeschakeld.

en: Your available upload quota is <span %1$s>%2$s</span> kb.
nl: De beschikbare upload hoeveelheid is <span %1$s>%2$s</span> kb.

en: Adds several theme functions to enable images, album, news, or pages to be rated by users. <p class='notebox'><strong>Legal note:</strong> Use the <em>Disguise IP</em> option if your country considers IP tracking a privacy violation.</p>
nl: Voegt verschillende functies toe om afbeeldingen, albums. artikelen of pagina's een waardering te geven. <p class='notebox'><strong>Opmerking:</strong> Gebruik de optie <em>Verberg IP</em> als in jouw land het volgen van een IP-adres een schending van je privacy is.</p>

en: All ratings have been set to <em>unrated</em>.
nl: Alle waarderingen zijn ingesteld op <em>niet gewaardeerd</em>.

en: retract
nl: trek waardering in

en: members &amp; guests
nl: leden en gasten

en: members only
nl: alleen voor leden

en: closed
nl: gesloten

en: Voting state
nl: Stemmen

en: <em>Enable</em> state of voting.
nl: Stel de staus voor het stemmen in.

en: Split stars
nl: Halve sterren

en: Enable to allow rating stars to show half stars for fractional rating values. May cause performance problems for pages with large numbers of rating elements.
nl: Vink aan om halve sterren mogelijk te maken bij de waardering. Dit kan problemen veroorzaken bij pagina's met veel waarderings- elementen.

en: Individual image control
nl: Stemmen op afbeelding

en: Enable to allow voting status control on individual images.
nl: Activeer om stemmen op afbeeldingen toe te staan.

en: Recast vote
nl: Stem opnieuw

en: Show rating
nl: toon waardering

en: Show previous vote
nl: toon vorige waardering

en: Allow users to change their vote. If Show previous vote is chosen, the stars will reflect the last vote of the viewer. Otherwise they will reflect the current rating.
nl: Sta gebruikers toe hun stem te wijzigen. Als <em>toon vorige waardering</em> is gekozen geven de sterren de laatste waardering van de bezoeker weer. Anders geven ze de huidige waardering weer.

en: Disguise IP
nl: Verberg IP

en: Causes the stored IP addressed to be hashed so as to avoid privacy tracking issues.
nl: Versleuteld de opgeslagen IP-adressen om schending van privacy te voorkomen.

en: Rating %2$.1f (%1$u vote) | Rating %2$.1f (%1$u votes)
nl[0]: Waardering: %2$.1f (%1$u stem)
nl[1]: Waardering: %2$.1f (%1$u stemmen)

en: Not yet rated
nl: Nog geen beoordeling

en: 1 star
nl: 1 ster

en: 2 stars
nl: 2 sterren

en: 3 stars
nl: 3 sterren

en: 4 stars
nl: 4 sterren

en: 5 stars
nl: 5 sterren

en: Submit &raquo;
nl: Stem &raquo;

en: Vote Submitted
nl: waardering opgeslagen

en: nothing to submit
nl: er is geen keuze gemaakt

en: Vote pending
nl: Waardering wordt verwerkt

en: Vote Status:
nl: Status van de waarderingen:

en: Reset all ratings
nl: Reset alle waarderingen

en: Sets all ratings to unrated.
nl: Zet alle waarderingen op <em>niet gewaardeerd</em>.

en: Provides a means for placing a user registration form on your theme pages.
nl: Voor het plaatsen van een registratieformulier op je themapagina's.

en: You have received this email because you registered on the site. To complete your registration visit %s.
nl: Je ontvangt deze e-mail omdat je je hebt geregistreerd bij de site. Ga naar %s om de registratie te voltooien.

en: Click here to register for this site.
nl: Klik hier om te registreren voor deze site.

en: Notify
nl: Registratie melden

en: If checked, an e-mail will be sent to the gallery admin when a new user has verified his registration.
nl: Indien aangevinkt, zal een e-mail verzonden worden naar de administrator zodra een nieuwe gebruiker is geregistreerd.

en: If <em>Address fields</em> are shown or required, the form will include positions for address information. If required, the user must supply data in each address field.
nl: Als <em>Adresvelden</em> worden getoond of verplicht zijn, zal het formulier posities cre&euml;ren voor deze informatie.

en: User album
nl: Album gebruiker

en: If checked, an album will be created and assigned to the user.
nl: Indien aangevinkt, wordt er een album aangemaakt en toegewezen aan de gebruiker.

en: Email ID
nl: E-mail ID

en: If checked, The user's e-mail address will be used as his User ID.
nl: Indien aangevinkt zal het e-mailadres van de gebruiker gebruikt worden als zijn/haar ID.

en: Email notification text
nl: E-mail bericht na reactie:

en: Text for the body of the email sent to the user. <p class="notebox"><strong>Note:</strong> You must include <code>%s</code> in your message where you wish the registration completion link to appear.</p>
nl: Bodytekst voor de e-mail die naar de gebruiker verstuurd wordt. <p class="notebox"><strong>Opmerking:</strong> Je moet <code>%s</code> in het bericht plaatsen op de plek waar je wilt dat de registratie-link komt te staan.</p>

en: User registration page
nl: Gebruikers registratiepagina

en: If this option is set, the visitor login form will include a link to this page. The link text will be labeled with the text provided.
nl: Als hier iets is ingevuld bevat het bezoekers-inlogformulier een link naar deze pagina.<br />De <em>link tekst</em> wordt gelabeld met de <em>hint tekst</em>.

en: If checked, CAPTCHA validation will be required for user registration.
nl: Indien aangevinkt, zal registratie van een gebruiker gecontroleerd worden met een CAPTCHA.

en: Of course there must be some Administrator with an e-mail address for this option to make sense!
nl: Deze optie heeft natuurlijk alleen effect als er een administrator met een e-mailadres is !

en: Default user group
nl: Gebruikersgroep

en: Initial group assignment for the new user.
nl: Groepstoewijzing voor de nieuwe gebruiker.

en: Initial rights for the new user. (If no rights are set, approval of the user will be required.)
nl: Standaard rechten voor de nieuwe gebruiker. (Als er geen rechten zijn ingesteld is er toestemming van de gebruiker nodig.)

en: *no page selected
nl: *geen pagina geselecteerd

en: Link text
nl: link tekst

en: Hint text
nl: hint tekst

en: Registration confirmation
nl: Registratiebevestiging

en: you are already logged in.
nl: je bent reeds ingelogd.

en: Thank you for registering.
nl: Dank je voor je registratie.

en: Your registration information has been accepted. An email has been sent to you to verify your email address.
nl: Je registratie is geaccepteerd. Er is een e-mail verzonden om je e-mailadres te verifi&euml;ren.

en: You may now log onto the site.
nl: Je kunt nu inloggen.

en: Registration failed.
nl: Registratie mislukt.

en: The user ID <em>%s</em> is already in use.
nl: Die gebruikers ID  <em>%s</em> is al in gebruik.

en: You have not filled in all the fields.
nl: Je hebt niet alle velden ingevuld.

en: Invalid verification link.
nl: Ongeldige verificatie-link.

en: Enter a valid email address.
nl: Vul een geldig e-mailadres in.

en: The CAPTCHA you entered was not correct.
nl: De ingevoerde CAPTCHA is niet correct.

en: Your registration request could not be completed.
nl: Je registratie kon niet voltooid worden.

en: Your registration attempt failed a <code>register_user_registered</code> filter check.
nl: Je registratie is niet gelukt.

en: Collects and displays search criteria.
nl: Verzamelt en toont zoektermen.

en: Threshold (success)
nl: Aantal succesvol

en: Show the top <em>Threshold</em> criteria of successful searches. (Searches which returned at least one result.)
nl: Toont het (<em>aantal</em>) meest succesvulle zoekcriteria. (Zoekopdrachten die tenminste één resultaat opleveren)

en: Threshold (failed)
nl: Aantal mislukt

en: Show the top <em>Threshold</em> criteria of searches that failed.
nl: Toont het (<em>aantal</em>) meest NIET succesvolle zoekcriteria.

en: Threshold (terms)
nl: Aantal zoektermen

en: Show the top <em>Threshold</em> terms used in searches.
nl: Toont het (<em>aantal</em>) meest gebruikte zoektermen.

en: Threshold (IP)
nl: Aantal IP-adressen

en: Show the top <em>Threshold</em> IPs that have performed searches.
nl: Toont het (<em>aantal</em>) IP-adressen die het meeste een zoekopdracht hebben uitgevoerd.

en: Search statistics
nl: Zoek statistieken

en: Analyze searches
nl: Analyseer zoekopdrachten

en: Logs all attempts to login to or illegally access the admin pages. Log is kept in <em>security_log.txt</em> in the %s folder.
nl: Registreert alle toegangspogingen tot de admin-pagina's in een log. Het log wordt bewaard als <em>security_log.txt</em> in de %s map.

en: Record logon attempts of
nl: Registreer pogingen van:

en: Guests
nl: Gasten

en: If checked login attempts will be logged.
nl: Indien aangevinkt, zullen login pogingen vastgelegd worden.

en: Record
nl: Registreer

en: All attempts
nl: Alle pogingen

en: Successful attempts
nl: Succesvolle pogingen

en: unsuccessful attempts
nl: Niet succesvolle pogingen

en: Record login failures, successes, or all attempts.
nl: Registreert niet-succesvolle, succesvolle of alle login pogingen.

en: Log deleted
nl: Log verwijderd

en: Log downloaded
nl: Log gedownload

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Removed setup file
nl: Setup bestand verwijderd

en: Request add user
nl: Verzoek om nieuwe gebruiker toe te voegen

en: Request update user
nl: Verzoek om gebruikersinformatie aan te passen

en: Request delete user
nl: Verzoek om gebruiker te verwijderen

en: XSRF access blocked
nl: XSRF toegang geblokkeerd

en: Blocked album
nl: Geblokkeerd album

en: Blocked access
nl: Toegang geblokkeerd

en: Guest login
nl: Gast login

en: date	requestor's IP	type	user ID	user name	outcome	authority	additional information
nl: datum	IP-adres aanvrager	type	gebruikers ID	gebruikersnaam	resultaat	toegangsniveau	extra informatie

en: Success
nl: Succesvol

en: Failed
nl: Mislukt

en: Set Security log permissions
nl: Stel de rechten in voor de log-bestanden beveiliging.

en: File permissions of Security log are %04o
nl: Rechten van de log beveiliging zijn %04o.

en: Allows setting language locale through the URI.
nl: Maakt het mogelijk om de taal in te stellen via de URI.

en: <strong>Note:</strong> This plugin is not activated for <em>back&#8209;end</em> (administrative) URLs. However, once activated, the language is remembered, even for the <em>back&#8209;end</em>.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Deze plugin is niet geactiveerd voor de <em>back&#8209;end</em> (administratieve) URL's. Indien echter geactiveerd, wordt de taal onthouden, ook voor de <em>back&#8209;end</em>.

en: <em>mod_rewrite</em> must be enabled for this plugin to function.
nl: <em>mod_rewrite</em> moet geactiveerd zijn om deze plugin te laten werken.

en: Treats ADMIN users as not logged in for gallery pages.
nl: Beschouwt ADMIN gebruikers als "niet ingelogd".

en: Generates individually sitemap.org compatible XML files for use with Google and other search engines. It supports albums and images as well as optionally Zenpage pages, news articles and news categories.
nl: Genereert een XML bestand volgens de sitemaps.org richtlijnen voor Google en andere zoekmachines. Het ondersteund albums, afbeeldingen, Zenpage pagina's, artikelen en categorieën.

en: <strong>Note:</strong> The index links may not match if using the Zenpage option "news on index" that some themes provide! Also it does not "know" about "custom pages" outside Zenpage or any special custom theme setup!!
nl: <strong>Opmerking:</strong> Het kan zijn dat de links niet correct zijn wanneer gebruik gemaakt wordt van de optie "Nieuws op index pagina". Het herkent ook geen "eigen pagina's" buiten Zenpage of een zelfgemaakt thema!

en: sitemap cache folder could not be created. Please try to create it manually via FTP with chmod 0777.
nl: Sitemap cachemap kon niet aangemaakt worden. Probeer aub om deze handmatig via FTP aan te maken met chmod 0777.

en: Album date
nl: Albumdatum

en: Field to use for the last modification date of albums.
nl: Keuze om de datum van de laatste verandering van albums weer te geven.

en: Image date
nl: Afbeeldingsdatum

en: Field to use for the last modification date of images.
nl: Keuze om de datum van de laatste verandering van afbeeldingen weer te geven.

en: Change frequency - Zenphoto index
nl: Frequentie - Zenphoto index

en: hourly
nl: elk uur

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: monthly
nl: maandelijks

en: yearly
nl: jaarlijks

en: Change frequency - albums
nl: Frequentie - albums

en: Change frequency - images
nl: Frequentie -afbeeldingen

en: Change frequency - Zenpage pages
nl: Frequentie - Zenpage pagina's

en: Change frequency - Zenpage news index
nl: Frequentie - Zenpage nieuws index

en: Change frequency: Zenpage news articles
nl: Frequentie - Zenpage nieuwsaritkelen

en: Change frequency - Zenpage news categories
nl: Frequentie - Zenpage nieuws categorieën

en: Enable Google image and video extension
nl: Activeer Google afbeeldings- en video-extensies

en: If checked, the XML output file will be formatted using the Google XML image and video extensions where applicable.
nl: Indien aangevinkt zal het gegenereerde XML bestand, waar nodig, Google XML afbeeldings- en video-extensies weergeven.

en: <strong>Note:</strong> Other search engines (Yahoo, Bing) might not be able to read your sitemap. Also the Google extensions cover only image and video formats. If you use custom file types that are not covered by Zenphoto standard plugins or types like .mp3, .txt and .html you should probably not use this or modify the plugin. Also, if your site is really huge think about if you really need this setting as the creation may cause extra workload of your server and result in timeouts
nl: <strong>Opmerking:</strong> Andere zoekmachines (Yahoo, Bing) kunnen mogelijk de sitemap niet lezen. Ook kan Google alléén afbeeldings- en video-extensies weergeven. Als je andere bestands-types gebruikt (die niet ondersteund worden door Zenphoto) of types als .mp3, .txt en .html kun je deze optie beter niet gebruiken tenzij je de plugin verandert. Als je site érg groot is is het wellicht verstandig deze optie niet te gebruiken omdat de server het maken van de bestanden niet aankan.

en: Google - URL to image license
nl: Google - URL naar de afbeeldings-licentie

en: Optional. Used only if the Google extension is checked. Must be an absolute URL address of the form: http://mydomain.com/license.html
nl: Optioneel. Wordt alleen gebruikt als de <em>Activeer Google afbeeldings- en video-extensies</em> is aangevinkt. Dit moet een absolute URL zijn in deze vorm: <em> http://mydomain.com/license.html</em>

en: Sitemap processing chunk
nl: Sitemap verwerking

en: The number of albums that will be processed for each sitemap file. Lower this value if you get script timeouts when creating the files.
nl: Het aantal albums dat verwerkt wordt voor ieder sitemap bestand. Verlaag dit aantal als je een script-timeout krijgt bij het maken van de bestanden.

en: Sitemap tools
nl: Sitemap

en: Sitemap tools.
nl: Sitemap

en: Adds a theme function to call a slideshow either based on jQuery (default) or Flash using Flowplayer3 if installed.
nl: Voegt een themafunctie toe om een slideshow aan te roepen gebaseerd op jQuery (standaard) of Flash gebruikmakend van Flowplayer 3 (indien geïnstalleerd).

en: Slide width
nl: Breedte

en: Width of the images in the slideshow. <em>[jQuery Cycle mode option]</em><br />If empty the theme options <em>image size</em> is used.
nl: Breedte van de afbeeldingen in de slideshow. <em>[jQuery Cycle optie]</em><br/>Als dit leeg is wordt de themaoptie <em>afbeeldingsgrootte</em> gebruikt.

en: Slide height
nl: Hoogte

en: Height of the images in the slideshow. <em>[jQuery Cycle mode option]</em><br />If empty the theme options <em>image size</em> is used.
nl: Hoogte van de afbeeldingen in de slideshow. <em>[jQuery Cycle optie]</em><br/>Als dit leeg is wordt de themaoptie <em>afbeeldingsgrootte</em> gebruikt.

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Check if you want to use your watermark on the images <em>[jQuery Cycle mode option]</em>.
nl: Vink aan als je een watermerk op de afbeeldingen wilt <em>[jQuery Cycle optie]</em>.

en: Mode
nl: Methode

en: <ol><li><em>jQuery Cycle</em> for slideshow using the jQuery Cycle plugin <em></li><li>jQuery Colorbox</em> for slideshow using Colorbox (Colorbox plugin required).</li><li><em>flash</em> for flash based slideshow using Flowplayer3.</li></ol> NOTE: The jQuery Colorbox mode is attached to the link the printSlideShowLink() function prints and can neither be called directly nor used on the slideshow.php theme page.
nl: <ol><li><em>jQuery Cycle</em> gebruikt de jQuery Cycle voor de slideshow<em></li><li>jQuery Colorbox</em> gebruikt Colorbox voor de slideshow (Colorbox plugin vereist).</li><li><em>Flash</em> gebruikt Flash voor de slideshow (Flowplayer 3 plugin vereist).</li></ol><strong>Opmerking</strong>: Het gebruik van de jQuery Colorbox optie werkt alléén via de <em>slideshow</em>- link die geprint wordt door de printSlideShowLink() functie ! <br />Hij kan niet rechtstreeks of op slideshow.php aangeroepen worden.

en: Cycle Effect
nl: Cycle effect

en: fade
nl: vervagen

en: scroll up
nl: scroll naar boven

en: scroll down
nl: scroll naar beneden

en: scroll left
nl: scroll links

en: scroll right
nl: scroll rechts

en: The cycle slide effect to be used. <em>[jQuery Cycle mode option]</em>
nl: Het overgangseffect dat wordt gebruikt. <em>[jQuery Cycle optie]</em>

en: Colorbox transition
nl: Colorbox overgang

en: elastic
nl: elastisch

en: The Colorbox transition slide effect to be used. <em>[jQuery Colorbox mode option]</em>
nl: Het overgangseffect dat wordt gebruikt. <em>[jQuery Colorbox optie]</em>

en: Colorbox image type
nl: Colorbox afbeeldingstype

en: sized image
nl: afbeelding op ingesteld formaat

en: The image type you wish to use for the Colorbox. If you choose 'sized image' the slideshow width value will be used for the longest side of the image <em>[jQuery Colorbox mode option]</em>
nl: Het type afbeelding dat je wilt gebruiken voor Colorbox. Als je kiest voor afbeeldingen op een "ingesteld formaat" wordt de slideshow <em>Breedte</em> gebruikt als langste zijde van de afbeelding. <em>[jQuery Colorbox mode option]</em>

en: Speed
nl: Snelheid

en: Speed of the transition in milliseconds.
nl: Snelheid van de overgang in milliseconde.

en: Milliseconds between slide transitions (0 to disable auto advance.) <em>[jQuery Cycle mode option]</em>
nl: Milliseconden tussen slide-overgangen (zet op 0 (nul) om autoplay uit te zetten). <em>[jQuery Cycle optie]</em>

en: Check if you want to show the image's description below the slideshow <em>[jQuery Cycle mode option]</em>.
nl: Vink aan als je de beschrijving van de afbeelding wilt tonen onder de slideshow <em>[jQueryCycle optie]</em>.

en: Width of the Flowplayer display for the slideshow <em>(Flash mode)</em>.
nl: Breedte van de Flowplayer voor de slideshow <em>(Flash optie)</em>.

en: Height of the Flowplayer display for the slideshow <em>(Flash mode)</em>.
nl: Hoogte van de Flowplayer voor de slideshow <em>(Flash optie)</em>.

en: Slideshow not available because colorbox is not enabled on %1$s <em>%2$s</em> pages.
nl: Slideshow is niet beschikbaar omdat Colorbox niet geactiveerd is in %1$s <em>%2$s</em> pagina's.

en: previous
nl: vorige

en: Invalid linking to the slideshow page.
nl: Ongeldige verwijzing naar de slideshowpagina.

en: This album is password protected!
nl: Dit is album is beveiligd met een wachtwoord!

en: Stop and return to album or image page
nl: Stop en keer terug naar de album of afbeeldingspagina

en: Pause (to stop the slideshow without returning)
nl: Pauzeer (om de slideshow te stoppen zonder terug te keren)

en: Play
nl: Speel af

en: back
nl: terug

en: Click on the right in the player control bar to view full size.
nl: Klik rechts in de controlebalk van de speler voor volledige grootte.

en: Adds static HTML cache functionality to Zenphoto.
nl: Voegt statische HTML cache functionaliteit toe aan Zenphoto.

en: Static HTML Cache folder could not be created. Please try to create it manually via FTP with chmod 0777.
nl: Statische HTML Cache map kon niet aangemaakt worden. Probeer aub om deze handmatig via FTP aan te maken met chmod 0777.

en: HTML cache cleared.
nl: HTML cache geleegd!

en: Static HTML cache expire
nl: Statische HTMLl cache verlooptijd

en: When the cache should expire in seconds. Default is 86400 seconds (1 day  = 24 hrs * 60 min * 60 sec).
nl: Wanneer de cache moet verlopen in seconden. Standaard is dit 86400 seconden (1 dag = 24 uur * 60 min * 60 sec).

en: Excluded pages
nl: Uitgesloten pagina's

en: The list of pages to excluded from cache generation. Pages that can be excluded are custom theme pages including Zenpage pages (these optionally more specific by titlelink) and the standard theme files image.php (optionally by image file name), album.php (optionally by album folder name) or index.php.<br /> If you want to exclude a page completely enter <em>page-filename.php/</em>. <br />If you want to exclude a page by a specific title, image filename, or album folder name enter <em>pagefilename.php/titlelink or image filename or album folder</em>. Separate several entries by comma.
nl: De lijst van pagina's die uitgesloten worden voor caching. Pagina's die uitgesloten kunnen worden zijn aangepaste thema-pagina's, Zenpage pagina's en de standaard thema-bestanden<em> image.php, album.php</em><em> en index.php</em>.<br /> Als je een pagina in z'n geheel wilt uitsluiten vul dan in: <em>pagina-naam.php</em>.<br /> Je kunt ook specifieke inhoud van pagina's uitsluiten zoals een afbeelding, een album of een artikel.<br /> Vul dan b.v.  in : <em> image.php/afbeeldings-bestands-naam, album.php/album-map-naam</em> of <em>news.php/titel-link</em>.<br /><strong>Er kunnen meerdere uitsluitingen ingevuld worden. Deze moeten dan gescheiden worden door een <em>komma</em></strong>.

en: Cached content of %3$s served by static_html_cache in %1$.4f seconds plus %2$.4f seconds unavoidable Zenphoto overhead.
nl: Ge-cachte inhoud van %3$s , getoond door static_html_cache in %1$.4f seconden + %2$.4f seconden onvermijdbare Zenphoto overhead.

en: Purge HTML cache
nl: Leeg HTML cache

en: Clear the static HTML cache. HTML pages will be re-cached as they are viewed.
nl: Leeg de statische HTML cache. HTML pagina's worden her-cached als ze worden bekeken.

en: Provides functions to print a tag cloud of all image tags from an album optionally including the subalbums or the album tags including sub album tags or alternatively of all tags used by either Zenpage news articles or pages.
nl: Print een tag-cloud van alle afbeeldings-tags uit een album en indien gewenst uit subalbums &oacute;f alle album-tags inclusief subalbum-tags &oacute;f alle tags die gebruikt worden voor  Zenpage artikelen of pagina's.

en: Enables jQuery tag suggestions on the search field. Just activate the plugin and the feature is available on the theme's search field.
nl: Schakelt jQuery tag suggiesties op het zoekveld in. Activeer de plugin en de functie is beschikbaar in het zoekveld van het thema.

en: an adaption of Remy Sharp's <a href='http://remysharp.com/2007/12/28/jquery-tag-suggestion/ '>jQuery Tag Suggestion</a>
nl: een aanpassing van Remy Sharp's <a href='http://remysharp.com/2007/12/28/jquery-tag-suggestion/ '>jQuery Tag Suggestion</a>

en: Tiny MCE<span id='tinymceversion'></span> text editor for backend textareas
nl: Tiny MCE<span id='tinymceversion'></span> tekst-editor voor de backend.

en: Text editor configuration - Zenphoto
nl: Tekst-editor configuratie - Zenphoto

en: Applies to <em>admin</em> editable text other than for Zenpage pages and news articles.
nl: Heeft betrekking op het admin gedeelte en NIET op Zenpage pagina's en artikelen.

en: Text editor configuration - Zenpage
nl: Tekst-editor configuratie - Zenpage

en: Applies to editing on the Zenpage <em>pages</em> and <em>news</em> tabs.
nl: Heeft betrekking op Zenpage pagina's en artikelen (<em>pagina's</em> en <em>nieuws</em> tabs).

en: tinyZenpage - custom image size
nl: tinyZenpage -  aangepast formaat

en: Predefined size (px) for custom size images included using tinyZenpage.
nl: Grootte (px) van aangepast formaat afbeeldingen zoals die door tinyZenpage gebruikt wordt.

en: tinyZenpage - custom thumb crop - size
nl: tinyZenpage - formaat van aangepaste thumbnail-uitsnede.

en: Predefined size (px) for custom cropped thumb images included using tinyZenpage.
nl: Grootte (px) van aangepaste thumbnail-uitsnede zoals die door tinyZenpage gebruikt wordt.

en: tinyZenpage - custom thumb crop - width
nl: tinyZenpage - breedte van de aangepaste thumbnail-uitsnede.

en: Predefined crop width (%) for custom cropped thumb  images included using tinyZenpage.
nl: Breedte van aangepaste thumbnail-uitsnede (%) zoals die door tinyZenpage gebruikt wordt.

en: tinyZenpage - custom thumb crop - height
nl: tinyZenpage - hoogte van de aangepaste thumbnail-uitsnede.

en: Predefined crop height (%) for custom cropped thumb  images included using tinyZenpage.
nl: Hoogte (%) van aangepaste thumbnail-uitsnede zoals die door tinyZenpage gebruikt wordt.

en: tinyZenpage - Flowplayer width
nl: tinyZenpage - Flowplayer breedte

en: Video player width if included using tinyZenpage
nl: Breedte van de videospeler gebruikt door tinyZenpage.

en: tinyZenpage - Flowplayer height
nl: tinyZenpage - Flowplayer hoogte

en: Video player height if included using tinyZenpage (for mp3s only the control bar is used)
nl: Hoogte van de videospeler gebruikt door tinyZenpage. Voor mp3-bestanden wordt alleen de bediening (control bar) getoond)

en: TinyMCE disabled
nl: TinyMCE uitgeschakeld

en: Tweet news articles when published.
nl: Tweet artikelen wanneer ze gepubliceerd worden.

en: PHP version 5.2 or greater is required.
nl:  PHP 5.2 of later is hiervoor nodig.

en: The <em>php_curl</em> extension is required
nl: De <em>php_curl</em> extension is vereist.

en: This <code>tweet_news</code> app for this site needs a <em>consumer key</em>, a <em>consumer key secret</em>, an <em>access token</em>, and an <em>access token secret</em>.
nl: De <code>tweet_news</code> app voor deze site heeft een <em>consumer key</em>, een <em>consumer key secret</em>, een <em>access token</em> en een <em>access token secret</em> nodig.

en: Get these from <a href="http://dev.twitter.com/">Twitter developers</a>
nl: Haal deze op bij <a href="http://dev.twitter.com/">Twitter developers</a>

en: The <em>secret</em> associated with your <em>consumer key</em>.
nl: Het <em>secret</em> dat bij je <em>consumer key</em> hoort.

en: Access token
nl: Toegangs token

en: The application <em>oauth_token</em> token.
nl: Het applicatie <em>oauth_token</em> token.

en: Access token secret
nl: Toegangs token secret

en: The application <em>oauth_token</em> secret.
nl: Het applicatie <em>oauth_token</em> secret.

en: Protected objects
nl: Beveiligde objecten

en: If checked, protected items will be tweeted. <strong>Note:</strong> followers will need the password to visit the tweeted link.
nl: Als dit is aangevinkt worden beschermde onderdelen geTweet. <strong>Opmerking:</strong> Volgers hebben het wachtwoord nodig om de geTweete link te kunnen volgen.

en: Scan pending
nl: Zoek naar ingeplande publicaties

en: <code>tweet_news</code> notices when an article is published. If the article date is in the future, it is put in the <em>to-be-tweeted</em> and tweeted when that date arrives. This option allows you to re-populate that list to the current state of scheduled articles.
nl: <code>tweet_news</code> ziet wanneer een artikel gepubliceerd is. Deze optie zoekt naar nog te publiceren artikelen. Ingeplande publicaties worden getoond in de <em>to-be-tweeted</em> lijst en pas geTweet als de publicatiedatum bereikt is. Deze optie zorgt dat de <em>to-be-tweeted</em> lijst up-to-date blijft.

en: If an <em>type</em> is checked, a Tweet will be made when an object of that <em>type</em> is published.
nl: Als een <em>type</em> is aangevinkt wordt er een Tweet gemaakt als een object van dat <em>type</em> wordt gepubliceerd.

en: *not categorized*
nl: *geen categorie*

en: Only those <em>news categories</em> checked will be Tweeted. <strong>Note:</strong> <em>*not categorized*</em> means those news articles which have no category assigned.
nl: Alleen de aangevinkte nieuws-categorieën worden geTweet. <strong>Opmerking:</strong> <em>*geen categorie*</em> betekend artikelen die niet aan een categorie zijn toegewezen.

en: Error tweeting <code>%1$s</code>: %2$s
nl: Fout Tweeting <code>%1$s</code>: %2$s

en: New image:[%2$s]%1$s
nl: Nieuwe afbeelding:[%2$s]%1$s

en: New album:%s
nl: Nieuw album:%s

en: Scheduled news articles have been noted for tweeting.
nl: Er zijn ingeplande artikelen gevonden om te Tweeten.

en: No scheduled news articles found.
nl: Er zijn geen ingeplande artikelen gevonden.

en: Tweet News Errors:
nl: Tweet News fouten:

en: Provides management of users based on when they were created.
nl: Beheren van gebruikers op basis van hun creatie-datum.

en: Days until expiration
nl: Duur van de registratie

en: The number of days until a user is flagged as expired.
nl: Het aantal dagen voordat de registratie van een gebruiker als verlopen wordt aangegeven.

en: Warning interval
nl: Periode tussen waarschuwingen

en: The period in days before the expiry during which a warning message will be sent to the user. (If set to zero, no warning occurs.)
nl: Om de hoeveel dagen de gebruiker een email met een waarschuwing krijgt.(als je dit op 0 zet wordt er geen waarschuwing verzonden)

en: Auto renew
nl: Automatisch vernieuwen

en: Automatically renew the subscription if the user visits during the warning period.
nl: Automatisch vernieuwen van de registratie als de gebruiker de site bezoekt tijdens de waarschuwingsperiode.

en: expiry
nl: registratie

en: Your user id for the Zenphoto site %s will expire on %s.
nl: Je gebruikers ID voor de Zenphoto site %s verloopt op %s.

en: User id expiration
nl: Einde gebruikers ID

en: Expires soon
nl: Verloopt binnenkort

en: Your subscription expires on %s
nl: Je registratie verloopt op %s

en: You have users whose credentials have expired
nl: Er zijn gebruikers wiens registratie verlopen is.

en: Provides rudimentary user groups.
nl: Maakt (zeer elementair) gebruikers-groepen mogelijk.

en: *no group affiliation
nl: *niet toegewezen aan een groep

en: *no group selected
nl: *geen groep geselecteerd

en: no group affiliation
nl: <em>niet toegewezen aan een groep</em>

en: User group membership
nl: Groep

en: <strong>Note:</strong> When a group is assigned <em>rights</em> and <em>managed albums</em> are determined by the group!
nl: <strong>Opmerking:</strong> Indien een groep is toegewezen worden de <em>rechten</em> en <em>beheerde albums</em> bepaald door de groep!

en: assignments
nl: toewijzingen

en: groups
nl: groepen

en: Provides a means for placing a user login form or logout link on your theme pages.
nl: Mogelijkheid voor het plaatsen van een login- of logout-link op je themapagina's.

en: Enable login form
nl: Inlogformulier tonen:

en: If enabled, a login form will be displayed if the viewer is not logged in.
nl: Indien de bezoeker nog niet is ingelogd zal een loginvenster worden weergegeven.

en: Provides a means allowing users to select the image size to view.
nl: Staat gebruikers toe om zelf het formaat van de afbeelding te bepalen.

en: Image sizes allowed
nl: Keuze formaten

en: List of sizes from which the viewer may select.<br />The form is "$s=&lt;size&gt;" or "$h=&lt;height&gt;,$w=&lt;width&gt;;"....<br />See printCustomSizedImage() for details
nl: Lijst van formaten waaruit de bezoeker kan selecteren.<br />De syntax is "$s=&lt;size&gt;" or "$h=&lt;height&gt;,$w=&lt;width&gt;"....<br />Zie <em>printCustomSizedImage()</em> voor details.

en: Selector
nl: Weergave

en: Radio buttons
nl: Radioknoppen

en: Drop-down
nl: Dropdown

en: Choose the kind of selector to be presented the viewer.
nl: Kies wat voor soort selectiemogelijkheid gepresenteerd wordt aan de bezoeker.

en: Default size
nl: Standaard formaat

en: The initial size for the image. Format is a single instance of the sizes list.
nl: Het start-formaat van de afbeelding.

en: Select image size
nl: Selecteer formaat afbeelding

en: There is a format error in your <em>viewer_size_image_sizes</em> option string.
nl: Er is een syntaxfout in de <em>viewer_size_image_sizes</em> optie string.

en: There is a format error in your $usersizes string.
nl: Er is een syntaxfout in de $usersizes string.

en: There is a format error in user size selection
nl: Er is een syntaxfout in de gebruiker formaat selectie

en: There is a format error in your $default parameter
nl: Er is een syntaxfout in de $default parameter

en: Extracts <em>XMP</em> metadata from images and <code>XMP</code> sidecar files.
nl: Haalt <em>XMP</em> metadata uit afbeeldingen en <code>XMP</code> sidecar bestanden.

en: Sidecar file extension
nl: Sidecar bestandsextensie

en: The plugin will look for files with <em>image_name.extension</em> and extract XMP metadata from them into the <em>image_name</em> record.
nl: De plugin zoekt naar bestanden met de opgegeven extensie en haalt daar de XMP metadata uit. Dit  wordt opgeslagen in de <em>image_name</em> tabel van de database.

en: Process extensions
nl: Verwerk extensies

en: If no sidecar file exists and the extension is enabled, the plugin will search within that type <em>image</em> file for an <code>XMP</code> block. <strong>Warning</strong> do not set this option unless you require it. Searching image files can be computationally intensive.
nl: Als er geen sidecar bestand is zoekt de plugin in het type afbeeldingsbestand naar XMP informatie.<br /><strong>Waarschuwing:</strong> gebruik deze optie alleen als het nodig is. Het doorzoeken van afbeeldingsbestanden kan zeer veel rekentijd kosten.

en: A CMS plugin that adds the capability to run an entire gallery focused website with zenphoto.
nl: Een CMS plugin voor het beheer van een website, gebaseerd op Zenphoto.

en: <strong>Note:</strong> This feature must be integrated into your theme. It is not supported by either the <em>default</em> and <em>stopdesign</em> themes.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Je thema moet geschikt gemaakt worden om van deze mogelijkheid gebruik te maken. Het wordt niet ondersteund door het <em>default</em> en <em>stopdesign</em> thema.

en: Read more
nl: Lees meer

en: Visit gallery page
nl: Bekijk galerij index

en: %1$u new item in <em>%2$s</em>: %3$s
nl: %1$u nieuw onderdeel in <em>%2$s</em>: %3$s

en: %1$u new items in <em>%2$s</em>: %3$s
nl: %1$u nieuw onderdeel in <em>%2$s</em>: %3$s

en: * The options may be set via the <a href="javascript:gotoName('menu_manager');"><em>menu_manager</em></a> plugin options.
nl: * Deze opties kunnen ingesteld worden via de <a href="javascript:gotoName('menu_manager');"><em>menu_manager</em></a> plugin opties.

en: * The options may be set via the <a href="javascript:gotoName('print_album_menu');"><em>print_album_menu</em></a> plugin options.
nl: * Deze opties kunnen ingesteld worden via de <a href="javascript:gotoName('print_album_menu');"><em>print_album_menu</em></a> plugin opties.

en: Articles per page (theme)
nl: Artikelen per pagina

en: How many news articles you want to show per page on the news or news category pages.
nl: Hoeveel nieuwsartikelen je wilt laten zien per pagina op de nieuws of nieuwscategorie pagina's.

en: News article text length
nl: Lengte van een nieuwsartikel

en: The length of news article excerpts in news or news category pages. Leave empty for full text.
nl: Tekstengte van de verkorte weergave van een nieuwsartikel in nieuws of nieuwscategorie pagina.<br />Laat leeg voor de volledige tekst.

en: News article text shorten indicator
nl: Ingekorte tekst indicator

en: Something that indicates that the article text is shortened, ' (...)' by default.
nl: Iets dat aangeeft dat de tekst is ingekort.<br />Standaard wordt "(...)" gebruikt.

en: The text for the link to the full article.
nl: De tekst voor de link naar het volledige artikel.

en: RSS feed item number
nl: Aantal RSS feed artikelen

en: The number of news articles you want to appear in your site's News RSS feed.
nl: Het aantal artikelen dat je wilt laten zien in Nieuws RSS feed.

en: RSS feed text length
nl: RSS feed tekstlengte

en: The text length of the Zenpage RSS feed items. No value for full length.
nl: De lengte van de tekst in de Zenpage RSS feed.<br />Laat leeg voor de volledige tekst

en: Articles per page (admin)
nl: Artikelen per pagina (admin)

en: How many news articles you want to show per page on the news article admin page.
nl: Hoeveel nieuwsartikelen per pagina je wilt zien op de nieuwsartikel pagina van de admin.

en: Set to enable the CombiNews feature to show news articles and latest gallery items together on the news section's overview page(s).
nl: Vink aan om de CombiNews optie te activeren. Dit laat nieuwsartikelen en laatste toevoegingen samen zien op de nieuws overzicht pagina(s).

en: <strong>Note:</strong> Images/albums and news articles are still separate, your Zenphoto gallery is not touched in any way! <strong>IMPORTANT: This feature requires MySQL 4.1 or later.</strong>
nl: <strong>Opmerking:</strong> Afbeeldingen/albums en nieuwsartikelen zijn nog steeds gescheiden. Er verandert niets aan uw Zenphoto galerij.<br /><strong>BELANGRIJK: deze optie heeftMySQL 4.1 of later nodig.</strong>

en: CombiNews: Gallery page link
nl: CombiNews: Gallerij-pagina link

en: The text for the 'read more'/'view more' link to the gallery page for images/movies/audio.
nl: De tekst voor de link naar de galerij-pagina met afbeeldingen/films/audio.

en: CombiNews: Mode
nl: CombiNews: afbeelding mogelijkheden

en: latest images: sized image
nl: laatste afbeeldingen: afbeelding op ingesteld formaat

en: latest images: thumbnail
nl: laatste afbeeldingen: thumbnail

en: latest albums: sized image
nl: laatste albums: afbeelding op ingesteld formaat

en: latest albums: thumbnail
nl: laatste albums: thumbnail

en: latest albums: thumbnail-customcrop
nl: laatste albums: thumbnail-customcrop

en: latest images: thumbnail-customcrop
nl: laatste afbeeldingen: thumbnail-customcrop

en: latest images by album: thumbnail
nl: laatste afbeeldingen in album: thumbnail

en: latest images by album: thumbnail-customcrop
nl: laatste afbeeldingen in album: thumbnail-customcrop

en: latest images by album: sized image
nl: laatste afbeeldingen in album: afbeelding op ingesteld formaat

en: What you want to show within the CombiNews section.<br /><ul><li>Latest images: Entries for all images ever added</li><li>Latest albums: Entries for all albums ever created</li><li>Latest images by album: Entries for all images but grouped by images that have been added within a day to each album (Scheme: 'x new images in album y on date z')</li></ul>
nl: Wat je wilt laten zien in het CombiNews gedeelte.<br /><ul><li>Laatste afbeeldingen: Alle afbeeldingen ooit toegevoegd</li><li>Laatste albums: Alle albums ooit aangemaakt</li><li>Laatste afbeeldingen in album: Alle afbeeldingen maar gegroepeerd in afbeeldingen die zijn toegevoegd binnen &eacute;&eacute;n dag aan elk album(schema: 'x nieuwe afbeeldingen in album y op datum z')</li></ul>

en: CombiNews: Sized image size
nl: CombiNews: afbeelding op ingesteld formaat

en: The size of the sized image shown the CombiNews section <em>(only in latest images-sizedimage or latest albums-sizedimage mode)</em>.
nl: Het formaat van de afbeelding zoals je dat wilt laten zien in het CombiNews gedeelte.<br /><em>Dit kan alleen als voor ' laatste afbeeldingen -   afbeelding op ingesteld formaat' is gekozen</em>.

en: CombiNews: Sort order
nl: CombiNews: Sorteervolgorde

en: The sort order for your gallery items within the CombiNews display except for <em>latest images by album</em> which is by date or mtime only. 'date' (date order), 'id' (added to db order), 'mtime' (upload order).
nl: De volgorde van de afbeeldingen in de CombiNews weergave. Behalve voor <em>laatste afbeeldingen in album</em>  welke altijd op datum of mtime is.) 'datum' (afbeeldings-datum-volgorde), 'id' (volgorde van toevoeging aan database), 'mtime' (upload volgorde).

en: <strong>Note: </strong> If you experience unexpected results, this refers only to the images that are fetched from the database. Even if they are fetched by id they will be sorted by date with the articles afterwards since articles only have a date.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Wanneer je onverwachte resultaten krijgt, komt dat door het ophalen van afbeeldingen uit de database.<br />Zelfs als ze worden opgehaald op id volgorde zullen ze toch achteraf samen met de artikelen worden gesorteerd op datum omdat artikelen alleen maar een datum hebben.

en: CombiNews: Gallery link
nl: CombiNews: Gallerij-link

en: Choose if you want to link from the image entry to its image page directly or to the album page (if CombiNews mode is set for albums the link is automatically only linking to albums). This affects all links of the entry (<em>title</em>, <em>image</em> and the <em>visit gallery link</em>
nl: Kies of je vanaf de afbeelding naar de afbeeldingspagina of de albumpagina gelinkt wilt worden.<br />(als CombiNews aanstaat voor albums linkt het automatisch alleen naar albums). Dit heeft effect op alle links die gekoppeld zijn aan de betreffende afbeelding; de <em>titel-link</em>, <em>afbeeldings-link</em> en de <em>bezoek-galerij-link</em>

en: CombiNews: Thumbnail crop width
nl: CombiNews: Thumbnail uitsnede breedte

en: For <em>thumbnail custom crop</em> only. Leave empty if you don't want to use it.
nl: Alleen voor <em>handmatige thumbnail uitsnede</em>. Laat leeg als je dit niet gebruikt.

en: CombiNews: Thumbnail crop height
nl: CombiNews: Thumbnail uitsnede hoogte

en: CombiNews: Thumbnail width
nl: CombiNews: Thumbnail breedte

en: CombiNews: Thumbnail height
nl: CombiNews: Thumbnail hoogte

en: CombiNews: Thumbnail crop x axis
nl: CombiNews: Thumbnail uitsnede x-as

en: CombiNews: Thumbnail crop y axis
nl: CombiNews: Thumbnail uitsnede y-as

en: CombiNews: Show image description
nl: CombiNews: Toon afbeeldingsbeschrijving

en: Set to show the image description with every item if using the CombiNews mode <em>latest images by album</em> only. Printed as a paragraph.
nl: Vink aan om de afbeeldingsbeschrijving te tonen bij elk onderdeel bij gebruik van CombiNews. Alleen bij gebruik van de instelling <em>laatste afbeeldingen in album</em>. Wordt geprint als paragraaf (p).

en: CombiNews: Show image title
nl: CombiNews: Toon afbeeldingstitel

en: Set to show the image title with every item if using the CombiNews mode <em>latest images by album</em> only. Printed as h4-headline.
nl: Vink aan om de afbeeldingstitel te tonen bij elk onderdeel bij gebruik van CombiNews. Alleen bij gebruik van de instelling <em>laatste afbeeldingen in album</em>. Wordt geprint als h4 kop.

en: CombiNews: Custom title (singular)
nl: CombiNews: Eigen titel (enkelvoud)

en: Custom title for the article in sprintf() syntax. %1$u = number of new items, %2$s = title of the album they are in, %3$s = titles of the new items. Never leave any of these three out! (<em>latest images by album</em> option only).
nl: Eigen titel voor het artilkel volgens de sprintf() syntax. %1$u = aantal nieuwe onderdelen, %2$s = titel van het album waarin ze zich bevinden, %3$s = titels van de nieuwe onderdelen. Ze moeten alle drie een ingevuld worden! (all&eacute;&eacute;n voor de <em>laatste afbeeldingen in album</em> optie).

en: CombiNews: Custom title (plural)
nl: CombiNews: Eigen titel (meervoud)

en: CombiNews: Custom title - Number of image titles
nl: CombiNews: Eigen titel - aantal afbeeldingen

en: How many images titles you want to show with the custom title (<em>latest images by album</em> option only).
nl: Hoeveel afbeeldingen je wilt laten zien met de eigen titel (all&eacute;&eacute;n voor de <em>laatste afbeeldingen in album</em> optie).

en: Places the latest 3 news articles from Zenphoto.org on the admin overview page.
nl: Plaatst de laatste 3 artikelen van zenphoto.org op de admin overzicht pagina.

en: PHP version 5 or greater with the <em>DOM Object Model</em> is required.
nl:  PHP 5 of later met <em>DOM Object Model</em> is hiervoor nodig.

en: News from Zenphoto.org
nl: Nieuws van zenphoto.org

en: A connection to <em>Zenphoto.org</em> could not be established.
nl: Verbinding met <em>zenphoto.org</em> mislukt.

en: Zenphoto outgoing mail handler based on the PHP <em>mail</em> facility.
nl: Zenphoto's script om uitgaande mail af te handelen, gebaseerd op de PHP <em>mail</em> faciliteit.

en: <code>zenphoto_sendmail</code> failed to send <em>%s</em> to one or more recipients.
nl: Het is <code>zenphoto_sendmail</code> niet gelukt <em>%s</em> te verzenden.

en: Filter applied to filenames to translate characters with diacritical marks to unmarked ones for SEO friendly URLs.
nl: Filter dat bestandsnamen met diakritische tekens omzet naar namen zonder diakritische tekens om SEO-vriendelijke URL's te maken.

en: Lowercase only
nl: Alléén onderkast (kleine letters)

en: When set, all characters are converted to lower case.
nl: Indien aangevinkt, worden alle karakters omgezet naar onderkast (kleine letters).

en: Hash key
nl: Hash sleutel

en: The key used in hashing the CAPTCHA string. Note: this key will change with each successful CAPTCHA verification.
nl: De sleutel om de CAPTCHA string te hashen. <strong>Let op:</strong>  deze sleutel verandert na elke succesvolle CAPTCHA verificatie.

en: Allowed characters
nl: Toegestane karakters:

en: The characters which may appear in the CAPTCHA string.
nl: De karakters die mogen voorkomen in de CAPTCHA string.

en: CAPTCHA length
nl: CAPTCHA lengte

en: The number of characters in the CAPTCHA.
nl: Het aantal karakters in de CAPTCHA.

en: random
nl: willekeurig

en: The font to use for CAPTCHA characters.
nl: Het te gebruiken font voor CAPTCHA karakters.

en: Sample CAPTCHA image
nl: Voorbeeld van CAPTCHA

en: %sE-Mail:
nl: %sE-mail:

en: %sSite:
nl: %sWebsite:

en: Enter CAPTCHA:
nl: Voer CAPTCHA in:

en: Private comment (don't publish)
nl: Priv&eacute;bericht (niet publiceren)

en: Add Comment
nl: Verzenden

en: Download statistics
nl: Download statistieken

en: Counts of downloads
nl: Aantal downloads

en: Download Statistics
nl: Download

en: Shows statistical graphs and info about your gallery's downloads if using the downloadList plugin.
nl: Laat statistische grafieken en informatie zien over alle downloads indien de downloadList plugin is geactiveerd.

en: download statistics
nl: download statistieken

en: No statistic available
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Most downloaded files
nl: Meest gedownloade bestanden

en: Outdated file entries cleared from the database
nl: Verouderde invoer van bestanden verwijderd uit de database.

en: All download file entries cleared from the database
nl: Alle invoer van gedownloade bestanden is verwijderd uit de database.

en: Entries marked red do not exist in the download folder anymore but are kept for the statistics until you remove them manually via the button.
nl: Onderdelen die rood gemarkeerd zijn bestaan niet meer in de downloadmap maar worden nog wel gebruikt voor statistieken totdat ze handmatig verwijderd worden met de knop.

en: The downloadList plugin is not active
nl: De plugin <em>downloadList</em> is niet geactiveerd.

en: Clear outdated downloads from database
nl: Verwijder verouderde downloads uit de database.

en: Clear all downloads from database
nl: Verwijder alle downloads uit de database.

en: Could not create the FileStore directory %s. Please check the effective permissions.
nl: Kon de FileStore map %s niet aanmaken. Controleer a.u.b. de toegangsrechten.

en: Verification cancelled.
nl: Verificatie afgebroken.

en: OpenID authentication failed: %s
nl: OpenID verificatie mislukt: %s

en: You have successfully verified <a href="%s">%s</a> as your identity.
nl: Je hebt met succes <a href="%s">%s</a> geverifiëerd als jouw identiteit.

en: Federated logon error:<br />%s
nl: Federated logon fout:<br />%s

en: OpenID Authentication
nl: OpenID verificatie

en: Identity URL:
nl: Identiteit URL:

en: Verify
nl: Verifiëer

en: Return to Zenphoto
nl: Terug naar Zenphoto

en: Not a valid OpenID URL
nl: Geen geldige OpenID URL.

en: Authentication error; not a valid OpenID.
nl: Fout met verificatie. Geen geldig OpenID.

en: Could not redirect to server: %s
nl: Kon niet omleiden naar de server: %s

en: Verisign Authentication
nl: Verisign verificatie

en: Verisign user id:
nl: Verisign gebruiker id:

en: back to Zenphoto
nl: Terug naar Zenphoto

en: Sort order saved.
nl: Sorteervolgorde bewaard.

en: The object of this menu is under password protection
nl: Dit menu is beveiligd met een wachtwoord

en: under password protection
nl: Beschermd met wachtwoord

en: view
nl: bekijk

en: Ok to delete %s? This cannot be undone.
nl: Menuset %s verwijderen ? Dit kan niet hersteld worden !

en: delete
nl: Verwijder

en: The target for this menu element no longer exists
nl: Het doel voor dit menu-onderdeel bestaat niet meer

en: Hidden and visible items
nl: Verborgen en zichtbare onderdelen

en: Visible items
nl: Zichtbare onderdelen

en: hidden items
nl: Verborgen onderdelen

en: Menu items for all Zenphoto objects added.
nl: Menu voor alle Zenphoto objecten.

en: Menu items for all albums added.
nl: Menu voor alle albums.

en: Menu items for all Zenpage pages added.
nl: Menu voor alle Zenpage pagina's.

en: Menu items for all Zenpage categories added.
nl: Menu voor alle Zenpage categorieën.

en: You forgot to select an album.
nl: Je bent vergeten een album te selecteren.

en: Album menu item <em>%s</em> added
nl: Album menu-onderdeel <em>%s</em> toegevoegd

en: You forgot to give your menu item a <strong>title</strong>!
nl: Je bent vergeten het menu-onderdeel een <strong>titel</strong> te geven !

en: Gallery index menu item <em>%s</em> added
nl: Galerij index menu-onderdeel <em>%s</em> toegevoegd

en: You forgot to give your menu item a <strong>link</strong>!
nl: Je bent vergeten het menu-onderdeel een <strong>link</strong> te geven !

en: Zenpage page menu item <em>%s</em> added
nl: Zenpage pagina menu-onderdeel <em>%s</em> toegevoegd

en: Zenpage news index menu item <em>%s</em> added
nl: Zenpage nieuws index menu-onderdeel <em>%s</em> toegevoegd

en: Zenpage news category menu item <em>%s</em> added
nl: Zenpage nieuws categorie menu-onderdeel <em>%s</em> toegevoegd

en: Custom page menu item <em>%s</em> added
nl: Eigen pagina menu-onderdeel <em>%s</em> toegevoegd

en: You forgot to provide a <strong>function</strong>!
nl: Je bent vergeten een <strong>functie</strong> op te geven !

en: Custom label added
nl: Eigen label toegevoegd

en: Function  menu item <em>%s</em> added
nl: Functie menu-onderdeel <em>%s</em> toegevoegd

en: Horizontal rule added
nl: Horizontale lijn toegevoegd

en: A <em>%1$s</em> item already exists in <em>%2$s</em>!
nl: Er bestaat al een <em>%1$s</em> onderdeel in <em>%2$s</em> !

en: A <em>%1$s</em> item with the link <em>%2$s</em> already exists in <em>%3$s</em>!
nl: Er bestaat al een <em>%1$s</em> onderdeel met de link <em>%2$s</em>  in <em>%3$s</em> !

en: Menu item updated!
nl: Menu-onderdeel ge-update!

en: Custom menu item successfully deleted!
nl: Eigen menu-onderdeel met succes verwijderd!

en: Menu item deleted failed
nl: Verwijderen menu-onderdeel mislukt

en: Menu item deleted
nl: Menu-onderdeel verwijderd

en: Menu set '%s' deleted
nl: Menuset '%s' verwijderd

en: Ok to delete menu set %s? This cannot be undone!
nl: Menuset %s verwijderen ? Dit kan niet hersteld worden !

en: Menu Manager
nl: Menu manager

en:  (Menu set: %s)
nl:  (Menuset: %s)

en: Drag the items into the order, including sub levels, you wish them displayed. This lets you create arbitrary menus and place them on your theme pages. Use printCustomMenu() to place them on your pages.
nl: Sleep de onderdelen (inclusief sublevels) in de volgorde waarin je ze getoond wilt hebben. Zo kun je zelf menu's maken. Gebruik de functie <em><code>printCustomMenu()</code></em> om ze te op je pagina's te plaatsen.

en: <strong>IMPORTANT:</strong> This menu's order is completely independent from any order of albums or pages set on the other admin pages. It is recommend to uses is with customized themes only that do not use the standard Zenphoto display structure. Standard Zenphoto functions like the breadcrumb functions or the next_album() loop for example will NOT take care of this menu's structure!
nl: <strong>BELANGRIJK:</strong> De volgorde van dit menu is volledig onafhankelijk van de volgorde van albums of pagina's in andere admin pagina's. Het wordt aanbevolen om dit alleen te gebruiken met aangepaste thema's die niet de standaard Zenphoto structuur gebruiken. Functies als <em>breadcrumb</em> of <em>next_album()</em> bijvoorbeeld maken g&eacute;&eacute;n gebruik van deze menustructuur!

en: Add Menu Items
nl: Voeg menu-onderdelen toe

en: Add Menu set
nl: Voeg menuset toe

en: Edit the menu
nl: Bewerk het menu

en: Delete menu set '%s'
nl: Verwijder menuset '%s'

en: Menu target is password protected
nl: Doel van menu-onderdeel is beveiligd met een wachtwoord.

en: Show/hide
nl: Toon/Verberg

en: edit
nl: Bewerken

en: add
nl: voeg toe

en: All menu items
nl: Alle menu-onderdelen

en: This adds menu items for all Zenphoto objects. (It creates a "default" menuset.)
nl: Dit voegt menu-onderdelen toe voor alle Zenphoto objecten. (het cre&euml;ert een "default" menuset)

en: This is the normal Zenphoto gallery Index page.
nl: Dit is de standaard Zenphoto galerij index pagina.

en: This adds menu items for all Zenphoto albums.
nl: Dit voegt menu-onderdelen toe voor alle Zenphoto albums.

en: Creates a link to a Zenphoto Album.
nl: Maakt een link naar een Zenphoto album.

en: All Zenpage pages
nl: Alle Zenpage pagina's

en: This adds menu items for all Zenpage pages.
nl: Dit voegt menu-onderdelen toe voor alle Zenpage pagina's.

en: Zenpage page
nl: Zenpage pagina

en: Creates a link to a Zenpage Page.
nl: Maakt een link naar een Zenpage pagina.

en: Page
nl: Pagina

en: Zenpage news index
nl: Zenpage nieuws index

en: Creates a link to the Zenpage News Index.
nl: Maakt een link naar de Zenpage nieuws index.

en: All Zenpage categories
nl: Alle Zenpage categorieën

en: This adds menu items for all Zenpage categories.
nl: Dit voegt menu-onderdelen toe voor alle Zenpage categorieën.

en: Zenpage news category
nl: Zenpage nieuws categorie

en: Creates a link to a Zenpage News article category.
nl: Maakt een link naar een Zenpage nieuwsartikel-categorie.

en: Custom page
nl: Eigen pagina

en: Creates a link to a custom theme page as described in the theming tutorial.
nl: Maakt een link naar een eigen thema-pagina zoals beschreven in de thema-uitleg.

en: Script page
nl: Script pagina

en: Custom link
nl: Aangepaste link

en: Creates a link outside the Zenphoto structure. Use of a full URL is recommended (e.g. http://www.domain.com).
nl: Maakt een link buiten de Zenphoto structuur. Gebruik van de volledige URL (b.v. http://www.domain.com) wordt aanbevolen.

en: Creates a <em>label</em> to use in menu structures).
nl: Maakt een <em>label</em> om te gebruiken in menustructuren

en: Function
nl: Functie

en: Executes the PHP function provided.
nl: Voert de opgegeven PHP-functie uit.

en: Inserts custom HTML.
nl: Voegt eigen HTML in.

en: Menu Manager: Edit Menu Item
nl: Menu manager: Wijzig menu-onderdeel

en: Menu Manager: Edit Menu Item or add new Menu Item
nl: Menu manager: Wijzig menu-onderdeel of voeg nieuw menu-onderdeel toe

en: Menu Manager: Add Menu Item
nl: Menu manager: Voeg menu-onderdeel toe

en: *Select the type of the menus item you wish to add*
nl: *Selecteer het soort menu-onderdeel dat je wilt toevoegen*

en: All Zenpage news categories
nl: Alle Zenpage nieuws categorieën

en: Custom theme page
nl: Eigen thema pagina

en: Menu set <em>%s</em>
nl: Menuset <em>%s</em>

en: published
nl: gepubliceerd

en: Include <em>&lt;LI&gt;</em> element
nl: Voeg <em>&lt;LI&gt;</em> element toe

en: Add <em>span</em> tags
nl: Voeg <em>span</em> tags toe

en: You must provide at least one recipient email address.
nl: Je moet minimaal &eacute;&eacute;n e-mailadres opgeven.

en:  mailer is not supported.
nl: mailer wordt niet ondersteund.

en: Could not execute:
nl: Kon niet uitvoeren

en: Could not instantiate mail function.
nl: Kon de mailfunctie niet starten.

en: SMTP Error: Could not authenticate.
nl: SMTP fout: Kon niet verifiëren.

en: The following From address failed:
nl: Het volgende "Van" adres werkte niet:

en: SMTP Error: The following recipients failed:
nl: SMTP fout: De volgende ontvanger(s) werkte(n) niet:

en: SMTP Error: Data not accepted.
nl: SMTP fout: Gegevens niet geaccepteerd.

en: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
nl: SMTP fout: Kon niet verbinden met de SMTP host.

en: Could not access file:
nl: Kon geen toegang krijgen tot bestand:

en: File Error: Could not open file:
nl: Bestandsfout: Kon bestand niet openen:

en: Unknown encoding:
nl: Onbekende codering:

en: Signing Error:
nl: Fout ondertekening:

en: SMTP server error:
nl: SMTP server fout:

en: Message body empty
nl: Body van bericht is leeg

en: Invalid address
nl: Ongeldig adres

en: Cannot set or reset variable:
nl: Kan geen variabele instellen of resetten:

en: Name:
nl: Naam:

en: User ID:
nl: Gebruikers ID:

en: re-enter:
nl: nogmaals:

en: Enter %s
nl: Voer%s in:

en: Submit
nl: Verzenden

en: You may also register using federated credentials
nl: Je kunt ook registreren met "federated" gegevens

en: search analysis
nl: zoekopdracht analyse

en: Search analysis
nl: Zoekopdracht analyse

en: No search criteria collected.
nl: Geen zoektermen verzameld.

en: Top %u successful search criteria
nl: Top %u succesvolle zoektermen

en: Successful search criteria
nl: Succesvole zoektermen

en: Top %u failed search criteria
nl: Top %u mislukte zoektermen

en: Failed search criteria
nl: Mislukte zoektermen

en: Top %u search terms used
nl: Top %u gebruikte zoektermen

en: Search terms used
nl: Gebruikte zoektermen

en: Top %u Search IPs
nl: Top %u IP-adressen die gezocht hebben

en: Search IPs
nl: Zoekende IP-adressen

en: Change <em>Threshold</em> values
nl: Verander <em>Aantal</em> instellingen

en: Available sitemap files:
nl: Beschikbare sitemap-bestanden:

en: No sitemap files available.
nl: Geen sitemap-bestanden beschikbaar.

en: <strong>NOTE:</strong> If your theme uses different custom settings instead of the backend options the sitemaps may not match your site.
nl: <strong>OPMERKING:</strong> Als je thema andere instellingen gebruikt dan die van de backend (admin) kan het zijn dat de sitemap niet overeenkomt met je site.

en: This creates individual static xml sitemap files of the following items:
nl: Dit maakt statische XML sitemap bestanden van de volgende onderdelen:

en: Zenphoto items
nl: Zenphoto onderdelen

en: Index pages
nl: Index pagina's

en: <em>Albums</em>: These are split into multiple sitemaps.
nl: <em>Albums</em>: Deze worden gesplitst in meerdere sitemaps.

en: <em>Images</em>: These are split into multiple sitemaps.
nl: <em>Afbeeldingen</em>: Deze worden gesplitst in aparte sitemaps.

en: Zenpage CMS items (if the plugin is enabled)
nl: Zenpage CMS onderdelen (als the plugin is geactiveerd)

en: Additionally a sitemapindex file is created that points to the separate ones above. You can reference this sitemapindex file in your robots.txt file or submit its url to services like Google via <code>www.yourdomain.com/zenphoto/index.php?sitemap</code>
nl: Bovendien wordt er een sitemap-index bestand gemaakt dat verwijst naar de aparte bestanden hierboven. Dit sitemap-index bestand kun je plaatsen in je robots.txt bestand of aanbieden aan Google met deze URL: <code>www.yourdomain.com/zenphoto/index.php?sitemap</code>

en: The sitemap cache is cleared if you create new ones. All files are stored in the <code>/cache_html/sitemap/</code> folder.
nl: De sitemap cache wordt geleegd als er nieuwe worden gemaakt. Alle bestanden worden bewaard in de map <code>/cache_html/sitemap/</code>.

en: Sitemap files are being generated...Patience please.
nl: De sitemap-bestanden worden aangemaakt...een ogenbluk geduld.

en: Finished!
nl: Klaar !

en: Sitemap cache cleared
nl: Sitemap-cache geleegd

en: pass
nl: sta toe

en: moderate
nl: modereer

en: reject
nl: wijs af

en: This action will be taken for all messages.
nl: Deze actie zal op alle berichten toegepast worden.

en: Words to die on
nl: Woorden waarop af te wijzen

en: SPAM blacklist words (separate with commas)
nl: SPAM blacklist woorden (gescheiden door komma's)

en: Patterns to die on
nl: Patronen waarop af te wijzen

en: SPAM blacklist <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">regular expressions</a> (separate with spaces)
nl: SPAM blacklist <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Reguliere_expressie">reguliere expressies</a> (gescheiden door spaties)

en: Excessive URL count
nl: Teveel URL's

en: Message is considered SPAM if there are more than this many URLs in it
nl: Bericht wordt beschouwd als SPAM als het meer dan deze hoeveelheid URL's bevat.

en: Banned IPs
nl: Geblokkeerde IP-adressen.

en: Prevent posts from this list of IP addresses
nl: Blokkeer reacties van deze IP-adressen.

en: Forgiving
nl: Vergevend

en: Mark suspected SPAM for moderation rather than as SPAM
nl: Markeer verdachte SPAM voor goedkeuring in plaats van als SPAM

en: Album folder:
nl: Album-map:

en: (Click on image to include)
nl: (Klik op afbeelding om in te voegen)

en: <em>Albumthumb</em>
nl: <em>Album thumbnail</em>

en: <strong>Note:</strong> This album does not contain any images.
nl: <strong>LET OP!:</strong> Dit album bevat geen afbeeldingen.

en: Articles
nl: Artikelen

en: (Click on article title to include a link)
nl: (Klik op artikel om in te voegen)

en: Categories:
nl: categorieën:

en: *Select*
nl: *Selecteer*

en: (only direct links!)
nl: (alleen directe links!)

en: *Select an album*
nl: *Selecteer een album*

en: (select variant below)
nl: (selecteer variant hieronder)

en: What to include
nl: Wat in te voegen

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Album title
nl: Albumtitel

en: Custom text
nl: Eigen tekst

en: Image size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Custom thumbnail
nl: Aangepaste thumbnail

en: Sized image/multimedia item
nl: Ingesteld formaat afbeelding/multimedia bestand

en: Custom size (un-cropped)
nl: Aangepast formaat (geen uitsnede)

en: Title and description
nl: Titel en beschrijving

en: Show title
nl: Toon titel

en: No description
nl: Geen beschrijving

en: Show image description
nl: Toon beschrijving voor afbeelding

en: Show album description
nl: Toon beschrijving voor album

en: Link to image
nl: Link naar afbeelding

en: Link to full image
nl: Link naar volledige afbeelding

en: Link to album
nl: Link naar album

en: No link
nl: Geen link

en: Text wrap
nl: Tekstomloop

en: No wrap
nl: Geen tekstomloop

en: This provides access to your images and albums (dropdown 'Zenphoto') as well as pages, news articles and news categories (dropdown 'Zenpage') to easily include them in your pages and articles. You need at least 'Manage all albums' or 'Edit' rights to specific albums to be able to included image from them.
nl: Dit biedt toegang tot je afbeeldingen en albums (dropdown 'Zenphoto') maar ook tot pagina's, nieuwsartikelen en nieuwscategorieën (dropdown 'Zenpage'). Zo kun je ze eenvoudig invoegen in je pagina's en artikelen. Je hebt minimaal  'Beheer alle albums' rechten of 'Bewerk' rechten voor specifieke albums nodig om daaruit afbeeldingen in te voegen.

en: Select first the items type using the 'Zenphoto' or 'Zenpage' drop down
nl: Selecteer eerst een onderdeel uit het  'Zenpage' of 'Zenphoto' dropdown menu.

en: Set the options as wished and explained below.
nl: Stel naar wens de opties in. (hieronder uitgelegd)

en: Click on the image/page/article/category to include.
nl: Klik op de afbeelding/pagina/artikel/categorie om het onderdeel in te voegen.

en: NOTE: These options are be used on the fly and are not sticky. If you reload the page by selecting another album or moving between pages in an album you have to set them again.
nl: <strong>OPMERKING:</strong> Selecteer eerst alle gewenste opties/instellingen voordat je een afbeelding invoegt. Je kunt niet achteraf de instellingen van een ingevoegd onderdeel aanpassen.

en: The windows does not close automatically so you can include several images one after another.
nl: Het venster sluit niet automatisch. Je kunt dus meerdere afbeeldingen achter elkaar invoegen.

en: Select to show a list of Zenpage pages, articles or categories. Click on a title to include a link. Hover of the link to see an excerpt of the page or article. Un-published pages or articles are marked with an '*' and protected with an '+'. There are no further options.
nl: Hier kun je kiezen voor een lijst van Zenpage pagina's, artikelen of categorieën. Klik op een titel om een link in te voegen. Beweeg de muis over de link om een stukje uit de pagina of het artikel te zien. Ongepubliceerde artikelen zijn gemarkeerd met een <span style="font-size: 18px">*</span>, beschermde onderdelen met een '+'.

en: Select an album to include images from into your page or article. Click on the image to included it. Un-published albums or images are marked with an '*'. You can also click on the magnify glass icon to see a preview of the item (Multimedia files are previewed in Flowplayer, no matter if that plugin is activated or not.). Note the first thumbnail is always the album thumbnail of the currently selected album itself. It is always titled <em>Albumthumb</em> and appears on every thumbnail page.<br />You have several options what to include and how:
nl: Kies een album van waaruit je afbeeldingen wilt invoegen. Klik op de afbeelding om deze in te voegen. Ongepubliceerde albums en afbeeldingen zijn gemarkeerd met een <span style="font-size: 18px">*</span>. Je kunt ook op het vergrootglas klikken om een voorvertoning te zien (Multimedia bestanden worden voorvertoond in Flowplayer, ongeacht of deze plugin geladen is of niet).<br />LET OP ! De eerste thumbnail is altijd die van het huidige geselecteerde album. Deze is altijd getiteld <em>Album thumbnail</em> en wordt op elke thumbnail pagina getoond.<br /> Je hebt vervolgens keuzes om te bepalen wat je wilt invoegen en hoe:

en: Include the image itself, only its title, the title of its album, or a custom text.
nl: Kies of je het beeld zelf, alleen de titel, de titel van zijn album of een aangepaste tekst wilt invoegen.

en: Thumbnail: Size as set in Zenphoto's options
nl: Thumbnail: Formaat zoals ingesteld in Zenphoto's opties.

en: Custom thumbnail: size for the longest side / cropwidth x cropheight). You can set default sizes for this on the TinyMCE plugin options. Not available for video/audio items.
nl: Aangespaste thumbnail:  formaat langste zijde / uitsnede breedte x uitsnede hoogte. Je kunt hiervoor standaard waarden instellen in de TinyMCE plugin opties.<br /><strong>Let op:</strong> Werkt niet voor video-/audio-bestanden.

en: Sized image as set in Zenphoto's options.
nl: Formaat afbeelding zoals ingesteld in Zenphoto's opties.

en: <strong>Video/audio: </strong>If the FLowplayer3 plugin is enabled you can also embed video/audio files (.flv, .mp4, .mp3). These items are highlighted with an orange border to be easily spotted. <br />Default values for the player width and height can be set on the TinyMCE plugin options (except for mp3s only the controlbar is shown). All other settings are inherited from the Flowplayer3 plugin options (cover/splash images are not supported).<br />NOTE: After embedding no frame of the embedded item might be visible in the editor until saving the page/article for unknown reasons.
nl: <strong>Video/audio: </strong>Als de  FLowplayer3 plugin is geactiveerd kun je ook video- en audio-bestanden (.flv, .mp4, .mp3) invoegen.<br />Multimedia-bestanden worden in het tinyZenpage venster weergegeven met een oranje kader, zodat ze makkelijk te herkennen zijn.<br />De standaard instellingen voor voor de speler (breedte en hoogte) kunnen worden ingesteld in de opties van de TinyMCE plugin (Behalve voor mp3-bestanden. Hiervoor wordt alleen de bediening (controlbar) getoond).<br />Alle andere instellingen voor de speler worden overgenomen van de Flowplayer3 plugin opties. (<strong>OPMERKING:</strong> cover/splash afbeeldingen worden niet ondersteund)<br /><strong>Om onduidelijke redenen wordt het ingevoegde mediabestand  pas zichtbaar in de editor als de pagina of het artikel bewaard is.(op <em>Toepassen</em> klikken)</strong>

en: Custom size image: Size is for the longest side of the image. Not available for video/audio items.
nl: Aangepast formaat van de afbeelding: De langste zijde van de afbeelding wordt gebruikt. Je kunt hiervoor standaard waarden instellen in de TinyMCE plugin opties.<br /><strong>Let op:</strong> Werkt niet voor video-/audio-bestanden.

en: If you additionally check <em>Show title</em> or <em>Show description</em> the title/description of the image or album (if you checked <em>link to album</em>) will be printed below the image. Only if <em>Image</em> is chosen as type.
nl: Als je <em>Toon titel</em> of <em>Toon beschrijving</em> hebt aangevinkt, wordt de titel/beschrijving van de afbeelding of album (indien <em>link naar album</em> is geselecteerd) onder de afbeelding geprint. Dit werk alleen als <em>Afbeelding</em> is gekozen als in te voegen onderdeel.

en: Select to link to the image page of the image, to the album the image is in, no link at all or a custom URL.
nl: Selecteer of je een link naar de afbeeldings-pagina, naar het album van de afbeelding, een aangepaste URL of helemaal geen link wilt.

en: Wrap the text right or left of the image or not at all. Note that tinyZenpage adds a bit of CSS to the included image if you use text wrap. So that you see immediate results to the text wrap it attaches some inline CSS:
nl: Kies hoe je tekst om het beeld wilt hebben: rechtsom, linksom of helemaal niet.<br />Zenpage voegt een stukje inline CSS toe aan het ingevoegde beeld wanneer tekstomloop gebruikt wordt:

en: left wrap: <em>style="float:right"</em>
nl: tekstomloop links: <em>style="float:right"</em>

en: right wrap: <em>style="float: left"</em>
nl: tekstomloop rechts: <em>style="float: left"</em>

en: Also tinyZenpage attaches a default CSS class to the image (if image is chosen) to be styled with your theme's css. If you choose left or right align '_left' or '_right' is appended:
nl: tinyZenpage voegt ook een CSS class toe aan de afbeelding (wanneer "Afbeelding invoegen" is gekozen). Als je links of rechts uitlijnen kiest, wordt '_left' of '_right' toegevoegd:

en: Default thumbnail: <em>zenpage_thumb</em> /<em>zenpage_thumb_left</em> /<em>zenpage_thumb_right</em>
nl: Standaard thumbnail: <em>zenpage_thumb</em> /<em>zenpage_thumb_left</em> /<em>zenpage_thumb_right</em>

en: Custom thumbnail: <em>zenpage_customthumb</em> or <em>zenpage_customthumb_left</em>/<em>zenpage_customthumb_right</em>
nl: Aangepaste thumbnail: <em>zenpage_customthumb</em> or <em>zenpage_customthumb_left</em>/<em>zenpage_customthumb_right</em>

en: Sized image: <em>zenpage_sizedimage</em>/<em>zenpage_sizedimage_left</em>/<em>zenpage_sizedimage_right</em>
nl: Groot formaat afbeelding: <em>zenpage_sizedimage</em>/<em>zenpage_sizedimage_left</em>/<em>zenpage_sizedimage_right</em>

en: Custom image: <em>zenpage_customimage</em>/<em>zenpage_customimage_left</em>/<em>zenpage_customimage_right</em>
nl: Aangepast formaat afbeelding: <em>zenpage_customimage</em>/<em>zenpage_customimage_left</em>/<em>zenpage_customimage_right</em>

en: If you additionally have checked <em>Show title</em> or <em>Show description</em> for an image or album the div with the class <em>zenpage_wrapper</em> is wrapped around the image and link. Within that after the image and the link a div with the class <em>zenpage_title</em> wrapping the title respectively <em>zenpage_desc</em> wrapping the description.
nl: Als je <em>Toon titel</em> of <em>Toon beschrijving</em> hebt aangevinkt voor een afbeelding of album wordt er een div met de class <em>zenpage_wrapper</em> om de afbeelding en link geplaatst. Daarbinnen wordt een div met de class <em>zenpage_title</em> om de titel en een div met de class <em>zenpage_desc</em> om de beschrijving geplaatst.

en: Additionally a default CSS class is attached to the link itself depending on the link option set:
nl: Een CSS class wordt toegewezen aan de link afhankelijk van het type:

en: Image link: <em>zenpage_imagelink</em>
nl: Afbeeldings-link: <em>zenpage_imagelink</em>

en: Full image link: <em>zenpage_fullimagelink</em>
nl: Volledige afbeelding-link: <em>zenpage_fullimagelink</em>

en: Custom link: <em>zenpage_customlink</em>
nl: Eigen link: <em>zenpage_customlink</em>

en: If you like to do some direct styling you can also use TinyMCE's image button or source code editor. <br />Also you can customize the CSS output yourself by directly changing the textwrap variables in line 47 and 50 in <em>tinyzenpage/js/dialog.php</em>.
nl: Je kunt in TinyMCE ook meteen een en ander vormgeven door te klikken op de knop 'afbeelding/image' of de knop 'broncode bewerken'.<br /> Ook kun je zelf de CSS output aanpassen door in het bestand <em>tinyzenpage/js/dialog.php</em> de tekstomloop variabelen in de regels 47 en 50 te wijzigen.

en: It is not possible to include custom thumbs or custom size images for multimedia items.
nl: Het is niet mogelijk om "Aangepaste thumbnail" of "Aangepast formaat" te gebruiken voor video/audio-bestanden.

en: Your %1$s credentials need to be renewed. Visit %2$s to renew your logon credentials.
nl: Je %1$s gegevens moeten vernieuwd worden. Ga naar %2$s om je logon gegevens te vernieuwen.

en: %s renewal required
nl: %s verlenging nodig

en: Processed
nl: Verwerkt

en: Manage user expiry.
nl: Beheer van geregistreerde gebruikers.

en: Expired:%s
nl: Verlopen: %s

en: Expires:%s
nl: Verloopt: %s

en: User id has been preempted
nl: Gebruikers ID is verwijderd

en: enable
nl: activeer

en: disable
nl: Uitschakelen

en: renew
nl: Vernieuw

en: Email renewal
nl: Email verlenging

en: %1$s <strong>%2$s</strong> (%3$s; last logon:%4$s)
nl: %1$s <strong>%2$s</strong> (%3$s; laatste login: %4$s)

en: Remove
nl: Verwijder

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enable
nl: Activeer

en: Renew
nl: Vernieuw

en: Email renewal link
nl: Email link voor verlenging registratie

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Set group rights and select one or more albums for the users in the group to manage. Users with <em>User admin</em> or <em>Manage all albums</em> rights can manage all albums. All others may manage only those that are selected.
nl: Stel groepsrechten in en wijs &eacute;&eacute;n of meer albums toe aan gebruikers om te beheren. Gebruikers met <em>Admin</em>-rechten of <em>Beheer alle albums</em>-rechten kunnen alle albums beheren. Anderen mogen alleen de geselecteerde albums beheren.

en: group
nl: groep

en: description:
nl: beschrijving:

en: Assign users
nl: Wijs gebruikers toe

en: Are you sure you want to delete this group?
nl: Weet je zeker dat je deze groep wilt verwijderen?

en: Delete this group.
nl: Verwijder deze groep.

en: User %s is assigned to more than one group.
nl: Gebruiker %s is bij meerdere groepen ingedeeld.

en: Group names may not contain "?", "&", or quotation marks.
nl: Groepsnamen mogen geen  "?", "&", of aanhalingstekens bevatten.

en: The group "%s" already exists.
nl: De groep "%s"  bestaat al.

en: Assign users to groups.
nl: Wijs gebruikers aan groepen toe.

en: Are you sure you want to delete this category? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Weet je zeker dat je deze categorie wilt verwijderen? DIT KAN NIET ONGEDAAN GEMAAKT WORDEN!

en: Are you sure you want to delete all selected items? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde onderdelen wilt verwijderen? DIT KAN NIET HERSTELD WORDEN!

en: New category
nl: Nieuwe categorie

en: Edit this Category
nl: Bewerk deze categorie

en: Add tags to articles
nl: Voeg tags toe aan artikel

en: Clear tags of articles
nl: Verwijder tags van artikelen

en: The sort position of the indicated items cannot be recorded because the nesting is too deep. Please move them to a higher level and save your order.
nl: De volgorde van de aangegeven onderdelen kan niet worden bewaard omdat er te diep is genest. Verplaats ze a.u.b. naar een hoger niveau.

en: Delete category
nl: Verwijder categorie

en: copy of %s
nl: kopie van of %s

en: This is not a future date!
nl: Dit is g&eacute;&eacute;n toekomstige datum!

en: Future publishing date:
nl: Toekomstige publicatiedatum:

en: New Article
nl: Nieuw artikel

en: Article
nl: Artikel

en: New Category
nl: Nieuws category

en: New Page
nl: Nieuwe pagina

en: Edit Article:
nl: Bewerk artikel

en: (Article scheduled for publishing)
nl: (Artikel ingepland voor publicatie)

en: <strong>Note:</strong> Scheduled publishing is not active unless the article is also set to <em>published</em>
nl: <strong>Opmerking:</strong> Ingeplande publicatie is niet actief tenzij het artikel op <em>gepubliceerd</em> staat.

en: <strong>Note:</strong> This article belongs to a password protected category.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Dit artikel is hoort bij een categorie die beschermd is met een wachwoord.

en: Edit Category:
nl: Bewerk categorie:

en: Edit Page:
nl: Bewerk pagina:

en: (Page scheduled for publishing)
nl: (Pagina ingepland voor publicatie)

en: Note: Scheduled publishing is not active unless the page is also set to <em>published</em>
nl: Opmerking: Ingeplande publicatie is niet actief tenzij de pagina op <em>gepubliceerd</em> staat.

en: <strong>Note:</strong> This page is either password protected or has a passport protected parent.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Deze pagina is &oacute;f zelf beveiligd met een wachtwoord &oacute;f is een subpagina van een pagina die beveilgd is met een wachtwoord.

en: Usage tips
nl: Tips voor gebruik

en: Check <em>Edit Titlelink</em> if you need to customize how the title appears in URLs. Otherwise it will be automatically updated to any changes made to the title. If you want to prevent this check <em>Enable permaTitlelink</em> and the titlelink stays always the same (recommended if you use Zenphoto's multilingual mode).
nl: Vink <em>Titel-link wijzigen</em> aan, als je de weergave van de titel in de URL wilt wijzigen.  Anders zal de URL automatisch aangepast worden aan een eventuele verandering in de titel. Wanneer je dat niet wilt vink dan <em>Enable permaTitel-link</em> aan en de Titel-link blijft altijd hetzelfde. (aanbevolen wanneer in Zenphoto de optie meertalig aangevinkt is).

en: <strong>Note:</strong> Edit titlelink overrides the permalink setting.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Het wijzigen van de titel-link heeft voorrang over permalink instelling.

en: <strong>Important:</strong> If you are using Zenphoto's multi-lingual mode the Titlelink is generated from the Title of the currently selected language.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> Als in Zenphoto de meertalige optie gekozen is, wordt de titel-link gegenereerd van de titel in de geselecteerde taal.

en: If you lock an article only the current active author/user or any user with full admin rights will be able to edit it later again!
nl: Wanneer je een artikel vergrendelt kan alleen de huidige gebruiker/auteur of een gebruiker met volledige rechten deze later nog bewerken.

en: <em>Custom article shortening:</em> You can set a custom article shorten length for the news loop excerpts by using the standard TinyMCE <em>page break</em> plugin button. This will override the general shorten length set on the plugin option then.
nl: <em>Inkorting artikel:</em> Je kunt zelf aangeven uit hoeveel karakters het ingekorte artikel moet bestaan door de editor <em>page break</em>  knop te gebruiken. Dit heeft dan voorrang op de lengte van de inkorting zoals ingesteld bij de plugin-opties.

en: <em>Scheduled publishing:</em> To automatically publish a page/news article in the future set it to 'published' and enter a future date in the date field manually. Note this works on server time!
nl: <em>Geplande publicatie:</em> Om een pagina/artikel automatisch te publiceren op een in te stellen (toekomstige) datum zet de pagina/het artikel op 'Gepubliceerd' en kies een datum in het datum-veld.

en: <em>Expiration date:</em> Enter a future date in the date field manually to set a date the page or article will be set un-published automatically. After the page/article has been expired it can only be published again if the expiration date is deleted. Note this works on server time!
nl: <em>Vervaldatum:</em> On-publiceer een pagina/artikel automatisch op de in te stellen (toekomstige) datum. Om opnieuw te publiceren moet de vervaldatum verwijderd worden. Bedenk wel dat dit gebaseerd is op de tijdinstelling van de server!

en: <em>ExtraContent:</em> Here you can enter extra content for example to be printed on the sidebar
nl: <em>Extra content:</em> Hier kun je extra content kwijt die gerelateerd is aan het artikel. Bijvoorbeeld om te gebruiken in het zijpaneel.

en: <em>Codeblocks:</em> Use these fields if you need to enter php code (for example Zenphoto functions) or JavaScript code.
nl: <em>Codeblocks:</em> Gebruik de codeblock-velden om bijvoorbeeld PHP-code (b.v. Zenphoto functies) of JavaScript-code in te voeren.

en: You also can use the codeblock fields as custom fields.
nl:  Eigenlijk kun je invoeren wat je wilt. De invoer wordt letterlijk als output weergegeven.

en: Note that your theme must be setup to use the codeblock functions. Note also that codeblock fields are not multi-lingual.
nl:  Bedenk wel dat het gebruikte thema opgezet moet zijn voor het gebruik van de codeblock functie. Codeblock velden zijn NIET meertalig !

en: <strong>Important:</strong> If setting a password for a page its subpages inherit the protection.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> Wanneer een pagina is beveiligd met een wachtwoord zijn ook alle zijn subpagina's beveiligd.

en: Hint: If you need more space for your text use TinyMCE's full screen mode (Click the blue square on the top right of editor's control bar).
nl: Tip: Als je meer ruimte voor de tekst nodig hebt, gebruik dan de mogelijkheid om TineMCE op volledige schermgrootte ze zetten. Klik op het blauwe vierkantje rechts bovenin de werkbalk van TinyMCE.

en: Edit TitleLink
nl: Bewerk Titel-link

en: Enable permaTitlelink
nl: Activeer permaTitel-link

en: Position:
nl: Positie:

en: normal
nl: Normaal

en: Stick to top
nl: Als eerste

en: Locked for changes
nl: Gesloten voor aanpassingen

en: Guest user:
nl: Gast:

en: Are you sure you want to delete this %s?
nl: Weet je zeker dat je deze %s wilt verwijderen?

en: copy as: %s
nl: kopi&euml;er als: %s

en: %s will be deleted when changes are applied.
nl: %s zal verwijderd worden wanneer de wijzigingen worden opgeslagen

en: Expiration date:
nl: Vervaldatum:

en: Last change:<br />%1$s<br />by %2$s
nl: Laatste verandering:<br />%1$s<br />door %2$s

en: Reset hitcounter (Hits: %1$s)
nl: Reset hitteller (Hits: %1$s)

en: TitleLink:
nl: Title-link:

en: A search engine friendly <em>titlelink</em> (aka slug) without special characters to be used in URLs is generated from the title of the currently chosen language automatically. You can edit it manually later after saving if necessary.
nl: Een zoekmachine-vriendelijke <em>titel-link</em> (ook wel SLUG genoemd) zonder speciale karakters die gebruikt wordt in URL's, wordt automatisch gegenereerd van de titel in de gekozen taal.  Je kunt deze later, indien nodig, nog wijzigen.

en: Content:
nl: Inhoud:

en: ExtraContent:
nl: Extra content:

en: Custom:
nl: Custom data:

en: Article successfully deleted!
nl: Artikel met succes verwijderd

en: Hitcounter reset
nl: Hittellers zijn gereset.

en: Edit this article
nl: Bewerk dit artikel

en: locked
nl: vergrendeld

en: View article
nl: Artikel bekijken

en: Select a page to edit or drag the pages into the order, including subpage levels, you wish them displayed.
nl: Selecteer een pagina om te bewerken of wijzig de volgorde waarin de pagina's (inclusief sub-pagina's) te zien zijn door ze omhoog of omlaag te slepen.

en: <strong>Note:</strong> Subpages of password protected pages inherit the protection.
nl: <strong>Opmerking:</strong> Subpagina's van wachtwoord beveiligde pagina's worden ook beveiligd.

en: Edit this page
nl: Bewerk deze pagina

en: The sort position of the indicated pages cannot be recorded because the nesting is too deep. Please move them to a higher level and save your order.
nl: De volgorde van de aangegeven pagina's kan niet worden bewaard omdat er te diep is genest. Verplaats ze a.u.b. naar een hoger niveau.

en: Page <em>%s</em> added but you need to give it a <strong>title</strong> before publishing!
nl: Pagina <em>%s</em> toegevoegd maar je moet hem nog een <strong>titel</strong> geven voor hij gepubliceerd kan worden !

en: You must supply a password for the Protected Page user
nl: Je moet een wachtwoord invoeren voor de "beschermde pagina" gebruiker

en: Your passwords were empty or did not match
nl: Je wachtwoorden zijn leeg of komen niet overeen

en: Page <em>%s</em> added
nl: Pagina <em>%s</em> toegevoegd

en: A page with the title/titlelink <em>%s</em> already exists!
nl: Er bestaat reeds een pagina met de titel/titel-link <em>%s</em> !

en: Page <em>%s</em> updated but you need to give it a <strong>title</strong> before publishing!
nl: Pagina <em>%s</em> toegevoegd maar je moet hem nog een <strong>titel</strong> geven voor hij gepubliceerd kan worden !

en: Page <em>%s</em> updated
nl: Pagina <em>%s</em> bijgewerkt

en: Page successfully deleted!
nl: Pagina met succes verwijderd!

en: Page delete failed!
nl: Verwijderen van pagina mislukt!

en: View page
nl: Pagina bekijken

en: Article <em>%s</em> added but you need to give it a <strong>title</strong> before publishing!
nl: Artikel <em>%s</em> toegevoegd maar je moet het nog een <strong>titel</strong> geven voor het gepubliceerd kan worden !

en: Article <em>%s</em> added
nl: Artikel <em>%s</em> toegevoegd

en: An article with the title/titlelink <em>%s</em> already exists!
nl: Er bestaat reeds een artikel met de titel/titel-link <em>%s</em> !

en: Article <em>%s</em> updated but you need to give it a <strong>title</strong> before publishing!
nl: Artikel <em>%s</em> toegevoegd maar je moet het nog een <strong>titel</strong> geven voor het gepubliceerd kan worden !

en: Article <em>%s</em> updated
nl: Artikel <em>%s</em> ge-update!

en: Article delete failed!
nl: Verwijderen van artikel mislukt!

en: password protected
nl: Beschermd met wachtwoord

en: View all months
nl: Alle maanden

en: Prev Page
nl: Vorige pagina

en: First Page
nl: Eerste pagina

en: All articles
nl: Alle artikelen

en: Sticky
nl: Sticky (vastprikken)

en: Category <em>%s</em> added but you need to give it a <strong>title</strong> before publishing!
nl: Categorie <em>%s</em> toegevoegd maar je moet hem nog een <strong>titel</strong> geven voor hij gepubliceerd kan worden !

en: You must supply a password for the Protected Category user
nl: Je moet een wachtwoord invoeren voor de "beschermde categorie" gebruiker

en: You forgot to give your category a <strong>title or titlelink</strong>!
nl: Je bent vergeten de categorie een <strong>titel</strong> te geven !

en: Category updated!
nl: Gategorie ge-update !

en: Category successfully deleted!
nl: Categorie met succes verwijderd!

en: Category  delete failed!
nl: Verwijderen van categorie mislukt!

en: Edit this category
nl: Bewerk deze categorie

en: Un-publish
nl: On-publiceer

en: Scheduled for published
nl: Ingepland voor publicatie

en: View category
nl: Bekijk categorie

en: Delete Category
nl: Verwijder categorie

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: Untitled page
nl: Naamloze pagina

en: Untitled article
nl: Naamloos artikel

en: Untitled category
nl: Naamloze categorie

en: hit
nl: bezoeker

en: hits
nl: bezoekers

en: (<strong>%1$u</strong> page) | (<strong>%1$u</strong> pages)
nl[0]: <strong>%1$u</strong> pagina
nl[1]: <strong>%1$u</strong> pagina's

en: (<strong>%1$u</strong> page, <strong>%2$u</strong> un-published) | (<strong>%1$u</strong> pages, <strong>%2$u</strong> un-published)
nl[0]: <strong>%1$u</strong> pagina (<strong>%2$u</strong> niet gepubliceerd)
nl[1]: <strong>%1$u</strong> pagina's (<strong>%2$u</strong> niet gepubliceerd)

en: (<strong>%1$u</strong> news) | (<strong>%1$u</strong> news)
nl[0]: <strong>%1$u</strong> artikel
nl[1]: <strong>%1$u</strong> artikelen

en: (<strong>%1$u</strong> news, <strong>%2$u</strong> un-published) | (<strong>%1$u</strong> news, <strong>%2$u</strong> un-published)
nl[0]: (<strong>%1$u</strong> artikel, <strong>%2$u</strong> niet gepubliceerd)
nl[1]: (<strong>%1$u</strong> artikelen, <strong>%2$u</strong> niet gepubliceerd)

en: (<strong>%1$u</strong> category) | (<strong>%1$u</strong> categories)
nl[0]: <strong>%1$u</strong> categorie
nl[1]: <strong>%1$u</strong> categorieën

en: Published/Not published/Scheduled for publishing
nl: Gepubliceerd / Niet gepubliceerd / Ingepland voor publicatie

en: Expired: %s
nl: Vervallen: %s

en: Expires: %s
nl: Vervalt: %s

en: Publish immediately (skip scheduling)
nl: Publiceer direct

en: Enable scheduled publishing
nl: Zet ingeplande publicatie aan

en: Publish (override expiration)
nl: Publiceer

en: Tags added to selected items
nl: Tags toegevoegd aan geselecteerde onderdelen.

en: Tags cleared from selected items
nl: Tags verwijderd van geselecteerde onderdelen.

en: Tags added to articles of selected items
nl: Tags toegevoegd aan artikelen van de geselecteerde onderdelen.

en: Tags cleared from articles of selected items
nl: Tags verwijderd van artikelen van de geselecteerde onderdelen.

en: <em>This article belongs to a protected category.</em>
nl: <em>Dit artikel valt onder een beveiligde categorie.</em>

en: <em>This entry belongs to a protected album.</em>
nl: <em>Deze invoer valt onder een beveiligd album.</em>

en: Prev page
nl: Vorige pagina

en: This page is password protected
nl: Deze pagina is beveiligd met een wachtwoord!

en: News RSS
nl: Nieuws RSS

en: News Category RSS
nl: Nieuws category RSS

en: News and Gallery RSS
nl: Nieuws en galerij RSS

en: Zenpage Comments RSS
nl: Zenpage reacties RSS

en: News article comments RSS
nl: Nieuwsartikelen reacties RSS

en: Page Comments RSS
nl: Paginareacties RSS

en: View the %s album
nl: Bekijk het %s album

en: View the album %s
nl: Bekijk het album %s

en: View %s
nl: Album %s bekijken

en: <code>zenpageAlbumImage()</code> did not find the image %1$s:%2$s
nl: <code>zenpageAlbumImage()</code> kan afbeelding %1$s:%2$s niet vinden.

en: <code>zenpageAlbumImage()</code> did not find the album %1$s
nl: <code>zenpageAlbumImage()</code> kan album %1$s niet vinden.

en: Failed to retrieve link <em>%s</em>
nl: Ophalen van de link <em>%s</em> mislukt.
